Güzel Sanatlar Yaz Kursu

Güzel Sanatlar Top Yaz Kursları

Güzel Sanatlar

Yaz kursları popülaritesi büyüdü. Bir zamanlar ağırlıklı olarak sınıf-okul çocukları için yakalama-up biçimi olarak düşünüldü her yaştan insanlar için bir eğitim biçimi geliştirmiştir. Onları ilgilendiren bir alanda yaz kursu düşünmelisiniz eğitimlerini arttırmak isteyen herkes.

Sen isteyebilir, güzel sanatlar bir yaz kursu nedir? Çeşitli sanat formları excel bireylere temel araçları ve eğitim vermek üzere tasarlanmış bir derstir. Oyunculuk, şarkı, dans, film ve daha fazlasını içeren uzmanlık, çeşitli yayılan farklı seçenekler vardır. Diğerleri belli bir sanat formu farklı yönlerine odaklanmak olabilir Bazı kurslar, genel olarak temel becerilere odaklanın. Tamamlandığında, bireylerin daha fazla çalışmaya devam ve güncel sanat girişimler içine eğitimlerini birleştirmek için hazırlanmıştır.

Sanat disiplinler arası olma eğilimindedir, bu nedenle bir alanda eğitim diğerleri arasında yayılabilir.Bu eğitim oldukça çok yönlü hale getirir ve ilgi birçok alanda başarılı olmak için katılmak ve excel olanlar olur.

Güzel sanatlarda bir yaz kursuna katılan maliyeti çeşitli faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Maliyet ana katkıda Bazı okul yeri, katlanılan herhangi bir ekstra harcamalar vardır ve şahsen veya çevrimiçi eğitim ister.

Bu yaz kursu sanatları daha fazla çalışma sürdürmeye bireyler hazırlamak için yardımcı olur. Programlarını tamamlamak için gitmek olanlar çeşitli kariyer içine dal edebiliyoruz. Bazı mezunlar entertainers olma odaklanabilir. Iş becerileri sahip olanlar iki birleştirmek ve pazarlama ve reklam gibi yollar takip edebilirler. Eğitim için bir tutku olan kişiler öğretim keşfetmek olabilir. Sanat çok endüstride uygulanabilir olması ile, fırsatlar neredeyse sonsuzdur.

Eğer sanat için bir tutku varsa, güzel sanatlar bir yaz kursu keşfetmeye değer.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

University of Pisa
Kampüs Tam zamanlı September 2018 İtalya Pisa

Yaz Okulu, bir hafta içinde çok disiplinli çalışmalar içeren bir program içerir. Okul, Pisa Üniversitesi Kimya Bölümü'nde düzenlenecek ve mezun olmuş öğrencileri (Yüksek Lisans), özellikle Doktora öğrencilerini, Miras Bilimin ilgilerini alacak şekilde yetiştirmek üzere tasarlanacak. [+]

Yaz Okulu , bir hafta içinde çok disiplinli çalışmalar içeren bir program içerir. Okul, Pisa Üniversitesi Kimya Bölümü'nde düzenlenecek ve Miras Bilimi konusundaki çıkarları ile lisansüstü öğrencileri (Yüksek Lisans), özellikle doktora öğrencilerini yetiştirmek üzere tasarlanacaktır.

Yaz okulu, farklı kültürel mirasa uygun teşhis ve muhafazakar yönetim için projeler başlatmak ve geliştirmek için farklı eğitim geçmişlerinden (teknik-bilimsel ve hümanistik mezunlardan) belirli becerileri öğrencilere sunmayı amaçlamaktadır.

Okul, materyallerin karakterizasyonu, özelliklerine uygun teknikler, değişme durumlarının değerlendirilmesi için bilgi aktarımı için dersler verir. Korumada kullanılacak ürün ve teknolojilerin incelenmesine özel dikkat gösterilecektir.... [-]


London in Modern European Literature, Fine Art and Film Summer Course

Queen Mary University Summer School
Kampüs Tam zamanlı 150 saatleri July 2018 Birleşik Krallık Londra

London has been the largest European city for more than two-and-a-half centuries and has played a dominant role in the context of European cities. We are going to explore the ways in which this notion is presented in examples of European literature, fine art and film in the 19th, 20th, and early 21st centuries. [+]

Overview

London has been the largest European city for more than two-and-a-half centuries and has played a dominant role in the context of European cities. We are going to explore the ways in which this notion is presented in examples of European literature, fine art and film in the 19th, 20th, and early 21st centuries. The course spans three weeks and offers you a mixture of classroom teaching, film screenings, workshops and excursions. We will also make a number of suggestions for subject-related activities outside your scheduled hours.

Course aims

The aim of this course is to develop your curiosity about, and awareness of, the multifaceted urban cultures in London as a whole, and in east London in particular. The course provides the contextual knowledge and analytical framework for you to critically engage with London metropolitan life and its various cultural manifestations.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta September 2018 İspanya Madrid

Bu yaz İngilizce pratik yaparken en eğlenceli illüstrasyon teknikleri, animasyon ve oyun geliştirme öğrenir ve ne gibi, çizmek yok! [+]

Bu yaz İngilizce pratik yaparken en eğlenceli illüstrasyon teknikleri, animasyon ve oyun geliştirme öğrenir ve ne gibi, çizmek yok!

Bu derste size kendi hikayelerini icat favori nesneleri özelleştirmek ve hareketli grafikler mekanizmalarını keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak, kendi oyun geliştirmek için gerekli adımları öğreneceksiniz ve mucit dönüşüm teknikleri. oyunlar sizin için hiçbir sır olacak!

gel IED Genç Akademi ile tasarım dünyasının gelen IED Madrid üzerinde Vimeo.

İllüstrasyon, Animasyon ve Video Oyunları Yaz konumundadır IED Madrid Sokak Flor Alta 8 Temmuz sırasında gerçekleşecek (Palacio de Altamira).

Saatleri: 00h: 10:00 14 pazartesiden cumaya.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 İspanya Madrid

İllüstrasyon ve Çizim Yaz Programı bu alanlarda uzmanlardan gerekli yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri inceleyeceğiz ve oynamak, deney ve bulmak ve her öğrencinin kendi vizyon ve ses geliştirmek için nasıl bakacağız. [+]

A İllüstrasyon ve Çizim Yaz Programı Bu alanlarda uzmanlardan gerekli yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri inceleyeceğiz ve oynamak, deney ve bulmak ve her öğrencinin kendi vizyon ve ses geliştirmek için nasıl bakacağız. Tabii 3 hafta sürer ve onun Puno, Amsterdam merkezli ünlü bir İspanyol illüstratör tarafından yönetti.

Öğrenciler avantajlarını ve her iki alanda temel özelliklerini anlamak, dijital ve basılı medya üzerinde çalışmak için nasıl öğreneceksiniz. Amaç en etkin şekilde amaçlarına ulaşmak için eldeki her kaynağı kullanarak öğrencilere yardımcı olmaktır.

Süresince İllüstrasyon ve Çizim Yaz KursuÖğrenciler düşüncesi gelen nesnelleşmeleri için illüstrasyon ana araç olacaktır projeler geliştirmek için verilecektir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Venice
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta October 2018 İtalya Venedik

Yaz kursu Venedik'teki Çağdaş Sanat: Bienal Sergisi, Latin Amerika, Asya, Avrupa gibi farklı kuşaktan ve bölgedeki sanatçıları bir araya getirecek bu etkinlikte yaşamak ve yaşamak için seçkin bir rehberli tur olmak istiyor; ayrıca Inuit sanatçıları ve Kazaklar. [+]

Viva Arte Viva 57. Venedik Sanat Bienali için seçilen unvan ve sanat tutkusunu iyi bir şekilde sentezliyor ve sanatçının küratörü Christine Macel'in bu kadar önemli serginin yönlendirici konseptlerinden biri olduğunu belirlediği figür.

A Yaz kursu Venedik Çağdaş Sanat: Bienal Sergisi, Latin Amerika, Asya, Avrupa gibi farklı kuşaktan ve bölgeden sanatçıları bir araya getirecek bu etkinlikte yaşamak ve yaşamak için seçkin bir rehberli tur olmak istiyor; ayrıca Inuit sanatçıları ve Kazaklar da.

Eğitim yolu, Çağdaş Sanat'ın yeni eğilimlerini ve bu kompleks sistem içinde hareket eden operatörleri anlamak için öğrencilere bilgi ve araçlar sunmak istiyor. Bunu yapmak için iki haftalık ders süresince, öğrenciler Pinault Vakfı, Prada Vakfı, Peggy Guggenheim koleksiyonu ve MUVE (Civic'in ağı) olarak sanatçıyı, küratörü ve şehrin ana sanat kurumunda çalışan operatörleri ziyaret edip buluşuyorlar. Venedik Müzesi).... [-]


GOBELINS - L'école de l'image
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta September 2018 Fransa Paris

[+]

[-]

Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 İtalya Milan

zevk ve Milano kenti tanımaya ederken çizim becerilerini geliştirmek - kendi anıtları, müzeleri, onun sokak pazarları. [+]

Yaz Ders Milan Çevresi Eskiz

zevk ve Milano kenti tanımaya ederken çizim becerilerini geliştirmek - kendi anıtları, müzeleri, onun sokak pazarları.

Temel çizim becerilerinin kazandırılması natürmortlar ve fotoğraflardan kopyalama çok basit egzersizler ile sınıfta başlayacağız.

pratikte sizin güven büyüdükçe, sizin öğretmen ile Milan keşfetmek ve sokak pazarları ve kamu binalarının skeçler kazanmaya başlayacaksınız. Eski ustaların kopyalama resimlerini pratik nereye Ayrıca, sanat galerileri ziyaret edecek. Basit kalemler ve Conté tebeşir renkli kalemler, Hint mürekkebi, kalem, kömür, ve daha fazlası, çeşitli araçlar denersiniz.

... [-]

Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 İtalya Milan

, Storyboard senaristlik, tasarım, animasyon, oyunculuk ve zamanlama çizim: Tabii, başarılı bir kısa film oluşturma işlemini kapsar. [+]

2B Karikatür Animasyon Yaz Kursu

, Storyboard senaristlik, tasarım, animasyon, oyunculuk ve zamanlama çizim: Tabii, başarılı bir kısa film oluşturma işlemini kapsar.

Böylece bir kısa animasyon yaparken normalde ortaya çıkan tüm zorluklarla mücadele, yönetmen ve kendi film animatör hem olacaktır.

Gereksinimler

Bu ders animasyon bazı geçmişi olan öğrenciler için sanat ve tasarım üniversite eğitimi bir veya iki yılını tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

Tabii esas stüdyo uygulama içinde zanaat dayalı sanat eseri hakkında bilgi sağlamaya odaklanır. Bu alanda beceri gelişimini ilerletmek için boya (akrilik), fırçalar ve konsantre deneysel yaklaşımlarla yaratıcı boyama teknikleri kullanmayı öğrenmek. Sen şablonlar, baskılar ve fırça uygulanması çeşitli şekillerde deneme. [+]

»KENDİNİZİ İFADE! DENEYSEL RESİM «

RENK VE BOYAMA TEKNİKLERİ İLE deney yoluyla YARATICILIĞIN FORMLAR keşfedilmemiş HAKKINDA BUL.

Tabii esas stüdyo uygulama içinde zanaat dayalı sanat eseri hakkında bilgi sağlamaya odaklanır. Bu alanda beceri gelişimini ilerletmek için boya (akrilik), fırçalar ve konsantre deneysel yaklaşımlarla yaratıcı boyama teknikleri kullanmayı öğrenmek. Sen şablonlar, baskılar ve fırça uygulanması çeşitli şekillerde deneme. Sen resim (yani doğa ya da şehir) formları ve gözlemlerini çevirmek ve renk tedavisinde yeni teknikler öğrenmek. Siz de kendi resim oluşturmak ve kendi üzerinde çalışabilirsiniz. Tabii kompozisyonları ve boya uygulama bulma yardım ve stimülasyon sağlar.... [-]


Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

bu eller Tabii araştıracağız ve en arkaik formu mimari alan ile deneme. dokuma şekilleri, ilişkiler, oranlar ve ışıkla, mimarisi bu ders üzerine inşa edilmiştir teorik kaya yeni mekansal deneyimler ve fenomenleri, yükseltebilir. ben [+]

»SPATIAL ŞİİR - bir kavramsal yaklaşım«

A Hands-ÇALIŞTAYI ITS EN TEMEL VE ​​ARKAİK ŞEKİLDE mimari mekanın HAKKINDA KEŞFETMEYE.

bu eller Tabii araştıracağız ve en arkaik formu mimari alan ile deneme. dokuma şekilleri, ilişkiler, oranlar ve ışıkla, mimarisi bu ders üzerine inşa edilmiştir teorik kaya yeni mekansal deneyimler ve fenomenleri, yükseltebilir. özellikle bizim giderek dijitalleşen dünyada - fiziksel modeller ile çalışan bu bağlamda hala üretmek değerlendirmek ve uzay rafine en temel yöntemlerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Bu ders alan ve bunu değerlendirmek için yöntemler deneme için bir test alanıdır.

Mekansal Anlatıları - Metin itibaren Space... [-]


RUBIKA
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta June 2018 Fransa Valenciennes

Fransa dünyanın en büyük üçüncü animasyon üreticisi ve Avrupa'nın en büyük ve Supinfocom Rubika her yıl öğrenci animasyonlar kazanan birden ödül getiren dünyanın en iyi 4 Animasyon Okulları biri olarak yıllar boyunca ayağa kalktı etti. [+]

uluslararası yaz programı: animasyon à la française

6 - 30 Haziran 2017

Fransa dünyanın en büyük üçüncü animasyon üreticisi ve Avrupa'nın en büyük ve Supinfocom Rubika her yıl öğrenci animasyonlar kazanan birden ödül getiren dünyanın en iyi 4 Animasyon Okulları biri olarak yıllar boyunca ayağa kalktı etti. 2016 yılında, animasyon «La Legende du Crabe Phare» En iyi öğrenci projesi olarak Siggraph ödülüne layık görülmüştür.

Artık bir karakter geliştirme ve 3D modelleme hayata olmasını sağlayacaksınız Animasyon, uzman dört haftalık bir yaz programı için okulumuzu katılabilirsiniz. Sen kendi özel alanları "Fransız dokunuş" iletmek mümkün olacak animasyon uzmanları tarafından eğitsel edilecektir.... [-]


Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2018 Birleşik Krallık Londra

Sen çizim ve boyama malzemelerinin bir dizi kısa ve sürekli pozlar üzerinde model ve deney doğrudan gözlemleyerek çalışacak. Tabii sesi ile uyumlu ve şekil modelleme form ve hacmi ile çizim ve işaret verme keşfetmek kapsayacaktır. [+]

Bizim öğretim tüm profesyonel sanatçılar pratik ve sanatsal yeteneği ne olursa olsun düzeyi size yardımcı ve yol gösterici olacaktır. Bire-bir ve küçük grup öğreticiler çalışmalarınızda size destek dahildir ve dilerseniz, üst düzey derslere ilerlemesi konusunda uzman tavsiyesi alabilirsiniz.

Dersin Genel Bakış

Sen çizim ve boyama malzemelerinin bir dizi kısa ve sürekli pozlar üzerinde model ve deney doğrudan gözlemleyerek çalışacak. Tabii sesi ile uyumlu ve şekil modelleme form ve hacmi ile çizim ve işaret verme keşfetmek kapsayacaktır.

Kampus: Chelsea Merkezi Times: Sal - Cum 10:00-16:00 [-]

Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2018 Birleşik Krallık Londra

Keşfedin ve bu heyecan verici ve duyarlı ortamda deneme. Sen stüdyoda ve konumu üzerinde çalışıyor iken profesyonel sanatçılar tarafından kullanılan teknik ve yöntemler hakkında bilgi için bir fırsat olacaktır. [+]

Bizim öğretim tüm profesyonel sanatçılar pratik ve sanatsal yeteneği ne olursa olsun düzeyi size yardımcı ve yol gösterici olacaktır. Bire-bir ve küçük grup öğreticiler çalışmalarınızda size destek dahildir ve dilerseniz, üst düzey derslere ilerlemesi konusunda uzman tavsiyesi alabilirsiniz.

Dersin Genel Bakış

Keşfedin ve bu heyecan verici ve duyarlı ortamda deneme. Sen stüdyoda ve konumu üzerinde çalışıyor iken profesyonel sanatçılar tarafından kullanılan teknik ve yöntemler hakkında bilgi için bir fırsat olacaktır.

Kampus: Chelsea Merkezi Times: Mon -Thu 10:00-16:00 [-]

Anomalia - Professional Training in 3D Animation
Kampüs Tam zamanlı 10 - 40 gün July 2018 Çek Cumhuriyeti Prag

Anomalia, modern animasyon film yapımı ve sanat are onların sanatsal ve teknolojik becerilerini yükseltmek için özel bir fırsat olarak 2010 yılından bu yana genç sanatçılara ve çalışan profesyoneller hizmet veren 3D animasyon profesyonel bir eğitimdir. Program, Pixar, Vana, Aardman lar, Blue Sky Studios ve diğerleri gibi en iyi profesyonel sanayiden sanatçılar ve stüdyolar tarafından barındırılmaktadır. [+]

ŞİMDİ BAŞVUR

Anomalia programı deneyimli bir danışman gözetiminde animasyon projelerinde ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi için odaklanmış bir ortam oluşturur. Henüz modern animasyon projelerinin başarısının anahtarı ilke ve yöntemleri hakkında bilgi sahibi olan, aynı zamanda bir ekip çalışması nasıl bilmek değil sadece. Anomalia katılımcılar arasında ekip çalışması için böyle bir bonus fırsatı sağlamayı amaçlamaktadır.

Programın her ders ayrı ayrı alınabilir.

kurslar öncelikle gelişmiş animasyon sanatçıları için ara amaçlanıyor lütfen unutmayın!

www.anomalia.eu adresindeki programına katılın... [-]