Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Veri Bilimi Top Yaz Kursları

Dört yıllık üniversitelerinden en iyi şekilde faydalanmak veya mezuniyet sonrası eğitimlerini genişletmek isteyen öğrenciler için yaz kursları bu fırsatı sunuyor. Bir kurs en fazla iki ay sürer ve özellikle uzaktan eğitim seçenekleri ile öğrencinin gelişimi için daha fazla esneklik kazanabilir.

Veri bilimlerinde yaz kursu nedir? Veri bilimi, büyük miktarda veriyi toplamak ve analiz etmek ile uğraşan istatistikler ve bilgisayar bilimi arasındaki kesişiş noktada bulunur. Öğrenciler, bu tür veriler üretmek için kullanılan donanım ve yazılım, büyük örneklem boyutlarından eğilimleri ve ortaya çıkan davranışları nasıl yorumlayacaklarını ve sonuçların iletilmesi ve desteklenmesi için verilerin nasıl grafik haline getirileceğini ve görselleştirileceğini öğrenebilirler. Veri bilimini istatistiklerden ayırt etmek, genellikle teknolojinin, özellikle de bir bilgi kanalı olarak İnternet'in kullanılması üzerine yoğunlaşmanın bir vurgusu.

Veri biliminde bir yaz dersi alan öğrenciler, istatistiksel analiz ve bilgisayar bilimleri alanlarında beceriler geliştirebilirler. Bununla birlikte, daha yaygın olarak uygulanabilir olanakları, iletişim, grup çalışması, irtibat görevinde bulunma ve başkalarına bakış açısı dahildir.

Yaz kursları için öğrenim, sonbahar ya da kış dönemlerinde gerçekleşen geleneksel üniversite derslerine kıyasla nispeten ucuzdur. Tam fiyatlandırma değişkendir ve esasen bireysel okullara ve programın gerektirdiği ders saatlerine bağlıdır.

Bir alan olarak veri bilimi son yıllarda çok ilerledi, bu nedenle veri bilimlerinde eğitim gören öğrenciler geniş bir iş endüstrisine girmeyi umabilirler. Birçok şirket veri araştırmacılarını pazar araştırmacıları, veritabanı yöneticileri veya risk yönetim danışmanları olarak kullanmaktadır. Veri bilimcileri, onları siber güvenlikle ilişkili konumlara yerleştirebilen tahmine dayalı veya kalıp algılama algoritmalarına odaklanan bir çalışmaya dahil oldular.

Bir yaz kursu, eğitiminin yeni bir koluna güçlü bir ilk adım olabilir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

3 Results in Veri Bilimi

George Washington University, Summer & Non-Degree Programs

Bu hands-on programı, onları ABD'li bir üniversitede disiplinler arası araştırma konseptlerine tanıtmak için İngilizce dil öğrenen yabancı öğrenciler için tasarlanmış ... [+]

Veri biliminin disiplinler arası ilkeleri ve araştırma amaçlı akademik yazı

Program Tarihleri: 1 Temmuz - 10 Ağustos 2018

Bu hands-on programı, onları ABD'li bir üniversitede disiplinler arası araştırma konseptlerine tanıtmak için İngilizce dil öğrenen yabancı öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bilim ve teknoloji disiplinlerinde karşılaşılan sorunları çözmenin yanı sıra araştırma ve yazma tekniklerinde de beceri kazanmaları için profesyonellerle meşgul olurlar. Bu programda öğrenciler:

Araştırma odaklı kurumlardaki profesyonellerle iletişime geçin.Problem analizi, literatür araştırması, takım çalışması, iletişim ve sunum becerilerini geliştirir.Sözcük dağarcığı, kaynak değerlendirme, dokümantasyon ve kaynaşma gibi araştırma tabanlı yazma becerileri geliştirin.İstatistik, bilgisayar bilimleri, matematik, biyoinformatik ve benzeri alanlarda sorunları çözmek ve sorunları çözmek için araştırma metodolojilerini kullanarak disiplinler arası takımlarda çalışın.Dersler... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Washington
July 2019
Tam zamanlı
1 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IAE Pau-Bayonne

Liderlik ve takım çalışması geliştirin - Uluslararası yenilikçi iş modelleri ve stratejilerini keşfedin ve uzmanlaşın - Küresel işlerin karşılaştığı zorlukları çözmek iç ... [+]

IAE Pau-Bayonne Yönetim Lisansüstü Yönetimi, Pau Üniversitesi ve Pays de l'Adour içinde Yönetim, lisansüstü kamu eğitim teklifinin garantörüdür. Okulumuz Master ve Ph.D'de seçmeli dersler vermektedir. Düzeyleri, şirketlerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş ve Yönetim Bilimleri araştırma alanında son gelişmelerden beslenmiştir. IAE Enstitü Yönetim Kurulu, öğrencilerimizi Fransa'nın çeşitli bölgelerinde veya yurtdışında yüksek pozisyondaki işlerini entegre etmeye hazırlar.

genel bakış

-Geliştirme liderliği ve takım çalışması

-Discover ve usta uluslararası yenilikçi iş modelleri ve stratejileri

-Genel iş dünyasının karşılaştığı zorlukları çözecek araçlar edinin.... [-]

Fransa Bayonne Anglet Pau
July 2019
Tam zamanlı
10 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Lviv Veri Bilim Yaz Okulu Ukrayna Katolik Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Bölümü'nden bir eğitim girişimidir. Yaz Okulu katılımcıları - lisans, doktora öğrencileri, genç ... [+]

Lviv Veri Bilim Yaz Okulu Ukrayna Katolik Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Bölümü'nden bir eğitim girişimidir. Yaz Okulu katılımcıları - lisans, doktora öğrencileri, genç profesyoneller - çalışmalar state-of-the-art yöntemleri ve Veri Bilim, Machine Learning, İş Analytics'in araçları. Okul katılımcıların bilgi temel düzeyde yöneliktir.

Bu yıl okul tarihleri ​​12-25 Temmuz vardır.

Çalışma programı

Yaz Okulu hedefi Veri Bilimi alanında uygulama odaklı bilgi vermektir. okulun Program üç aşağıdaki aşamaları dahil edecektir. İlk aşamada katılımcılar Okulun ana teması ile onları tanıdık yapacak tanıtım dersleri alacaktır. İkinci aşamada öğrenciler çeşitli seçmeli uygulama odaklı kurslar dahil olacak.... [-]

Ukrayna Lviv
July 2019
Tam zamanlı
14 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku