Neden Intercultura'yı seçmelisiniz?

Intercultura Costa Rica İspanyol okulları, özel olarak tasarlanmış iki güzel kampüse sahip - şehir ve sahil kenarı - her yaştan, milliyetten ve İspanyol seviyesinden yüksek kaliteli ve çeşitli İspanyol daldırma programları sunmak amacıyla 1993 yılında kurulmuştur . Programlarımız tüm standartların üstünde. İki yüksek kontrastlı konumumuzla öğrencilere İspanyolca dilini ve Kosta Rika kültürünü öğrenme ve kullanma fırsatı sunuyoruz:

  • konuşma odaklı İspanyol sınıfları dinamik ve etkileşimli
  • Ücretsiz günlük aktiviteler: Latin dansı, yoga, yemek pişirme, film, zumba, sanat ..
  • okula yürüme mesafesinde olan aile yanı aileleri.
  • Akademisyenlerimizin üstün kalitesi ( Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi tarafından tanınan Kosta Rika'daki tek dil okuluyuz) ve Duke, UNC, Connecticut Üniversitesi ve diğerleri yurtdışında eğitim programları için seçilmiştir.
  • samimi ortam, kişiselleştirilmiş yaklaşım ve detaylara dikkat
  • Sürdürülebilir toplum gelişimine bağlılık (diğer projeler arasında yerel çocuklar için kar amacı gütmeyen bir program yürütürüz).

Heredia City Kampüsü'ne bir öğrencinin bakış açısından göz atın:

KÜÇÜK SINIFLAR

Dinamik ve yoğun grup sınıflarımız en fazla 6 öğrenci içerir . Öğretmenin kullanarak öğrencilerimizi tamamen meşgul ediyoruz ve onları dil başarısına yönlendiriyoruz.

TOPLUMA GERİ DÖN

Öğrencilerin İspanyolca öğrenmelerine yardımcı olmanın yanı sıra, Intercultura da bize ev sahipliği yapan topluluklarda sorumsuz ve sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmayı taahhüt eder. Öğrencilerin harçlarının yaklaşık% 3'ünün toplum kalkınma girişimlerini, çevre projelerini, kültürel destek etkinliklerini finanse etmek ve ek destek sağlamak için kullandıkları Yerel topluluklara ve personele eğitim fırsatları.

Ülke çapında yerleşik yerinde gönüllü koordinatörleri ile Intercultura, bizimle İspanyolca kursunu tamamlamış tüm öğrenciler için mükemmel ve benzersiz gönüllü fırsatlar sunmaktadır. Eğitim, sosyal çalışma, hayvan koruma ve çevre koruma alanlarında zamanınızı gönüllü olabilirsiniz.

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER TANINMASI:

Intercultura aynı zamanda Kosta Rika'daki ilk akademik kurumdur ve BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nde bir ortak olarak resmi tanınırlık kazanmış, insan hakları, çalışma yasaları ve çevresel uygulamalarda sürdürülebilir kalkınma ve kurumsal sorumluluk ilkelerini desteklemiştir.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Intercultura Costa Rica

Sadece İspanyolca'dan daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? İspanyol daldırma sınıflarını gönüllü bir proje, özel sörf ya da latin dans dersleriyle birleştirmek mi istiy ... [+]

İspanyol

Kosta Rika'da gönüllülük yapmak, Latin Amerika kültürünü ve yerel toplulukları keşfetmekle ilgileniyorsanız ve zamanınızın bir kısmını başkalarına yardım etmeye adamışsanız, o zaman Intercultura Dil Okulu sizin için en iyi seçimdir.

Projelerimiz kalkınma, eğitim, sağlık, sosyal hizmet ve çevreye odaklanmaktadır. Gönüllü projesinde en az 2 ila 4 haftalık İspanyolca dersleri ve en az 2-4 hafta daha sürebilir, 18 yaş ve üstü yetişkinler için gönüllü fırsatlar sunuyoruz. Projeye göre zaman taahhüdü ve gerekli İspanyolca seviyesi değişmektedir.

Sizi programlarımıza katılmaya ve küresel değişim, farkındalık ve sosyal medya aracılığıyla kültürel anlayışa katkıda bulunmaya davet ediyoruz.... [-]

Kosta Rika Heredia Sámara
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Intercultura Costa Rica

Heredia şehir kampüsümüz, kısa bir süre önce öğrencilerin SIELE sınavına girebilecekleri ve kendilerini hazırlayacakları dersleri alabilecekleri resmi bir SIELE sınav mer ... [+]

Heredia şehir kampüsümüz, kısa bir süre önce öğrencilerin SIELE sınavına girebilecekleri ve kendilerini hazırlayacakları dersleri alabilecekleri resmi bir SIELE sınav merkezi haline gelmiştir. Akredite İspanyolca kurslarımız, Avrupa Dilleri Ortak Referans Çerçevesi (CEFR) ile uyumludur.

SIELE nedir?

SIELE, Servicio International de Evaluación de la Lengua Española'yı temsil etmektedir ve dünyanın en tanınmış İspanyolca yeterlilik belgesi olup, Instituto Cervantes, Universidad Autónoma de México, Universidad de Salamanca ve Universidad de Buenos Aires tarafından onaylanmıştır.

İspanyolca seviyelerinin Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesine (CEFR) göre sertifikalandırılması ve öğrencilerin istihdam edilebilirliğinin artırılması için kullanılır.... [-]

Kosta Rika Heredia Sámara
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Intercultura Costa Rica

İspanyol daldırma programımız tam bir İspanyol daldırma fırsatı sunmaktadır. Programımız dört entegre bileşene dayanmaktadır: günlük sınıflar, günlük kültürel aktiviteler ... [+]

İspanyolca sınıflarımız dinamik ve eğlencelidir ve tüm öğrenme stilleri, kültürleri ve yaşları için uygun çok çeşitli otantik öğrenme etkinlikleri içerir.Programımız, Avrupa Dil Öğrenimi için Referans Çerçevesi tarafından belirlenen altı farklı seviyeyi kapsamaktadır. Öğrenciler genellikle her bir seviyede (veya ünitede) yaklaşık iki ila üç hafta boyunca kalırlar, tam başlangıçtan ileri düzeyde uzmanlığa geçmek için toplam 12-16 hafta gerekir.Öğrenciler, sosyal ve dilsel bir bağlamda uygun bir şekilde iletişim kurmayı öğreten anlamlı, gerçek yaşam durumlarında konuşmayı öğrenirler.Ders programlarımız ve sınıf oturumları için çerçeve, bir dalma programında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir ve kültürel etkinlikleri öğrenme sürecine entegre etmek için tasarlanmıştır. Ekolojik geziler, topluluk görüşmeleri ve diğer etkinlikler öğrencilerin yerel Kosta Rikaları ile İspanyolca "en vivo" uygulamalarına yardımcı oluyor.İspanyolca Sınıfı Seçenekleri Günde 4 saat, Mo - Fr, iki 15 dakikalık aralarlaKüçük grup sınıfları (en az 2, en fazla 6 öğrenci). Sadece 1 öğrenciyi içeren dersler 4 yerine günde 3 saate indirilecektir.Aşağıdaki çizelgelerdeki tüm seviyeler için sınıflar sunulmaktadır:Tarihi Heredia Kampüsü: İspanyolca seviyenize bağlı olarak sabahlar (8: 30-12: 30) veya öğleden sonraları (13: 30-17: 30). SINIFLAR HAFTALIK ALTERNATİF.Sámara Sahil Kampüsü: Sabahları (08:00 - 12:00) ve öğleden sonraları (13:00 - 17:00). GÜNLÜK SÜPER GÜNLÜK. Yoğun Grup Özel 25/30 Mo - Fr: 20 saatlik standart grup İspanyolca dersleri (yukarıdaki gibi) VEMo - Fr: haftada 5 veya 10 özel ders ... [-]
Kosta Rika Heredia Sámara
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 - 16 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku