Grafik Tasarım Yaz Kursu

Grafik Tasarım Top Yaz Kursları

Grafik Tasarım

Bir yaz kursu için öğrenme üzerinde bir başlangıç ​​almak için harika bir yoldur. Bu çalışmanın istenilen kurs girmek veya okumakta olan bir konuda bilginizi güçlendirmek önce belirli kavramların anlaşılması için kullanılabilir.

Bazı Özetle "grafik tasarım bir yaz kursu? Nedir", bu nasıl bilgisayar programları kullanarak farklı grafik oluşturmak için öğreten bir derstir, merak edebilir. Özelliklerine ve tabii seviyesine bağlı olarak, öğrencilerin logoları ve reklamlar oluşturmak veya özel efektler, renklendirme ve diğer dijital kavramlara odaklanmak öğrenmek olabilir. Bu dersi tamamlayan öğrenciler, dijital efekt oluşturma ve uygulama üzerinde büyük bir kavrayışa sahip olacaktır.

Bu yaz dersi alan ana faydalarından biri çok yönlü olmasıdır. Bugünün işgücünün teknolojinin kullanımı ile, bu program sayesinde ekili ve bilenmiş becerileri birçok farklı kariyer yolları uygulanabilir.

Bu program için hiç bir set maliyeti özellikle olası ders konsantrasyonlarının varyasyonu ile vardır. Ayrıca, bu tür okul ve katılım ortalama maliyet konum olarak şeyler de fiyat içine tartın.

Bu dersi alan kariyer seçeneklerini genişletmek için yardımcı olur. Grafik tasarım alanına girmek isteyenler için, bu ders grafikler haline bireyler hazırlamak olduğunu üzerine inşa etmek için bir temel sağlar. Bu arka plan bilgisine sahip kişiler de satış, pazarlama veya reklam pozisyonlarda onu başvurabilir. Bireyler, kamu, özel veya kar amacı gütmeyen sektörlerde çalışmayı tercih edebilir. Bu göz önüne alındığında, bu harika seçenekler mevcuttur kaç görmek için açıktır.

Eğer teknoloji için bir püf noktası ve tasarım için bir yetenek varsa, o zaman grafik tasarım bir yaz kursu size fayda olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesinde projesini veya iş fikrini geliştirmek için gereken grafik iletişimi bağımsız olarak oluşturabilecek olan öğrencinin yaratıcı potansiyelini destekler. [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesinde projesini veya iş fikrini geliştirmek için gereken grafik iletişimi bağımsız olarak oluşturabilecek olan öğrencinin yaratıcı potansiyelini destekler.

Amaç: girişimciler, tasarımcılar, sanatçılar ve genel olarak, grafik ve web tasarımında yer alan ve projelerinin grafik iletişimini geliştirmelerini sağlayan bir projeye ilgi duyan herkes.

Grafik Tasarım Yaz Kursunda, hedef kitleyi duygusal olarak kaplayan kaliteli bir grafik imaj geliştirmenin karşılaştırmalı üstünlüğüne özel önem verilecektir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İspanya Madrid

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve kendi editoryal derginizi düzenleyin! [+]

BU DERS İNGİLİZCE VERİLİR.

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve kendi editoryal derginizi düzenleyin!

Fotoğraf, Video ve Grafik Tasarım Yaz Okulu kursu, Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira) IED Madrid'in merkezinde Temmuz ayı boyunca yapılacaktır.

IED Madrid Akademisi'nin Madrid'deki Junior Junior Kurslarının final projelerinin Vimeo'da IED Madrid'den sunumu.

Saatler: Pazartesiden cumaya 10: 00-22: 00

Yaz Genç Fotoğrafçılığı ve Grafik Tasarım dersi, 14-18 yaş arası gençleri hedeflemektedir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İtalya Florence

Grafik Tasarım ve Portfolyo dersi, öğrencilere grafik ve görsel tasarımın temel araç ve tekniklerine yaklaşmak için geleneksel dersleri ve proje çalışmalarını birleştiren yaratıcı bir programla kendilerini meydan okuma olanağı sunuyor. Dersler, vaka çalışmaları, laboratuvarlar ve saha ziyaretleri yoluyla, öğrenciler program süresince geliştirilen yaratıcı bir portfolyoyu tamamlamak için teorik bilgi ve teknik becerilerini geliştireceklerdir. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Grafik Tasarım ve Portfolyo dersi, öğrencilere grafik ve görsel tasarımın temel araç ve tekniklerine yaklaşmak için geleneksel dersleri ve proje çalışmalarını birleştiren yaratıcı bir programla kendilerini meydan okuma olanağı sunuyor.

Dersler , vaka çalışmaları , laboratuvarlar ve saha ziyaretleri yoluyla , öğrenciler program süresince geliştirilen yaratıcı bir portfolyoyu tamamlamak için teorik bilgi ve teknik becerilerini geliştireceklerdir.

Program: Bu kurs pazartesiden cumaya tam zamanlı olarak (sabah ve öğleden sonra) toplanır. Kursun süresi 3 hafta boyunca 75 saattir.

Hedef: Bu bir giriş dersidir ve alan içerisinde daha önce hiç çalışma yapılmasına gerek yoktur. Bununla birlikte, öğrencilere sunulacak ana temaları tanımasını öneriyoruz.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İtalya Florence

Günümüzde Grafik Tasarımcı figürünün özellikle dinamik olması, görsel dilde uzman olması değil, aynı zamanda iletişim stratejilerinin uzmanı olması gerekiyor. Dijital teknolojinin gelişmesiyle birlikte, grafik tasarım hoş bir şekilde karmaşık ve heyecan verici hale geldi. Her gün yeni iletişim araçları profesyonel figürü daha etkileşimli ve çekici hale getiriyor. Dinamik görüntüler, GIF, viral videolar ve sesler interaktif çalışmaların içinde trendler haline geliyor. Grafik Tasarımcısı, geliştirilmiş çok yönlülük sayesinde farklı alanlarda birden fazla müşteri ile iletişim kurabiliyor. Bu nedenle, yeni teknolojilerle uğraşmak zorunda kalıyor ve her zaman güncel beklentileri karşılayabilmek ve yenilikçi çözümler sunabilmek için en son dijital araçlarla güncel olmak zorunda. markete. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Günümüzde Grafik Tasarımcı figürünün özellikle dinamik olması, görsel dilde uzman olması değil, aynı zamanda iletişim stratejilerinin uzmanı olması gerekiyor. Dijital teknolojinin gelişmesiyle birlikte, grafik tasarım hoş bir şekilde karmaşık ve heyecan verici hale geldi. Her gün yeni iletişim araçları profesyonel figürü daha etkileşimli ve çekici hale getiriyor.

Dinamik görüntüler, GIF, viral videolar ve sesler interaktif çalışmaların içinde trendler haline geliyor. Grafik Tasarımcısı, geliştirilmiş çok yönlülük sayesinde farklı alanlarda birden fazla müşteri ile iletişim kurabiliyor. Bu nedenle, yeni teknolojilerle uğraşmak zorunda kalıyor ve her zaman güncel beklentileri karşılayabilmek ve yenilikçi çözümler sunabilmek için en son dijital araçlarla güncel olmak zorunda. markete.... [-]


The Florence Institute of Design International
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta İtalya Florence

[+]

Genel bakış

Ayrıca, profesörler kendi alanında çalışan tüm profesyoneller. Bu onların öğrencilere eski bilgi vermeyin böylece fakülte kendi alanında olup bitenlerin farkında olduğundan emin olmaktır.

Yer

Okul Floransa güzel kenti yer alır. Floransa gibi Brunelleschi, Da Vinci, Dante ve Michelangelo gibi en etkili mimar ve tasarımcıların bazıları yaşayan bir etkisidir. FIDI kısmen inanılmaz konumu sayesinde benzersiz bir okul. Sınıflar öğretim üyeleri ile yürüyüş turları ile tarihi başyapıtlarından tanık ve sitedeki sanat tarihi hakkında bilgi edinmek için fırsat var.

[-]

Accademia Riaci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Florence

[+]

7 Mayıs (Gün), 2017 - 20 Mayıs (Sat), 2017;

21 Mayıs (Pazartesi), 2017 - 3 Haziran (Sat), 2017;4 Haziran (Sun), 2017 - 17 Haziran (Sat), 2017;18 Haziran Pazartesi, 2017 - 1 Temmuz (Sat), 2017;2 Temmuz (Pazartesi), 2017 - 15 Temmuz (Sat), 2017;16 Temmuz Pazartesi, 2017 - 29 Temmuz (Sat), 2017;

Konaklama - Ortak Daire (ikiz / üç kişilik oda), Günlük tek öğünlü çorba (* Her gün dört öğün kuponu / hafta İki kahvaltı kuponu Üç Kahve / sıcak içecek ikramiyesi.) Oryantasyon. Eğitmenle dersler süresince tam zamanlı tercüman.

Yoğun kurslar: Haftada 22 ders + öğretim elemanları + 22 bağımsız çalışma / hafta (ders dışı) 1 ders = 45 dakika Mezuniyet sonrası üniversite kredisi kazanmak mümkündür. Tek tek öğrenciler tarafından tüketilen veya tüketilen eserler için malzemeler yukarıdaki ücretlere dahil değildir. [-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Bu derste, ambalaj tasarımında yer alan süreçleri ve materyalleri keşfedecek, basit paketler oluşturmak için kartonu nasıl katlayacağınızı öğrenecek ve bir ekip çalışmasını yorumlayacak bir ekipte çalışacaksınız. [+]

Ambalaj tasarımı disiplini, ilk bakışta, neredeyse tamamen grafik tasarımdaki teknik becerilere dayanıyor gibi görünebilir. Ama gerçekte, ambalaj tasarımı, editoryal, kompozisyon, paket katmanlama ve post prodüksiyon becerileri dahil olmak üzere görsel tasarım eğitiminin diğer temel yönlerini de çekiyor. Bir ürün paketi bir hikayeyi anlatır, markanın kimliğini ve değerlerini taşır ve görme, dokunma ve ses içeren müşteriler için şehvetli ve interaktif bir deneyim haline gelir.

Bu derste, ambalaj tasarımında yer alan süreçleri ve materyalleri keşfedecek, basit paketler oluşturmak için kartonu nasıl katlayacağınızı öğrenecek ve bir ekip çalışmasını yorumlayacak bir ekipte çalışacaksınız. Ürün paketleme konseptini geliştirirken, tasarım stratejisi, kompozisyonlar oluşturacak ve yeni render becerilerini geliştireceksiniz.... [-]