IUBH Killarney Campus

Giriş

Muhteşem manzara, birinci sınıf misafirperverliği ile buluşuyor

Muhteşem bir doğal manzara, tarihi binalar ve ünlü İrlanda yaşam tarzı - Killarney birçok farklı yüzeye sahiptir. Güney-Batı İrlanda'daki en pitoresk kasabalardan biri ve hem İrlanda hem de yabancı ziyaretçiler için en iyi turistik destinasyonlardan biri olan şehir, çok çeşitli bar ve restoranların yanı sıra çok sayıda otel ve spaya sahiptir. Yıl boyunca tüm etkinliklere ve festivallere ev sahipliği yapan Killarney, Killarney Milli Parkı'nda her türlü açık hava aktivitesi için “basecamp” olarak hizmet vermektedir ve İrlanda'nın en ünlü manzara sürüşü olan Ring of Kerry'ye açılan bir kapıdır. Macgillycuddy'nin İrlanda'nın en yüksek dağı olan Reeks'in eteklerinde eşsiz bir atmosferde yaşayın!

İrlanda turizm hotspot olarak Killarney

Turizm, Killarney'deki en büyük endüstridir. Dublin hariç, Killarney'de başka İrlanda şehirlerinden daha fazla otel yatağı vardır. İrlanda'nın en yüksek dağı, büyüleyici gölleri, ormanları ve Torc şelalesi ile Killarney Milli Parkı, çevredeki birçok ilgi çekici yerlerden sadece birkaçıdır. Killarney, sizi İrlanda'nın en güzel manzaralarına götüren 214 km uzunluğunda bir yürüyüş turu olan ünlü Kerry Yolu'nun başlangıcını da işaret ediyor. Daha kolay yürüyüşler Ross Kalesi çevresindeki orman yolları veya Muckross Gölü çevresindeki dört saatlik döngüdür. Otel ve Restoran Yönetimi programımız, bölgenin güçlü turizmi ve misafirperverlik odağıyla mükemmel uyum göstermektedir.

Killarney'de Altyapı ve Bilgi Teknolojileri
Tüm kampüste en gelişmiş BT altyapısı bizim için bir sorun teşkil ediyor - WiFi'den bir Kampüs Yönetimi Kaynak Ortamına.
Kampüs WiFi
Killarney'deki kampüsümüzde öğrenciler intranete ve internete WiFi üzerinden erişebilirler. Kütüphane kataloğu kampüste ve kampüs dışındadır ve kapsamlı araştırma veritabanlarına erişim sağlar.
Kampüs Yönetimi Kaynak Ortamı (CARE)
Her öğrenci kendi hesabına Kampüs Yönetimi Kaynak Ortamında (CARE) sahiptir. Bu kampüs yönetim sistemi, kampüs bölgelerimizdeki tüm süreçleri, örneğin kayıt, zaman çizelgeleri, randevular, sınav kayıtları, ders materyallerinin indirilmesi ve çok daha fazlası gibi tüm süreçleri etkin ve rahat bir şekilde desteklemektedir.
IUBH E-Mail adresi
Fakülte ve öğrenciler arasındaki iletişimi desteklemek için tüm öğrencilere IUBH e-posta adresi verilir.
Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Lisans Hazırlık »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans Hazırlık

Kampüs Tam zamanlı 2 dönem September 2019 İrlanda Killarney

IUBH, kariyer gelişimi için en iyi Alman üniversitesine layık görülmüştür, akreditasyonlar, mezunlarımızın kariyer beklentilerini arttırmak için her seviyenin geribildirimini entegre etmede tutarlı, olgusal yaklaşımı övmüştür. [+]

Program tanıtımı

"Kapsamlı hazırlık, hayattaki başarının% 50'sini oluşturur" - Almanca söyleyerek

IUBH, kariyer gelişimi için en iyi Alman üniversitesine layık görülmüştür, akreditasyonlar, mezunlarımızın kariyer beklentilerini arttırmak için her seviyenin geribildirimini entegre etmede tutarlı, olgusal yaklaşımı övmüştür.

Son IUBH araştırması, öğrencilerin ve mezunların başarısının yüksek oranda akademik ve iş İngilizcesi iletişim becerilerine bağlı olduğunu göstermiştir.

GerçeklerDEGREE IUBH: Pathway SertifikasıDURATION: 2 dönemDil ingilizceÇALIŞMA TÜRÜ: tam zamanlıKAMPÜS: Kötü Honnef, KillarneyINTAKE: EylülKonulara genel bakışİngilizce Akademik OkumaAlman Dili / İrlanda TarihiMatematiksel ekonomi ve iş uygulamalarıIUBH Bachelor programındaki başarınıza odaklanın... [-]

Videolar

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Gintare | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Serge | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Szabina | IUBH Campus Studies

Killarney: Fabulous scenery meets world class hospitality | Ganesh | IUBH Campus Studies