Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Fotoğrafçılık Top Yaz Kursları

Bir öğrencinin yolda onlara yardımcı olacaktır Fotoğrafçılık Yaz Kursu alarak bir sonraki yüksek moda fotoğrafçısı, bir sert haber foto muhabiri veya sonraki Ansel Adams, olma ilgilenen varsa.

Fotoğrafçılık Yaz Kursu nedir? Bu tür bir stüdyo veya yere bir dizi alanda yapılabilir bir sınıftır. Öğrencilerin yaratıcı alanda belirli becerileri kazanmaları için fırsat verir. Tabii bu tip kamera ekipman ve aksesuarları teknik yönleri yanı sıra görüntülerde kompozisyon, ışık ve konu hakkında öğrenme bir hands-yaklaşım sağlar. Bu endüstri anlayışlı birlikte güven oluşturur.

Fotoğrafçılık Yaz Kursu yararları nelerdir? Görüntüleri için onların göz daha iyi ve doğru düzgün teknikleri ile konuyu yakalamak için nasıl öğrenirken öğrenciler tamamen yaratıcılık içine batırmayın edebilirsiniz.Bu rekabet alanında, böyle bir kursu tamamladıktan iş alanında bir kenar sunmak ve başvuranın fotoğrafçılık kapsamlı bilgiye sahip potansiyel işverenlere gösterebilir.

Maliyetler bir sürdürmeye seçer kurs bağlı olarak değişebilir. Yaz kursları fotoğraf uzunluk, yoğunluk ve seyahat masrafları (varsa) yanı sıra derslerin sunulduğu aracılığıyla okullarda değişebilir. Bu potansiyel öğrenciler en iyi uygun olmasını sağlamak amacıyla ilgilenen hangi program içine derinlemesine araştırma yapmak en iyisidir.

Güçlü fotoğraf yetenekleri ile, öğrenciler, ticari ve endüstriyel fotoğrafçılık, haber fotoğrafçılığı, güzel sanatlar fotoğraf ve bilimsel fotoğrafçılık kariyer yanı sıra reklam aleminde bir niş bulabilirsiniz. Uygun teknikler anlamak bir baskı ve çevrimiçi yayınları, olay fotoğraf veya portre stüdyosu açılış kapı bir ayak almak için izin verir.

Başvuranlar zamanlama ve bütçe için mükemmel uyum bulmak için izin potansiyel fotoğrafçılık kursları bir dizi vardır. Birden okullar yaz seçenekleri sunuyoruz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

3 Sonuçlar Fotoğrafçılık

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
The International Summer School for Teens

Fotoğrafa olan ilginizi ve bilginizi geliştirirken yeni yollar ve teknikleri keşfedeceksiniz. ... [+]

yol

Fotoğraf seçmemiz heyecan verici fotoğrafçılık dünyasına mükemmel bir giriş.

Fotoğraf seçmemiz heyecan verici fotoğrafçılık dünyasına mükemmel bir giriş niteliğindedir ve fotoğrafçılık becerilerini geliştirmek isteyen herkes için idealdir. Bu pratik ve eğlenceli seçmeli ders boyunca, 36 saat ders alacaksınız. Kameranızı nasıl kullanacağınızı öğrenin ve harika fotoğraflar çekin. Fotoğrafa olan ilginizi ve bilginizi geliştirirken yeni yollar ve teknikleri keşfedeceksiniz. Yol boyunca tamamlayacağınız pratik ödevler, ilginizi çekmeyi seçmeniz durumunda mini portföyünüzün temelini oluşturacaktır.

Uyarıcı bir görüntü oluşturmak için manuel modun unsurları nasıl bir araya getirilir: enstantane hızı, diyafram ve görüntü kompozisyonuDoğru vitesi seçmek ve verimli bir iş akışı geliştirmekGüzel doğal ışığın nasıl tanınacağı ve nasıl yararlanılacağıKüçük projeler üzerinde çalışmak ve küçük bir portföy geliştirmek... [-]
Birleşik Krallık Stirling
Haziran 2019
Ingilizce
20 gün
Kampüs
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Cambridge ve Yale Üniversiteleri'nin ilham verici kampüslerini ve çevredeki alanlarını görsel uyarım oyun alanı olarak kullanın, ISSOS fotoğrafçılık becerilerinizi öğrenm ... [+]

ISSOS'un seçkin yaz programı, lise öğrencilerine (13-18 yaş arası), İngiltere'deki ya da New Haven, Connecticut'ta Cambridge'in dünyaca ünlü ve çarpıcı üniversite şehirlerindeki öğrenmeyi, yaratıcı zenginleşmeyi ve aksiyon dolu macerayı birleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Birleşik Devletler. ISSOS'ta yer edinen öğrenciler, bir akademik ve bir seçmeli program seçerek hem akademik ihtiyaçlarına hem de daha geniş ilgi alanlarına uygun kişiselleştirilmiş üç haftalık bir program oluşturabileceklerdir.

ISSOS'taki meslekler akademik çalışmalara ve yüksek kaliteli akademik programlarımıza adanmıştır. Sınıflar günlük olarak üç saat boyunca toplanır ve diğer yaz okullarının aksine, tüm öğrencilerimizin küçük sınıf boyutlarından ve bireysel ilgiden yararlanacaklarını garanti etmek için sayıları sınırlandırırız. Akademik Program Seçenekleri:... [-]

Birleşik Krallık Cambridge Amerika Birleşik Devletleri New Haven
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
IES Abroad

Fransızca dil eğitimi ve Fransa'nın Midi bölgesinin kültürüne kendinizi kaptıracaksınız. Bu programın en önemli özelliği, Fransız mutfağında IES Abroad profesörleriyl ... [+]

genel bakış

Merkezindeki 2.000 yıllık bir Roma arenası olan büyüleyici Provençal Arles kenti, güzel mimarisi ve Van Gogh, Gauguin, Cézanne ve Picasso ile olan ilişkisi ile ünlüdür. Yaz boyunca kentin içinde ve çevresinde birçok dans, müzik, fotoğraf, tiyatro ve folklor festivali gerçekleşiyor, bu da onu Fransa'da yaz eğitimi için hareketli bir yer haline getiriyor.

Fransızca dil eğitimi ve Fransa'nın Midi bölgesinin kültürüne kendinizi kaptıracaksınız. Bu programın en önemli özelliği, Fransız mutfağında IES Abroad profesörleriyle ve Provence mutfağının harika mutfağının tadını çıkarırken, yerel restoranlarda gerçekleşen yoğun bir öğle yemeği. Cuma günleri yemek kursları, Arènes d'Arles'te konserler, Van Gogh yürüyüş turu, tiyatro atölyeleri ve daha fazlası gibi kursla ilgili aktiviteler ve geziler için ayrılmıştır.... [-]

Fransa Arles
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
6 hafta
Kampüs

    HT
    www.ry-diplomer.com/kupit-diplom-lingvist

    ry-diplomer.com