Yenilik ve tasarım düşünme yüksek lisans

Bau Design College of Barcelona

Program Açıklaması

Yenilik ve tasarım düşünme yüksek lisans

Yenilik ve Tasarım Düşünme Lisansüstü Diploma

Yenilik ve uluslararasılaşma mevcut ekonomik bağlamda önemli stratejiler olarak ortaya çıkmıştır. Yeni ekosistemler ve iş stratejileri hizmet tasarımı, ürün tasarımından paradigma kayması sürecinde ortaya çıkar.

tasarım sürecinin merkezi ve iş stratejisi, müşteri / kullanıcı taşırken deneyimleri tasarımı stratejik ve taktik yeterlilik ile çok yetenekli profesyoneller gerektirir.

Tasarım Düşünme organizasyonlarda değişimin ajanı olmak ve süreçler, ürünler, hizmetler, iletişim ve iş stratejisi yenilik sağlayan çalışma bu yeni yolla dönüşümün bir kolu olarak hareket etmek tasarımcı sağladı.

Bu amaçla, ve Yalın Başlangıç ​​felsefesine dayalı, inovasyon döngüsünün farklı aşamalarında belirli teknikleri Müşteri Geliştirme, Değer Önerisi, Hizmet Tasarımı ve İş Tasarımı süreçlere uygulanacaktır. Yeni teknikler ve müşteri deneyimi stratejileri ve ilkeleri ile iş görme uyumu ve değer teklifi mümkün kılacaktır süreçler.

GENEL EĞİTİM AMACI

Yenilikçi ürünler, hizmetler, iletişim ve örgütsel etkisi olan bir iş modeli geliştirmek için inovasyon yönetimi için araçlar ve bilgi edinme.

Tekniklerini öğrenmek için, deneyim kazanmak ve hizmetler ve yeni iş modelleri (Business Design & Yalın Start-up) tasarım metodolojileri Düşünme Tasarım kullanımı ile gerçek projeler geliştirmek.

MÜFREDAT

Bu yüksek lisans ders dördüncü kurs sonuna kadar Final Araştırma Projesinin geliştirilmesi olmak üzere 4 modülden ayrılmıştır.

 • Modül I - dönüşüm için bir kaldıraç olarak yenilik.
 • Modül II - yenilik paradigması olarak Tasarım Düşüncesi.
 • Modül III - Tasarım Teknikleri Hizmet Tasarımı uygulanan Düşünme.
 • Modül IV - Final Projesi.

KARİYER FIRSATLARI

 • İnovasyon Yöneticisi veya Danışmanı
 • Tasarım Araştırmacı
 • Etkileşim Tasarımcısı
 • Bilgi Mimar
 • Görsel Tasarımcı
 • UX Prototip
 • Tasarımcı Hizmetleri
 • İş Tasarımcısı

BİLGİ NOTU

Düzenleme: 3rd Edition

Yeterlilik: Yenilik ve Tasarım Lisansüstü Universidad de Vic-UCC tarafından akredite Düşünme. Üniversite mezunu olmayan öğrenciler bir üniversite Yayım Çalışmaları Diploması alacaksınız.

Kredi: 30 ECTS

Okul dönemi: 20 Ekim 2015 ve Mayıs 2016 Final Projesi Sunumu: Haziran 2016 Saatler: Salı ve Perşembe 19h gelen 22h için

Modu: Yerinde

Dil: İspanyolca

Fiyatı: 3480 €

Erişim: Mezunlar. Güzel Sanatlar ve Tasarım ve aşağıdaki meslek kategorileri ile ilgili olanlar Lisans derecesi: iç tasarım, grafik tasarım, endüstriyel tasarım ve sanat giyim başvurdu. Özel eğitim ama kim olmadan sektörden profesyonellerin profesyonel uzmanlık gösterebilir. Adaylar ders kabulü için bir eleme sürecinden geçecekler.

Gözlemler: Yüksek Lisans derecesi (isteğe bağlı ders) uygulamak isteyen yabancı öğrenciler için Yoğun İspanyolca kursu. Ekim-10 Eylül itibaren, 2.; 395 € - pazartesiden cumaya (4 saat / gün).

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ispanyolca
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2019
Duration
Süre
1 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
3,480 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Barcelona, Catalonia
Başlangıç tarihi : Eki. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2019
İspanya - Barcelona, Catalonia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste