Yoğun İngilizce Programı

American University of Kuwait AUK

Program Açıklaması

Yoğun İngilizce Programı

Yoğun İngilizce Programı kadromuz ile başlayan kaynakları geniş bir yelpazede, tarafından desteklenmektedir. Bizim öğretim, konuşma, dinleme, okuma ve üniversite düzeyinde yazma öğretmek için eğitilmiştir.

 • Kayıt, yönlendirme, test ve yerleştirme, eğitim 13 veya 14 hafta ve öğrenci faaliyetleri bir hafta bir hafta, son test ve değerlendirme, her 15 veya 16 haftalık dönem parçasıdır.
 • Yerleştirme testleri orta (seviye 1) ilerlediği (3. seviye) arasında değişen üç farklı seviyeye arasında, öğrenim nerede belirlemek için tatbik edilecektir.
 • Sınıf başına 18 öğrenci ortalama Küçük sınıflar, Yüksek Lisans ve Doktora derece ve ikinci dil olarak İngilizce öğretiminde mesleki deneyime sahip eğitmenler tarafından verilmektedir.
 • Bir bilgisayar destekli dil öğrenme laboratuarı, yazma, telaffuz ve gramer, dinleme, okuma, kelime ek uygulama ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır.

Misyonumuz

Amerikan Üniversitesi Kuveyt Yoğun İngilizce Programı misyonu hazırlamaktır İngiliz Dili yeterli ustalık kazanmak için bunları sağlayarak, AUK akademik lisans programları girmek ve başarılı bir öğrenci olarak onlar excel gereken eleştirel düşünme becerileri uygulamak için kabul edilmek isteyen öğrenciler sırasında ve resmi çalışmalar sonrasında. IEP akademik takipçiliği için iletişim onların aracı olarak İngilizce seçmiş herkese ve teşvik ederek kaliteli İngilizce dil eğitimi sağlayarak, akademik amaçlı İngilizce özel kullanımları olmayan anadili İngilizce eğitimi ile misyonunu elde edecek, uluslararası kültürlerarası ve öz- anlayış.

Program Çıktıları

Yoğun İngilizce Programı Üniversitesi'nde çalışma için gerekli düzeyde İngilizce dil becerilerini geliştirmek için gereken öğrencileri desteklemek için tasarlanmıştır. Öğrenciler bir çalışma yeteneğini elde etmek için öğrencilere gerektiren faaliyetleri tanıtıldı:

 • üniversite düzeyinde malzeme okumak;
 • yazmak, düzenlemek ve standart Amerikan İngilizcesi göre akademik makale revize;
 • sözlü sunum açık ve mantıklı bir şekilde fikirlerinizi iletişim; ve
 • dinleme ve not alma akademik becerilerini göstermek.

Dersin Tanımı

Okuma ve Kelime

 • Anlama becerileri, kelime artış, uygulama çıkarım yapma genişletin.
 • Kurgu ve non-fiction seçimleri her ikisini de kullanarak eğitim, siyaset ve çevre gibi alanlara odaklanarak, analitik ve tartışma becerilerini geliştirmek.
 • Etkili argüman mount yazarların retorik stratejileri tanır.

Açıklayıcı Yazma ve Yazılı İngilizce Sözleşmeleri

 • Yazılı İngilizce netlik, doğruluk ve stil çeşitli geliştirmek.
 • Stilleri, yapıları ve akademik nesir kuralları ile aşinalık kazanmak.
 • Revizyon stratejileri ve yazılı-in-progress grup gözden odaklanın.
 • Okuyun ve profesyonel ve öğrenci yazarlar hem de diğer yazarlara eleştirel cevap.

Konuşma Becerileri ve Dinleme

 • Tartışma ve sunum becerilerini geliştirmek; akademik ve mesleki konularda daha etkili fikirlerini ifade öğrenirler.
 • Formalite seyirci ve amaç kelime ve seviyesini ayarlamak için öğrenme, çeşitli retorik desenler kullanın.
 • Anlama ve etkileşim ses ve video malzemeleri, ve bantlanmış sözlü dergiler aracılığıyla konuşma becerilerini güçlendirmek.

Bu sınıflar, İkinci Dil (TESL) veya ilgili bir alan olarak İngilizce Öğretimi en az yüksek lisans derecesi ile öğretmenler tarafından verilmektedir.

Seviye İlerlemesi

Her dönem sonunda, öğrenciler hangi seviye terfi gerektiğini belirlemek için test edilmektedir. Bu son test bataryası aşağıdaki gibidir:

 1. Sınıf final sınavları.
 2. Porfolio
 3. Sunumlar
 4. Başka Accuplacer ESL Yerleştirme Testi, dilbilgisi testleri objektif, çoktan seçmeli sınavın sürümü, okuduğunu ve dinlediğini anlama, ve cümle kurma.
 5. Atanan başka bir konuya dayanan bir yazı örneği.

Bu faktörler, artı diğerleri (örneğin, derse katılım / katılım, laboratuvar, okuma grupları, dönem boyunca ders çalışma ve kurs yukarıda 'C' veya bir notu), son tanıtım kararları girer.

Haftalık Ders Programı

Yoğun İngilizce Programı (her saat 50 dakika eşittir), haftada 20 saat sağlar. Öğrenciler sözlü iletişim ve 4 pm, veya (Pazar'dan Perşembe'ye) günlük 04:00-20:00 ya sabah 8 den 12 am, 12 pm karşılamak okuma / yazma sınıflara tahsis edilecektir. ÇAĞRI laboratuar saatleri rahatlıkla Konuşma / Sohbet / Okuma / Yazma blok Yapılandırılmış 4 saat dışında planlanıyor. CALL laboratuar interaktif İngilizce 30 dakika ve Okuma halkalar 30 dakika oluşur.

IEP Akreditasyon - Bireysel Çalışma Komisyonu

Kuveyt Amerikan Üniversitesi Yoğun İngilizce Programı bir akreditasyon saha ziyareti için hazırlık bir program kendi kendine çalışmaya meşgul olmuştur. Onlar akreditasyon kriterlerinin misyon ve memnuniyeti yerine getirilmesini sağlamak durumunda politikaları, uygulamaları ve programın süreçleri belirlenmeye çalışılmıştır. Bu süreçte üretilen bir öz-etüt raporu, yazılı olmuştur.

Fakülte, personel, öğrenciler ve Kuveyt Amerikan Üniversitesi yöneticileri yerinde akreditasyon ziyaretine hazırlamak için kendi kendine çalışma raporunu okumaya teşvik edilmektedir.

Kendi kendine çalışma raporu Yoğun İngilizce Programı Akreditasyonu (CEA) için Komisyona sunulmuştur. 22 Şubat, 23, ve 24. 2009 günü, CEA Danışman / Değerlendiriciler ilk program akreditasyonu için Yoğun İngilizce Programı değerlendirmek için kampüs ziyaret edecek. CEA eğitim ve akredite İngilizce dil programları ve kurumları tarafından verilen hizmetlerin kalitesi hakkında güvenilir bir otorite olarak Eğitim Amerika Birleşik Devletleri Sekreteri tarafından kabul edilmektedir.

Program kendi kendine çalışma daha iyi anlayabilmek için ve bizim Yoğun İngilizce Programı geliştirmek için fırsat sağladı. Fazla iki yıl için, IEP ve çeşitli birimlerden seçilen gruplar programını okudu ve programın CEA akreditasyon kriterleri karşılayan ne şekilde değerlendirildi. Alt standartların yanıtları kabul edildi çıkan konuşmaları ve veri üretilmiştir. Kendi kendine çalışma raporu, bu tepkilerin ve üniversite ile ilgili diğer bilgilere dayanmaktadır.

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2018
Duration
Süre
15 - 16 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
- Dönem başına KD 1,750
Information
Deadline
Locations
Kuveyt - Kuwait City, Al Asimah Governate
Başlangıç tarihi : Eyl. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2018
Kuveyt - Kuwait City, Al Asimah Governate
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste