Havacılık Yaz Kursu

Havacılık Top Yaz Kursları

Havacılık

Havacılıkta bir yaz kursu öğrencilere pilot becerilerini artırmak veya catch-up gerekli kurs üzerinde bir zaman sağlayabilir. Ayrıca potansiyel işverenler için onları daha pazarlanabilir yapabilirsiniz.

Öğrenciler isteyebilir, havacılık bir yaz kursu nedir? Bu havada vakit dahil, veya bir online kursa kayıt, ya da bir okulda bir sınıf katılarak havacılık sektörünün önemli yönlerinden biri hakkında daha fazla öğrenme olabilir.

Kendi programı yaz aylarında daha az telaşlı ise onların ders çalışma daha iyi konsantresi için öğrenciler için bir fırsat sağlayabilir eğer başka bir şey faydaları bir dizi, havacılık bir yaz kursuna kayıt yaptıran vardır. Hava da o uçan saat oturum için ideal bir zaman yapabilir yaz boyunca sürekli daha iyi ve daha öngörülebilir.

Havacılıkta bir yaz kursu fiyat programı ve ülkeye göre değişir.Bu ileriye dönük öğrenciler ciddiye ders onların gereksinimlerini karşılayan onaylamak için düşünen herhangi bir okul araştırma yapmanız önerilir. Ayrıca tüm kayıt ücreti ve program maliyetleri onaylamak için bir kabul görevlisi konuşmak gerekir.

Havacılık hayati bir sektör ve alandaki derece olan bireyler için çeşitli fırsatlar geniş bir çeşitlilik vardır. Havacılıkta bir yaz kursu kariyer hedefine bir adım daha yakın koyabilirsiniz. Ayrıca sadece eğlence Pilot lisansı almak isteyebilirsiniz. Bazı istihdam olanakları olmanın ticari pilot, uzay veya uçuş mühendisi, uçak bakım yöneticisi, hava trafik kontrolörü, hava mareşal veya uçak tamircisi bulunur. Gibi FAA gibi kuruluşlarla işleri de vardır (Federal Havacılık İdaresi).

Akredite havacılık kursları dünya çapında çok büyük okullar vardır.Bizim kapsamlı veritabanı seçenekleri geniş araştırma başlatmak isteyen öğrenciler için harika bir araçtır. Artık senin eğitim kapalı koymayın. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Devamını oku

ESTACA
Kampüs Tam zamanlı 1 - 1 ay June 2019 Fransa Paris

Havacılık sistemleri performanslarını ve davranışlarını anlamak ve tahmin etmek için CFD (Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği) araçlarını öğrenin ve kullanın. [+]

SIVI DİNAMİĞİ İÇİN ÖĞRENİM VE UYGULAMA MODELLEME TEKNİKLERİ

İNGİLİZCE ÖĞRENİN VE PARİS'İ KEŞFEDİN!

Amaç

Havacılık sistemleri performanslarını ve davranışlarını anlamak ve tahmin etmek için CFD (Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği) araçlarını öğrenin ve kullanın.

Program avantajlarıEndüstriyel olarak ilgili hesaplama yazılımı ve yöntemleri ile çalışmak;Çok kültürlü bir ortamda çalışın.Edinilen becerilerAkışkanlar mekaniğinin havacılık uygulamalarında önemi;CFD simülasyonu;Sayısal araçların tasarım sürecinde rolünün anlaşılması.DerslerHavacılık tarihi (6 saat)Akışkanlar mekaniği (15h)Türbülansa giriş (14 saat)Aerodinamik (20 saat)Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (24 saat)Konferanslar ve ziyaretler (12 saat)Kurs bozulduDersler;Laboratuvar çalışması;Şirket ziyaretleri: Latmos, Ariane Space Launchers, Dassault, vb.Kültürel geziler: Bâteaux-mouches ve Château de Versailles“Küresel Hava Taşımacılığı Pazarı” KonferansıPratik BilgilerAkademik dönem: 1 - 26 Temmuz 2019Varış tarihi: 28 HaziranKredi sayısı: 10 ECTSFiyat: 3 600 € (konut dahil)Zorunlu Seviye: Mühendislik (veya ilgili alanlarda) lisans düzeyinde en az 3. yıl ve akışkanlar mekaniğinin temel bilgisiSon başvuru tarihi: 1 MayısYAZ PROGRAMI 2018 İÇİN BİLGİ:HAVACILIK TARİHİ:... [-]

ICTQ Malta
Kampüs September 2019 Malta Mellieha

ICTQ School of English, Malta Avrupa Pilot Akademisi ile işbirliği içinde, sadece Aviation ile ilgilenen gençlere yönelik bir ders hazırladı. Program Havacılık Eğitimi Temel Bilgilerini Havacılık İngilizcesi ile birlikte sunmayı amaçlamaktadır. Buna karşılık, öğrenci bir uçağın nasıl uçtuğunu ve hava trafiğinin nasıl kontrol edildiğini anlayabilecektir. [+]

ŞİMDİ KAYIT OLUN !

ICTQ School of English, Malta Avrupa Pilot Akademisi ile işbirliği içinde, sadece Aviation ile ilgilenen gençlere yönelik bir ders hazırladı. Program Havacılık Eğitimi Temel Bilgilerini Havacılık İngilizcesi ile birlikte sunmayı amaçlamaktadır. Buna karşılık, öğrenci bir uçağın nasıl uçtuğunu ve hava trafiğinin nasıl kontrol edildiğini anlayabilecektir. Temel Havacılık terminolojisini İngilizcede - gökyüzünün Uluslararası Dili - öğreneceklerdir. Bu ders kayıt yaptıran öğrenciler, Pilot olmak için neler yaşayabileceklerini göreceklerdir. Yani bir hobi ya da gelecekteki bir kariyer gibi olsun, bu kesinlikle doğru yoldaki ilk adımdır!... [-]    www.ry-diplomer.com/diplom-v-pyatigorske

    www.ry-diplomer.com

    у нас