Uygulamalı Sanatlar Yaz Kursu

Uygulamalı Sanatlar Top Yaz Kursları

Uygulamalı Sanatlar

Yaz kursları geleneksel olarak bir ana akademik kursun tamamlanması, zenginleştirilmesi veya incelenmesi olarak sunulmaktadır. Programlar çeşitli konularda verilir ve genellikle birkaç hafta ila üç ay arasında tamamlanması gerekir.

Uygulamalı sanattaki yaz kursu nedir? Uygulamalı bilimler, uygulamalı bilimler gibi pratik uygulamalı teorik uygulamalardır. Mimari, mutfak sanatları ve ürün tasarımı örnekleri arasındadır. Sınıfın vaktinde, araştırılan özel odağa bağlı olarak grup çalışması, stüdyo zamanı, saha projeleri, bağımsız çalışma veya konferansların karışımı içeren birkaç uzun oturumda bulunmayı bekleyebilirsiniz. Birçok program, ortaokul ve lisans öğrencilerinin geleneksel yaz tatili sırasında derslerden alması için tasarlanmıştır.

Bir yaz kursunun öğrencileri, bahar veya sonbahar döneminde sunulan programlara kıyasla, bu programların daha küçük sınıf boyutları, diğer öğrencilerle daha fazla etkileşim veya daha fazla alan çalışması sunduğunu görebilir. Bu, geliştirilmiş kişisel çalışma alışkanlıkları ve akranlarıyla daha derin ilişkiler ile birlikte konunun daha iyi anlaşılmasına yol açabilir.

Yaz kursları, öğrenim masrafları açısından büyük oranda farklı olma eğilimindedir. Bu, okul, alan çalışması miktarı veya gerekli materyallerin sayısı ve sınıf çalışmasının seviyesi gibi birkaç faktöre bağlı olabilir. Başvurmadan önce her kurumla görüşün.

Ortaokul öğrencileri ilginç yaz kurslarına katılımın bir portföy geliştirmeye ve lisans programlarına başvururken odaklanmaya yardımcı olduğunu bulabilir. Akademik bir kariyerin başlangıcındaki bu artan taahhüt, sanat gibi rekabetçi bir alanda bile başarıyı hızlandırabilir. Lisans veya yüksek lisans düzeyindeki öğrenciler ufklarını genişletmek, belirli bir konuyu daha ayrıntılı olarak keşfetmek, ziyaret eden bir profesöre erişmek veya sadece bir derece kazandırmak için uygulanabilir bir sanat dersi alabilirler. Bir kursu tamamlayanlar stajyer, çalışma arkadaşları veya öğretmen olabilirler.

Bu araç size en uygun dersi bulmanıza yardımcı olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

University of Applied Sciences Europe
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 Almanya Berlin Iserlohn Hamburg + 2 daha

Şablon, poster, heykel ve enstalasyon ile birlikte, grafiti kamusal alanın zengin ve tek UE bağlamında yaygın olarak kullanılan görsel iletişim biçimidir. [+]

Şablon, poster, heykel ve enstalasyon ile birlikte, grafiti kamusal alanın zengin ve tek UE bağlamında yaygın olarak kullanılan görsel iletişim biçimidir. Graffiti olarak vahşi, anarşik ve son teknoloji olarak görülebileceği gibi, grafiti yazısının, yazıyla başa çıkmanın açıkça tanımlanmış şekilleri vardır. On yıllar boyunca, bunlar daha fazla stilistik olarak farklılaşmaya başladı. Grafiti yazmanın ana amacı, yeni harfleri çarpıtarak ve icat edip bunları çeşitli yüzey ve kontekstlere uygulayabilmenin UE yöntemidir.

Bu kurs benim için mi?

Graffiti yazımı, kamusal sanat ve grafik tasarım için bir merakınız varsa bu ders tam size göre, grafik tasarımda biraz arka planınız var ve uygulamalarını sokak sanatına ya da grafik tasarım portföyünü ellerinizle çeşitlendirmek istiyorsunuz. grafiti çalışmaları.Ne getirmeniz gerekiyor: dizüstü bilgisayar, coşku, eski kıyafetler ve ayakkabılar (boya ile çalışmak için), sizi güneşten korumak için bir şapka, muhtemelen kurşun kalem ve işaretleyiciler... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta September 2019 İtalya Milan

Masaüstü yayıncılığa başlamadan önce ve daha genel olarak, elektronik aletlerin yayılması, yazılı metinlerin üretimi ve çoğaltılması kaligrafi pratiğine ve hareketli tiplere sıkı sıkıya bağlıydı.

[+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Masaüstü yayıncılığa başlamadan önce ve daha genel olarak elektronik araçların yayılması, yazılı metinlerin üretilmesi ve çoğaltılması kaligrafi pratiğine ve hareketli tiplere sıkı sıkıya bağlıydı.

Teknoloji için büyük bir hevesle geçtiği düşünülen bu faaliyetler, hem iletişim materyallerinin son kullanıcılarını hem de şirketleri her zaman daha çok el becerilerini göz önünde bulunduran firmaların artan sayıdaki tahmincisi nedeniyle tekrar gündeme geliyor. ve markayı geliştirmek için büyük bir değer ve geçerli bir araç olarak el sanatları.

Hedef: Bu program, yaratıcı alanlarla ilgili disiplinlerdeki öğrenciler veya mezunlar için tasarımdır: görsel sanatlar, tasarım, moda, mimarlık, iletişim, kaligrafiye ve basıma düşkündür.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Yarı zamanlı 1 hafta July 2019 İspanya Madrid

Çizim çocuklukta tezahür doğal bir dürtü olduğunu. Bu derste farklı teknikler, malzeme ve biçimleri ile deneme için bu sürücü almak. Biz karakterlere hayat vermek ve çizim yoluyla hikayeler anlatmak ve ihtiyacımız tüm hayal olduğunu grafiksel fikirlerini şekillendirmek için görmek mümkün olduğunu keşfederler. [+]

Çizim çocuklukta tezahür doğal bir dürtü olduğunu. Bu derste farklı teknikler, malzeme ve biçimleri ile deneme için bu sürücü almak. Biz karakterlere hayat vermek ve çizim yoluyla hikayeler anlatmak ve ihtiyacımız tüm hayal olduğunu grafiksel fikirlerini şekillendirmek için görmek mümkün olduğunu keşfederler.

Amaçları Resimde yoluyla iletişimi teşvik - - tasarımı ile merakını Uyandırmak - bir ortamda yaratıcılığı teşvik kendilerini ifade etmek için Yaratıcı Yaz Çocuk öğrencileri çizim kursuna grafik anlatım Teşekkür farklı şekillerde öğrenmek keşfedin ve bir ortamda harika bir zaman var sanat ve eğlence.

Yaratıcı Çizim kursları Gençler için Yaz Çocuk Akademisi IED Madrid biridir. ... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje. [+]

Amaç: Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje.

Program Adı: tasarımcılar alan bakımı, ışık, renk, sipariş, oran almak ... Biz gerçekte anlaşma, belirli bir işlev için ideal bir mekan arayışı. Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip, İç Mimarlık elemanları tasarımı sağlayacaktır.

Bir Dirigido: Yaratıcı, esnek ve pratik anlamda dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgi duyan herkesin,.

Aslında belirli bir fonksiyon için ideal bir mekân arayışına başa alanı, ışık, renk, sipariş, oran Tasarımcılar anlaşma .... Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip ve elemanları İç Mimarlık tasarımı sağlayacaktır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İspanya Madrid

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır. [+]

İç Mimari ve Dekorasyon Yaz Genç Kursu Öğrencilerin tasarım ve boşluk süslemek için izin verecektir.

Teşekkürler bu dersin öğrenciler süslemek için mobilya ve diğer temel öğeleri seçmek için, fikirleri temsil yanı sıra, renk ve malzeme iç tasarım nasıl etkilediğini bulmak için, kavramları tanımlamak için öğreneceksiniz.

Amaç: anlamak ve boşluk süslemeleri ve onlar nesneler ve insanların nasıl ilişkili olduğunu anlamak için temel bilgileri vermektir. yaratıcı nesneler ve boşluk özelleştirmek için Bazı dekorasyon yöntem ve tekniklerini öğrenmek.

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır.... [-]


Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2019 Almanya Weimar

Biz atölyemizde Gropius tavsiye ve Bauhaus'un izlerini takip edecek. Biz Bauhaus öğrencilerin taslakları ve ürünleri ile müzelerde başlayacak ve biz hayata projelerimizi getirecek ahşap atölyesi, içinde sona erecek. [+]

»SİZİN BAUHAUS« YAP

BAUHAUS-IDEA YAŞAYIN VE YAŞAM ÜZERİNE BAUHAUS ETKİSİNDE HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ!

Bauhaus bir okul değil, bir tasarım stüdyosu oldu. Walter Gropius onun öğrencileri bir zanaat öğrenmek ve atölyelerde çalışmak istedim neden tasarımcıların yeni nesil yetiştirmeyi istedi. O atölyelerde uygulamalı deneyim kazanmak için onları teşvik etti. Bu deneyimler, yeni bir yüzyıl için tasarım bulma en iyi yolu ona görünüyordu. nesneler başından bestseller değildi, ama yolda istasyonları oldukça yeni bir şey.

Biz atölyemizde Gropius tavsiye ve Bauhaus'un izlerini takip edecek. Biz Bauhaus öğrencilerin taslakları ve ürünleri ile müzelerde başlayacak ve biz hayata projelerimizi getirecek ahşap atölyesi, içinde sona erecek.... [-]


Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2019 Birleşik Krallık London

Çarpıcı ve dinamik sonuçlar için baskı ortamı içine bir görüntü aktarmak için heyecan verici tifdruk ve kabartma baskı teknikleri bir dizi keşfedin. Tabii yapılandırılmış öğretim ve gayri atölye zaman bir kombinasyonudur. [+]

Chelsea Merkezi King'in Yolu kapalı çıkıntı bulunan bizim de Londra'da baskıresim derslerin geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Biz orta başlayanlar ve ileri kurslar var. Bu gün ve gece boyunca çalışan yarı zamanlı dersler vardır.

Bizim öğretim baskıresim disiplin içine benzersiz bir bakış açısı sunan son derece deneyimli baskıresim uygulayıcılar vardır.

öğrenmek teknikler becerileri üzerine inşa ve baskı şeklinde mevcut sanat yeniden yorumlamaya heyecan verici yollar sunacak. baskıresim benzersiz özellikleri görüntü yapımında yeni bir dünya açılır ve yaratıcı potansiyelini açığa olacaktır. Tecrübeli öğrencilerin çoğu yeni başlayanlar geldi ve pek çok derece ve yüksek lisans düzeyinde ve aynı zamanda kendi stüdyosu kurmak devam eden uzun vadeli kararlılığını geliştirdik.... [-]    там

    ry-diplomer.com/diplomy-v-kirove

    https://plasticsurgery.com.ua