Filter
Yaz kursları
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Felsefe Top Yaz Kursları

Çoğu kolej ve üniversite, yaz tatilini gelecekteki kariyerleri için kullanışlı bir şekilde doldurmak isteyen öğrencilere yönelik yaz kursları sunmaktadır. Bu dersler, akademik gereklilikleri yerine getirmek zorunda olan öğrenciler veya krediyi kazanırken çalışmalarını tamamlamak isteyen öğrenciler için mükemmeldir.

Felsefede yaz kursu nedir? Felsefe, mantık ve mantık gibi akılcı araçlarla insanların deneyimlediği evreni keşfetmeyi ve anlamayı amaçlamaktadır. Bazen ağır ve derin bir konu olabilmesine rağmen, pratik akıl yürütme, mantık, klasik felsefenin tarihi veya modern etiğin konusuna giriş niteliğinde veya daha odaklı bir çalışma sunabilen yaz kursları bulunmaktadır. Öğrenciler, Plato, Aristo, Marx ve Nietzsche gibi tanınmış filozofların eserlerini incelerken, eleştirel düşünme ve analitik becerilerini büyük bir ölçüde kullanmayı beklemeliler.

Felsefeyi incelemek öğrencileri, öğrencilerin kayıtsız olmaya cazip oldukları fikir soruları yapmaya zorlar. Sokratik soru sorma yöntemini öğrenmek, öğrencilerin eleştirel düşünme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve böylece onları etik sorunlarla baş etmeye yönelik araçlarla donatırken zor sorunları çözebilir. Felsefe öğrenmek öğrencilerin daha açık ve mantıksal olarak yazmasına yardımcı olabilir.

Felsefede bir yaz kursuna katılmak yaşamı değiştiren bir deneyim olabilir ve birçok okul birçok kökenden öğrencilere erişilebilir programlar sunar. Program çeşitleri - ve bunların ilişkili uzunlukları ve maliyetleri - üniversiteye veya kolejlere göre değişir.

Felsefenin doğası soyut olsa da, bu ilgiden öğrenilen beceriler 21. yüzyıl işgücünde son derece değerlidir. Felsefe öğrencileri genellikle hukuk, tıp, siyaset, kamu hizmeti veya eğitim kariyeri ararlar. Felsefe, bir hukuk kariyeri için harika bir hazırlık niteliğindedir ve pek çok öğrenci avukat ve avukat olarak kariyer bulabilir. Diğer öğrenciler, potansiyel olarak psikiyatrlar, sağlık araştırmacıları, yöneticiler, borsacılar ve girişim kapitalistleri, yöneticileri ve yayıncıları olabilmektedir. Bazı felsefe öğrencileri eğitimlerini başka bir kurumda sürdürmeyi düşünebilirler.

Uluslararası felsefe dersleri de mevcuttur ve fırsatlar bulmak yalnızca birkaç dakikanızı alır. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

4 Results in Felsefe

Novosibirsk State University

Bu ders, Batı ve Doğu kültür kalıplarının karşılaştırmalı analizine dayanan yeni bir çalışma alanı kurmayı amaçlamaktadır. Kültürler arası dinamiklerin incelenmesi, Batı ... [+]

Biz Kimiz?

Novosibirsk State University , Rus Bilimler Akademisi'nin dünyaca ünlü bir araştırma merkezi olan Akademgorodok'un kalbinde yer almaktadır. 1960'larda Sibirya taiga'da yeni fikirler ve teknolojilerin doğduğu yer olarak kuruldu. Şimdi bu iyi dengelenmiş sistemin kalbinde 35 araştırma enstitüsü, yenilikçi Technopark ve Üniversite ile dünya çapında bir araştırma ve eğitim kümesi.

Eğitim ve araştırmanın ana alanları:

Temel parçacık fiziği, Fotonik ve Kuantum Optiği, Arktik Araştırmaları, Kanser Tedavisi İnovasyonu, Kimya, Malzeme ve Teknolojileri, Genomik Teknolojiler, Biyomarkörler ve Sosyal Davranış, Arkeoloji, Bilgisayar Bilimi, Ekonomi ve Sosyoloji... [-]

Rusya Novosibirsk
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of St Andrews - International Summer Programmes

... [+]

Kalan bakiye 2 Nisan 2018 Pazartesi gününden önce ödenmelidir.

[-]
Birleşik Krallık Saint Andrews
June 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse , Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi öğretmenleri tarafından tasarlanmış ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredat ile benzersiz ... [+]

Kursun genel görünümü8 Temmuz - 21 Temmuz 201822 Temmuz - 4 Ağustos 20185 Ağustos - 18 Ağustos 2018Merkezi bir Cambridge üniversitesindeki yerleşim yeriÜniversite öğretmenleri tarafından tasarlanan ve öğretilen derslerÖzenle planlanmış çeşitli beceri atölyeleriAdanmış üniversite ve konuya özgü tavsiyelerTüm gezi ve ders dışı harcamaları dahilÇeşitli uluslararası katılımcılarKatılımcı DeğerlendirmesiKatılım belgesiözet

Cambridge Immerse , Cambridge Üniversitesi ve Oxford Üniversitesi öğretmenleri tarafından tasarlanmış ve öğretilen, çeşitli ve zenginleştirici bir müfredat ile benzersiz bir iki haftalık konut eğitim deneyimidir. Öğreticiler ve seminerler akademik araştırmayı tetikleyen en uygun öğrenme ortamında uzmanlar tarafından öğretilir; ancak özenle planlanmış çizelge, programın katılımcıların akademik ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda ders dışı faaliyetlerle bol miktarda üniversite kenti hakkında benzersiz bir fikir edinmesini sağlar. Cambridge Immerse Felsefe kursu hem zorlu hem de ilgi çekici, öğrencilerin her öğrencinin ihtiyaçlarına hitap etmesini sağlamak için küçük gruplar halinde öğrenmelerini sağlıyor. Öğrencilere ulaşılabilir ve anlaşılması kolay bir şekilde üniversite seviyesindeki konular öğretilir. Cambridge Immerse Philosophy kursu, lisans felsefesi dersinde bulunabilecek büyüleyici konular hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için idealdir. Bu ders, öğrencilere entelektüel merakı teşvik etmekle kalmayıp, önde gelen üniversitelerde disiplini incelemeye hazırlanmasına yardımcı olacak konuları tartışmaya açıyor. Ders, öğrencilerin Felsefe konusunda önceden bilgi sahibi olmalarını gerektirmez.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge London
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Summer Boarding Courses

seçmeli Felsefemiz klasik ve çağdaş felsefe temalar ve kavramlar hem bir dizi öğrencilere tanıttı. ... [+]

zengin ve dinamik bir yaz üniversiteye hoş geldiniz. Kurslarımız birlikte kültürler, fikirler getirmek ve gelecekteki akademik ve profesyonel başarı için bir atlama taşı oluşturacak şekilde çalışma.

Oxford harika mimarisi, tarihe ev ve dünyanın en büyük düşünürlerinden bazı, bu harika mirasının bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Öğrenciler sunmak ve öğrenmek için kültürler, tutkuları ve fikirleri ile dikkat çekici bir topluluk, her şekillendirme, akademik ailenin bir parçası olmak için dünyanın dört bir yanından seyahat.

Bu Oxford Koleji Yaz Okulu olduğunu.

FELSEFE

seçmeli Felsefemiz klasik ve çağdaş felsefe temalar ve kavramlar hem bir dizi öğrencilere tanıttı. Konular bilgi ve gerçeklik, etik özünü, aklın doğası, mantık ve dil felsefesi ve Kant ve Hegel gibi önemli filozofların, çalışma sayılabilir. Devredilemez çalışma becerileri analiz sebebi ve kendi yargılarını oluşturmak için yeteneklerini geliştirmek için öğrencilere sağlayacak program ve düşündürücü sınıf tartışmaları ayrılmaz bir parçasıdır. Elbette öğrencilerin yanlarından araştırma hangi bir atama katılacak gibi, değerlendirmek ve ilgilendikleri bir felsefi konuyu sunmak. ... [-]

Birleşik Krallık Oxford
July 2019
Tam zamanlı
2 - 6 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    http://kompozit.ua

    https://start-sport.com.ua

    https://monaliza.kiev.ua