Kozmetoloji Çalışmaları Yaz Kursu

Kozmetoloji Çalışmaları Top Yaz Kursları

Kozmetoloji Çalışmaları

Bir yaz kursu öğrencilerin daha kısa sürede diploma ve derece kazanmak için popüler bir yoldur. Çok sayıda öğrenci tam bir diploma yolda başlamadan olmadan kişisel ve mesleki gelişim için yaz kursları almayı tercih.

Kozmetoloji bir yaz kursu nedir? Kozmetoloji bir yaz kursu alanında çeşitli konularda kapsayabilir. Saç, tırnak ve deri ile çalışırken kalkınan kozmetologlar skillsets keskinleştirmek. Ayrıca, deneyimli kozmetologlar geçerli repertuarları eklemek üzere yeni beceriler öğrenebilirsiniz.

Bir yaz kursuna seçen öğrenci için faydaları bir çok çeşitli vardır. Yüz cildi gençleştirir zaman bir yaz kursu deneyimli estetisyen yeni teknikler öğretmek olabilir. Kozmetoloji bir yaz kursu da sadece dışarı başlıyor öğrencilere manikür temellerini ve pedikür öğretebilir. Yoğun programları ile öğrenciler yaz kursu yerine bir diploma programı için taahhüt.Aslında, bazı öğrenciler, sadece eğlence için makyaj temeller gibi temel yaz dersleri alırlar.

Kozmetoloji bir yaz kursu maliyeti okulun yere bağlı olarak değişir. İlgilenen öğrencilerin güçlü bir online veya kişi kurs mal olacak hakkında çok daha fazla bilgi edinmek için doğrudan seçtikleri kurumlarına başvurmaları önerilir.

Kozmetologlar kariyer yolları geniş bir yelpazede seçim yapabilirsiniz. Bazı öğrenciler stil uygulama seçebilir ve yerel müşterileri ile doğrudan çalışması, ve diğerleri daha sonra kaplıca yönetimi alanında kariyer geçmek için seçin. Diğer fırsatlar film setlerinde ya da pist gösterileri de sahne arkasında çalışan barındırır. Üst kozmetologlar Bazı yaratıcı fikirler geliştirmek ve kendi işlerini başlatmak. Bir yol veya başka, kozmetologlar dünya daha güzel bir yer yapmak.

İlgilenen öğrencilerin kolayca kozmetoloji bir yaz kursu için başvuruda bulunabilirsiniz.Çevrimiçi fırsatlar yoğun programları ile öğrenciler için mevcuttur ve bazı öğrenciler yaz için yurtdışında Kozmetoloji çalışma tercih. Doğru programı bulun. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

Summer Program Cosmetics Product Development at Sup’Biotech: 2019

SupBiotech Paris
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 Fransa Villejuif

Sup'Biotech is a private engineering school located in the Paris metropolitan area, that is specialized in various emerging biotechnology-related fields. Sup'Biotech is part of the IONIS Institute of Technology cluster. [+]

Introduction

Sup'Biotech is a private engineering school located in the Paris metropolitan area, that is specialized in various emerging biotechnology-related fields. Sup'Biotech is part of the IONIS Institute of Technology cluster.

It is one of the top biotech schools in France and is part of IONIS, France’s leading higher private education group. Its students go on into top positions in an array of industries including the health, bioinformatics, pharmaceutical, and cosmetics industries, green industries, and agribusiness.

SUMMER SCHOOLS 2018 from Eikon on Vimeo.

Presentation

Sup’Biotech’s unique curriculum combines science and engineering coursework with management skills and industry-specific technical knowledge, preparing students for dynamic careers in research, management, and communication roles. Our graduates possess not only the expertise needed in STEM-based careers but the interpersonal and management skills to effectively deliver their message.... [-]


Arts University Bournemouth - Summer Courses
Kampüs Yarı zamanlı 3 hafta July 2019 Birleşik Krallık Bournemouth

Pratik atölye çalışmaları, gösteriler ve araştırmaların bir karışımıyla, tarihi ve çağdaş drama için makyaj ve saç tasarımı keşfedeceksiniz. Film ve televizyon için özel efektler ve prostetik makyajlar deneyecek ve canlı performanslar için makyaj ve peruk çalışmaları hakkında bilgi edineceksiniz. Tasarımınızı ve teknik becerilerinizi geliştirirken, aynı zamanda moda stilleri ve fotoğraf çekimleri için nihai görünümleri planlamayı ve oluşturmayı da öğreneceksiniz. Güveninizi artırmak için bir dizi temel teknik ve yaratıcı teknikleri öğrenecek ve uygulayacaksınız; genişletilmiş pratik oturumları size kendi görünümünüzü oluşturma ve kendi tarzınızı geliştirme fırsatı verecektir. [+]

hakkında

Film, televizyon ve tiyatro için çeşitli makyaj stilleri ve özel efektler planlamayı, yaratmayı ve uygulamayı öğrenin.

Kurs vurguları şunlardır:

Yaratıcı makyajın temel tekniklerini ve süreçlerini öğrenir.Avant Garde deneyiKaza Simülasyonu MakyajıBir Karakter GeliştirmeZombi Atölyesi: Lateks ve Özel Efektler1920'ler, 1940'lar ve 1960'ların Makyaj stilleriPeruk çalışma ve dönem saçYaşlanma etkileriProfesyonel makyaj stüdyolarında endüstri standardı ekipmanlarını kullanınOluşturduğunuz stillerinizi portföyüne eklemek için photoshoots dizisi

Pratik atölye çalışmaları, gösteriler ve araştırmaların bir karışımıyla, tarihi ve çağdaş drama için makyaj ve saç tasarımı keşfedeceksiniz. Film ve televizyon için özel efektler ve prostetik makyajlar deneyecek ve canlı performanslar için makyaj ve peruk çalışmaları hakkında bilgi edineceksiniz. Tasarımınızı ve teknik becerilerinizi geliştirirken, aynı zamanda moda stilleri ve fotoğraf çekimleri için nihai görünümleri planlamayı ve oluşturmayı da öğreneceksiniz. Güveninizi artırmak için bir dizi temel teknik ve yaratıcı teknikleri öğrenecek ve uygulayacaksınız; genişletilmiş pratik oturumları size kendi görünümünüzü oluşturma ve kendi tarzınızı geliştirme fırsatı verecektir.... [-]