Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Muhasebe Top Yaz Kursları

Tam zamanlı, yarı zamanlı veya tamamen yeni olan pek çok öğrenci, yarıyıl arasındaki boşlukları doldurmak için yaz kursları almak ister. Yaz kursları, beceri ve yetenekler oluşturmak için mükemmel bir yoldur ve genellikle bir derece bitirmek için kullanılır.

Muhasebede yaz kursu nedir? Muhasebe dersleri öğrencileri, maliyet analizi, bütçe dengeleme, üretim ve standart maliyetler ve diğer muhasebe ilkeleri gibi temel finansal kavramları tanıtabilir. Öğrenciler, muhasebe ve bütçeleme problemlerine odaklanan uygulama tatbikatları ve sınıf içi görevler yoluyla bu yöntemleri öğrenmeyi bekleyebilir. Kurslar, muhasebe uygulaması ve endüstrisi hakkında daha kapsamlı bir fikir edinmek için daha geniş mali ve yönetsel konulara da yön verebilirler.

Öğretim ve uygulama yoluyla, öğrenciler çok finansal, yönetsel ve muhasebe pozisyonları için gerekli detay ve analitik zihniyet dikkatini çekebilir. Gelecekteki planlara ve kariyer hedeflerine bakılmaksızın, bütçe kontrolünün temellerini öğrenmek, herhangi bir kişinin işini ve kişisel hayatını yönetmesine yardımcı olabilir.

Muhasebe alanında bir yaz kursu, çok fazla para harcamaksızın ilerlemek için harika bir yol olabilir. Bununla birlikte, öğrenciler üniversitelerin her biri kendi yaz kurslarını okul programına ve şöhretine göre farklı fiyatta olacağının farkında olmalıdır.

Muhasebedeki ipleri öğrenmek, finans alanında başarılı bir kariyer için gerekli tecrübeyi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Muhasebe öğrencileri genellikle muhasebe firmaları için çalışan işleri, denetçi, muhasebeci veya danışman olarak bulabilirler. Bunların hepsi, eğlence ve hazır giyim gibi çeşitli sektörlerde danışmanlık veya muhasebe mesleğine veya diğer kurumsal pozisyonlara götürebilir. Birçok muhasebe öğrencisi de vergi danışmanlığı konusunda hükümetle iş buluyor. Bir yaz programı aynı zamanda muhasebe alanında bir dereceye kadar yardımcı olabilir.

Okullar yerel ve uluslararası düzeyde daha fazla muhasebe programı sunuyor. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin. 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

3 Sonuçlar Muhasebe

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Oxford Royale Academy

Avrupa Birliği İngiltere'nin çok tartışılan üyelik süt fiyat, birkaç akademik disiplinler Ekonomi olarak günlük yaşamları üzerinde gibi büyük bir etkiye sahip. Bu ders Ma ... [+]

Genel bakış

Avrupa Birliği İngiltere'nin çok tartışılan üyelik süt fiyat, birkaç akademik disiplinler Ekonomi olarak günlük yaşamları üzerinde gibi büyük bir etkiye sahip. Bu ders Maliye ve Muhasebe daha pratik disiplinleri ile birlikte gerçek hayat uygulamaları dikkate alınarak, bu karmaşık ve çoğu kez yanlış konunun teorik tarafında bir ışık parlayacak. Eğer genel bilgisini geliştirmek isteyen ya da ilgili bir alanda bir kariyer düşünüyor olsanız, ders konuya büyüleyici bir giriştir.

Akademik İçerik

Bu kursta anahtar iktisat teorisi bakacağız ve mikroekonomi, makroekonomi ve uluslararası iktisat içinde çeşitli konularda aracılığıyla nasıl uygulandığını. Örtü modelleri, piyasa yapısı, uluslararası ticaret ve döviz kurları gibi böyle kıtlık ve seçim ve arz ve talep gibi temel ekonomik sorunlar dikkate edeceğiz. Eğer ek entelektüel bir bakış açısıyla yaklaşıp ve diğer öğrenciler ile tartışmaya yapan, işsizlik ve AB üyeliği artılarını ve eksilerini gibi güncel ekonomik sorunları göz önünde olacak.... [-]

Birleşik Krallık Oxford Yarnton
Temmuz 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
AUIA International Summer School

uluslararası bir bakış açısı ile bir üniversite olmak, ECNU gelişimi uluslararasılaşma büyük önem ve dünyanın her yerinden birçok dünyaca ünlü üniversiteleri ile strateji ... [+]

AUIA Doğu Çin: ECNU Uluslararası Yaz Oturumu

Doğu Çin Normal Üniversitesi (ECNU) 1951 yılında kuruldu. uluslararası bir bakış açısı ile bir üniversite olmak, ECNU gelişimi uluslararasılaşma büyük önem ve dünyanın her yerinden birçok dünyaca ünlü üniversiteleri ile stratejik işbirliği ortaklıklar kurmuştur. Şimdi, ECNU sürekli ve heyecanla bir uluslararası üne sahip üst düzey bir araştırma üniversitesi olarak kendini kuran hedefine doğru çalışıyor ve bu nedenle 21. yüzyılda Çin yükselişi bir daha belirgin bir rol oynayacaktır.

ECNU 4 hafta Kurs kodu Ders Adı ECO 11 Mikroekonomi FIN 21 Finans giriş HIS 17 1865 yılından b... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Beijing Shanghai
Temmuz 2019
Tam zamanlı
4 - 5 hafta
Kampüs
SOAS Summer School

Bu ders, katılımcılara Blockchain teknolojisinin ekonominin ve toplumun çeşitli bölümleri üzerindeki etkisini anlamada teorik bilgi ve kritik araçlar sağlamayı amaçlamakt ... [+]

program Açıklaması

Bu ders, katılımcılara Blockchain teknolojisinin ekonominin ve toplumun çeşitli bölümleri üzerindeki etkisini anlamada teorik bilgi ve kritik araçlar sağlamayı amaçlamaktadır.

Bitcoin’in 2008’de ortaya çıkmasından bu yana Blockchain, potansiyel uygulamaların bir bolluğunu açan daha fazla hesaplama özelliği ile aşamalı olarak zenginleştirildi. Blockchain ve daha genel olarak dağıtılmış elektronik defterler, fintech, kamu kayıtları, tedarik zincirleri ve merkezi olmayan pazarlar gibi çeşitli alanlarda çeşitli girişimlerde ve deneylerde kullanılmıştır. Ancak, bu teknolojilerin işletme, finans, hükümet ve toplum üzerindeki etkileri hala tam olarak araştırılmakta ve anlaşılmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık London
Temmuz 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs

    HT
    agroxy.com/prodat/rozh-97/poltavskaya-obl

    www.agroxy.com/prodat/sahar-167/poltavskaya-obl