Aksesuar Tasarımı Yaz Kursu

Aksesuar Tasarımı Top Yaz Kursları

Aksesuar Tasarımı

Yaz boyunca eğlenceli bir deneyim yaşamak, mevcut becerileri geliştirmek veya derece odaklı hale getirmek istiyorsanız yaz dersi sadece aradığınız şey olabilir. Birkaç günden tüm yaza kadar sürebilir ve seçim yapabileceğiniz birçok konu alanı vardır.

Aksesuar tasarımında yaz kursu nedir? Böyle bir derste kavramsallaştırmadan aksesuar tasarımına kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Ders çalışması sınıfa göre değişebilir, ancak bazıları moda çizimi, moda pazarlaması, moda geçmişi ve bilgisayar destekli tasarım (CAD) gibi alanlarda odaklanabilir. Bazı dersler daha geniş konular üzerine yoğunlaşırken diğerleri daha teknik ve elele olabilir.

Aksesuar tasarımında bir kursun tamamlanması, ilgi alanınız ve daha iyi iş olanakları için daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacak tasarım, liderlik ve iletişim becerilerinizi güçlendirebilir. Öğrendiğiniz beceriler, aksesuar tasarım işinizde size yardımcı olabilir veya mevcut perakende konumunuzda ilerlemenize yardımcı olabilir.

Öğrenim ücretleri, katılıma seçtiğiniz yüksek öğrenim kurumuna ve dersin uzunluğuna ve türüne göre değişir. Pek çok kurs için uluslararası ve çevrimiçi seçenekler bulunmaktadır. Maliyetleri önceden öğreneceksiniz diye dikkatli bir araştırma yapın.

Aksesuar tasarımında bir dersi tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz bir dizi kariyer vardır. Bu tür bir dereceye kadar bir derece eklemek, grafik, konfeksiyon ya da ayakkabı tasarımcısı, görsel bir tuhafiye, moda satışı ve operasyon asistanı ya da belki bir CAD tekstil tasarımcısı olarak iş bulmanızı sağlayabilir. Erkekler, kadınlar veya çocuklar için tasarım yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Giriş seviyesindeyseniz, stajyer stajyer olmak ve çeşitli odaklanma alanlarını denemek isteyebilirsiniz.

Aksesuar tasarımı fikrini isterseniz bir yaz kursu denemek isteyebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Accademia Riaci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Florence

Çanta Tasarımında, öğrenciler İtalyan tadı, renkleri (yeni kombinasyonlar, yeni dekorasyon), malzemeler (avant-garde uygulaması, yeni malzemeler), desenler, işlevler ve trend üzerinde araştırma yapan ve orijinalliği kuran çeşitli çanta tasarımlarını inceler. [+]

İtalyan çantaları, GUCCI veya PRADA gibi pek çok üst marka tarafından temsil edilen sofistike tasarımlar ve üst düzey kalite ile bilinir. Özellikle Floransa'da dericilik dükkanları ve GUCCI ve Salvatore Ferragamo gibi birçok dünya markasının merkezi tarafından kalabalıklaşmaktadır.

Yüksek kalitede İtalyan torbaları gibi ün, üst düzey teknikler ve kaliteli malzemeler konusunda zanaatkârların ısrarlı çantası ile sağlanmaktadır.

Çanta Tasarımında, öğrenciler İtalyan tadı, renkleri (yeni kombinasyonlar, yeni dekorasyon), malzemeler (avant-garde uygulaması, yeni malzemeler), desenler, işlevler ve trend üzerinde araştırma yapan ve orijinalliği kuran çeşitli çanta tasarımlarını inceler. Öğrenciler bilgisayar kullanarak geometrik tasarım, gerçekçi tasarım, proje tasarımı ve tasarım konularında da çalışacaklardır. ... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu kurs, İtalya'da Made in Italy ayakkabı ve çantaların lüks aksesuar marka koleksiyonlarının temellerinin araştırılmasına odaklanmıştır. [+]

Bu kurs, İtalya'da Made in Italy ayakkabı ve çantaların lüks aksesuar marka koleksiyonlarının temellerinin araştırılmasına odaklanmıştır.

Öğrenciler yeni bir lüks aksesuar markasını koordine etmek ve geliştirmek için gerekli temel becerileri kazanacak ve ayakkabı yapmak için teknik metodolojiyi öğreneceklerdir.

Gereksinimler

Bu ders, moda tasarımında bir arka plana sahip öğrenciler ile sanat ve tasarım alanında bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını tamamlayan öğrenciler için uygundur.

[-]

Haute Future Fashion Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

[+]

Programı

İç dizayn

İç tasarımcılar da bir mekanın pratik ve fonksiyonel nitelikleri onurlandıran ise müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir kalite zemin oluştururken, bir iç mekan tasarımına arkasındaki yaratıcı güç vardır. Bu ikna ve en zorlu elit müşteri tatmin edecek mükemmel fikirler sunmak amacıyla, tasarım yeteneklerini, iyi tat ve yeniliğe yönelik bir duyarlılık gerektiren bir meslektir.

İç Tasarım Yaz Kampüsü birçok farklı yönleriyle ele alarak bu mesleğin derinlemesine bilgi sahibi öğrencilere sağlamak için şekillendirilir. yaz kursu iç tasarımında kullanılan yazılımlar teknik ressamlığı bir giriş, ve çeşitli tasarım aşamalarında çalışmaları içerir.... [-]