yoğun İngilizce dil programı (IELP'nin)

International Business School – Budapest

Program Açıklaması

yoğun İngilizce dil programı (IELP'nin)

Yoğun Dil Programı (IELP'nin) Uluslararası İş Okulu'nda uzun yıllardır başarılı bir şekilde çalışmaz oldu. Birincil hedefi yüksek öğrenim düzeyinde İngilizce öğrenimlerini devam öğrencileri hazırlamaktır. Bu nedenle, ilk ve en önemli sonunda International Business School / Oxford Brookes Üniversitesi bir derece elde etmek isteyenler için önerilir. Ama aynı zamanda sadece çeşitli amaçlar için İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için idealdir.


Programın akademik yıl başına 600 saat İngilizce, haftada 23 ders saati içerir. Tüm dil öğretmenleri son derece nitelikli ve öğretiminde önemli bir deneyime sahip. Program ayrıca (mutlak Yeni Başlayanlar İçin hariç) haftada 6 saat İş İngilizcesi her düzeyde öğrenme eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Öğrenciler İngilizce, kendi gerçek seviyesine göre gruplandırılmış, düzeyleri Başlangıç ​​Upper-Intermediate / Advanced değişir. Bir kez onlar ilk dönem şartlarını yerine, öğrencilerin İngilizce dil yanında, üst seviye üzerindeki çalışmalar devam etmektedir.


Dil modülleri yanı sıra, IBS kurs katılımcılara aşağıdaki ekstra fırsatlar sunmaktadır:


• Programın sonunda, çeşitli İngilizce konulardan yüksek puanlar elde eden öğrenciler, okul ücreti LCCI (Londra Ticaret Odası) Dil Sınavı alabilir.

&nbsp

• Biz üç aylık İlerleme Raporları (devamsızlıklar hakkında öğrencilerin bilgilendirilmesi, akademik başarı vs. Öğrencilere )

&nbsp

• Ayrıca, bir zamanlar her hafta başında IELP'nin öğrencileri karşılayabilir 'Haftalık Meclisleri' ve kurs hakkında görüş alışverişinde bulunmaktadır. Bu, ders dışı etkinlikler (örneğin, haftalık bazda kısa ülke sunumları, bu sayede öğrencilerin birbirlerinin kültürel alışkanlıkları ile kendilerini alıştırmak) ilan için bir yer katıyor.

&nbsp

Program değerlendirme ve daha fazla eğitim kriterleri ile uyumlu olanlar IELP'nin öğrenciler ders tamamlanması Belgesi almak ve Uluslararası İş Okulu ilk yıl içinde çalışmalarına devam edebilir .

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
100 saatleri
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Macaristan - Budapest
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Macaristan - Budapest
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste