Yoğun ingilizce dil programı

Access International Business Institute

Program Açıklaması

Yoğun ingilizce dil programı

Access International Business Institute

Yoğun İngilizce dil Programı

Erişim International Business Institute Ann Arbor, Michigan bulunan ikinci bir dil okulu olarak İngilizce olduğunu. Okul geçerli Direktörü Michael G. Milne, Ph.D. tarafından kuruldu 1984 yılında. Erişim International olarak biz son zamanlarda bizim 30th yıldönümünü kutladı.

Erişim Uluslararası tamamen ACCET, Sürekli Eğitim ve Öğretim, Washington'da bulunan bir akreditasyon kurumu Amerikan Konseyi tarafından akredite edilmiştir, DC Erişim Uluslararası ayrıca I-20 belgesini, isteyen uluslararası öğrenciler için bir ön belge vermeye Homeland Security tarafından yetkilendirilmiş F-1 Uluslararası Öğrenci vizesi ile Birleşik Devletleri'nde çalışma.

Okuma becerilerini (anlama, kelime bilgisi zenginleştirme okuma ve tefsir ve tartışma becerileri), bir;: Programımız beş alanda yoğun İngilizce dil eğitimi sunar İki konuşma için dilbilgisi; Üç, kompozisyon becerileri (yazma); konuşma ve telaffuz dört; beş, TOEFL ve MELAB sınavlarına hazırlık.

Bizim eğitim felsefesi iletişimsel öğretim yöntem ve İngilizce dil öğrenme dayanmaktadır. Bu eğitmen küçük grup sınıf öğrenme faaliyetleri (görevleri ve yeterlilik temelli dil öğrenme faaliyetlerinin) bir kolaylaştırıcı olarak hareket ile öğrenci merkezli bir modeldir. Erişim International fakülte, seçkin profesyonel, tecrübeli ve sevecen Amerikan ESL eğitmenleri oluşmaktadır.

Erişim Uluslararası ESL ders programı yılda olağanüstü üretken olmuştur. Mezunlarımızın çoğu yüzlerce ABD'nin uzunluğu ve genişliği boyunca yüksek öğretim kurumlarında, üniversite lisans ve lisansüstü programlara gitti. Biz bir Amerikan üniversite deneyimi için öğrencileri hazırlamak excel.

Biz de ABD'de friendliest programı olarak bilinir. Bizim program 30 yılda, öğrencilerimizin diğer topraklarından öğrencilerle hayat boyu arkadaş yaptık. Ve biz ekonomiktir. Erişim Uluslararası bir çok makul bir fiyata kendi ESL programı sunmaktadır. Gel bize katıl!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Ann Arbor, Michigan
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Ann Arbor, Michigan
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste