Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Grafik Tasarım Top Yaz Kursları

Bir yaz kursu için öğrenme üzerinde bir başlangıç ​​almak için harika bir yoldur. Bu çalışmanın istenilen kurs girmek veya okumakta olan bir konuda bilginizi güçlendirmek önce belirli kavramların anlaşılması için kullanılabilir.

Bazı Özetle "grafik tasarım bir yaz kursu? Nedir", bu nasıl bilgisayar programları kullanarak farklı grafik oluşturmak için öğreten bir derstir, merak edebilir. Özelliklerine ve tabii seviyesine bağlı olarak, öğrencilerin logoları ve reklamlar oluşturmak veya özel efektler, renklendirme ve diğer dijital kavramlara odaklanmak öğrenmek olabilir. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, dijital efekt oluşturma ve uygulama üzerinde büyük bir kavrayışa sahip olacaktır.

Bu yaz dersi alan ana faydalarından biri çok yönlü olmasıdır. Bugünün işgücünün teknolojinin kullanımı ile, bu program sayesinde ekili ve bilenmiş becerileri birçok farklı kariyer yolları uygulanabilir.

Bu program için hiç bir set maliyeti özellikle olası ders konsantrasyonlarının varyasyonu ile vardır. Ayrıca, bu tür okul ve katılım ortalama maliyet konum olarak şeyler de fiyat içine tartın.

Bu dersi alan kariyer seçeneklerini genişletmek için yardımcı olur. Grafik tasarım alanına girmek isteyenler için, bu ders grafikler haline bireyler hazırlamak olduğunu üzerine inşa etmek için bir temel sağlar. Bu arka plan bilgisine sahip kişiler de satış, pazarlama veya reklam pozisyonlarda onu başvurabilir. Bireyler, kamu, özel veya kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmayı tercih edebilir. Bu göz önüne alındığında, bu harika seçenekler mevcuttur kaç görmek için açıktır.

Eğer teknoloji için bir püf noktası ve tasarım için bir yetenek varsa, o zaman grafik tasarım bir yaz kursu size fayda olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

6 Results in Grafik Tasarım

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Günümüzde Grafik Tasarımcı figürünün özellikle dinamik olması, görsel dilde uzman olması değil, aynı zamanda iletişim stratejilerinin uzmanı olması gerekiyor. Dijital tek ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Günümüzde Grafik Tasarımcı figürünün özellikle dinamik olması, görsel dilde uzman olması değil, aynı zamanda iletişim stratejilerinin uzmanı olması gerekiyor. Dijital teknolojinin gelişmesiyle birlikte, grafik tasarım hoş bir şekilde karmaşık ve heyecan verici hale geldi. Her gün yeni iletişim araçları profesyonel figürü daha etkileşimli ve çekici hale getiriyor.

Dinamik görüntüler, GIF, viral videolar ve sesler interaktif çalışmaların içinde trendler haline geliyor. Grafik Tasarımcısı, geliştirilmiş çok yönlülük sayesinde farklı alanlarda birden fazla müşteri ile iletişim kurabiliyor. Bu nedenle, yeni teknolojilerle uğraşmak zorunda kalıyor ve her zaman güncel beklentileri karşılayabilmek ve yenilikçi çözümler sunabilmek için en son dijital araçlarla güncel olmak zorunda. markete.... [-]

İtalya Florence
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Florence

Grafik Tasarım ve Portfolyo dersi, öğrencilere grafik ve görsel tasarımın temel araç ve tekniklerine yaklaşmak için geleneksel dersleri ve proje çalışmalarını birleştiren ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Grafik Tasarım ve Portfolyo dersi, öğrencilere grafik ve görsel tasarımın temel araç ve tekniklerine yaklaşmak için geleneksel dersleri ve proje çalışmalarını birleştiren yaratıcı bir programla kendilerini meydan okuma olanağı sunuyor.

Dersler , vaka çalışmaları , laboratuvarlar ve saha ziyaretleri yoluyla , öğrenciler program süresince geliştirilen yaratıcı bir portfolyoyu tamamlamak için teorik bilgi ve teknik becerilerini geliştireceklerdir.

Program: Bu kurs pazartesiden cumaya tam zamanlı olarak (sabah ve öğleden sonra) toplanır. Kursun süresi 3 hafta boyunca 75 saattir.

Hedef: Bu bir giriş dersidir ve alan içerisinde daha önce hiç çalışma yapılmasına gerek yoktur. Bununla birlikte, öğrencilere sunulacak ana temaları tanımasını öneriyoruz.... [-]

İtalya Florence
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve ... [+]

BU DERS İNGİLİZCE VERİLİR.

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve kendi editoryal derginizi düzenleyin!

Fotoğraf, Video ve Grafik Tasarım Yaz Okulu kursu, Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira) IED Madrid'in merkezinde Temmuz ayı boyunca yapılacaktır.

IED Madrid Akademisi'nin Madrid'deki Junior Junior Kurslarının final projelerinin Vimeo'da IED Madrid'den sunumu.

Saatler: Pazartesiden cumaya 10: 00-22: 00

Yaz Genç Fotoğrafçılığı ve Grafik Tasarım dersi, 14-18 yaş arası gençleri hedeflemektedir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesind ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesinde projesini veya iş fikrini geliştirmek için gereken grafik iletişimi bağımsız olarak oluşturabilecek olan öğrencinin yaratıcı potansiyelini destekler.

Amaç: girişimciler, tasarımcılar, sanatçılar ve genel olarak, grafik ve web tasarımında yer alan ve projelerinin grafik iletişimini geliştirmelerini sağlayan bir projeye ilgi duyan herkes.

Grafik Tasarım Yaz Kursunda, hedef kitleyi duygusal olarak kaplayan kaliteli bir grafik imaj geliştirmenin karşılaştırmalı üstünlüğüne özel önem verilecektir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Accademia Riaci

7 Mayıs (Gün), 2017 - 20 Mayıs (Sat), 2017; 21 Mayıs (Pazartesi), 2017 - 3 Haziran (Sat), 2017;4 Haziran (Sun), 2017 - 17 Haziran (Sat), 2017;18 Haziran Pazarte ... [+]

7 Mayıs (Gün), 2017 - 20 Mayıs (Sat), 2017;

21 Mayıs (Pazartesi), 2017 - 3 Haziran (Sat), 2017;4 Haziran (Sun), 2017 - 17 Haziran (Sat), 2017;18 Haziran Pazartesi, 2017 - 1 Temmuz (Sat), 2017;2 Temmuz (Pazartesi), 2017 - 15 Temmuz (Sat), 2017;16 Temmuz Pazartesi, 2017 - 29 Temmuz (Sat), 2017;

Konaklama - Ortak Daire (ikiz / üç kişilik oda), Günlük tek öğünlü çorba (* Her gün dört öğün kuponu / hafta İki kahvaltı kuponu Üç Kahve / sıcak içecek ikramiyesi.) Oryantasyon. Eğitmenle dersler süresince tam zamanlı tercüman.

Yoğun kurslar: Haftada 22 ders + öğretim elemanları + 22 bağımsız çalışma... [-]
İtalya Florence
Açık Kayıt
Tam zamanlı
2 - 12 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
The Florence Institute of Design International

... [+]

Genel bakış

Ayrıca, profesörler kendi alanında çalışan tüm profesyoneller. Bu onların öğrencilere eski bilgi vermeyin böylece fakülte kendi alanında olup bitenlerin farkında olduğundan emin olmaktır.

Yer

Okul Floransa güzel kenti yer alır. Floransa gibi Brunelleschi, Da Vinci, Dante ve Michelangelo gibi en etkili mimar ve tasarımcıların bazıları yaşayan bir etkisidir. FIDI kısmen inanılmaz konumu sayesinde benzersiz bir okul. Sınıflar öğretim üyeleri ile yürüyüş turları ile tarihi başyapıtlarından tanık ve sitedeki sanat tarihi hakkında bilgi edinmek için fırsat var.

[-]
İtalya Florence
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku