Fotoğrafçılık Yaz Kursu

Fotoğrafçılık Top Yaz Kursları

Fotoğrafçılık

Bir öğrencinin yolda onlara yardımcı olacaktır Fotoğrafçılık Yaz Kursu alarak bir sonraki yüksek moda fotoğrafçısı, bir sert haber foto muhabiri veya sonraki Ansel Adams, olma ilgilenen varsa.

Fotoğrafçılık Yaz Kursu nedir? Bu tür bir stüdyo veya yere bir dizi alanda yapılabilir bir sınıftır. Öğrencilerin yaratıcı alanda belirli becerileri kazanmaları için fırsat verir. Tabii bu tip kamera ekipman ve aksesuarları teknik yönleri yanı sıra görüntülerde kompozisyon, ışık ve konu hakkında öğrenme bir hands-yaklaşım sağlar. Bu endüstri anlayışlı birlikte güven oluşturur.

Fotoğrafçılık Yaz Kursu yararları nelerdir? Görüntüleri için onların göz daha iyi ve doğru düzgün teknikleri ile konuyu yakalamak için nasıl öğrenirken öğrenciler tamamen yaratıcılık içine batırmayın edebilirsiniz.Bu rekabet alanında, böyle bir kursu tamamladıktan iş alanında bir kenar sunmak ve başvuranın fotoğrafçılık kapsamlı bilgiye sahip potansiyel işverenlere gösterebilir.

Maliyetler bir sürdürmeye seçer kurs bağlı olarak değişebilir. Yaz kursları fotoğraf uzunluk, yoğunluk ve seyahat masrafları (varsa) yanı sıra derslerin sunulduğu aracılığıyla okullarda değişebilir. Bu potansiyel öğrenciler en iyi uygun olmasını sağlamak amacıyla ilgilenen hangi program içine derinlemesine araştırma yapmak en iyisidir.

Güçlü fotoğraf yetenekleri ile, öğrenciler, ticari ve endüstriyel fotoğrafçılık, haber fotoğrafçılığı, güzel sanatlar fotoğraf ve bilimsel fotoğrafçılık kariyer yanı sıra reklam aleminde bir niş bulabilirsiniz. Uygun teknikler anlamak bir baskı ve çevrimiçi yayınları, olay fotoğraf veya portre stüdyosu açılış kapı bir ayak almak için izin verir.

Başvuranlar zamanlama ve bütçe için mükemmel uyum bulmak için izin potansiyel fotoğrafçılık kursları bir dizi vardır. Birden okullar yaz seçenekleri sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 6 hafta June 2019 Fransa Arles

Fransızca dil eğitimi ve Fransa'nın Midi bölgesinin kültürüne kendinizi kaptıracaksınız. Bu programın en önemli özelliği, Fransız mutfağında IES Abroad profesörleriyle ve Provence mutfağının harika mutfağının tadını çıkarırken, yerel restoranlarda gerçekleşen yoğun bir öğle yemeği. [+]

genel bakış

Merkezindeki 2.000 yıllık bir Roma arenası olan büyüleyici Provençal Arles kenti, güzel mimarisi ve Van Gogh, Gauguin, Cézanne ve Picasso ile olan ilişkisi ile ünlüdür. Yaz boyunca kentin içinde ve çevresinde birçok dans, müzik, fotoğraf, tiyatro ve folklor festivali gerçekleşiyor, bu da onu Fransa'da yaz eğitimi için hareketli bir yer haline getiriyor.

Fransızca dil eğitimi ve Fransa'nın Midi bölgesinin kültürüne kendinizi kaptıracaksınız. Bu programın en önemli özelliği, Fransız mutfağında IES Abroad profesörleriyle ve Provence mutfağının harika mutfağının tadını çıkarırken, yerel restoranlarda gerçekleşen yoğun bir öğle yemeği. Cuma günleri yemek kursları, Arènes d'Arles'te konserler, Van Gogh yürüyüş turu, tiyatro atölyeleri ve daha fazlası gibi kursla ilgili aktiviteler ve geziler için ayrılmıştır.... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta June 2019 İtalya Milan Rome + 1 daha

Bu derste, dünyanın en tarihi ve güzel şehirlerinden birini keşfederken fotoğrafın temellerini öğreneceksiniz: Roma [+]

Bu derste, dünyanın en tarihi ve güzel şehirlerinden birini keşfederken fotoğrafın temellerini öğreneceksiniz: Roma

Pratik alıştırmalar sayesinde, yaratıcı kompozisyon, kamera kontrolleri, aydınlatma ve renkli filmler deneyecek. Fakülte, seyahat fotoğrafçılığının anlatısal yönünü keşfetmeniz için size rehberlik edecek, yer, etkinlik ve temaları temsil etmeye ve deneyim ve vizyonunuzu iletmek için bir hikaye olarak hikaye anlatımı tekniklerini kullanmaya odaklanacaktır. Bilgisayar yazılımı kullanımı ile görüntüleri düzeltmek ya da iyileştirmek için çeşitli tekniklere aşinalık kazanacaksınız.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders Fotoğrafçılık I'in bir devamı olacak ve öğrencilerin fotoğraf teknikleri konusundaki bilgilerini daha da derinleştirmelerini ve etkileyici becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır. [+]

Bu ders Fotoğrafçılık I'in bir devamı olacak ve öğrencilerin fotoğraf teknikleri konusundaki bilgilerini daha da derinleştirmelerini ve etkileyici becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

Öğrencilere belirli bir tema verilecek ve profesyonel bir fotoğrafçının rehberliğinde bir konsept, bir ruh hali ve bir final projesi geliştirmesi gerekecektir.

Gereksinimler

Bu ders fotoğrafçılığın arka planında ve bir veya iki yıllık üniversite eğitimini sanat ve tasarım alanında tamamlamış öğrenciler için uygundur.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu yoğun kurs boyunca, temel fotoğrafçılık bilgisi olan öğrenciler, özel teknik ve materyallerle tanıtılacak. [+]

Bu yoğun kurs boyunca, temel fotoğrafçılık bilgisi olan öğrenciler, özel teknik ve materyallerle tanıtılacak.

Optik ve ışık (diyafram, enstantane hızı, pozlama), fotoğrafik yöntemler ve kompozisyon teknikleri ile ilgili temel bilgileri öğreneceksiniz.

Photoshop'ta görüntü işleme ve çıktı teknikleri de ele alınacaktır.

Gereksinimler

Bu ders, fotoğrafçılıkta arka planı olmayan ve üniversite ve sanat eğitimi alan ilk yıllarına devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 Birleşik Krallık Cambridge Amerika Birleşik Devletleri New Haven + 2 daha

Cambridge ve Yale Üniversiteleri'nin ilham verici kampüslerini ve çevredeki alanlarını görsel uyarım oyun alanı olarak kullanın, ISSOS fotoğrafçılık becerilerinizi öğrenmek veya ilerletmek için en iyi yerdir. Manzarayı, arkadaşların portresini, doğayı ve yaşamı hareketlendirerek fotoğraflamayı öğrenin. İletişim kurmak, bir hikaye anlatmak veya bir ürünün reklamını yapmak için fotoğraf sanatını kullanın. [+]

ISSOS'un seçkin yaz programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş arası), İngiltere'deki ya da New Haven, Connecticut'ta Cambridge'in dünyaca ünlü ve çarpıcı üniversite şehirlerindeki öğrenmeyi, yaratıcı zenginleşmeyi ve aksiyon dolu macerayı birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Birleşik Devletler. ISSOS'ta yer edinen öğrenciler, bir akademik ve bir seçmeli program seçerek hem akademik ihtiyaçlarına hem de daha geniş ilgi alanlarına uygun kişiselleştirilmiş üç haftalık bir program oluşturabileceklerdir.

ISSOS'taki meslekler akademik çalışmalara ve yüksek kaliteli akademik programlarımıza adanmıştır. Sınıflar günlük olarak üç saat boyunca toplanır ve diğer yaz okullarının aksine, tüm öğrencilerimizin küçük sınıf boyutlarından ve bireysel ilgiden yararlanacaklarını garanti etmek için sayıları sınırlandırırız. Akademik Program Seçenekleri:... [-]


University of Applied Sciences Europe
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 Almanya Berlin

“Berlin'in Yüzleri” adlı atölye Berlin'deki sokak portresi üzerine odaklanacak. Konuyla ilgili teorik ve pratik yönlerin yanı sıra, öğrenciler sokaktaki insanlara nasıl yaklaşacaklarını ve kameralarıyla onlara nasıl erişebileceklerini öğrenecekler. Her öğrenci, bu süreçte bireysel olarak yönlendirilen sokak portrelerinin kişisel bir portföyünü oluşturacaktır. [+]

“Berlin'in Yüzleri” adlı atölye Berlin'deki sokak portresi üzerine odaklanacak. Konuyla ilgili teorik ve pratik yönlerin yanı sıra, öğrenciler sokaktaki insanlara nasıl yaklaşacaklarını ve kameralarıyla onlara nasıl erişebileceklerini öğrenecekler. Her öğrenci, bu süreçte bireysel olarak yönlendirilen sokak portrelerinin kişisel bir portföyünü oluşturacaktır. Bu çalıştayın vurgusu, bireysel fikirlerin görsel dönüşümü ve konuyla ilgili kişisel bir yaklaşımın düzenlenmesi, seçilmesi ve oluşturulması sürecidir.

Berlin'in olanakları ile portre vizyonunuzu açıklamayı merak ediyorsanız, bu ders size bir sokak fotoğrafçısı olarak becerilerinizi test etmek ve keskinleştirmek isterseniz ya da portföyünüzü belirli bir sokak portresi projesi ile genişletmek istersiniz. ben mi?... [-]


    www.ry-diplomer.com/kupit-diplom-lingvist

    ry-diplomer.com

    читать дальше