Medya Yaz Kursu

Medya Top Yaz Kursları

Medya

Öğrencilerin yaz kursu almayı tercih nedeni vardır. Akademik çalışmanın farklı aşamalarında arasındaki boşluğu bağlamak için yardımcı olabilir, ya da öğrencilerin ek nitelikleri veya eğitim kazanmak için bir ders alabilir.

Medyada bir Yaz Kursu nedir? Bu konu film, sosyal medya, tasarım, haber, medya teknolojisi ve medya tarihinin gibi konularda büyük bir miktarı kapsar. Bazı kurslar genelde hepsi odaklanmak, ya da özellikle bir odaklanabilir. Bir medya kursu gibi grafik tasarım, reklam, pazarlama, gazetecilik, ve fotoğraf gibi lisans müfredatlarına, bir sürü uyuyor. Öğrenciler toplam program süresinin kısaltılması ise çalışmalarını tamamlamak için bu yaz kursu almayı tercih edebilir.

Sınıflar genellikle daha küçük ve daha samimi, çünkü medya yaz Dersi alan öğrenciler, genellikle daha iyi bir öğrenme deneyimi var. Bu sınıf öğrencilerin bir kariyer bulmak istiyorum hangi medya odağı karar vermenize yardımcı olabilir.

Anlamlı bir yerden diğerine değişebilir yaz kursu alarak ilgili maliyetler. Konumu ve okulun ünü büyük etkenler yanı sıra programın uzunluğu vardır. Öğrenciler belirli mali yükümlülükler beklenmektedir öğrenmek için okul ile temasa geçmek için teşvik edilir.

Bir medya dersi alan derecelik bir dizi yönünde yararlı bir adımdır. Ilgi öğrencinin bölgeye bağlı olarak, bir birey gibi medya iletişim, medya teknolojisi, baskı ve dijital medya, medya mühendisliği ve web medya gibi alanlarda medya çalışması ilerletmek için seçebilirsiniz. Grafik tasarım, animasyon, iletişim, reklamcılık, gazetecilik ya da kariyer seçebilirsiniz lisans veya master derecesi alan mezunlar.

Şu anda medya dersleri karşılaştırarak başlayabilirsiniz. Bizim veritabanı kullanarak, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

The University of Edinburgh Summer School
Kampüs 2 hafta July 2018 Birleşik Krallık Edinburgh

Tabii birbiriyle bağlantılı iki bölüme ayrılmıştır. [+]

Medya En iyi Yaz Kursları 2018. [-]

Summer School Digital Tools for Humanists

University of Pisa
Kampüs Tam zamanlı June 2018 İtalya Pisa

The school intends to present some selected tools that can help humanist in their researches and activities, taking advantage of the digital turn and the new technologies. [+]

The school intends to present some selected tools that can help humanist in their research and activities, taking advantage of the digital turn and the new technologies.

Promote digital culture in the Humanities and help humanist (young and old) in the transition from traditional world to the present one, looking at the future.

Who can apply

From graduated students up to professionals in the Humanities (PhD students, librarians, teachers, researchers, archivists, etc.)

Admission Requirements

Bachelor degree in any discipline... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2018 İspanya Madrid

Görsel Storytelling Yaz Programı 4 Temmuz başlar bir haftalık bir atölye olduğunu. Terim 'hikaye' sözlü anlatım özellikle başvurmak için dar anlamda kullanılmaktadır ve günümüzde diğer medya teknikleri anlatı da ifade eder. [+]

A Görsel Hikaye Anlatma Yaz Programı 4 Temmuz başlar bir haftalık bir atölye olduğunu.

Terim 'hikaye' sözlü anlatım özellikle başvurmak için dar anlamda kullanılmaktadır ve günümüzde diğer medya teknikleri anlatı da ifade eder.

Bu ders, görsel dilin derin bir anlayış kazanmak ve farklı platformlarda söylenecek bir konsept geliştirmek öğrenmek için öğrencilere yardımcı olacaktır. Öğrenciler canlı proje üzerinde çalışıyor ve medya içeriği üreten, bir özet hazırlamak için verilecektir.

A Görsel Hikaye Anlatma Yaz Programı görsel sanatlar, iletişim ve reklam ile ilgili her türlü disiplin okuyan bu amaçlanmıştır.

Amacı ... [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta July 2018 İspanya Madrid

Dijital Strateji ve Sosyal Medya Yaz Kursu iki parça, iki hafta süren her biri ayrılmıştır. [+]

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

Dijital Strateji ve Sosyal Medya Yaz Kursu iki parça, iki hafta süren her biri ayrılmıştır.

Kurs Hedefleri: Stratejik Planner ve Sosyal Medya Müdürü tarafından yürütülen çalışmaların derin bir anlayış kazanmak. Herhangi bir marka veya kurum için bir sosyal medya stratejisi geliştirmek öğrenmek için. Sosyal ağlarda marka mesajı oluşturmak ve mevcut bahseder ve konuşmaları izlemek için gerekli araçları kullanmayı öğrenmek. Mevcut kanallara defterleri ve düzenlemeler ve mesleki deontoloji hakkında bilgi edinmek için.

Sosyal ağlar markaları hedef müşterileri ile etkileşim ve müşterinin hayatında katılmak için büyük bir fırsat temsil yerine dönüştü. Şirketler dolayısıyla küresel iletişim stratejisi, sosyal medya asimile olması.... [-]


Audencia Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 - 8 hafta May 2018 Fransa Nantes Toulouse + 1 daha

[+]

Medya En iyi Yaz Kursları 2018. Ayrıca katılmak isteyen öğrenciler için Fransızca kursları verilmektedir ve talep üzerine Fransız ev sahibi bir aileye konaklama imkânı sağlanmaktadır. Öğrenciler, Cartier, Louis Vuitton, EDF ve Cointreau gibi şirketlerin turlarına katılacak düzenli gezilerle bizimle gidebilirler. Fransa'da Audencia'nın yoğun yaz programı, Avrupa'da odaklanarak uluslararası yönetim ve işletme uzmanlığı kurmak, ek krediler kazanmak veya Audencia'yı burada tam zamanlı bir programa başlamadan önce yaşamak istiyorlarsa sizin için. Kurs, düzenli şirket ziyaretleri, grup projeleri ve heyecanlı ders dışı etkinliklerden oluşan bir bileşimin keyfini çıkaracaksınız. İŞLETME YÖNETİMİNDE ÖZEL PROGRAMLAR Audencia Business School, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri, İngilizce öğretilen birçok kısa vadeli programımıza başvurmasını memnuniyetle karşılıyor. Bu programlar, uluslararası bir ortamda Fransız yaşam tarzını yaşarken küresel yönetim becerilerini öğrenme şansını verir. PROGRAM YARARLARI Airbus, Fransa'nın Ekonomik Bölgesi, Cointreau, Lenovo, Tencent gibi şirketleri ve yerel girişimcileri ziyaret edin. Ev kurumunuza aktarılabilecek krediler kazanın [-]

Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

Bu dersin başında biz gibi eşlik eden medya, kataloglar, web sitesi, el ilanları, vb bir sanat sergisini ziyaret ve araştırma senin deneyimlerine dayanarak sergiye yanıt bir sanat gelişir. Sen vb çizim, tipografi, fotoğraf, kurulum olarak tercih medya, seçmekte özgürdürler ve bunları karıştırmak için teşvik edilir. [+]

»RE.ACTION - SANATSAL DIALOGUES«

TELKİN BE VE INSPIRED GET - bilginizi paylaşın - VE YENİ YAPILAN İŞ GET!

Bu dersin başında biz gibi eşlik eden medya, kataloglar, web sitesi, el ilanları, vb bir sanat sergisini ziyaret ve araştırma senin deneyimlerine dayanarak sergiye yanıt bir sanat gelişir. Sen vb çizim, tipografi, fotoğraf, kurulum olarak tercih medya, seçmekte özgürdürler ve bunları karıştırmak için teşvik edilir.

Aşağıdaki adımda her çalışma başka bir öğrenciye döner ve onun / onu yeni bir sanatsal yanıt için bir başlangıç ​​noktası olarak bunun üzerine hareket eder. Bu rotasyon ilkesi uzay, zaman, ritim, medya veya takım ortakları ile ilgili 2 haftalık dönemde tanımlanmış bir programa göre değişir. Biz birbirine bağlı sonuçlar, medya nitelikleri ortaya neyi nasıl tartışacağız ve nasıl bireysel sonuçlar yeterli işlemin görüntü belgeleri oluşturmak için.... [-]


Helsinki Summer School
Kampüs Tam zamanlı 17 gün August 2018 Finlandiya Helsinki

Mizah, medya ve güç çok farklı şekillerde iç içedir. Siyasetin Tanıtım daha eğlenceli odaklı daha önce ve daha açık siyaset ile eğlence ilgilenir. [+]

Medya Toplumda Mizah ve Güç

ORGANİZATÖR:

Helsinki Sosyal Araştırmalar Bölümü, Üniversite

İlgili Doktora Programları:

Küresel Siyaset ve İletişim Yüksek Lisans Programı Politiikan ja viestinnän maisteriohjelma

TARİH:

8.-2017/08/24

Giriş:

850-1400 Euro

KREDİ:

5 AKTS

KOORDİNATÖR:

Joonas Koivukoski

hedef öğrenciler

Elbette sosyal bilimler, medya ve iletişim, gazetecilik, kültürel çalışmalar, siyaset, edebiyat, sanat, ya da sosyoloji yüksek lisans derecesi öğrenciler için tasarlanmıştır.

Özet

Mizah, medya ve güç çok farklı şekillerde iç içedir. Siyasetin Tanıtım daha eğlenceli odaklı daha önce ve daha açık siyaset ile eğlence ilgilenir. nasıl politikacılar, reklamcılar, aktivistler, taşlama Bu ders araştırıyor ve biz izleyiciler güncel konularda ve hayatımızın mantıklı mizah olarak kullanmak. promosyon ve popüler kültür, yanı sıra mizah skandalları ve TV hiciv yükselen önemi, mizah siyasete genel bir bakış sağlamak amacıyla incelenmiştir.... [-]


Helsinki Summer School
Kampüs Tam zamanlı 10 gün August 2018 Finlandiya Helsinki

Bu ders bir araç olarak dijital hikaye anlatımı ile öğrenci odaklı bilgi yaratma için birden fazla kanal sağlamayı amaçlamaktadır. kursiyerler, tasarlamak, uygulamak ve dijital video hikayeleri değerlendirmek için nasıl otantik deneyimler meşgul olacak. [+]

21. yüzyıl Dijital Storytelling

ORGANİZATÖR:

CICERO Öğrenme ve Medya Eğitimi Araştırma Merkezi, Helsinki Üniversitesi

İlgili Doktora Programları:

Varhaiskasvatus

TARİH:

9.-2017/08/18

Giriş:

600-900 EUR daha fazla bilgi edinin

KREDİ:

6 AKTS

KOORDİNATÖR:

Profesör Hannele Niemi

hedef öğrenciler

Tabii yüksek lisans ve (örneğin sosyal bilimler, eğitim, beşeri ve doğa bilimleri gibi) çeşitli disiplinlerden gelen doktora öğrencileri için tasarlanmıştır. Katılımcılar araştırma ve çalışma amaçlı dijital teknolojiler ve / veya internet ve hizmetlerini entegre bir ilgi ve web tabanlı ortamlarda bazı deneyime sahip olmalıdır (örneğin, veri toplama, yansıma, bireysel ve işbirlikçi çalışma, vb).... [-]    источник

    ry-diplomer.com

    ry-diplomer.com