Filter
Yaz kursları
Macaristan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Macaristan'da Top 2 Yaz Kursu Bul 2019

Yaz kurslarının maliyeti okuldan okula değişmektedir. Elit kolej ve üniversitelerdeki kurslar, küçük devlet okullarında sunulan programlara göre daha maliyetli olabilmektedir. Maliyet, bir öğrencinin kaydolduğu kurs sayısına da bağlıdır.

Macaristan Orta Avrupa'da bir kara ülkesidir. Bu Karpat Havzası'nda yer almaktadır ve batı güneybatı ve Avusturya için güneye, Slovenya kuzey, Ukrayna ve Romanya doğusunda, Sırbistan ve Hırvatistan Slovakya ile sınırlanmıştır.

Macaristan'da Top Yaz Kursları hakkında Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az
{Ülkede} diğer program fırsatları

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Macaristan
Eğitim türü
Hız
EIT Digital Summer School

Finansal veri analitiği, borsadaki fiyatları tahmin etmek veya fiyatların altında yatan bileşenlere bağımlılığı analiz etmek gibi alanlarda yoğun talep görmektedir. Örünt ... [+]

Macaristan'da Yaz Kursları 2019. genel bakış

Finansal veri analitiği, borsadaki fiyatları tahmin etmek veya fiyatların altında yatan bileşenlere bağımlılığı analiz etmek gibi alanlarda yoğun talep görmektedir. Örüntü madenciliği veya öneri teknikleri, geniş bir uygulama yelpazesi için de ilgi çekicidir.

Bununla birlikte, derin öğrenme teknolojileri, veri ve kalıp madenciliği, insan Yapay Zekası (AI) etkileşimi için veri görselleştirme ve gelişmiş kullanıcı deneyimi, finansal veri analitiği için çeşitli zorluklar doğurmaktadır.

Bu Yaz Okulu temel, temel makine öğrenme ilkelerini (hem denetimli hem de denetimsiz) tanıtacaktır. İki haftalık kurs aynı zamanda özel işlemlere benzer verilerin yanı sıra görselleştirme tekniklerinin ağındaki veri ve kalıp madenciliğini de kapsayacak.... [-]

Macaristan Budapest
July 2019
2 hafta
Kampüs
Andrassy University Budapest

1 Temmuz 2017'de Macaristan, "V4 CONNECTS" sloganı altında beşinci kez Visegrád Grubunun başkanlığını devraldı. ... [+]

KONFERANS HAKKINDA 1 Temmuz 2017'de Macaristan, "V4 CONNECTS" sloganı altında beşinci kez Visegrád Grubunun başkanlığını devraldı. "Avrupa Visegrad", "Bölgesel Visegrad", "Dijital Visegrad" ve "Küresel Visegrad" olmak üzere dört misyon bildirgesinde Başkanlığın programı, çeşitli politika alanlarında önemli olan kilit konuları vurgulamaktadır.

Etkinlik kapsamında, bu konular bilim, siyaset, ekonomi ve kültürden uzmanların yardımıyla tartışılacak ve tartışılacaktır. Konferans, Almanya'nın yanı sıra Visegrád ülkelerinden genç katılımcıları bir araya getirme hedefiyle, karşılıklı anlayışı ve güveni güçlendirmek ve böylece V4 ile Almanya arasındaki işbirliğini teşvik etmeyi hedefliyor.15 MAYIN UYGULAMA (son tarihin uzatılması mümkündür)... [-]

Macaristan Budapest
June 2019
Tam zamanlı
2 gün
Kampüs

    HT
    еще по теме

    читать дальше

    читать дальше