1965 yılında kurulan University of Southern Indiana 80 ana dalda yaklaşık 9.500 lisans ve yüksek lisans öğrencisi kayıtlıdır. Indiana, Evansville, Indiana'da 1400 dönümlük bir kampüste yer alan bir kamu yüksek öğrenim kurumu olan Liberal Sanatlar Koleji, Romain College of Business, Hemşirelik ve Sağlık Meslekleri Koleji ve Pott College of Science, Mühendislik, ve eğitim. USI bir Carnegie Vakfı Topluluğu Nişanlı Üniversitesi'dir ve Sosyal Yardım ve Katılım yoluyla yılda 15.000'den fazla katılımcıya sürekli eğitim ve özel programlar sunmaktadır.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

University of Southern Indiana Hakkında

Üniversite, 60'tan fazla ülkede yurtdışında öğrenim fırsatları sunuyor ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor. NCAA Bölüm II ve Büyük Göller Vadisi Konferansı'nın rekabetçi bir üyesi olan USI, 17 üniversite ve kadın sporu sunmaktadır. Başkan Linda LM Bennett, USI'nin üçüncü başkanı ve 2009'da açıldı. Üniversite liderliğinde, inovasyon ve nişan yoluyla mükemmelliği elde etmek için cesur bir stratejik planla ilerlerken ve USI'yi en üst sırada konumlandırarak öğrenciler için uygun fiyatlı mükemmeliyet geleneğini sürdürüyor. Devlet ve bölge genelinde üniversite öğrencileri için seçim yanı sıra ülke ve dünya çapında yüksek kalibre öğrenciler çekmek.

67518_cover.JPG

Küresel Toplumda Küresel Elçiler

USI, eğitim ve bilgiyi ilerleten, sivil ve kültürel farkındalığı artıran ve kapsamlı sosyal yardım programları aracılığıyla ortaklıkları teşvik eden bir öğrenim topluluğudur. Bireyleri farklı ve küresel bir toplumda akıllı yaşamak için hazırlarız.

Hızlı gerçekler

Kayıt: 9,364 89 Indiana eyaletinden, 36 diğer eyaletten ve 51 diğer ülkeden öğrencilere hizmet veriyor. Son USI mezunlarının% 86,2'si kendi alanlarında ya da tatmin edici bir alanda çalışıyor. Kadınlar:% 62 Erkekler:% 38 Azınlık:% 9 Mezunlar: 36.000 USI mezunlarının yaklaşık% 74'ü Indiana'da kalmaktadır. Kampüsteki 130'dan fazla öğrenci organizasyonu. Evansville, Indianapolis, Louisville, Nashville ve St. Louis bölgesinden kolay bir sürüş mesafesindedir.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

University of Southern Indiana

University of Southern Indiana (USI) Yoğun İngilizce Programı'na (IEP) hoşgeldiniz! Herhangi bir sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız ve burada Amerika'nın k ... [+]

University of Southern Indiana (USI) Yoğun İngilizce Programı'na (IEP) hoşgeldiniz! Herhangi bir sorunuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız ve burada Amerika'nın kalbi bölgesinde sizi bekliyoruz! USI'deki Yoğun İngilizce Programı (IEP), öğrencilerin gereksinimlerine ve ilgi alanlarına dayalı olarak her seviyedeki İngilizce yeterliliğine sahip öğrenciler için tasarlanmış bir müfredat sunar. Bir IEP öğrencisi olarak, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle, uzman eğitmenlerle çalışan kaliteli bir İngilizce programında yan yana öğrenme fırsatı bulacaksınız. Programımızın özeti şunları içerir:

Eğitmenlerle bire bir etkileşime ve ders süresine izin veren küçük sınıf boyutlarıUygun ve rekabetçi maliyetlerIEP tamamlandığında üniversiteye şartlı kabulÖğrenciler için bireysel akademik danışmanlıkTOEFL hazırlıkBilgisayar destekli talimatKapsamlı bir üniversitede bilgi işlem ve kütüphane olanaklarına erişimDers dışı aktiviteler ve öğrenci yaşantısına katılımApartman tarzı kampüs konutAkademik amaçlı İngilizce, iş İngilizcesi ve daha fazlası gibi, gelecekteki önemli veya ilgi alanlarına dayalı uzmanlık sınıflarıSamimi ortam ve güvenli ortamIlıman iklimVize süreci ile ilgili yardım... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Evansville
September 2019
Tam zamanlı
8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to the University of Southern Indiana

University of Southern Indiana

Knowledge for Life

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon
+1 812-464-1768