Güzel Sanatlar Yaz Kursu

Güzel Sanatlar Top Yaz Kursları

Güzel Sanatlar

Yaz kursları popülaritesi büyüdü. Bir zamanlar ağırlıklı olarak sınıf-okul çocukları için yakalama-up biçimi olarak düşünüldü her yaştan insanlar için bir eğitim biçimi geliştirmiştir. Onları ilgilendiren bir alanda yaz kursu düşünmelisiniz eğitimlerini arttırmak isteyen herkes.

Sen isteyebilir, güzel sanatlar bir yaz kursu nedir? Çeşitli sanat formları excel bireylere temel araçları ve eğitim vermek üzere tasarlanmış bir derstir. Oyunculuk, şarkı, dans, film ve daha fazlasını içeren uzmanlık, çeşitli yayılan farklı seçenekler vardır. Diğerleri belli bir sanat formu farklı yönlerine odaklanmak olabilir Bazı kurslar, genel olarak temel becerilere odaklanın. Tamamlandığında, bireylerin daha fazla çalışmaya devam ve güncel sanat girişimler içine eğitimlerini birleştirmek için hazırlanmıştır.

Sanat disiplinler arası olma eğilimindedir, bu nedenle bir alanda eğitim diğerleri arasında yayılabilir.Bu eğitim oldukça çok yönlü hale getirir ve ilgi birçok alanda başarılı olmak için katılmak ve excel olanlar olur.

Güzel sanatlarda bir yaz kursuna katılan maliyeti çeşitli faktörlere bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Maliyet ana katkıda Bazı okul yeri, katlanılan herhangi bir ekstra harcamalar vardır ve şahsen veya çevrimiçi eğitim ister.

Bu yaz kursu sanatları daha fazla çalışma sürdürmeye bireyler hazırlamak için yardımcı olur. Programlarını tamamlamak için gitmek olanlar çeşitli kariyer içine dal edebiliyoruz. Bazı mezunlar entertainers olma odaklanabilir. Iş becerileri sahip olanlar iki birleştirmek ve pazarlama ve reklam gibi yollar takip edebilirler. Eğitim için bir tutku olan kişiler öğretim keşfetmek olabilir. Sanat çok endüstride uygulanabilir olması ile, fırsatlar neredeyse sonsuzdur.

Eğer sanat için bir tutku varsa, güzel sanatlar bir yaz kursu keşfetmeye değer.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Queen Mary University Summer School
Kampüs Tam zamanlı 150 saatleri July 2019 Birleşik Krallık London

Londra, iki buçuk asırdan fazla bir süredir en büyük Avrupa şehri olmuştur ve Avrupa şehirleri bağlamında baskın bir rol oynamıştır. Bu kavramın, 19'uncu, 20'nci ve 21. yüzyılın başlarında Avrupa edebiyatı, güzel sanatlar ve film örneklerinde sunulduğu yolları araştırmaya gideceğiz. [+]

genel bakış

Londra, iki buçuk asırdan fazla bir süredir en büyük Avrupa şehri olmuştur ve Avrupa şehirleri bağlamında baskın bir rol oynamıştır. Bu kavramın, 19'uncu, 20'nci ve 21. yüzyılın başlarında Avrupa edebiyatı, güzel sanatlar ve film örneklerinde sunulduğu yolları araştırmaya gideceğiz. Bu kurs üç hafta sürer ve size sınıf öğretimi, film gösterimleri, atölye çalışmaları ve gezilerin bir karışımını sunar. Ayrıca, planlanmış iletişim saatleriniz dışındaki konuyla ilgili etkinlikler için bir takım önerilerde bulunacağız.

Dersin amacı

Bu dersin amacı, Londra'nın bir bütün olarak çok yönlü kentsel kültürleri ve özellikle de doğu Londra'da merakınızı ve farkındalığınızı geliştirmektir. Ders, Londra metropol yaşamını ve çeşitli kültürel tezahürlerini eleştirel olarak ele almanız için bağlamsal bilgi ve analitik bir çerçeve sunar.... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Rome

Gerçekçi bir portre oluşturmayı veya mevcut becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bu derste hem fotoğraf hem de canlı modeller kullanarak insan yüzünü çizim ve boyamaya çalışacaksınız. Form ve renklere özel bir vurgu yaparak, hassas teknikler ve kişisel bir tarz geliştirmek için çeşitli alıştırmalarla çalışacaksınız. [+]

Gerçekçi bir portre oluşturmayı veya mevcut becerilerinizi nasıl geliştireceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bu derste hem fotoğraf hem de canlı modeller kullanarak insan yüzünü çizim ve boyamaya çalışacaksınız. Form ve renklere özel bir vurgu yaparak, hassas teknikler ve kişisel bir tarz geliştirmek için çeşitli alıştırmalarla çalışacaksınız.

Çalışan sanatçılar olan fakültemiz, becerilerinizi gözlemlemek, renk ve gölge oluşturmak ve çeşitli duyguları yansıtan hızlı eskizler yapmak için becerilerinizi geliştirmenize rehberlik edecektir. Güçlü görüntüler oluşturmaya başladığınızda çok çeşitli materyalleri deneme şansına sahip olacaksınız.... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Eski ve çağdaş Milan kentini, anıtlarını, müzeleri ve Milan halkının hayattan zevk almak için topladığı günlük yerleri keşfederken, çizim becerilerinizi geliştirin. [+]

Eski ve çağdaş Milan kentini, anıtlarını, müzeleri ve Milan halkının hayattan zevk almak için topladığı günlük yerleri keşfederken, çizim becerilerinizi geliştirin.

Dış ve farklı ortamlarda hızlı çizim ve resim çizerken, çeşitli çizim ve boyama teknikleri ve medya kullanarak ton, renk, ışık ve atmosfer yakalamayı öğreneceksiniz.

Gereksinimler

Bu kurs tüm beceri seviyelerine uygundur.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Kurs, başarılı bir kısa filmin hayata geçirilmesiyle ilgili tüm yönleri ele alacak: çizim, tasarım, animasyon, storyboarding, oyunculuk, zamanlama, senaryo yazımı. Öğrenciler hem kendi filminin yönetmenleri hem de animatörler olacaklar ve böylece animasyonlu bir film yaparken genellikle ortaya çıkan tüm sorunlara ve sorunlara bakacaklardır. [+]

Kurs, tasarım, animasyon, storyboard, oyunculuk, zamanlama, senaryo yazımı: Başarılı bir kısa film gerçekleştirme ile bağlantılı tüm yönleriyle ilgilenecektir.

Öğrenciler, kendi filmlerinin hem yönetmenleri hem de animatörleri olacaklar, böylece animasyonlu bir film yaparken normalde ortaya çıkan tüm sorun ve problemlerle karşılaşacaklar.

Gereksinimler

Bu ders, animasyonda bazı geçmişlere sahip öğrenciler için ve bir veya iki yıllık üniversite eğitimini sanat ve tasarım alanında tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

University of Pisa Summer & Winter Schools
Kampüs Tam zamanlı September 2018 İtalya Pisa

Yaz Okulu, bir hafta içinde çok disiplinli çalışmalar içeren bir program içerir. Okul, Pisa Üniversitesi Kimya Bölümü'nde düzenlenecek ve mezun olmuş öğrencileri (Yüksek Lisans), özellikle Doktora öğrencilerini, Miras Bilimin ilgilerini alacak şekilde yetiştirmek üzere tasarlanacak. [+]

Yaz Okulu , bir hafta içinde çok disiplinli çalışmalar içeren bir program içerir. Okul, Pisa Üniversitesi Kimya Bölümü'nde düzenlenecek ve Miras Bilimi konusundaki çıkarları ile lisansüstü öğrencileri (Yüksek Lisans), özellikle doktora öğrencilerini yetiştirmek üzere tasarlanacaktır.

Yaz okulu, farklı kültürel mirasa uygun teşhis ve muhafazakar yönetim için projeler başlatmak ve geliştirmek için farklı eğitim geçmişlerinden (teknik-bilimsel ve hümanistik mezunlardan) belirli becerileri öğrencilere sunmayı amaçlamaktadır.

Okul, materyallerin karakterizasyonu, özelliklerine uygun teknikler, değişme durumlarının değerlendirilmesi için bilgi aktarımı için dersler verir. Korumada kullanılacak ürün ve teknolojilerin incelenmesine özel dikkat gösterilecektir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Venice
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Venice

Belirli bir tema etrafında vizyonları ve özgün fikirleri bir araya getiren Venedik Bienali, çağdaşlık açısından hem sanat hem de mimari açıdan özgün bir şekilde bakmak için bir tür ayna görevi görüyor. “Freespace”, 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi için Yvonne Farrell ve Shelley McNamara tarafından seçilen bir başlıktır, ancak aynı zamanda, mimarlığın özünde yer alan ve mekânın temel niteliğine ve çevresine bakan “insanlık duygusunu” anlatan bir kelimedir. bedenlenmiş güç ve güzellik ”. Bu ifadeden yola çıkarak, IED Venezia tarafından önerilen ders, mekân ve sanat arasındaki ilişkiyi, farklı bakış açıları ve ileriye dönük olarak, belirli ziyaretler ve toplantılar aracılığıyla araştırmaktadır. Eğitim yolunun amacı, mimarlığın doğayla ve insan sanatsal ifadelerle başarılı bir şekilde diyaloga girme şeklini anlamak için öğrencilere bilgi ve araçları kazandırmaktır. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Belirli bir tema etrafında vizyonları ve özgün fikirleri bir araya getiren Venedik Bienali , çağdaşlık açısından hem sanat hem de mimari açıdan özgün bir şekilde bakmak için bir tür ayna görevi görüyor.

“Freespace”, 16. Uluslararası Mimarlık Sergisi için Yvonne Farrell ve Shelley McNamara tarafından seçilen bir başlıktır, ancak aynı zamanda, mimarlığın özünde yer alan ve mekânın temel niteliğine ve çevresine bakan “insanlık duygusunu” anlatan bir kelimedir. bedenlenmiş güç ve güzellik ”.

Bu ifadeden yola çıkarak, IED Venezia tarafından önerilen ders, mekân ve sanat arasındaki ilişkiyi, farklı bakış açıları ve ileriye dönük olarak, belirli ziyaretler ve toplantılar aracılığıyla araştırmaktadır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

İllüstrasyon ve Çizim Yaz Programı bu alanlarda uzmanlardan gerekli yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri inceleyeceğiz ve oynamak, deney ve bulmak ve her öğrencinin kendi vizyon ve ses geliştirmek için nasıl bakacağız. [+]

A İllüstrasyon ve Çizim Yaz Programı Bu alanlarda uzmanlardan gerekli yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri inceleyeceğiz ve oynamak, deney ve bulmak ve her öğrencinin kendi vizyon ve ses geliştirmek için nasıl bakacağız. Tabii 3 hafta sürer ve onun Puno, Amsterdam merkezli ünlü bir İspanyol illüstratör tarafından yönetti.

Öğrenciler avantajlarını ve her iki alanda temel özelliklerini anlamak, dijital ve basılı medya üzerinde çalışmak için nasıl öğreneceksiniz. Amaç en etkin şekilde amaçlarına ulaşmak için eldeki her kaynağı kullanarak öğrencilere yardımcı olmaktır.

Süresince İllüstrasyon ve Çizim Yaz KursuÖğrenciler düşüncesi gelen nesnelleşmeleri için illüstrasyon ana araç olacaktır projeler geliştirmek için verilecektir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İspanya Madrid

Bu yaz İngilizce pratik yaparken en eğlenceli illüstrasyon teknikleri, animasyon ve oyun geliştirme öğrenir ve ne gibi, çizmek yok! [+]

Bu yaz İngilizce pratik yaparken en eğlenceli illüstrasyon teknikleri, animasyon ve oyun geliştirme öğrenir ve ne gibi, çizmek yok!

Bu derste size kendi hikayelerini icat favori nesneleri özelleştirmek ve hareketli grafikler mekanizmalarını keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak, kendi oyun geliştirmek için gerekli adımları öğreneceksiniz ve mucit dönüşüm teknikleri. oyunlar sizin için hiçbir sır olacak!

gel IED Genç Akademi ile tasarım dünyasının gelen IED Madrid üzerinde Vimeo.

İllüstrasyon, Animasyon ve Video Oyunları Yaz konumundadır IED Madrid Sokak Flor Alta 8 Temmuz sırasında gerçekleşecek (Palacio de Altamira).

Saatleri: 00h: 10:00 14 pazartesiden cumaya.... [-]


Anomalia - Professional Training in 3D Animation
Kampüs Tam zamanlı 10 - 40 gün July 2019 Çek Cumhuriyeti Prague

Anomalia, modern animasyon film yapımı ve sanat are onların sanatsal ve teknolojik becerilerini yükseltmek için özel bir fırsat olarak 2010 yılından bu yana genç sanatçılara ve çalışan profesyoneller hizmet veren 3D animasyon profesyonel bir eğitimdir. Program, Pixar, Vana, Aardman lar, Blue Sky Studios ve diğerleri gibi en iyi profesyonel sanayiden sanatçılar ve stüdyolar tarafından barındırılmaktadır. [+]

ŞİMDİ BAŞVUR

Anomalia programı deneyimli bir danışman gözetiminde animasyon projelerinde ihtiyaç duyulan becerilerin geliştirilmesi için odaklanmış bir ortam oluşturur. Henüz modern animasyon projelerinin başarısının anahtarı ilke ve yöntemleri hakkında bilgi sahibi olan, aynı zamanda bir ekip çalışması nasıl bilmek değil sadece. Anomalia katılımcılar arasında ekip çalışması için böyle bir bonus fırsatı sağlamayı amaçlamaktadır.

Programın her ders ayrı ayrı alınabilir.

kurslar öncelikle gelişmiş animasyon sanatçıları için ara amaçlanıyor lütfen unutmayın!

www.anomalia.eu adresindeki programına katılın... [-]


Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2019 Birleşik Krallık London

Sen çizim ve boyama malzemelerinin bir dizi kısa ve sürekli pozlar üzerinde model ve deney doğrudan gözlemleyerek çalışacak. Tabii sesi ile uyumlu ve şekil modelleme form ve hacmi ile çizim ve işaret verme keşfetmek kapsayacaktır. [+]

Bizim öğretim tüm profesyonel sanatçılar pratik ve sanatsal yeteneği ne olursa olsun düzeyi size yardımcı ve yol gösterici olacaktır. Bire-bir ve küçük grup öğreticiler çalışmalarınızda size destek dahildir ve dilerseniz, üst düzey derslere ilerlemesi konusunda uzman tavsiyesi alabilirsiniz.

Dersin Genel Bakış

Sen çizim ve boyama malzemelerinin bir dizi kısa ve sürekli pozlar üzerinde model ve deney doğrudan gözlemleyerek çalışacak. Tabii sesi ile uyumlu ve şekil modelleme form ve hacmi ile çizim ve işaret verme keşfetmek kapsayacaktır.

Kampus: Chelsea Merkezi Times: Sal - Cum 10:00-16:00 [-]

RUBIKA
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta June 2019 Fransa Valenciennes

Fransa dünyanın en büyük üçüncü animasyon üreticisi ve Avrupa'nın en büyük ve Supinfocom Rubika her yıl öğrenci animasyonlar kazanan birden ödül getiren dünyanın en iyi 4 Animasyon Okulları biri olarak yıllar boyunca ayağa kalktı etti. [+]

uluslararası yaz programı: animasyon à la française

6 - 30 Haziran 2017

Fransa dünyanın en büyük üçüncü animasyon üreticisi ve Avrupa'nın en büyük ve Supinfocom Rubika her yıl öğrenci animasyonlar kazanan birden ödül getiren dünyanın en iyi 4 Animasyon Okulları biri olarak yıllar boyunca ayağa kalktı etti. 2016 yılında, animasyon «La Legende du Crabe Phare» En iyi öğrenci projesi olarak Siggraph ödülüne layık görülmüştür.

Artık bir karakter geliştirme ve 3D modelleme hayata olmasını sağlayacaksınız Animasyon, uzman dört haftalık bir yaz programı için okulumuzu katılabilirsiniz. Sen kendi özel alanları "Fransız dokunuş" iletmek mümkün olacak animasyon uzmanları tarafından eğitsel edilecektir.... [-]


Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2019 Almanya Weimar

Tabii esas stüdyo uygulama içinde zanaat dayalı sanat eseri hakkında bilgi sağlamaya odaklanır. Bu alanda beceri gelişimini ilerletmek için boya (akrilik), fırçalar ve konsantre deneysel yaklaşımlarla yaratıcı boyama teknikleri kullanmayı öğrenmek. Sen şablonlar, baskılar ve fırça uygulanması çeşitli şekillerde deneme. [+]

»KENDİNİZİ İFADE! DENEYSEL RESİM «

RENK VE BOYAMA TEKNİKLERİ İLE deney yoluyla YARATICILIĞIN FORMLAR keşfedilmemiş HAKKINDA BUL.

Tabii esas stüdyo uygulama içinde zanaat dayalı sanat eseri hakkında bilgi sağlamaya odaklanır. Bu alanda beceri gelişimini ilerletmek için boya (akrilik), fırçalar ve konsantre deneysel yaklaşımlarla yaratıcı boyama teknikleri kullanmayı öğrenmek. Sen şablonlar, baskılar ve fırça uygulanması çeşitli şekillerde deneme. Sen resim (yani doğa ya da şehir) formları ve gözlemlerini çevirmek ve renk tedavisinde yeni teknikler öğrenmek. Siz de kendi resim oluşturmak ve kendi üzerinde çalışabilirsiniz. Tabii kompozisyonları ve boya uygulama bulma yardım ve stimülasyon sağlar.... [-]


GOBELINS - L'école de l'image
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta September 2018 Fransa Paris

[+]

Güzel Sanatlar En iyi Yaz Kursları 2018/2019. [-]

Kensington and Chelsea College
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2019 Birleşik Krallık London

Keşfedin ve bu heyecan verici ve duyarlı ortamda deneme. Sen stüdyoda ve konumu üzerinde çalışıyor iken profesyonel sanatçılar tarafından kullanılan teknik ve yöntemler hakkında bilgi için bir fırsat olacaktır. [+]

Bizim öğretim tüm profesyonel sanatçılar pratik ve sanatsal yeteneği ne olursa olsun düzeyi size yardımcı ve yol gösterici olacaktır. Bire-bir ve küçük grup öğreticiler çalışmalarınızda size destek dahildir ve dilerseniz, üst düzey derslere ilerlemesi konusunda uzman tavsiyesi alabilirsiniz.

Dersin Genel Bakış

Keşfedin ve bu heyecan verici ve duyarlı ortamda deneme. Sen stüdyoda ve konumu üzerinde çalışıyor iken profesyonel sanatçılar tarafından kullanılan teknik ve yöntemler hakkında bilgi için bir fırsat olacaktır.

Kampus: Chelsea Merkezi Times: Mon -Thu 10:00-16:00 [-]

Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2019 Almanya Weimar

bu eller Tabii araştıracağız ve en arkaik formu mimari alan ile deneme. dokuma şekilleri, ilişkiler, oranlar ve ışıkla, mimarisi bu ders üzerine inşa edilmiştir teorik kaya yeni mekansal deneyimler ve fenomenleri, yükseltebilir. ben [+]

»SPATIAL ŞİİR - bir kavramsal yaklaşım«

A Hands-ÇALIŞTAYI ITS EN TEMEL VE ​​ARKAİK ŞEKİLDE mimari mekanın HAKKINDA KEŞFETMEYE.

bu eller Tabii araştıracağız ve en arkaik formu mimari alan ile deneme. dokuma şekilleri, ilişkiler, oranlar ve ışıkla, mimarisi bu ders üzerine inşa edilmiştir teorik kaya yeni mekansal deneyimler ve fenomenleri, yükseltebilir. özellikle bizim giderek dijitalleşen dünyada - fiziksel modeller ile çalışan bu bağlamda hala üretmek değerlendirmek ve uzay rafine en temel yöntemlerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Bu ders alan ve bunu değerlendirmek için yöntemler deneme için bir test alanıdır.

Mekansal Anlatıları - Metin itibaren Space... [-]www.ry-diplomer.com

ry-diplomer.com/diplomy-v-vladivostoke

ссылка