İç mimarlık Yaz Kursu

İç mimarlık Top Yaz Kursları

İç mimarlık

Bir yaz kursuna katılan sana yeni içgörü ve bazı konular için bir temel verebilir, bu çalışmanın bir konu veya alandaki bilginizi açıklamak olabilir ve sizin kariyer içinde kavramların anlayışınızı zenginleştirebilirsiniz. Bunları göz önüne alındığında, daha fazla insanın bu derslere kayıt tercih ediyor neden görmek kolaydır.
Sen "iç tasarım bir yaz kursu nedir?" Bu insanlara tasarımında temel vererek adanmış bir derstir, isteyebilir. Öğrencilerden düzgün aydınlatma, döşeme ve cihaz yerleşimi de dahil olmak üzere kat planları, yürütmek öğrenmek olabilir. Onlar da böyle bir renk palet ve nasıl onları birleştirmek yanı sıra uygun desen ve tasarımlar gibi tasarımın inceliklerini, hakkında bilgi olabilir. Bu müfredat tamamladıktan sonra, bireyler genellikle ileri eğitim veya kişisel tasarım projelerinde kendi bilgi uygulamak edebiliyoruz.
Yaz talimat Bu tip farklı düzeylerde ilgili olduğunu.Eğer tasarım tamamen yeşil veya bunun için doğal bir yetenek var olsun, pratik uygulama için bu dersten uzak alabilir bir şey var.
ders için maliyeti birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. bulunduğu ve online ya da kampüs eğitim olsun her fiyat verirken bir rol oynar bir kurumun, ortalama maliyeti.
Bu yaz kursuna katılmak bireylerin çoğu bir şekilde iç tasarım sürdürmeye eğilimindedir. Bazıları için, başkalarının ileri eğitim takip ve bir tasarımcı olarak alanına girmek ise ayrıntılı bir "nasıl yapılır", kendi ev tasarımı için rehber olarak hizmet vermektedir. alanın içinde böyle bir ev, iş ve ürün tasarımı gibi çeşitli odaklar vardır. Belirli pazarlarda ve sektörlere odaklanma fırsatlar da vardır.
Eğer moda ve ev dekorasyonu için bir tutku varsa, iç tasarım bir yaz kursu sizin için doğru olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Accademia Riaci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Floransa

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. [+]

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. Derslerin amacı İtalyan duyarlılığına özgü yaratıcılık kavramını beslemektir. Eğitmenler her öğrenciye bireysel olarak uyarlanmış tavsiyelerde bulunur; bu nedenle, ister yeni başlayanlar olsun ister profesyonel olsun geniş bir geçmişe sahip öğrencilerin talimatlardan memnun kalacaklarına eminiz. Renk, mod ve işlevlerde dünyanın en iyi hassasiyetine sahip olduğu üne sahip İtalyan iç tasarımı öğreneceksiniz. Merdiven modelinden sonra iç dekorasyon derslerinde bireysel stili öğrenin. İşlev vurgulayan ve kullanım için standart, seçici çözüm, çeşitli iş, gösteri odası, ofisler, konut vb. Ile uyumlu olacak şekilde işlevsel proje. Müşterilere profesyonel bir sunum hazırlayan İtalyan tasarımı için Benchmark. Yöntem, formlar oluşturmak ve tasarımlara uygulamak içindir.... [-]


The Florence Institute of Design International
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta İtalya Floransa

[+]

Bu onların öğrencilere eski bilgi vermeyin böylece fakülte kendi alanında olup bitenlerin farkında olduğundan emin olmaktır.

Yer

Okul Floransa güzel kenti yer alır. Floransa gibi Brunelleschi, Da Vinci, Dante ve Michelangelo gibi en etkili mimar ve tasarımcıların bazıları yaşayan bir etkisidir. FIDI kısmen inanılmaz konumu sayesinde benzersiz bir okul. Sınıflar öğretim üyeleri ile yürüyüş turları ile tarihi başyapıtlarından tanık ve sitedeki sanat tarihi hakkında bilgi edinmek için fırsat var.

[-]

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 İspanya Madrid

Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje. [+]

Amaç: Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje.

Program Adı: tasarımcılar alan bakımı, ışık, renk, sipariş, oran almak ... Biz gerçekte anlaşma, belirli bir işlev için ideal bir mekan arayışı. Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip, İç Mimarlık elemanları tasarımı sağlayacaktır.

Bir Dirigido: Yaratıcı, esnek ve pratik anlamda dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgi duyan herkesin,.

Aslında belirli bir fonksiyon için ideal bir mekân arayışına başa alanı, ışık, renk, sipariş, oran Tasarımcılar anlaşma .... Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip ve elemanları İç Mimarlık tasarımı sağlayacaktır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta September 2018 İspanya Madrid

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır. [+]

İç Mimari ve Dekorasyon Yaz Genç Kursu Öğrencilerin tasarım ve boşluk süslemek için izin verecektir.

Teşekkürler bu dersin öğrenciler süslemek için mobilya ve diğer temel öğeleri seçmek için, fikirleri temsil yanı sıra, renk ve malzeme iç tasarım nasıl etkilediğini bulmak için, kavramları tanımlamak için öğreneceksiniz.

Amaç: anlamak ve boşluk süslemeleri ve onlar nesneler ve insanların nasıl ilişkili olduğunu anlamak için temel bilgileri vermektir. yaratıcı nesneler ve boşluk özelleştirmek için Bazı dekorasyon yöntem ve tekniklerini öğrenmek.

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 İspanya Madrid

İleri Dekorasyon ve Şekillendirici Yaz Kursu, biz tanımlamak ve çeşitli alanlarda karakterize önemli konular üzerinde durulacak. Maddi ve soyut arasındaki diyalog; yeri ve ne ambiyans algılanmaktadır ve görünürlük kılabilmek için, bir dizi ve uygun mekansal çözümlerin yanı sıra, malzemelerin kullanımı, mobilya, yüzeyler ve dokular ve aydınlatma çözümlerinin seçimi gelen görülebilir boşluk içerdiği anlamlar, kavramlar ve duygular. [+]

BU DERS İSPANYOL İleri Düzey İç Dekorasyon ve Şekillendirici Yaz Kursu öğretilen üç hafta sürer ve Temmuz aylarında gerçekleşir.

Program ya bir ev, mağaza, ofis, spor salonu, alışveriş merkezi gibi, nötr bir uzay hayata getiren ve bunu belirli bir kişilik kredi, uzay ve dönüşüm için olanaklar daha iyi anlaşılmasına yol iç tasarım teknikleri olanaklarını araştıracaktır kurumsal merkezi, müze, vs. ihtiyaçları ve her projede gereksinimlerine bağlı olarak değişebilir.

Elbette Parolio, yaratıcı yönetmen, yapımcı ve iç mimar tarafından yönlendirilir.

Dersin amacı: - ayırt elemanları tasarım ve alanlarda bir dizi iç tasarım karakterize etmek için. ... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2018 İspanya Madrid

İç Dekorasyon ve Styling Yaz Programı temel amacı iç mimarlık ve dekorasyon alanında profesyonel iş alıyorsun gerekli teorik, teknolojik ve proje araçları elde etmektir. [+]

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

temel amacı İç Dekorasyon ve Styling Yaz Programı iç mimarlık ve dekorasyon alanında profesyonel iş alıyorsun gerekli teorik, teknolojik ve proje araçları elde etmektir.

: Yönelik yaratıcı, esnek ve pratik temellere dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgilenen herkes.

İç Dekorasyon ve Styling Yaz Programı iç mimari proje üretimi etrafında giderir ve süreçler onlarla birlikte gerçekleşecek wich: 1. Alan ve projeyi yaklaşım yolları kavramına giriş.

Tipolojilerinin, prototip, önceki deneyimler: yaratıcı süreç araç olarak analiz, değerlendirme ve yansıtma.

Araştırma ve mekansal ve işlevsel ilişkiler kurarak, kullanılan elemanları ile deneme.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta October 2018 İtalya Milan

Elbette, İtalyan tasarım endüstrisini ve öğrencilerin üst düzeyde showroomlar ve önemli bir anlatım değeri olan dükkanlar için mizanpajlar üretmek için gerekli olan becerileri geliştirmelerini sağlamak için iç tasarımdaki güncel eğilimler tanıtıyor. [+]

Elbette, İtalyan tasarım endüstrisini ve öğrencilerin üst düzeyde showroomlar ve önemli bir anlatım değeri olan dükkanlar için mizanpajlar üretmek için gerekli olan becerileri geliştirmelerini sağlamak için iç tasarımdaki güncel eğilimler tanıtıyor.

Hedef - Kurs, Mimarlık, İç Mimarlık ve Endüstri Tasarımı bölümlerinde son yıllara giren öğrenciler veya kişisel bilgi ve alanlarını zenginleştirmek isteyen yeni mezun ve genç profesyoneller gibi nitelikli başvuru sahipleri için tasarlanmıştır. Başvuru sahipleri, çizim, çizim yapma ve bilgisayar grafik ve sunumu gibi görsel iletişim becerilerinin yanı sıra model oluşturma ve sözlü iletişim becerileri oluşturma gibi temsil teknikleri becerilerine hakim olmalıdır. Adaylar, güçlü motivasyon ve gruplar halinde çalışma yeteneğini göstermek gerekir.... [-]


LABA - Liberal Academy Of Fine Art
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı June 2018 İtalya Floransa

İç mekan tasarımı dersi, öğrencileri İtalyanların güzellik hassasiyetlerine yönlendiriyor. Gucci, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli ve Emilio Pucci gibi İtalyan Mağaza Dizaynı ve Floransa'da ev bazlı markalara odaklanacağız. [+]

İç mekan tasarımı dersi, öğrencileri İtalyanların güzellik hassasiyetlerine yönlendiriyor. Gucci, Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli ve Emilio Pucci gibi İtalyan Mağaza Dizaynı ve Floransa'da ev bazlı markalara odaklanacağız.

DÜZEYLER

İç mekan tasarımı dersi, üç derinlik derinliği içinde geliştirilen İtalyan Mağaza Tasarımında bir genel taslaktır:

Temel (gereklilik yok) Orta (becerilerin gösterilmesi gerekir) Pro (becerilerin gösterilmesi gerekiyor)

Seviyeye bağlı olarak, öğrenciler İtalyan mobilya ve moda markalarının, manuel çizimin, ışıkların ve renklerin, materyal incelemesinin, 2D / 3D modellemenin, her modülde farklı bir İç Tasarım temasına dokunmanın tarihsel yönlerini öğreneceklerdir.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 İtalya Milan

Elbette başarılı otel tasarımı, fonksiyonel estetik ve işlevsel yönlerini kombinasyonu anlamak için katılımcıların sağlayacaktır. [+]

Oteller için İç Tasarım Yaz Kursu

Bu derste, sen estetik, fonksiyon ve operasyonel açıdan başarılı otel tasarımında bir araya nasıl bir anlayış kazanacaktır. Sen derinden çağdaş otel tipolojisi, son otel tasarım trendlerini ve malzemeleri, mobilya ve aydınlatma hakkında bilgi analiz eder. Tabii ağırlama endüstrisinin içinde iç tasarım kapsamlı, karmaşık alan derin bir keşif ve değişen ve gelişen olduğu yollar sunar.

Gereksinimler

Bu ders son sınıf üniversite öğrencileri için ve strateji ve yaratıcılıklarını birleştirerek yeni fırsatlar keşfetmek isteyen iç tasarım alanında bazı çalışma deneyimi olanlar için tasarlanmıştır.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 İtalya Milan

Bu derste, kişisel araştırmaya dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlar analiz etmek şansına sahip olacak. Eğer ilham kaynağı olarak malzeme arayışı içinde Milan keşfetmek gibi bir profesyonel tasarımcının tutum geliştirecektir. [+]

İç Tasarım II Yaz Kursu

Bu ders İç Mekan Tasarımında arka plan anlayışı ve tecrübesi ile öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler kişisel araştırmaya dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlar analiz etmek şansına sahip olacak.

Sen şehir keşif yoluyla ilham kaynağı olarak malzeme ararken profesyonel bir tasarımcının tutum geliştirecektir. Proje çalışmaları sadece rejenere veya atık malzemelerden, iç düzeni fiziksel modelin oluşturulması yönelik olacaktır. Gereksinimler

Bu ders, iç tasarım biraz arka plan ve deneyime sahip öğrenciler için sanat ve tasarım üniversite eğitimi bir veya iki yılını tamamlamış öğrenciler için uygundur.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 İspanya Madrid

Yaz Kursu - Mimarisi II - restoran tasarımı içine bir inisiyasyon, sen boş alanı tasarımı anahtar, estetik, fonksiyonel ve operasyonel açıdan sizin anlayış derinleştirilmesi, başarılı restoranlar tasarımını ele alacağız. [+]

Yaz Kursu - Mimarisi II - restoran tasarımına Gourmet Mimarlık, bir inisiyasyon

Yaz Kursu - Mimarisi II - restoran tasarımı içine bir inisiyasyon, sen boş alanı tasarımı anahtar, estetik, fonksiyonel ve operasyonel açıdan sizin anlayış derinleştirilmesi, başarılı restoranlar tasarımını ele alacağız.

Madrid'in geniş mutfak manzara rehberli keşif ile başlayarak, onun 3.000 'den fazla restoran ile bunu başarılı bir restoran tasarımı için gerekenlere analiz eder. Daha sonra önde gelen profesyonellerin gözetiminde, gerçek dünya projelerde uygulamaya öğrenme koyacağız.

Öğrencilerin bir restoran tasarlamak için ilk haftasında öğrendiklerini uygular. Öğrencilerin bir ön tasarım projeyi üstlenmek zorunda kalacağı için profesörler gerçek bir durumu önerecek. Proje atölyelerinde yapılacak ve restoran sektöründe adanmış Madrid restoran ve binalara ziyaretler eşlik edecek.... [-]


Laureate Design Universities - Summer courses
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 İtalya Milan

Bu tam daldırma kurs İtalyan tasarım metodolojisi geniş bir bakış verecektir. alan unsurları analiz nasıl keşfetmek sonra, iç tasarımlarında yoğun proje çalışmaları dalmak için bir fırsat olacaktır. [+]

İç Tasarım I Yaz Kursu

İtalyan tasarım metodolojisinin genel bir bakış kazandırmak olacak bir tam daldırma ders. Öğrenciler alan unsurların analizine sunulacak ve iç tasarım üzerinde özellikle durulacak ve yoğun proje çalışmaları dalmak için bir fırsat olacaktır. Milan Yaşam, sanat ve tasarım araştırma bir iç mekan planı geliştirmek için öğrenciler tarafından kullanılacaktır. alan unsurları analiz nasıl keşfetmek sonra, iç tasarımlarında yoğun proje çalışmaları dalmak için bir fırsat olacaktır.

Gereksinimler

Bu ders, iç tasarım hiç bir geçmişe sahip öğrenciler için ve katılıyor ya da sanat ve tasarım üniversite eğitimi birinci sınıfa katılacak öğrenciler için tasarlanmıştır.... [-]    www.all-dipllom.com/diplom-uchilishcha

    там