Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Spor Top Yaz Kursları

Bugünün öğrencilerinin bazıları, kendi beceri setleri peşin veya eğitim sürecini hızlandırmak için yaz kursları alıyor. Bu sınıflar öğrencilerin çoğu çalışan ya da okuldan bir mola alıyor tatil veya yaz sezonunda alınır. Birçok farklı konular yaz aylarında incelenebilir.

Sporda bir yaz kursu nedir? Bu ders genellikle egzersiz bilim, sağlık ve spor bilimleri bir arka plan ile öğrenciler içindir. Ayrıca spor yönetimi ile ilgilenen öğrenciler elbette bu tür sürebilir. Öğrenciler dünyanın farklı bir alandaki eğitim ve çalışma ilerletmek için izin benzersiz yaz kursları tüm dünyada üniversite vardır. Bazı sınıfların özel nitelikler programa kabul edilmesi gerekebilir.

Bir yaz kursuna katılan birçok faydaları vardır. Bu yıl daha az stresli dönemde belirli bir konu alanında ek bilgi edinmek için harika bir yoldur.Bir çok program sizin beceri seti eklemek ve işgücü girdiğinizde daha değerli hale getirecek heyecan verici kursları sunuyoruz.

Çok farklı yaz kursları olduğundan, kesin bir maliyet belirlemek zordur. Bu katılan ilgilenen özel üniversite ile maliyet araştırma için en iyisidir. Onlar harç ve diğer ücretler hakkında daha spesifik bilgi sağlayabilir.

Spor bir arka plan ile insanlar için pek çok iş vardır. Olsun ya da olmasın sizin yeterlilik bağlıdır bu işler için uygulayabilirsiniz, ve daha okula gerekebilir. Spor bir eğitime sahip kişiler eğitimci olarak çalışmazlar için Ancak, bu yaygındır. Onlar da spor hekimliğinde veya spor yönetimi çalışmak.

Bu heyecan verici sektöründe ayarlamak için beceri eklemeniz gerekiyorsa, o zaman spor bir yaz kursu sizin için ideal olabilir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

17 Sonuçlar Spor

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
University of Applied Sciences Europe

University of Applied Sciences Europe Yaz Okulu 2019, katılımcıların modern spor organizasyonlarında ilk elden izlenimlerini elde ettikleri Berlin'deki ve bölgedeki çeşit ... [+]

University of Applied Sciences Europe Yaz Okulu 2019 , katılımcıların modern spor organizasyonlarında ilk elden izlenimlerini elde ettikleri Berlin'deki ve bölgedeki çeşitli profesyonel spor kulüpleri, etkinlikler ve STK'lara gezilerle şirket içi atölyeleri birleştirmek için tasarlanmıştır. .

Dersler pazarlama, sponsorluk, strateji, genel yönetim ve etkinlik yönetiminde olacaktır. Berlin, Potsdam ve Hamburg'daki profesyonel spor kulüpleri, organizasyonlar ve etkinliklere yapılan saha gezileri, federasyonlar, etkinlikler, kulüpler ve ajanslardan temsilcilerle tanışma fırsatı sunuyor.

Almanya'nın başkenti Berlin, Alman sporunun başkenti kabul edilir. Yaklaşık 2.500 spor kulübünün yanı sıra, Olimpiyat Merkezi yaklaşık 20 Olimpik spor için hizmet veriyor. Takım sporları açısından Berlin, Bundesliga kulüpleri Hertha BSC ve Union Berlin, Berlin-Volleys (voleybol), Eisbären Berlin (buz hokeyi), Füchse Berlin (hentbol) ve futbolla başlayan üst seviye kulüpler sunuyor. ALBA Berlin (basketbol).... [-]

Almanya Berlin
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
University of Exeter International Summer School

Koruyucu Hekimlik: Egzersiz ve Çevre, fiziksel aktivite ve çevre ile ilgili koruyucu sağlık konularının ayrıntılı bir araştırmasını sunar. Exeter'de bu konulardaki sürekl ... [+]

hakkında

Koruyucu Hekimlik: Egzersiz ve Çevre, fiziksel aktivite ve çevre ile ilgili koruyucu sağlık konularının ayrıntılı bir araştırmasını sunar. Exeter'de bu konulardaki sürekli araştırmalar üzerine çizim yaparak, fiziksel aktivite ile çevrenin sağlıkla arasındaki etkileşimin arkasındaki bilimi daha derinden anlayacaksınız.

Bu ders temel olarak egzersiz, fiziksel aktivite, sağlık, tıp ve çevre konularında yoğun ilgi gören lisans ve mezunlara yöneliktir. Biyoloji, spor bilimi, kinesiyoloji, tıp, psikoloji ya da ilaca bağlı mesleklerde bir geçmişiniz varsa, bu ders için iyi hazırlanacaksınız.

Konular sağlık ve refahın, doğal ve sanal ortamların ve bunların sağlığa olan etkilerinin fizyolojik ve psikolojik yönlerini içerecektir. Bu konular çocukluktan yaşlılığa kadar olan süreyi kapsayacaktır. Uluslararası tanınmış ve dünya çapında araştırmacılarla bir dizi konferans, seminer ve pratik oturumlar arasında etkileşime girebilecek ve önleyici tıbbı uygulama ve teşvik etme şansına sahip olacaksınız.... [-]

Birleşik Krallık Exeter
August 2019
Kampüs
ESCP Europe Business School

ESCP Avrupa Spor Yönetimi Yaz kursu, Torino'da düzenlenen son üç haftalık bir programa katılmak için heyecan verici bir fırsat. Elbette spor yönetimi sektöründe faaliyet ... [+]

ESCP Avrupa Spor Yönetimi Yaz kursu, Torino'da düzenlenen son üç haftalık bir programa katılmak için heyecan verici bir fırsat.

Elbette spor yönetimi sektöründe faaliyet göstermek isteyenler için nasıl çalıştığını anlamak için yararlı, temel ve spor pazarlaması genel bir resim sağlamayı amaçlamaktadır.

AWE Sports International işbirliğiyle, Financial Times araştırmasında en üst sıralarda yer alan uluslararası sınıftaki önde gelen uluslararası işletme okulu fakültesinin yanı sıra spor pazarlama ve yönetim alanlarından lider uzman konuşmacılar tarafından verilmektedir.

Bu programın bir sonraki baskısı 28 Haziran - 19 Temmuz 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek. Ücretler kişi başına 2,500 € (AB ve AB dışı) olarak belirlendi. Tüm oturumlar İngilizce olarak verilmektedir.... [-]

İtalya Turin
June 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
The International Summer School for Teens

Özel golf kampımız tüm gençlerimizi İskoçya'nın en ilginç ve ünlü kurslarına maruz bırakırken, bireysel oyunlarını geliştirmek için uzmanlık eğitimi de veriyor. ... [+]

yol

Golf Yaz Okulu, seviyesine veya yeteneğine bakılmaksızın tüm öğrencilerimize, İskoçya'da oynayabilecekleri eşsiz bir deneyim olan “Golf Evi” ni vermek için tasarlanmıştır.

Özel golf kampımız, tüm gençlerimizi İskoçya'nın en ilginç ve ünlü kurslarına maruz bırakırken, bireysel oyunlarını geliştirmek için uzmanlık eğitimi de veriyor (ve varsa engelli).

Bu seçmeli ders aşağıdakileri kapsar:

Genç golf koçluğu alanında ünlü bir uzman olan PGA nitelikli Golf Antrenörümüzden 36 saatlik golf eğitimi.Yeni Başlayanlar için, size eğlenceli, arkadaşça ve ilham verici bir ortamda oyunun tüm yönlerinde rehberlik edeceğimiz golf için mükemmel bir tanıtım sunuyoruz. PGA antrenörlerimiz size temel bilgileri öğretecektir; setten sallanmaya, ufalanmaya ve bunker atışlarına, görgü kurallarının ve oyunun kurallarına kadar.Orta ila İleri oyuncular için, uzman koçlarımız mevcut seviyenizi değerlendirecek ve mevcut oyununuzu geliştirmek için engelinizi azaltmak amacıyla sizinle bireysel olarak çalışacaktır. Dersler, salıncak geliştirmeyi, kısa oyunu, mesafe kontrolünü ve zihinsel odağı kapsayacaktır.2019 öğrenci için şampiyonluk kursları Gleneagles PGA Ryder Cup Kursu ve St. Andrews'deki Kingsbarns Links Kursu olacaktır.Öğrenciler St. Andrews Old Course oyuna girebilirler *İsteğe bağlı olarak kulüp uyumu da mevcuttur *Gelişmiş Oyuncular için, dünyanın en iyi golf sahalarından bazılarını oynama fırsatı sunuyoruz. Öğrencilerimiz bugüne kadar St Andrews Links Kursları, Dundonald Links (Bayanlar Avrupa Turu 2015), Royal Troon (2016 Açık Evsahibi), Gleneagles (2014 Ryder Cup ve 2019 Solheim Cup ev sahibi) ve ünlü Eskileri oynadılar St Andrews'deki kurs.... [-]
Birleşik Krallık Stirling
June 2019
20 gün
Kampüs
The International Summer School for Teens

Tenis dersimiz fitness, strateji geliştiriyor ... [+]

yol

Tenis dersimiz sporun daha ince öğelerini öğretirken aynı zamanda zindelik ve strateji geliştirir.

İskoç Tenis Merkezini oluşturan altı iç ve iki dış kil kortuna erişimimiz var. Bunlar aynı zamanda dünya şampiyonu Andy Murray'in (şu anda dünyada 1 numara olan) ilk oynamayı öğrendiği mahkemeler.

Antrenörler LTA onaylıdır ve hız, koordinasyon, strateji ve genel tekniğe odaklanır. Bu sınıf, her seviyedeki öğrencilere açık ve ISSFT'te yaptığımız her şey gibi, ekip çalışması ve eğlence yoluyla öğrenmeye de önem veriyor.

36 saat tenis dersiDış kil kortlarında ve iç sahalarında oynayınZindelik ve esneklik için harikaOyununuzu Padel ve diğer raket sporlarıyla geliştirinTeknik yetenek, zihinsel odaklanma ve koordinasyon geliştirmek için küçük gruplar halinde çalışmakÖzel dersler şunlardır: Groundstroke, net play, footwork, servis (düz, dilim, topspin), dönen porsiyon (forehand, tek elle backhand, çift elle backhand), strateji, tenise özgü uygunluk, denge, hız gücü, backhand, yaklaşım atış ve tepegöz atış.Yeni arkadaşlar edinmek için harika bir yol... [-]
Birleşik Krallık Stirling
June 2019
20 gün
Kampüs
The International Summer School for Teens

Güven ve esneklik kazanın ve hem bir takım oyuncusu hem de büyük bir lider olmak için gereken becerileri geliştirin. ... [+]

Liderlik Becerileri Geliştirme

Spor Liderliği Seçmeli Dersimiz takım oluşturma, takım sporları ve bireysel mükemmellik için beceriler geliştirme konusunda size güven ve esneklik sağlayacaktır.

Bu sınıf, spor ve aktif dış mekan arayışları aracılığıyla kendine güven ve pozitif liderlik geliştirmek için tasarlanmıştır. Çok çeşitli iç ve dış mekan spor tesislerine ve nefes kesici kırsal alanlara erişim sunan bu sınıf, tüm seviyeler ve yetenekler için çok çeşitli spor olanakları sunar. Öğrenciler, takım çalışması, hedef belirleme ve etkili iletişim yoluyla spor liderliği becerilerini geliştirmek için çalışacaklar. Bu sınıf, sporu seven veya yeni bir şeyler denemek isteyenler için çok uygundur. Ayrıca Duke of Edinburgh's Award katılımcıları için oldukça faydalıdır.... [-]

Birleşik Krallık Stirling
June 2019
20 gün
Kampüs
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Cambridge Üniversitesi'nin orta kesimlerinde yer alan ISSOS, benzersiz bir eskrim seçkisi sunmaktadır. Eskrim programımızı seçen öğrenciler İngiliz Eskrim Derneği antrenö ... [+]

ISSOS'un seçkin yaz programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş), dünyaca ünlü ve çarpıcı üniversite şehri Cambridge'de öğrenmeyi, yaratıcı zenginleşmeyi ve aksiyon dolu macerayı birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. ISSOS'ta yer edinen öğrenciler, bir akademik ve bir seçmeli program seçerek hem akademik ihtiyaçlarına hem de daha geniş ilgi alanlarına uygun kişiselleştirilmiş üç haftalık bir program oluşturabileceklerdir.

ISSOS'taki meslekler akademik çalışmalara ve yüksek kaliteli akademik programlarımıza adanmıştır. Sınıflar günlük olarak üç saat boyunca toplanır ve diğer yaz okullarının aksine, tüm öğrencilerimizin küçük sınıf boyutlarından ve bireysel ilgiden yararlanacaklarını garanti etmek için sayıları sınırlandırırız. Akademik Program Seçenekleri:... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Güvenli, eğlenceli ve uluslararası bir ortamda profesyonel golf koçluğu ile güven ve oyununuzu geliştirin. Yeni başlayanlardan deneyimli oyunculara, tüm yaz öğrencilerimi ... [+]

ISSOS'un seçkin yaz programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş arası) İskoçya'daki dünyaca ünlü ve çarpıcı St. Andrews kentinde öğrenmeyi, yaratıcı zenginleşmeyi ve aksiyon dolu macerayı birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. ISSOS'ta yer edinen öğrenciler, bir akademik ve bir seçmeli program seçerek hem akademik ihtiyaçlarına hem de daha geniş ilgi alanlarına uygun kişiselleştirilmiş üç haftalık bir program oluşturabileceklerdir.

ISSOS'taki meslekler akademik çalışmalara ve yüksek kaliteli akademik programlarımıza adanmıştır. Sınıflar günlük olarak üç saat boyunca toplanır ve diğer yaz okullarının aksine, tüm öğrencilerimizin küçük sınıf boyutlarından ve bireysel ilgiden yararlanacaklarını garanti etmek için sayıları sınırlandırırız. Akademik Program Seçenekleri:... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
June 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Yeni başlayanlar kişisel ilgi ve sürekli cesaretlendirmenin yanı sıra temel tenis vuruşlarını geliştirmeyi öğreniyorlar. Orta seviye oyuncular vuruşlarını düzeltiyor ve g ... [+]

ISSOS'un seçkin yaz programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş arası), İngiltere veya New Haven'daki St Andrews veya Cambridge'in dünyaca ünlü ve çarpıcı üniversite kasabalarında öğrenmeyi, yaratıcı zenginleşmeyi ve aksiyon dolu macerayı birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. , Amerika Birleşik Devletleri'nde Connecticut. ISSOS'ta yer edinen öğrenciler, bir akademik ve bir seçmeli program seçerek hem akademik ihtiyaçlarına hem de daha geniş ilgi alanlarına uygun kişiselleştirilmiş üç haftalık bir program oluşturabileceklerdir.

ISSOS'taki meslekler akademik çalışmalara ve yüksek kaliteli akademik programlarımıza adanmıştır. Sınıflar günlük olarak üç saat boyunca toplanır ve diğer yaz okullarının aksine, tüm öğrencilerimizin küçük sınıf boyutlarından ve bireysel ilgiden yararlanacaklarını garanti etmek için sayıları sınırlandırırız. Akademik Program Seçenekleri:... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews Cambridge Amerika Birleşik Devletleri New Haven  + 1 Daha fazla
June 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
University of Pisa Summer & Winter Schools

Bu Minörün amacı, spora odaklanmış bir turizm şirketini başlatmak ve yürütmek için bilgi ve araç sağlamaktır. ... [+]

Amaç

Bu Minörün amacı, spora odaklanmış bir turizm şirketini başlatmak ve yürütmek için bilgi ve araç sağlamaktır.

Kimler başvurabilir

Turizm alanı ve yönetimi ile ilgilenen üniversite öğrencileri

Dil

ingilizce

Program yoğunluğu

Tam zamanlı

Kabul şartı

üniversite öğrencisi olmak

AKTS

15

harç

2640 Euro

(ücretler 1000, konaklama 1640)

koordinatör

Enrica Lemmi

E-posta:

[email protected]

dönem

23 Eylül-03 Kasım 2019

Son tarih

31 Temmuz 2019

[-]
İtalya Lucca
September 2019
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs
Leysin American School

LAS Spor Programı, öğrencilerin katılımını, öğrenmesini ve beceri kazanımını iki isteğe bağlı temel programla artırmak üzere tasarlanmıştır: Tenis veya Dağ Liderliği Geli ... [+]

LAS Spor Programı, öğrencilerin katılımını, öğrenmesini ve beceri kazanımını iki isteğe bağlı temel programla artırmak üzere tasarlanmıştır: Tenis veya Dağ Liderliği Geliştirme. Hedef, fiziksel aktivite ile zihinsel ve zihinsel zafer inşa ederken, sağlıklı ve olumlu bir tutum geliştirmektir. Öğrencilerin kendine güven ve güçlü bir iş ahlakı kurmaları için kendilerine meydan okumaları teşvik edilir; Hayatlarının geri kalanı boyunca yararlanacakları devredilebilir yetenekler.

Tenis Programı

LAS Yaz Terleme Programı, her yaş ve yetenek için kaliteli bir tenis kampı sunmaktadır. Oyuncular mahkemede zorlu eğitimler varken aynı zamanda eğlenerek gelişecekler. Program, antrenörler ve diğer tenisçilerle etkileşim halindeyken kişisel ve sosyal becerilerini de artıracak.... [-]

İsviçre Leysin
June 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Kosta Rika'yı keşfedebilir! Kosta Rika'nın manzarasının ve geleneklerinin kalbine götürecek bir yağmur ormanı trekiyle b ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Kosta Rika'yı keşfedebilir!

Kosta Rika'nın manzarasının ve geleneklerinin kalbine götürecek bir yağmur ormanı trekiyle başlayın. Yoğun tropik ormanda gezinirken “pura vida” yaşam tarzına ilham veren daha yavaş yaşam ritmini keşfedeceğiniz bir dizi kırsal aile yanında geriye dönüş becerilerini öğrenin. 80 metrelik bir şelaleye dalın ve ormandan çıkıp plajınıza başlamadan önce sıfırdan şeker kamışı toplayın. Pasifik Kıyısı boyunca, tecrübeli eğitmenlerimizle sörf yapmayı veya boogie tahtası kurmayı öğrenerek Manuel Antonio Ulusal Parkı'ndaki Kosta Rika'daki deneyiminizi tamamlayın.... [-]

Kosta Rika Cartago
July 2019
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Panama'yı ve Kosta Rika'nın tadını keşfedebilir! Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve d ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler eylem dolu bir haftada Panama'yı ve Kosta Rika'nın tadını keşfedebilir!

Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve deniz kayağı yapmayı öğrenirken Panamalı yaşam tarzını özümseyin. Bocas del Toro takımadalarının tropik adalarında deniz kayağı keşif gezisiyle maceraya başlayın. Burada, canlı mercan resifleri, renkli balıklar, mangrovlar ve batık bir gemi arasında dalış yaparken NAUI scuba sertifikanızı kazanın.

** Bu kurs, unutulmaz iki haftalık bir deneyim için 19 Kosta Rika Rainforest Trek kursu ile birleştirilebilir.

Programın Önemli NoktalarıEğer zaten bir scuba sertifikanız varsa, derin dalışlara ve gece dalışlarına katılma şansını yakalayın.Panama'daki küçük bir ada topluluğunda veya Kosta Rika dağlarındaki uzak yağmur ormanı topluluklarında ilk elden deneyim kazanın.Panama'da Karayip gelenekleri ve kültürüne dalın.Programın tamamlanmasından sonra bir dalgıç sertifikası kazanın.Dünyanın dört bir yanından coursemates ile bir bağ kurun.yol... [-]
Kosta Rika Cartago
July 2019
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
Outward Bound Costa Rica

19 yaş ve üstü yetişkinler, ömür boyu sürecek bir macera için aksiyon dolu iki haftada Kosta Rika ve Panama'yı keşfedebilir. ... [+]

19 yaş ve üstü yetişkinler, ömür boyu sürecek bir macera için aksiyon dolu iki haftada Kosta Rika ve Panama'yı keşfedebilir.

Yaz kurslarımız sadece öğrenciler için değil, yetişkinler için de geçerlidir! Bu, günlük hayatınızdan uzaklaşmak ve Panama'nın tropik sularını dalış veya Kosta Rika'nın yemyeşil yağmur ormanlarında doğa yürüyüşü yaparken sizin için neyin önemli olduğunu düşünmek için bir fırsat.

Aşağıdaki iki kurstan birini seçin veya ideal iki haftalık yaz maceranızı oluşturmak için bunları birleştirin.

Panama - Hafta 1 (6 - 13 Temmuz)

Panama ekosistemlerinin doğal harikalarını keşfedin ve tüplü dalış ve deniz kayağı yapmayı öğrenirken Panamalı yaşam tarzını özümseyin. Bocas del Toro takımadalarının tropik adalarında deniz kayağı keşif gezisiyle maceraya başlayın. Burada, canlı mercan resifleri, renkli balıklar, mangrovlar ve batık bir gemi arasında dalış yaparken NAUI scuba sertifikanızı kazanın.... [-]

Kosta Rika Cartago
July 2019
Tam zamanlı
1 - 2 hafta
Kampüs
SAMIAD

Bu kurs, İngilizce öğrenmenin ve ayrıca çeşitli spor, oyun, sanat ve el sanatlarını deneyimlemenin harika bir yoludur. Futboldan cinayet gizemi oyunlarına, resim yapmakta ... [+]

İngilizce Çoklu Aktivite

SAMIAD 2019’a yönelik çekirdek programı, SAMIAD ek olarak Multi-activity programımızdır.

Bu kurs, İngilizce öğrenmenin ve ayrıca çeşitli spor, oyun, sanat ve el sanatlarını deneyimlemenin harika bir yoludur. Futboldan cinayet gizemi oyunlarına, resim yapmaktan fırınlamaya ve yüzmekten ip tırmanmaya kadar, öğrenciler iletişim becerilerini ve takım oluşturma becerilerini geliştirirken aynı zamanda İngilizce dil becerilerini de geliştiriyorlar.

Öğrenciler, yüksek nitelikli EFL öğretmenleri tarafından yürütülen haftada 15 saatlik İngilizce dersi alırken, yapılandırılmış öğleden sonra ve akşam etkinlik programımız, sektördeki lider personeli 1: 6 olan öğrenci oranı ile deneyimli SAMIAD etkinlik liderlerimiz tarafından yürütülecektir.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
July 2019
Tam zamanlı
Kampüs

HT
pills-generic.com/

www.oncesearch.com/search/Supernatural