Muhasebe Yaz Kursu

Muhasebe Top Yaz Kursları

Muhasebe

Tam zamanlı, yarı zamanlı veya tamamen yeni olan pek çok öğrenci, yarıyıl arasındaki boşlukları doldurmak için yaz kursları almak ister. Yaz kursları, beceri ve yetenekler oluşturmak için mükemmel bir yoldur ve genellikle bir derece bitirmek için kullanılır.

Muhasebede yaz kursu nedir? Muhasebe dersleri öğrencileri, maliyet analizi, bütçe dengeleme, üretim ve standart maliyetler ve diğer muhasebe ilkeleri gibi temel finansal kavramları tanıtabilir. Öğrenciler, muhasebe ve bütçeleme problemlerine odaklanan uygulama tatbikatları ve sınıf içi görevler yoluyla bu yöntemleri öğrenmeyi bekleyebilir. Kurslar, muhasebe uygulaması ve endüstrisi hakkında daha kapsamlı bir fikir edinmek için daha geniş mali ve yönetsel konulara da yön verebilirler.

Öğretim ve uygulama yoluyla, öğrenciler çok finansal, yönetsel ve muhasebe pozisyonları için gerekli detay ve analitik zihniyet dikkatini çekebilir. Gelecekteki planlara ve kariyer hedeflerine bakılmaksızın, bütçe kontrolünün temellerini öğrenmek, herhangi bir kişinin işini ve kişisel hayatını yönetmesine yardımcı olabilir.

Muhasebe alanında bir yaz kursu, çok fazla para harcamaksızın ilerlemek için harika bir yol olabilir. Bununla birlikte, öğrenciler üniversitelerin her biri kendi yaz kurslarını okul programına ve şöhretine göre farklı fiyatta olacağının farkında olmalıdır.

Muhasebedeki ipleri öğrenmek, finans alanında başarılı bir kariyer için gerekli tecrübeyi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Muhasebe öğrencileri genellikle muhasebe firmaları için çalışan işleri, denetçi, muhasebeci veya danışman olarak bulabilirler. Bunların hepsi, eğlence ve hazır giyim gibi çeşitli sektörlerde danışmanlık veya muhasebe mesleğine veya diğer kurumsal pozisyonlara götürebilir. Birçok muhasebe öğrencisi de vergi danışmanlığı konusunda hükümetle iş buluyor. Bir yaz programı aynı zamanda muhasebe alanında bir dereceye kadar yardımcı olabilir.

Okullar yerel ve uluslararası düzeyde daha fazla muhasebe programı sunuyor. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin. 

Devamını oku

AUIA International Summer School
Kampüs Tam zamanlı 4 - 5 hafta July 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Beijing Shanghai + 1 daha

uluslararası bir bakış açısı ile bir üniversite olmak, ECNU gelişimi uluslararasılaşma büyük önem ve dünyanın her yerinden birçok dünyaca ünlü üniversiteleri ile stratejik işbirliği ortaklıklar kurmuştur. [+]

AUIA Doğu Çin: ECNU Uluslararası Yaz Oturumu

Doğu Çin Normal Üniversitesi (ECNU) 1951 yılında kuruldu. uluslararası bir bakış açısı ile bir üniversite olmak, ECNU gelişimi uluslararasılaşma büyük önem ve dünyanın her yerinden birçok dünyaca ünlü üniversiteleri ile stratejik işbirliği ortaklıklar kurmuştur. Şimdi, ECNU sürekli ve heyecanla bir uluslararası üne sahip üst düzey bir araştırma üniversitesi olarak kendini kuran hedefine doğru çalışıyor ve bu nedenle 21. yüzyılda Çin yükselişi bir daha belirgin bir rol oynayacaktır.

ECNU 4 hafta Kurs kodu Ders Adı ECO 11 Mikroekonomi FIN 21 Finans giriş HIS 17 1865 yılından bu yana Amerikan Tarihi SOC 11 Sosyolojiye Giriş MAT 11 Matematik II PSY 11 Psikoloji İlkeleri ECO 12 Makro-ekonomi FIN 23 Yatırım giriş HIS 13 20. 21. Yüzyıl Dünya Tarihi MAT 12 Matematik I SOC 31 Aile Sosyolojisi PSY 14 Sosyal Psikoloji PHI 11 Klasik Batı Felsefesi PSC 12 Dünya Siyaset Bilimine Giriş FIM 11 Film Çalışmalarına Giriş ACC 11 Finansal Muhasebe BK 11-A temel Fotoğrafçılık ART 11 Antik ve Ortaçağ Sanatı: Batı Sanatına Giriş PHI 12 Felsefeye Giriş PSC 13 Karşılaştırmalı Siyaset Bilimine Giriş ENG12 / COM11 Genel Konuşma ACC 12 Yönetim Muhasebesi ART 12 Günümüze kadar Rönesans: Batı Sanatına Giriş BK 11-B temel Fotoğrafçılık ECNU 5weeks Kurs kodu Ders Adı MAT 11 Matematik I SOC 11 Sosyolojiye Giriş PSC 11 Amerikan Hükümeti giriş HIS 11 Modern World, 1900-2000: Dünya Tarihine Giriş MKT 21 Pazarlamaya Giriş ART 11 Batı Sanatına Giriş: orta kısımları Çağ için Prehistorya ACC 11 Finansal Muhasebe PSC 12 Dünya Siyaset Bilimine Giriş SOC... [-]

Koc University - Istanbul Turkey
Kampüs Tam zamanlı 5 - 7 hafta September 2019 Türkiye Istanbul

Program ortağı ve ortak olmayan her iki üniversitenin öğrencileri için ödüllendirici bir yaz deneyimi yaratmayı amaçlamaktadır. Yüksek kaliteli kursları ve İstanbul'da Türk kültürü hakkında fikir edinmenize olanak tanıyan yerel etkinliklere katılma fırsatı birleştirir. [+]

Program ortağı ve ortak olmayan her iki üniversitenin öğrencileri için ödüllendirici bir yaz deneyimi yaratmayı amaçlamaktadır. Yüksek kaliteli kursları ve İstanbul'da Türk kültürü hakkında fikir edinmenize olanak tanıyan yerel etkinliklere katılma fırsatı birleştirir.

hem fiziksel hem de kültürel Boğaz, İstanbul köprüler Asya ve Avrupa'nın her iki tarafında yer alır. Bu kendine özgü kültürü ile birlikte modern batı şehir görebilirsiniz dünyanın en büyük şehirlerinden biridir. Bugüne kadar M.Ö. 7. yüzyılda Bizans kuruluşundan itibaren, İstanbul her zaman birçok medeniyetin bir pota olarak insanlık tarihinin önemli bir rol düzenledi. Bu yaşayan 14 milyon kişi şehri yaymak üzerinde bugün nüfusu artırdı. Bu İstanbul Türkiye'nin en büyük şehri ve dünyanın en büyük şehirlerinden biri yapar.... [-]


Oxford Royale Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 Birleşik Krallık Oxford Yarnton + 1 daha

Avrupa Birliği İngiltere'nin çok tartışılan üyelik süt fiyat, birkaç akademik disiplinler Ekonomi olarak günlük yaşamları üzerinde gibi büyük bir etkiye sahip. Bu ders Maliye ve Muhasebe daha pratik disiplinleri ile birlikte gerçek hayat uygulamaları dikkate alınarak, bu karmaşık ve çoğu kez yanlış konunun teorik tarafında bir ışık parlayacak. [+]

Genel bakış

Avrupa Birliği İngiltere'nin çok tartışılan üyelik süt fiyat, birkaç akademik disiplinler Ekonomi olarak günlük yaşamları üzerinde gibi büyük bir etkiye sahip. Bu ders Maliye ve Muhasebe daha pratik disiplinleri ile birlikte gerçek hayat uygulamaları dikkate alınarak, bu karmaşık ve çoğu kez yanlış konunun teorik tarafında bir ışık parlayacak. Eğer genel bilgisini geliştirmek isteyen ya da ilgili bir alanda bir kariyer düşünüyor olsanız, ders konuya büyüleyici bir giriştir.

Akademik İçerik

Bu kursta anahtar iktisat teorisi bakacağız ve mikroekonomi, makroekonomi ve uluslararası iktisat içinde çeşitli konularda aracılığıyla nasıl uygulandığını. Örtü modelleri, piyasa yapısı, uluslararası ticaret ve döviz kurları gibi böyle kıtlık ve seçim ve arz ve talep gibi temel ekonomik sorunlar dikkate edeceğiz. Eğer ek entelektüel bir bakış açısıyla yaklaşıp ve diğer öğrenciler ile tartışmaya yapan, işsizlik ve AB üyeliği artılarını ve eksilerini gibi güncel ekonomik sorunları göz önünde olacak.... [-]    agroxy.com/prodat/rozh-97/poltavskaya-obl

    www.agroxy.com/prodat/sahar-167/poltavskaya-obl

    baly.com.ua