Görsel Tasarım Yaz Kursu

Görsel Tasarım Top Yaz Kursları

Görsel Tasarım

Yaz kursları dönem arasındaki geleneksel yaz tatili boyunca düzenlenen kısa genellikle yoğun sınıflardır. Bir öğrencinin derecesi için eksik sınıfları doldurmak için kullanılabilir ya da sadece bir öğrencinin bilgi geliştirmek için.

Görsel tasarım bir yaz kursu nedir? Görsel tasarım bir grafik tasarımcı, web sayfasında bir estetik düzenlemede kullanılabilir içerik yaratmak için görsel öğeleri kullanır süreçtir. Tasarımın farklı yönlerini kullanıcı deneyimini arttıran uyumlu, çekici web varlığı üretmek için bir araya çekin. Görsel tasarım grafik ve web tasarımı sürekli büyüyen yönüdür ve web tasarımcısı portföyündeki dayandığı taşlarından biri olmalıdır. Kullanımı bir sevinç bir kullanışlı web sitesi ve biri arasında bağlantı var.

Görsel tasarım bir yaz kursu web tasarımcısı repertuarına çok ekleyebilirsiniz.Bir öğrenci olasılıkla o kariyer bulacaksınız ve maaş imkanları programının tamamlanmasından sonra artacaktır.

Böyle bir program için maliyet okul ve okulun bulunduğu ülkeye bağlı olarak değişecektir. Çevrimiçi sınıflar maliyetleri düşük tutarak öğrenciyi yardımcı olabilir ve kesinlikle göz ardı edilmemelidir.

Web tasarım Kariyer sadece dünya daha fazla sanal iletişimin doğru ilerlerken büyümeye devam edecektir. Öğrenciler kendilerini onarmak için dağıtım ve bakım üretimden, herhangi bir alanda ve tüketicilik spektrumun iki ucunda çalışan ve ileriye bulabilirsiniz. Onlar bir şirketin grafik tasarım, ya da sadece web sitesi tasarımı bütün ile görevli olabilir. Alternatif olarak, küçük bir işletme ile girişimcilik ya da iş ile web tasarımı odaklanmak seçebilirsiniz.

Öğrenciler yaz kursu için ayarı bir sınıf veya çevrimiçi tek seçenek ararlar tercih edebilir.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta January 2018 İtalya Floransa

Görsel Tasarım ve Yanal Düşünme karışık medya aracılığıyla farklı projeler yaratmak amacıyla, sağlam bir temel için gerekli teorik ve pratik becerileri birleştirmek için bir çok disiplinli bir yaklaşım getiriyor. [+]

Görsel Tasarım ve Yanal Düşünme Bu karışık medya aracılığıyla farklı projeler yaratmak amacıyla, sağlam bir temel için gerekli teorik ve pratik becerileri birleştirmek için bir çok disiplinli bir yaklaşım getiriyor.

Öğrenciler kullanmak ve benzersiz bir çalışma içine deneyimlerini dönüştürmeye ilham kaynağı olarak kültürel ve mimari geçmişin Florence mirası ve mevcut kullanacaktır.

Hedef: Bu gelişmiş bir ders olduğunu, katılımcıların kurs ana bileşenden temel bir anlayışa ve ana grafik yazılım kullanımını sahip olmalı ve bağımsız ve tarihler altında çalışması için motive edilmelidir. Başvuru sahipleri, güçlü motivasyon ve gruplar halinde çalışma yeteneği göstermelidir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta July 2018 İspanya Madrid

Tasarım Deneyimi Yaz Ders öğrencileri tasarım sürecinde kullanılan metodoloji hakkında bilgi ve disiplinler arası projeler ile başa çıkmak için gerekli araçları kullanımını ana olacaktır. [+]

A Tasarım Deneyimi Yaz Kursu Dört bir haftalık indipendent atölye bir tasarım alanı odaklanan her biri oluşur. Bu 28 Temmuz'da için 3 Temmuz arasında gerçekleşecek.

moda tasarım, iç tasarım, ürün tasarımı ve grafik tasarım: Öğrenciler aşağıdaki disiplinler içinde deneysel atölye ile yaratıcı yeteneklerini geliştirirler.

Tasarım Deneyimi Yaz Ders öğrencileri tasarım sürecinde kullanılan metodoloji hakkında bilgi ve disiplinler arası projeler ile başa çıkmak için gerekli araçları kullanımını ana olacaktır.

: Yönelik Bireyler multidisipliner projeler aracılığıyla pratik ve yoğun bir şekilde yaratıcılıklarını geliştirerek, tamamlayıcı ve deneyimli ve tanınmış profesyonellerin yönetiminde sanatsal eğitim zenginleştirmek isteyen.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta July 2018 İspanya Madrid

Görsel Storytelling Yaz Programı 4 Temmuz başlar bir haftalık bir atölye olduğunu. Terim 'hikaye' sözlü anlatım özellikle başvurmak için dar anlamda kullanılmaktadır ve günümüzde diğer medya teknikleri anlatı da ifade eder. [+]

A Görsel Hikaye Anlatma Yaz Programı 4 Temmuz başlar bir haftalık bir atölye olduğunu.

Terim 'hikaye' sözlü anlatım özellikle başvurmak için dar anlamda kullanılmaktadır ve günümüzde diğer medya teknikleri anlatı da ifade eder.

Bu ders, görsel dilin derin bir anlayış kazanmak ve farklı platformlarda söylenecek bir konsept geliştirmek öğrenmek için öğrencilere yardımcı olacaktır. Öğrenciler canlı proje üzerinde çalışıyor ve medya içeriği üreten, bir özet hazırlamak için verilecektir.

A Görsel Hikaye Anlatma Yaz Programı görsel sanatlar, iletişim ve reklam ile ilgili her türlü disiplin okuyan bu amaçlanmıştır.

Amacı ... [-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta July 2018 İspanya Madrid

Tasarım Deneyimi Yaz Programı dört bir haftalık atölye, tasarım alanında odaklanan her biri oluşur. [+]

BU PROGRAM İSPANYOL VE İngilizce olarak öğretilir

A Tasarım Deneyimi Yaz Programı Dört bir haftalık atölye çalışmaları, tasarım alanına odaklanarak her biri oluşur.

Moda tasarımı, ürün tasarımı, iç tasarım ve grafik tasarım: Öğrenciler aşağıdaki disiplinleri içinde deneysel atölye ile yaratıcı yeteneklerini geliştirirler.

Öğrenciler tasarım sürecinde kullanılan metodoloji hakkında bilgi ve enine projeleri ile başa çıkmak için gerekli araçları kullanımı master olacak. Onlar da ünlü profesyoneller ile çalışma şansına sahip olacak.

: Yönelik Bireyler multidisipliner projeler aracılığıyla pratik ve yoğun bir şekilde yaratıcılıklarını geliştirerek, tamamlayıcı ve deneyimli profesyonellerin yönetiminde sanatsal eğitim zenginleştirmek için arıyorum.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 Portekiz Lisboa

Bu derste, etkili çağdaş kitlelere size açıkça mevcut, bu tür logolar ve Infographics olarak etkileyici görsel nesneler, içine içeriği dönüştürmek için öğreneceksiniz. [+]

Görsel Tasarım II Yaz Kursu

Bu derste, etkili çağdaş kitlelere size açıkça mevcut, bu tür logolar ve Infographics olarak etkileyici görsel nesneler, içine içeriği dönüştürmek için öğreneceksiniz.

Sen keşfetmek ve dinamik görsel içeriğin gelişmesine araştırma anlayışı, görsel tasarım sürecinin unsurlarını uygulama olacaktır.

Sen yaratıcı ilham almak için Lizbon'un kültürel sahne ve müzeleri keşfetmek ve tam gerçekleştirilen projeler içine fikirlerini açmak için IADE laboratuarlarında serigrafi tekniklerini öğreneceksiniz.

Gereksinimler

Bu ders lisans ve zaten görsel tasarım metodolojisi ve ilkeleri temel bilgilere sahip lisansüstü tasarım öğrencileri yöneliktir.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 İtalya Milan

Bu yoğun kurs boyunca öğrenciler farklı görsel iletişim kavramları ve araçları hakkında bilgi kazanacaktır. [+]

Görsel Tasarım Yaz Kursu

Bu yoğun kurs boyunca öğrenciler farklı görsel iletişim kavramları ve araçları hakkında bilgi kazanacaktır. Katılımcılar dijital beceri ve görsel temsilin yöntemlerini öğrenmek amacıyla teorik dersler ve pratik çalışmaları ile işaretlenmiş bir yol yönlendirileceksiniz. Ders sonunda her öğrenci kendi görsel stil bulmak mümkün olacak ve kendi kişisel proje geliştirmek için nasıl öğreneceksiniz.

Gereksinimler

Bu ders, görsel tasarım hiç bir geçmişe sahip öğrenciler için ve katılıyor ya da sanat ve tasarım üniversite eğitimi birinci sınıfa katılacak öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

Tasarım Düşünme disiplinli takımlarda zarif kullanıcı merkezli çözümler oluşturmak için bir süreçtir. Ama bundan çok daha fazla: bir zihniyet - zorluklarla mücadele başka bir yolu: empatik ve uygulamalı. konuşmak yok, yok! günlük işlerinde uygulanan Tasarım Düşünme problem çözme potansiyeli yaşayan bir yenilik kültürünün şeklinde ifadesini bulur. [+]

"DİZAYN DÜŞÜNCESİ"

İNSAN MERKEZLİ YENİLİK zihniyet

Tasarım Düşünme disiplinli takımlarda zarif kullanıcı merkezli çözümler oluşturmak için bir süreçtir. Ama bundan çok daha fazla: bir zihniyet - zorluklarla mücadele başka bir yolu: empatik ve uygulamalı. konuşmak yok, yok! günlük işlerinde uygulanan Tasarım Düşünme problem çözme potansiyeli yaşayan bir yenilik kültürünün şeklinde ifadesini bulur. Bu gerçekten arzu edilen çözümler aranır daha durumdur. Bu ayrıntılı olarak nasıl çalıştığını bu atölyede deneyimli olabilir. Bu iki hafta içinde yaşayacaksınız ve yaratıcı ve yenilikçi alanlara iş için temel yetkinlikleri öğrenirler.... [-]


Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

Bu dersin başında biz gibi eşlik eden medya, kataloglar, web sitesi, el ilanları, vb bir sanat sergisini ziyaret ve araştırma senin deneyimlerine dayanarak sergiye yanıt bir sanat gelişir. Sen vb çizim, tipografi, fotoğraf, kurulum olarak tercih medya, seçmekte özgürdürler ve bunları karıştırmak için teşvik edilir. [+]

»RE.ACTION - SANATSAL DIALOGUES«

TELKİN BE VE INSPIRED GET - bilginizi paylaşın - VE YENİ YAPILAN İŞ GET!

Bu dersin başında biz gibi eşlik eden medya, kataloglar, web sitesi, el ilanları, vb bir sanat sergisini ziyaret ve araştırma senin deneyimlerine dayanarak sergiye yanıt bir sanat gelişir. Sen vb çizim, tipografi, fotoğraf, kurulum olarak tercih medya, seçmekte özgürdürler ve bunları karıştırmak için teşvik edilir.

Aşağıdaki adımda her çalışma başka bir öğrenciye döner ve onun / onu yeni bir sanatsal yanıt için bir başlangıç ​​noktası olarak bunun üzerine hareket eder. Bu rotasyon ilkesi uzay, zaman, ritim, medya veya takım ortakları ile ilgili 2 haftalık dönemde tanımlanmış bir programa göre değişir. Biz birbirine bağlı sonuçlar, medya nitelikleri ortaya neyi nasıl tartışacağız ve nasıl bireysel sonuçlar yeterli işlemin görüntü belgeleri oluşturmak için.... [-]


Summer School at Bauhaus University Weimar
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Almanya Weimar

Ders üç bölümden oluşur ve böylece denge, gerginlik, kontrast, oran, değişim ve benzeri tasarım ilkeleri disiplinlerarası deneyimleri hedefliyor edilir. [+]

TASARIM ELEMANLARI & İLKELERİ «:» İZLERİNİ HAREKETLİ

KEŞIF, OUT VE TASARIM BULUN!

Ders üç bölümden oluşur ve böylece denge, gerginlik, kontrast, oran, değişim ve benzeri tasarım ilkeleri disiplinlerarası deneyimleri hedefliyor edilir.

İlk bölümde kağıt, kesici, kalem, ışık, siyah-beyaz, iki ve üç boyutlu çalışma ve elementler nokta ve çizgi. Bu tasarım ilkeleri etkilerinin algılanması için basit soyut egzersizler hakkında. İkinci bölümde ise bilgisayarın görsel hareket ve etkileşim yaratmak öğreneceksiniz. Bir Bauhaus öğretim yönteme benzer biz kısa süreli vücut hareketlerini entegre. medya veya aşamasından Bauhaus sanatçıların eserleri son bölümü için size ilham kaynağı olacak: Bir resim, bir nesne, bir dizi, animasyon, performans ve benzeri gibi unsurları ve ilkeleri hakkında bir kendi görsel hareketli hikayesini tasarımı.... [-]