Veri Bilimi Yaz Kursu

Veri Bilimi Top Yaz Kursları

Dört yıllık üniversitelerinden en iyi şekilde faydalanmak veya mezuniyet sonrası eğitimlerini genişletmek isteyen öğrenciler için yaz kursları bu fırsatı sunuyor. Bir kurs en fazla iki ay sürer ve özellikle uzaktan eğitim seçenekleri ile öğrencinin gelişimi için daha fazla esneklik kazanabilir.

Veri bilimlerinde yaz kursu nedir? Veri bilimi, büyük miktarda veriyi toplamak ve analiz etmek ile uğraşan istatistikler ve bilgisayar bilimi arasındaki kesişiş noktada bulunur. Öğrenciler, bu tür veriler üretmek için kullanılan donanım ve yazılım, büyük örneklem boyutlarından eğilimleri ve ortaya çıkan davranışları nasıl yorumlayacaklarını ve sonuçların iletilmesi ve desteklenmesi için verilerin nasıl grafik haline getirileceğini ve görselleştirileceğini öğrenebilirler. Veri bilimini istatistiklerden ayırt etmek, genellikle teknolojinin, özellikle de bir bilgi kanalı olarak İnternet'in kullanılması üzerine yoğunlaşmanın bir vurgusu.

Veri biliminde bir yaz dersi alan öğrenciler, istatistiksel analiz ve bilgisayar bilimleri alanlarında beceriler geliştirebilirler. Bununla birlikte, daha yaygın olarak uygulanabilir olanakları, iletişim, grup çalışması, irtibat görevinde bulunma ve başkalarına bakış açısı dahildir.

Yaz kursları için öğrenim, sonbahar ya da kış dönemlerinde gerçekleşen geleneksel üniversite derslerine kıyasla nispeten ucuzdur. Tam fiyatlandırma değişkendir ve esasen bireysel okullara ve programın gerektirdiği ders saatlerine bağlıdır.

Bir alan olarak veri bilimi son yıllarda çok ilerledi, bu nedenle veri bilimlerinde eğitim gören öğrenciler geniş bir iş endüstrisine girmeyi umabilirler. Birçok şirket veri araştırmacılarını pazar araştırmacıları, veritabanı yöneticileri veya risk yönetim danışmanları olarak kullanmaktadır. Veri bilimcileri, onları siber güvenlikle ilişkili konumlara yerleştirebilen tahmine dayalı veya kalıp algılama algoritmalarına odaklanan bir çalışmaya dahil oldular.

Bir yaz kursu, eğitiminin yeni bir koluna güçlü bir ilk adım olabilir. Daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

IAE Pau-Bayonne
Kampüs Tam zamanlı 10 gün July 2019 Fransa Bayonne Anglet Pau + 2 daha

IAE Pau-Bayonne , Üniversite Yönetim Okulu ve İş Analitiği Enstitüsü, 2 - 11 Temmuz 2018 tarihleri ​​arasında, üst düzey ve lisansüstü öğrenciler için Bask kıyısında bulunan deniz kampımızdaki 10 günlük bir Yaz Okulu sunacak. veri bilimi ve sezgisel. [+]

IAE Pau-Bayonne ve İş Analitiği Enstitüsü, 2 - 2 Temmuz tarihleri ​​arasında, Bask sahilindeki sahil kampüsümüzde, veri bilimi ve buluşsal yöntemlerin temelleri üzerine üst ve lisansüstü öğrencilere yönelik 10 günlük bir Yaz Okulu sunacak.

Bu eşsiz yaz dönemi, analitik uygulama konusunda sağlam bir anlayışa sahip dört düzine katılımcıyı sağlayacak - nasıl yapılacağı:/>Eldeki verileri değerlendirebilir,uygun yöntemleri belirli mesleki zorluklara uygulayın veverileri toplu eyleme dönüştürür.Bu yılki oturumda, analitiklerin sağlık ve refah alanlarındaki uygulamaları vurgulanacak./>Profesörlerimiz ve uzmanlarımız, katılımcılara sayısal çağın en iyi uygulamaları, yönetim karar verme, makine öğrenimi, topluluk yönetimi ve görsel iletişim konularına odaklanmalarında yardımcı olacaktır. Bu oturumun başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler Fransız üniversite UPPA'sından 4 AKTS kazanacaklardır .Yaz Okulu oturumuyla ilgili daha fazla bilgi http://baisummer.com adresinde bulunabilir.Belirli kurslar şunları içerir:/>Dijital İktisat-Veri Bilimi, geçmişi incelemekten geleceği öngörme ve etkilemek için zaman algısını nasıl değiştirir.Yönetsel Karar Verme - modellere, araçlara, yönetsel veri odaklı karar verme tekniklerine bir geziMakine Öğrenme - Yapay zeka, her yönetim problemi türü için doğru yöntemi uygulamamıza nasıl yardımcı olabilir?Veri Hikayesi - neden veri basmak yeterli değildir ve toplu eylemi kışkırtmak için hikaye anlatımı uygularDers ListesiBütçe/>10 günlük 4-AKTS program ücretleri 1195 Euro'durKampüsün yanındaki Üniversite Meclisi, ayda 330 Euro karşılığındaSosyal faaliyetler için bütçenin 300 Euro olacağı tahmin ediliyorİstek üzerine Paris veya Bayonne havaalanlarından ulaşım sağlanabilir.Uygulamalar/>Başvurular, Yaz Okulu'na başvuruda bulunmak için 1 Şubat 2018 - 01 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında bu web sitesinde çevrimiçi başvuru sistemini kullanmalıdır.Başvurunuzla birlikte, gerekli belgeleri sağlamanız gerekir:Son başvuru tarihine kadar ilgili lisans derecesini (veya eğitim programınızda en az 180 ECTS) tutmalısın.ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Büyük... [-]

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University
Kampüs Tam zamanlı 14 gün July 2019 Ukrayna Lviv

Lviv Veri Bilim Yaz Okulu Ukrayna Katolik Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Bölümü'nden bir eğitim girişimidir. Yaz Okulu katılımcıları - lisans, doktora öğrencileri, genç profesyoneller - çalışmalar state-of-the-art yöntemleri ve Veri Bilim, Machine Learning, İş Analytics'in araçları. [+]

Lviv Veri Bilim Yaz Okulu Ukrayna Katolik Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Bölümü'nden bir eğitim girişimidir. Yaz Okulu katılımcıları - lisans, doktora öğrencileri, genç profesyoneller - çalışmalar state-of-the-art yöntemleri ve Veri Bilim, Machine Learning, İş Analytics'in araçları. Okul katılımcıların bilgi temel düzeyde yöneliktir.

Bu yıl okul tarihleri ​​12-25 Temmuz vardır.

Çalışma programı

Yaz Okulu hedefi Veri Bilimi alanında uygulama odaklı bilgi vermektir. okulun Program üç aşağıdaki aşamaları dahil edecektir. İlk aşamada katılımcılar Okulun ana teması ile onları tanıdık yapacak tanıtım dersleri alacaktır. İkinci aşamada öğrenciler çeşitli seçmeli uygulama odaklı kurslar dahil olacak.... [-]


George Washington University, Summer & Non-Degree Programs
Kampüs Tam zamanlı 1 ay July 2019 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Bu hands-on programı, onları ABD'li bir üniversitede disiplinler arası araştırma konseptlerine tanıtmak için İngilizce dil öğrenen yabancı öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bilim ve teknoloji disiplinlerinde karşılaşılan sorunları çözmenin yanı sıra araştırma ve yazma tekniklerinde de beceri kazanmaları için profesyonellerle meşgul olurlar. [+]

Veri biliminin disiplinler arası ilkeleri ve araştırma amaçlı akademik yazı

Program Tarihleri: 1 Temmuz - 10 Ağustos 2018

Bu hands-on programı, onları ABD'li bir üniversitede disiplinler arası araştırma konseptlerine tanıtmak için İngilizce dil öğrenen yabancı öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler, bilim ve teknoloji disiplinlerinde karşılaşılan sorunları çözmenin yanı sıra araştırma ve yazma tekniklerinde de beceri kazanmaları için profesyonellerle meşgul olurlar. Bu programda öğrenciler:

Araştırma odaklı kurumlardaki profesyonellerle iletişime geçin.Problem analizi, literatür araştırması, takım çalışması, iletişim ve sunum becerilerini geliştirir.Sözcük dağarcığı, kaynak değerlendirme, dokümantasyon ve kaynaşma gibi araştırma tabanlı yazma becerileri geliştirin.İstatistik, bilgisayar bilimleri, matematik, biyoinformatik ve benzeri alanlarda sorunları çözmek ve sorunları çözmek için araştırma metodolojilerini kullanarak disiplinler arası takımlarda çalışın.Dersler... [-]