Yoğun İngilizce Dil Programı

Western Iowa Tech Community College

Program Açıklaması

Yoğun İngilizce Dil Programı

Western Iowa Tech Community College

Yoğun İngilizce Dil Programı

Bu program bir Amerikan kolej eğitimi icra ederken İngilizce ve akademik hazırlık becerileri ile öğrencilerin başarılı olmak için sağlamaktadır. Bir topluluk üniversite atmosferde akademik becerilerini geliştirirken öğrenciler İngilizce iletişim her türlü değerli deneyim kazanmak. Bu program üniversite transferi ve bir çalışma programına başlamadan önce mesleki derecelere çeşitli araştırmak için fırsat içerir.

TESOL puanları bu programa kabul için gerekli değildir; İngilizce dil becerileri değerlendirmeler doğru ders yerleştirme için kullanılacaktır. Öğrenciler her dönem başında, bir yıl bu yoğun programa üç kez kabul edilir. Bu programı başarı ile tamamlayan öğrenciler başarılı Amerikan üniversite öğrencileri olmak üzere İngilizce dil ve akademik becerileri öğrenmiş olacaklardır.

Çalışma Planı

 • Üniversite Deneyimi
 • Temel, Orta Düzey Akademik Hazırlık VEYA
 • okuma ve yazma
 • Ortak Bağlam İletişim
 • Kolej Giriş ve Yerleştirme Sınavı Hazırlık
 • * Temel, Orta Düzey Akademik Hazırlık VEYA
 • okuma ve yazma
 • Batı Toplumlarında Etkili iletişim
 • Kolej Giriş ve Yerleştirme Sınavı Hazırlık
 • * Üniversite Hazırlık İngilizce
 • Akademik Projeler ve Sunumlar
 • Amerikan Kültürüne Giriş

*İngilizce dil kursları öğrencilerin yerleştirme WITCC geldikten sonra belirlenir. Bazı öğrenciler bu programı tamamlamak için en fazla 2-3 yarıyıl ihtiyaç OLABİLİR.

Batı Iowa Tech Community College

WITCC ABD'de çalışmalarınızı başlatmak ve Amerikan eğitim ve kültür deneyimi için en iyi yerdir!

stoc

Batı Iowa Tech Amerika'nın kalbinde bir devlet üniversitesidir. Bu mükemmel bir eğitim vermektedir ve Amerika Birleşik Devletleri'nde en uygun öğrenim oranlarından birine sahip.

Eğitmenler özel anadili İngilizce olmayan öğrencilere eğitilmiştir. Ekibi sadece öğretim mükemmellik taahhüt değil, aynı zamanda öğrencilerin kişisel ihtiyaçları için bakım için değil. Öğrenciler düzenli iş saat veya gün ötesine gitmek ilgi, destek ve özveri alırsınız.

Batı Iowa Tech İngilizce Dil Öğrenme programı İngilizce becerilerini geliştirmek ve Amerikan kolej derslerinde başarılı olmak için güven sağlamak yanı sıra işyerinde İngilizceyi kullanarak öğrenciler hazırlayacaktır.

İşte bir eski öğrencisi Batı Iowa Tech hakkında söyledikleridir geçerli:

"Sioux City yaşamak ve çalışmak için mükemmel bir yerdir. Bu küçük bir şehir değil, ama ya o kadar büyük değil. Kolayca ve hızlı bir şekilde her yere gidebilir ihtiyacınız. O hala güvende hissedebileceğiniz bir yerdir. Ben ABD'nin tüm şehirler ve devletler arasında, ben burada yaşıyorum, sevindim. Ve kesinlikle, Batı Iowa Tech Community College benim için en iyi yer çalışmak için olduğunu. Ben her şeyden önce, ben de uluslararası duyuyorum, bütün bu uluslararası öğrenciler ve arkadaşlar dikkat çekmek için Global Education Office geliyor seviyorum! "

-Rosana Burright Brezilya, Rio de Janeiro olduğunu. O Sioux City sakini, eski Batı Iowa Tech öğrenci ve zekâ Global Education ekibinin bir parçasıdır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir
Online
Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Sioux City, Iowa
Başlangıç tarihi : Oca. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2019
Amerika Birleşik Devletleri - Sioux City, Iowa
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
maxformer.com/tali-electricheskie-telferi

Предлагаем вам со скидкой www.farm-pump-ua.com в любом городе.
Этот интересный блог со статьями про данабол.