Moda Pazarlama Yaz Kursu

Moda Pazarlama Top Yaz Kursları

Moda Pazarlama

Bir yaz kursu alarak program süresini kısaltmak veya ek nitelikleri ve eğitim almak için ya bir yoldur. Bu kurslar tüm üniversitelerde sunulan ve çeşitli konularda alınabilir.

Moda Pazarlama Bir Yaz Kursu nedir? Bu ders moda endüstrisinin bu alanda oluşturan bileşenlerin çeşitli araştırıyor. Her program farklı olacaktır, ancak ortak dersler eğilim araştırması, marka analizi ve yönetimi, reklam, dağıtım ve sergileme içerebilir. Öğrenciler endüstrisi profesyonelleri tarafından perakende alanları ve showroom yanı sıra katıldıkları ders ziyaret etme fırsatı alabilirsiniz. Birçok program da öğrenci projelerinin ve sunumlar oluşacaktır.

Bir dizi yolla bir moda yaz kursu parası almak bireyler. Onlar iyi iletişim stratejileri, satış teknikleri ve yönetim becerilerini geliştirmek. Onlar da mezun kez onlara kariyer bulmanıza yardımcı olabilir gerçek dünyada çalışan deneyim olsun.

Bir moda pazarlama ders alarak ilişkili maliyetler öğrencilerin programı almak yere bağlı olarak değişir. Konumu ve okulun ünü büyük faktörlerdir ve bazı programlar müfredatın bir parçası ile ilgili ücretleri var. Öğrenciler öğrenim ve harç beklenen ne olacağını öğrenmek için okullara başvurmalısınız.

Bir yaz kursu alan öğrenciler mezun ve moda sektöründe kariyer bulma yakın olsun yardımcı olur. Mezunları sonunda hazır olacak görevlerden bazıları, medya ile ilişkileri sürdürmek pist gösterileri ve özel etkinlikler düzenleyerek, reklam kampanyaları, izleme entegre tanıtım stratejilerinin oluşturulması ve bu alanda diğer meslek rakamları ile çalışma yer alıyor. Kariyer başlıkları hesap moda yürütme, reklam ve medya, ürün yöneticisi Danışmanı ve moda pazarlama yöneticisi içerebilir.

Moda sektöründe çalışan ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

The Cut Fashion Design Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 Kanada Vancouver

Bu yoğun el 2 hafta boyunca etkili bir Moda Pazarlamacısının rolünü anlayacaksınız. Rekabetçi moda endüstrisi dünyasında, kurulu bir şirkette çalışmak ister "Marka Sizi" geliştirmek istiyor olmanıza bakılmaksızın, tüketiciyle konuşma becerilerine ihtiyacın var. [+]

Modanın büyüleyici dünyanın temellerini öğrenmek mi istiyorsunuz? The Cut, size en az bir zaman diliminde sektör bilginizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış iki haftalık yoğun atölye çeşitleri sunuyor. Bu uygulamalı atölyelerde öğrenciler moda sektörünün her alanına dalmış olacaklar.

Okumalar, dersler ve sınıf tartışmaları sırasında, küçük grup ortamlarında endüstri profesyonelleri tarafından öğrencilere gerçek hayatta iş ortamında birinci sınıf öğrenme, en son teknoloji dijital platformlar ve el becerileri ile ilgili uygulamalar öğretiliyor. Her sınıf, haftada 16 saatte iki seviyeden oluşur ve toplam 32 saattir.

Her sınıf için ön koşullar her belirli bir derste özetlenmiştir. Akademik ve mesleki hedeflerinize ulaşmak veya mevcut tam zamanlı diploma veya lisans programınızı tamamlamak veya lisansüstü program uygulamaları için gelişmiş bir çalışma için hazırlanmak için rekabetçi bir portföy oluşturmak için gereken becerileri edinmek.... [-]


Il Sole 24 ORE Business School
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 İtalya Milan

öğrenciler ve doğrudan bilgi ve Moda Pazarlama ve İletişim İtalyan mükemmellik deneyim kazanmaları ilgilenen profesyoneller için iki haftalık uluslararası yoğun program. [+]

öğrenciler ve doğrudan bilgi ve Moda Pazarlama ve İletişim İtalyan mükemmellik deneyim kazanmaları ilgilenen profesyoneller için iki haftalık uluslararası yoğun program. Gelişmiş rezervasyon: 11 Haziran 2017 içinde yapılan abonelikler için% 20 indirim.

AMAÇ VE MESLEKİ AÇILIMLAR

Tam daldırma programı lüks moda ve yaşam tarzı İtalyan mükemmellik keşfetmek için. Program bu sektörde profesyoneller ve girişimciler kalkınan teknik ve yönetsel uzmanlık sağlar.

HEDEF

Yaz okulu Lüks sektöründe büyük bilgi ve uzmanlığını geliştirmek isteyen öğrenciler ve profesyoneller için uygundur. Elbette tamamen İngilizce olarak öğretilir.

Milan, İtalya BİR YAZ OKULU ... [-]

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta October 2018 İtalya Milan

Dersin amacı, öğrencilere moda pazarlaması ile ilgili genel bir bakış sağlamaktır. Üç haftalık kurs süresince, öğrenciler bir iletişim stratejisinin geliştirilmesi yoluyla belirli projeleri güçlendirmek için yaratıcı süreci anlamaya imkânı bulacaklardır. [+]

Dersin amacı, öğrencilere moda pazarlaması ile ilgili genel bir bakış sağlamaktır. Üç haftalık kurs süresince, öğrenciler bir iletişim stratejisinin geliştirilmesi yoluyla belirli projeleri güçlendirmek için yaratıcı süreci anlamaya imkânı bulacaklardır.

Bu programın amacı, öğrencilerin makroekonomik senaryoları, ana gücü ve piyasa izleme ve bölümlemesini yorumlayabilmesi için, moda pazarlaması açısından teknik bilgiyi arttırmalarında yardımcı olmaktır.

Hedef - Bu ders, genç öğrencilere veya diğer alanlardan profesyonellere yönelik olup moda pazarlaması alanında ilgi duyan ve disiplinde herhangi bir ön bilgi veya tecrübeye sahip değildir. Adaylar, güçlü motivasyon ve gruplar halinde çalışma yeteneğini göstermek gerekir.... [-]


Summer Course in Fashion Marketing & Communication

Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 İtalya Milan

The course focuses on the fashion industry through a business and management perspective. It will give you the tools you need to understand the dynamic context of the fashion business in Italy and abroad. [+]

Summer Course in Fashion Marketing & Communication

The course focuses on the fashion industry through a business and management perspective. It will give you the tools you need to understand the dynamic context of the fashion business in Italy and abroad. You will be introduced to fundamentals such as fashion industry sourcing, the supply chain, and the fashion buying cycle; vendor selection and fashion buying decision criteria; retail brand marketing in the fashion industry; internationalization of fashion retailing; and international branding and flagship stores. Requirements

This course is intended for students who have no background in fashion and who are attending or will attend their first year of university studies in art and design.... [-]