University of Southern Indiana

Giriş

1965 yılında kurulan Southern Indiana Üniversitesi 80 dalda yaklaşık 9500 lisans ve lisans üstü öğrenci kayıtlıdır. Evansville, Indiana güzel bir 1400 dönümlük kampüsünde bulunan bir kamu yüksek öğrenim kurumu, USI, Liberal Sanatlar Koleji, İşletme, Hemşirelik Koleji ve Sağlık Meslek Romain Koleji ve Fen, Mühendislik Pott Koleji aracılığıyla programları sunmaktadır ve Eğitim.

USI Carnegie Vakfı Toplum Üniversitesi Nişanlı ve Sosyal Yardım ve Nişan aracılığıyla yılda 15.000 'den fazla katılımcı sürekli eğitim ve özel programlar sunuyor. Üniversite 60'dan fazla ülkede yurtdışında eğitim fırsatları sunmaktadır ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır.

NCAA Division II ve Büyük Göller Vadisi Konferansı rekabetçi bir üyesi, USI 17 üniversite Üniversitelerarası erkek ve kadın spor sunuyor.

Başkan Linda LM Bennett USI üçüncü başkanı ve 2009 yılında açıldı. Devlet ve bölgedeki üniversite öğrencileri için en iyi seçenek olarak yenilik ve angajman ve pozisyon ÜSİ ile mükemmelliğe ulaşmak yanı sıra yüksek çekmek için cesur bir stratejik plan ile ileriye doğru hareket ederken onun liderliğinde, Üniversite, öğrenciler için uygun fiyatlı bir mükemmellik geleneğini sürdürüyor ülke ve dünya çapında gelen öğrenciler kalibreli.

USI eğitim ve bilgi, sivil ve kültürel farkındalık artırıcı ve kapsamlı sosyal yardım programları aracılığıyla ortaklıkları teşvik ilerleyen bir takılma öğrenme topluluğudur. Biz farklı ve küresel toplumda akıllıca yaşamak için bireyler hazırlamak.

Hızlı Gerçekler:

Kayıt: 89 Indiana ilçeleri, 36 diğer devletler ve 51 diğer uluslardan 9364 Servis öğrenciler.

Son USI grads 86.2% kendi alanında veya tatmin edici bir alanda çalışmak.

Kadın:% 62 Erkekler:% 38 Azınlık:% 9 Alumni: 36,000+ USI mezunlarının yaklaşık% 74 Indiana kalır.

Kampüste 130'dan fazla öğrenci organizasyonu.

Evansville Indianapolis, Louisville, Nashville ve St. Louis kolay bir sürücüdür

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 8 hafta September 2019 Amerika Birleşik Devletleri Evansville

Southern Indiana en Üniversitesi'nde (USI) Yoğun İngilizce Programı (IEP) hoş geldiniz! Biz herhangi bir soru ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve Amerika'nın kalbi de burada var! [+]

Southern Indiana en Üniversitesi'nde (USI) Yoğun İngilizce Programı (IEP) hoş geldiniz! Biz herhangi bir soru ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve Amerika'nın kalbi de burada var!

USI Yoğun İngilizce Programı (IEP) öğrencilerin ihtiyaçlarına ve çıkarlarına dayalı İngilizce yeterlilik her seviyeden öğrenciler için tasarlanmış bir müfredat sunuyor. Bir IEP öğrencisi olarak, tüm uzman eğitmenler ile personel kaliteli bir İngilizce dil programına dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle yan yana öğrenme şansına sahip olacaklar.

Programımızın zirveler şunlardır:

Öğretmenleri ile daha bire bir etkileşim ve sınıf zaman tanımak Küçük sınıflar Ekonomik ve rekabetçi maliyetler IEP tamamlandıktan sonra üniversiteye şartlı kabul Öğrenciler için danışmanlık Bireysel akademik TOEFL sınavına hazırlık Bilgisayar destekli öğretim Kapsamlı bir üniversitede bilgi işlem ve kütüphane tesislerine erişim Öğrenci hayatında dışı faaliyetler ve katılım Apartman tarzı kampüs konut Böyle akademik amaçlı, iş İngilizcesi ve daha fazlası için İngilizce olarak, gelecekte büyük veya ilgi dayalı İhtisas sınıflar Dostça bir atmosfer ve güvenli bir ortam Orta iklim Vize sürecinde yardım ... [-]

İletişim

Adres 8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri
web sitesi
Telefon +1 812-464-1768