İş Hayatı / Ticaret Yaz Kursu

İş Hayatı / Ticaret Top Yaz Kursları

İş Hayatı / Ticaret

Birçok kişi bir yaz kursu, ya da belirli bir konu alanında becerilerini geliştirmek amacıyla kısa süreli bir akademik programa kayıt yaptıran tarafından belirli bir konu üzerinde kendi eğitimini ilerletmek için karar verirler.

İşletme alanında Yaz Kursu Sadece ne olduğunu? Iş getirmedi onların skillsets genişletmek için arıyorum lisans öğrencileri için öncelikle tasarlanan bu programlar içeriği ve süresi açısından önemli farklılıklar göstermektedir. O akıl ile, ancak, aday öğrenciler genel iş uygulamaları, iş ahlakı, iş idaresi ve muhasebe ilke ve uygulamaları gibi konular onların bilgi üzerine bina kavramanız gerekir. Ek dikkat insan kaynakları hususlar, küresel iş uygulamaları, yönetim ilkeleri ve diğer alanlar arasında çalışan-işe uygulamaları verilebilir.

Birçok öğrenci yaz ders alarak normal okul yılı boyunca akademik başarı için onları hazırlamak yardımcı olduğunu bulmak.Ayrıca birçoğu onlar önce yaptım daha yaz kursu tamamladıktan sonra kendi iş çalışmalarına devam etmek daha hazırlıklı hissettim bildirmektedir.

Bu programlar için öğrenim maliyetleri arasında geniş varyasyon bulacaksınız İş Yaz Kursu alarak isteyen öğrenciler. Kayıt masrafları programı olduğunu kanıtlıyor nerede programı sunan okul bulunduğu ve ne kadar popüler gibi hususlar nedeniyle dalgalanma nedeniyle, öğrencilerin iş kursu eğitim bilgi için doğrudan ilgi her okula başvurmalısınız.

Etkin bir şekilde tam bir yaz iş programları genellikle bir çaba bunu Öğrenciler sınıf maç dönmeden önce becerilerini geliştirmek. Bazı katılımcılar ise, derhal işgücü girin ve işle ilgili çeşitli kapasitelerde yönetsel ders geliştirilen becerilerini kullanmayı tercih.Tabii katılımcıları tarafından düzenlenen ortak pozisyonlar diğerleri arasında perakende yöneticileri, restoran müdürleri, muhasebe yardımcıları, idari asistan veya icra asistanlarının olanlardır.

Birçok iş yaz programları dünyada okullar tarafından çevrimiçi sunulan ve kapsamlı veritabanında listelenir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta June 2018 Kanada Victoria

SGB'lerin program şu anda üniversite / üniversite katılıyor herhangi bir lisansüstü öğrenciye açıktır. Temmuz 2017 - 4 hafta Haziran için küresel strateji, kültürler arası yönetim ve sosyal girişimcilik çalışma. [+]

Yaz Lisansüstü İşletme Araştırmaları şu anda kendi ülkelerinde üniversite / üniversite katılıyor herhangi lisans düzeyinde öğrenciye açıktır.

Program Üniversitesi'nin Victoria ödüllü öğretim üyeleri tarafından verilmektedir yenilikçi lisans düzeyinde işletme çalışmaları dört haftadan oluşmaktadır.

Program üzerinde duruluyor: - küresel strateji - kültürler arası yönetim - Kendi MBA öğretmek aynı eğitmenler tarafından Delivered sosyal girişimcilik, program Gustavson'a İş uluslararası ilgi ve ödül aldı alanları ayrıntılı bir bakış sunuyor. Küresel Strateji, Kültürlerarası Yönetim ve Sosyal Girişimcilik Gustavson için uzmanlık önemli alanlardır. Biz bir çalışma titiz, yenilikçi vadede size sunmak bizim düzenli MBA biçimini adapte var. Program üç lisansüstü düzeydeki dersler eşdeğerdir.... [-]


Ibmec
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta March 2018 Brezilya Rio de Janeiro

Ibmec International Academy 2017 öğrenci Rio de Janeiro'da bulunan Ibmec Business School'da, Temmuz 2017 ayı boyunca sınıfların bir hafta olacak olan lisans ve yüksek lisans öğrencileri için yoğun bir iş derstir. [+]

Ibmec International Academy 2017 öğrenci Rio de Janeiro'da bulunan Ibmec Business School'da, Temmuz 2017 ayı boyunca sınıfların bir hafta olacak olan lisans ve yüksek lisans öğrencileri için yoğun bir iş derstir.

Bu Brezilya gibi gelişen bir ülkede iş dünyasının çeşitli yönlerini düzenlemek amaçlamaktadır. Kaplama Finansal Piyasalar, Dış Ticaret, Hukuk, Lojistik yönleri ve ekonomik görünüm ile değil siyasi açıdan değil sadece. Spor alanında ülkenin gücü göz önüne alındığında, biz de spor yönetimi ve iş sektöründe odaklanmış bir ders sunuyoruz.

DERSLER

Brezilya'da İş (20 saat iş yükü, 3 AKTS) Brezilyalı Hukuku (20 saat iş yükü, 3 AKTS) Brezilya: Dünü, Bugünü ve Geleceği (20 saat iş yükü, 3 AKTS) Spor Yönetimi (20 saat iş yükü, 3 AKTS) Finansal Piyasalar (20 saat iş yükü, 3 AKTS) Brezilyalı Lojistik (20 saat iş yükü, 3 AKTS)... [-]


Edunation
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta July 2018 Finlandiya Helsinki

Girişimcilik ile ilgileniyor, İngilizce becerilerinizi geliştiriyor ve Helsinki ve Finlandiya'yı keşfediyor musunuz? HELBUS Helsinki İş Okulu Yaz Okulu'na katılın! [+]

Girişimcilik ile ilgileniyor, İngilizce becerilerinizi geliştiriyor ve Helsinki ve Finlandiya'yı keşfediyor musunuz? HELBUS Helsinki İş Okulu Yaz Okulu'na katılın!

Yaz iş okulunuzda Helsinki'de, girişimcilik ve İngilizce olmak üzere iki konuda akademik kurslara katılırsınız.

Girişimcilik kursu

Bu ders, bir iş fırsatı tanımlamaktan, bir iş planı yazmaya kadar, girişimciliğe bir giriş sağlar. Konular aşağıdakileri içermektedir:

bir iş fırsatı nasıl belirlenir,bir fırsatın uygulanabilirliğini nasıl değerlendirirsiniz,potansiyel engelleri belirleme,operasyonel planlar nasıl oluşturulur.

Sonunda, öğrenciler bir iş planı yazmayı öğrenirler. Kursun iş yükü 4 AKTS birimine eşittir.... [-]


Summer School (Lappeenranta University of Technology)

Edunation
Kampüs

LUT Summer School is the perfect program for students who wish to study and gain an in-depth understanding of contemporary, relevant topics in business and technology. [+]

LUT Summer School is the perfect program for students who wish to study and gain an in-depth understanding of contemporary, relevant topics in business and technology, while also experiencing the beauty of Finland in the summer!

The program lasts from 1 to 4 weeks, depending on the student’s choice, and offers Master level courses in the field of business and technology. The student can take a single module or combine modules, provided that the schedules do not overlap and the prerequisites for attendance are met.

Watch the video below to get a taste of this great opportunity that the Lappeenranta University of Technology has to offer.

[-]

Novosibirsk State University
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 Rusya Novosibirsk

Makine öğrenimi, öğrenmenin ne olduğunu tanımanın en iyi yoludur. Nasıl otomatik olarak karar vereceğinizi öğreneceksiniz. Yine de, insan öğrenme sürecini de yönetirsiniz. Bu yaz okulu, Data Science'da kendi işini kurmak isteyenlerin yanı sıra doktora yapmak isteyenler için. Veri İşinde. [+]

Biz Kimiz?

Novosibirsk Devlet Üniversitesi, Rus Bilimler Akademisinin dünyaca ünlü araştırma merkezi Akademgorodok'un kalbinde yer almaktadır. 1960'lı yıllarda Sibirya'nın Tayland kentinde yeni fikir ve teknolojilerin doğduğu yer olarak kuruldu. Şu anda, 35 dengeli araştırma enstitüsü, yenilikçi Teknopark ve üniversitenin dengeli dengedeki sistemiyle dünya çapında bir araştırma ve eğitim kümesi.

Eğitim ve araştırmanın ana alanları:

Temel Parçacık Fiziği, Fotonik ve Kuantum Optiği, Arctik Araştırma, Kanser Terapisi İnovasyonu, Kimya, Malzeme ve Teknolojiler, Genomik Teknolojiler, Biyobelirteçler ve Toplumsal Davranış, Arkeoloji, Bilgisayar Bilimleri, Ekonomi ve Sosyoloji... [-]


Novosibirsk State University
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 Rusya Novosibirsk

Novosibirsk şehrinin merkezinde St Nikolas Şapeli var. Şehir efsanesi, şapelin Rusya coğrafi merkezinin sembolü olduğunu söylüyor. Gerçek ya da değil - belki eski Rus imparatorluğu için doğruydu? - Ancak, gerçekten, Novosibirsk dünyanın en büyük ülkesinin merkezinde bir yerdedir. Büyük doğal zenginlikleri olan bir ülke. [+]

Biz Kimiz?

Novosibirsk Devlet Üniversitesi, Rus Bilimler Akademisinin dünyaca ünlü araştırma merkezi Akademgorodok'un kalbinde yer almaktadır. 1960'lı yıllarda Sibirya'nın Tayland kentinde yeni fikir ve teknolojilerin doğduğu yer olarak kuruldu. Şu anda, 35 dengeli araştırma enstitüsü, yenilikçi Teknopark ve üniversitenin dengeli dengedeki sistemiyle dünya çapında bir araştırma ve eğitim kümesi.

Eğitim ve araştırmanın ana alanları:

Temel Parçacık Fiziği, Fotonik ve Kuantum Optiği, Arctik Araştırma, Kanser Terapisi İnovasyonu, Kimya, Malzeme ve Teknolojiler, Genomik Teknolojiler, Biyobelirteçler ve Toplumsal Davranış, Arkeoloji, Bilgisayar Bilimleri, Ekonomi ve Sosyoloji... [-]


Summer School International Business Analysis

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta August 2018 Rusya St Petersburg

If you are keen on business analytics and are open to new challenges in the most beautiful city of Russia just join this course! [+]

Program Description

If you are keen on business analytics and are open to new challenges in the most beautiful city of Russia just join this course!

The goal of this course is to connect student’s knowledge and skills in economics, management and international relations with the special characteristics of business dealing in Russia and to give an insight into the Russian business climate, mentality and culture.

The course combines academic and practical training, including team working, discussions, cases, meetings with professionals from Russian and international companies.

Academic Training:

International Business Strategy Cross-Cultural Management Enterprise Business Analysis ... [-]

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 Rusya St Petersburg

Ticaret ve hizmet sektörüne mi giriyorsun? Rusya'daki perakendecilik ve HORECA'nın bazı özel konularını keşfetmek ister misiniz? Ticaret ve hizmetler alanında güncel çözümler edinmek ve yoğun pazar günleri ve Saint-Petersburg kentinin olağanüstü beyaz gecelerinin tadını çıkarmak istiyor musunuz? [+]

Program açıklaması

Ticaret ve hizmet sektörüne mi giriyorsun? Rusya'daki perakendecilik ve HORECA'nın bazı özel konularını keşfetmek ister misiniz? Ticaret ve hizmetler alanında güncel çözümler edinmek ve yoğun günler ile Saint Petersburg'un muhteşem beyaz gecelerinin tadını çıkarmak istiyor musunuz? Bu Yaz Okuluna Katılın!

Eğitim kursu, günümüz uluslararası rekabetin gerçeklerine mümkün olduğunca yakın olan bilimsel-pratik söylem biçiminde düzenlenecektir.

Dersler, seminerler ve iş oyunları, hem Saint-Petersburg'da hem de Rusya'da perakende ve HORECA'nın en önemli ve zorlayıcı konularını kapsıyor. Ve eğlence programı bu çalışmanın verimli ve unutulmaz olmasına yardımcı olacaktır.... [-]


University of Cologne Faculty of Management, Economics and Social Sciences
Kampüs Tam zamanlı 10 gün October 2018 Almanya Köln

Köln Uluslararası Yaz Üniversitesi (CISU) onlara uluslararası fakülte ve fayda zengin sosyal program yanı sıra şirket ziyaretleri tarafından yürütülen heyecan verici ve zorlu kurslara katılmak için fırsat veren, uluslararası ve Köln öğrencilere yönelik bir yıllık dört haftalık bir programdır. [+]

Köln Uluslararası Yaz Üniversitesi (CISU) onlara uluslararası fakülte ve fayda zengin sosyal program yanı sıra şirket ziyaretleri tarafından yürütülen heyecan verici ve zorlu kurslara katılmak için fırsat veren, uluslararası ve Köln öğrencilere yönelik bir yıllık dört haftalık bir programdır.

Almanya'nın en hareketli şehirlerinden birinde yer alarak, CISU uluslararası Lisans ve Yüksek Lisans öğrencileri Yönetimi, Ekonomi ve Sosyal Bilimler alanlarında dersler cazip bir seçenek sunar. Tüm dersler 6 ECTS taşıyan ve uluslararası öğretim üyeleri tarafından İngilizce olarak öğretilir.

CISU 2017 için MBA ve MSc kursları (bu sayfada sağ üst bölümüne bakınız) bizim veri tabanları aracılığıyla artık mevcuttur. Lisans dersleri, bu ay boyunca takip edecek kısmen çevrimiçi ve daha fazlası.... [-]


Barcelona Graduate School of Economics
Kampüs Yarı zamanlı 3 gün September 2018 İspanya Barcelona

Birleşmelerin Rekabet Etkileri Üzerine Barselona GSE Yoğun Kursu, birleşmenin kontrolünde rekabet uygulamasının önemli rolü ile kurulan ve yeni ekonomik teorilere bakarak katılımcıları (avukatların veya ekonomistlerin, firmalar için veya ajanslarda çalışan) sağlayacaklardır ilgili ampirik yöntemlerin yanı sıra Avrupa ve ABD'de son zamanlarda kaydedilen birleşme olayları hakkında derinlemesine tartışmalar da yapıyor. [+]

Birleşmelerin Rekabet Etkileri Üzerine Barselona GSE Yoğun Kursu, birleşmenin kontrolünde rekabet uygulamasının önemli rolü ile kurulan ve yeni ekonomik teorilere bakarak katılımcıları (avukatların veya ekonomistlerin, firmalar için veya ajanslarda çalışan) sağlayacaklardır ilgili ampirik yöntemlerin yanı sıra Avrupa ve ABD'de son zamanlarda kaydedilen birleşme olayları hakkında derinlemesine tartışmalar da yapıyor.

Program fakültesi, birleşim davalarında rekabet uygulamasına ekonomik analiz uygulanmasında kapsamlı tecrübeye sahip önde gelen akademik ve mesleki ekonomistleri içerir.

Kurs, iki buçuk gün boyunca yoğun bir dizi oturumda yapılandırılacaktır.... [-]


IPAG Business School
Kampüs Tam zamanlı 21 - 36 saatleri June 2018 Fransa Paris Nice + 1 daha

Paris tadını çıkarırken akademik kredi için bu yaz ekle [+]

Paris tadını çıkarırken / akademik kredilere güzel bu yaz ekle

Discover Güzel, Monako ve Riviera! Saint-Germain-des-Prés ilçe ve Paris'in tüm anıtlar keşfedin! Nice ve Paris, Avrupa'da seyahat etmek kolaydır.

2 ders seçin:

İş Stratejisi (6 AKTS) 36 saat Lüks Marka Yönetimi (6 AKTS) 36 saat Fransız Kültür ve Medeniyeti (4 AKTS) 21 saat Yeni başlayanlar için Fransızca dil (4 AKTS) 21 saat

faaliyetler

Karşılama ve uğurlama olaylar Şarap ve peynir tatma Şehir ve kurumsal ziyaretler Müzeler ve parfüm üreticileri tur SÜRE

21-36 saat

Ücret ve Ücretler

Öğrenim ücretleri, ders materyali, faaliyetler ve şirket ziyaretleri, otobüs kartı € 2,200, € 2.000: Aynı üniversiteden 5 öğrenciye özel indirimler 1000 € depozito Nisan ayına kadar ödenmiş olacak... [-]


Barcelona Graduate School of Economics
Kampüs Yarı zamanlı 5 - 10 gün September 2018 İspanya Barcelona

İş ile ilgili konular ekonomi mesleğinde çeşitli açılardan incelenmiştir. Barcelona Çalışma Ekonomisi Yaz Okulu hedefi çeşitli bakış açılarından gelen işgücü ekonomisi konuları geniş bir yelpazede karşılamak için olduğunu. Özellikle, bu yaz okulu makro emek ve mikro-emek bağlamlarda son gelişmeler ele alınacaktır kursları sunmaktadır. Her derste, hem teorik hem de ampirik açıdan ekonomi politikası yanı sıra ele alınacaktır. Bu kurslar alanında bilgilerini genişletmek ve bu konuların temel anlayış ilgilenen uygulayıcılar isteyen öğrenciler ya da akademisyenleri mezun ilgi olmalıdır. Dersler sırasında fakülte, araştırma fikirlerini ve projelerini program katılımcılarıyla tartışabilir.

[+]

Bu programdan kimler yararlanacak?

Derslerde kapsanan geniş kapsamlı konular göz önüne alındığında, iş ekonomisi yaz okulundan yararlanacak adaylar şunları içerir:

İktisat alanındaki bilgilerini ilerletmek isteyen veya tez çalışması iş piyasasına veya ilgili konulara odaklanan İktisat (veya diğer sosyal bilimler) doktora ve master öğrencileri Kamu kurumlarından araştırmacılar ve profesyoneller ile emek piyasasının ya da ilgili konunun akademik araştırmalarındaki son gelişmelere maruz kaldıklarından yararlanacak politika odaklı kurumlar Ekonomik (veya diğer sosyal bilimler) lisans derecelerinin sahipleri, çeşitli perspektiflerden işgücü piyasasına kapsamlı bir bakışla geçmişi tamamlamak isterler [-]

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 2 ay January 2018 Avustralya Sidney Hong Kong + 1 daha

[+]

.

Kabul üzerine, başvuru süreci ve ilgili ücretler hakkında daha fazla bilgi alacaksınız. ABD vatandaşları için vize başvuru süreci çok uzun sürebilir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Maliyet

Yaz 2017

Öğrenim ücreti : $ 4.450 Konut : 2,425 ABD Doları [-]

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 8 hafta September 2018 Çin Halk Cumhuriyeti Şanghay Hong Kong + 1 daha

[+]

Ulaştıktan sonra altı haftalık stajyerinize gitmeden önce bir Donghua Üniversitesi'nde bir Mandarin dil sınıfı alarak iki hafta geçireceksiniz. Dil kursu, program süresince de devam ettirilebilir.

YERLEŞME ÖRNEKLERİ: Geçmiş öğrenciler aşağıda listelenen alanlarda ikamet ettiler. Bu listenin hiçbir şekilde ayrıntılı olmadığını unutmayın. .

[-]

IES Abroad
Kampüs Tam zamanlı 2 ay February 2018 Şili Santiago Hong Kong + 1 daha

[+]

.

Bu arada akademisyenler, konut, ulaşım, sağlık ve güvenlik konularına yer verilmektedir.

Uygunluk şartları 18 yaş

Yaz 2017 3 kredi

Öğrenim ücreti : $ 3,430 Konut : 1,630 dolar Sigorta : 135 ABD doları Toplam : 5,195 dolar [-]