Yokohama Design College

Giriş

YDC, Yokohama Design College , Japonya'da da Japonca eğitimi için ünlü Tasarımları öğretmek için önde gelen meslek okullarından biridir.

YDC, Tokyo'nun merkezine sadece 30 dakika uzaklıkta bulunan Yokohama'da yer almaktadır. En yakın istasyona sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde, çok elverişli bir yer.

YDC'de bir binada 3 okulumuz var, Japonca dil okulu, Tasarım Okulu, Lise, Uluslararası öğrenciler ve Japon öğrenciler aynı ekipmanı, tesisleri kullanıyor, Japon yerlileriyle arkadaşlık kurabiliyor, dil / kültür alışverişi yapabiliyor.

Yokohama, çok kültürün birleşimi ve dünyanın özel yorumuyla birleşen ve her yıl fonksiyonel olarak gelişen, tasarım çalışmalarına uygun çevre alanları ile dolu bir koy kentidir. Bu okul, Minatomirai semtindeki fotoğraf / video çekimi, Red Brick Park'taki çizim ve Yokohama Müzesi'nde görüntülenme gibi konum özelliklerini kullanarak saha gezisi derslerini agresif bir şekilde teşvik ediyor.

Halen Japonca dil eğitiminde 180, Tasarım bölümünde 170, Lise bölümünde 70 öğrenci bulunmaktadır.

Japon Dili bölümünde, dünyanın her yerinden yaklaşık 25 ülkeden öğrencilerimiz var.

Japonlar kendi amaçları için, Japonya'daki Japonya'da, Sanat etkinlikleri (Sanat Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu) sadece hayallerindeki, İş deneyimlerinde yaşayanları deneyimliyorlar….

YDC, öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmelerine ve Japon kültürlerini / düşünce tarzlarını anlama etkinliklerine yardımcı olmaları için birçok isteğe bağlı ücretsiz program sunar.

Önce YDC öğretmenleri ve personeli ne düşünüyor? “Hayallerin gerçekleşebilir!”

Ayrıca, çalışma ya da iş programı nedeniyle Japonya'ya uzun süre gelemeyen öğrenciler için kısa trem kursu da sunuyoruz. Yaz kursu, Japonca ve Japon kültür / tasarım / görme deneyimi deneyimlerinin birleşimi olan Temmuz - Ağustos aylarında gerçekleşmektedir. İlk kez Japonya'ya gelmek, diğer ülkelerden öğrencilerle arkadaş olmak için iyi bir giriş olacaktır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Japonca

Görmek Summer courses » Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 yıl April 2019 Japonya Yokohama

Japon Lisesi bölümümüz, kampüste Tasarım bölümü var, günlük yaşamımızda kolejimizde Japon öğrencilerle arkadaşlıklar kurabilirsiniz. [+]

Ne öğrendin

Japon Dili

süre

Nisan'dan itibaren: 1 yıl veya 2 yıl (öğrenci vizesi ile)

Ekimden itibaren: 1 yıl veya 1 buçuk yıl (öğrenci vizesi ile)

Seçenek dersi

Manga, Çizim, Tasarım Derslerinin Deneme dersi

Okul etkinlikleri

Okul Festivali, Pirinç keki daldırma ve Japon geleneksel oyunlarını oynama,

Mezuniyet Sergisi, Spor Festivali

Öğrencinin kulüp aktiviteleri (Futsal, Voleybol, Cosplay, Koro vb.)

Japon Dili Kursu Etkinlikleri

Japon Tarihi yerleri, Afet Merkezi'ni ziyaret etmek

Tokyo Disney Resort, Noel Partisi, Mezuniyet gezisi için gezi

Tapınakta Yeni Yılı Kutlamak

Neden bizi seçiyorsun?

Japon Lisesi bölümümüz, kampüste Tasarım bölümü var, günlük yaşamımızda kolejimizde Japon öğrencilerle arkadaşlıklar kurabilirsiniz.... [-]


Yaz kursları

Kampüs July 2019 Japonya Yokohama

Sağkalım Japonca öğrenmek için yazınızın tadını çıkarın, çok temel Japon dilbilgisi ve tarihi yerleri, turistik yerleri, aynı zamanda eğlence parkını tecrübe edin [+]

Ne öğrendin

Japon Dili, Tasarım, Manga, Japon Kültürü

süre

23 Temmuz - 3 Ağustos (geçici ziyaretçi vizesi ile)

Gezi

Tokyo Disney Resort, Mt.Fuji ve Fuji Q Yaylası, Tokyo Kulesi (Onepiece museum)

Neden bizi seçiyorsun?

Sağkalım Japon, çok temel Japon dilbilgisi öğrenmek ve tarihi yerleri, gezi yerleri, aynı zamanda eğlence parkı deneyimi yaşamak için yazın tadını çıkarın!

Bu bir paket kursu, kendi başınıza kitap yazmanıza gerek yok, sadece öğretmeninizi takip ederek yazın harika anılarınız olacak.

[-]

İletişim

Adres 1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken
220-0051 Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japonya