İç mimarlık Yaz Kursu

İç mimarlık Top Yaz Kursları

İç mimarlık

Bir yaz kursuna katılan sana yeni içgörü ve bazı konular için bir temel verebilir, bu çalışmanın bir konu veya alandaki bilginizi açıklamak olabilir ve sizin kariyer içinde kavramların anlayışınızı zenginleştirebilirsiniz. Bunları göz önüne alındığında, daha fazla insanın bu derslere kayıt tercih ediyor neden görmek kolaydır.
Sen "iç tasarım bir yaz kursu nedir?" Bu insanlara tasarımında temel vererek adanmış bir derstir, isteyebilir. Öğrencilerden düzgün aydınlatma, döşeme ve cihaz yerleşimi de dahil olmak üzere kat planları, yürütmek öğrenmek olabilir. Onlar da böyle bir renk palet ve nasıl onları birleştirmek yanı sıra uygun desen ve tasarımlar gibi tasarımın inceliklerini, hakkında bilgi olabilir. Bu müfredat tamamladıktan sonra, bireyler genellikle ileri eğitim veya kişisel tasarım projelerinde kendi bilgi uygulamak edebiliyoruz.
Yaz talimat Bu tip farklı düzeylerde ilgili olduğunu.Eğer tasarım tamamen yeşil veya bunun için doğal bir yetenek var olsun, pratik uygulama için bu dersten uzak alabilir bir şey var.
ders için maliyeti birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. bulunduğu ve online ya da kampüs eğitim olsun her fiyat verirken bir rol oynar bir kurumun, ortalama maliyeti.
Bu yaz kursuna katılmak bireylerin çoğu bir şekilde iç tasarım sürdürmeye eğilimindedir. Bazıları için, başkalarının ileri eğitim takip ve bir tasarımcı olarak alanına girmek ise ayrıntılı bir "nasıl yapılır", kendi ev tasarımı için rehber olarak hizmet vermektedir. alanın içinde böyle bir ev, iş ve ürün tasarımı gibi çeşitli odaklar vardır. Belirli pazarlarda ve sektörlere odaklanma fırsatlar da vardır.
Eğer moda ve ev dekorasyonu için bir tutku varsa, iç tasarım bir yaz kursu sizin için doğru olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. [+]

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. Profesyonel bir tasarımcının, şehir araştırması yoluyla ilham kaynağı olarak materyal arayışındaki tutumunu geliştirecekler.

Proje çalışması, sadece rejenere edilmiş veya atılan materyaller kullanılarak fiziksel bir iç düzen modelinin oluşturulmasına yönelik olacak.

Gereksinimler

Bu ders, iç mekan tasarımında ve bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını sanat ve tasarım alanlarında tamamlamış öğrenciler için uygundur.... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. [+]

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. Öğrenciler, mekanın unsurlarının analizine sunulacak ve özellikle iç mekan tasarımına odaklanma ve yoğun proje çalışmalarına yönelme fırsatı bulacaklar.

İç mekân planı geliştirecek öğrenciler Milano'da yaşam tarzı, sanat ve tasarım araştırmalarını kullanacaklar.

Gereksinimler

Bu ders, iç tasarımda arka planı olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerine sanat ve tasarım alanında devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. [+]

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. Öğrenciler çağdaş otel tipolojileri, en yeni otel tasarım trendleri ve malzeme, mobilya ve aydınlatma ile ilgili derin bir analizden geçeceklerdir.

Kurs, misafirperverlik endüstrisinde geniş ve karmaşık İç Mekan Tasarımı alanının ve onun değişme ve gelişiminin derin bir keşifini sunmaktadır.

Gereksinimler

Bu ders, son sınıf üniversite öğrencileri ve strateji ve yaratıcılık birleştiren yeni fırsatları keşfetmek isteyen iç tasarım alanında bazı iş tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.

[-]

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, öğrencilerin İtalyan tasarım endüstrisini ve iç mekan tasarımındaki güncel eğilimleri, öğrencilerin önemli bir etkileyici değere sahip üst düzey showroom'lar ve dükkanlar için düzenler üretmek için gerekli becerileri geliştirmelerini sağlamak için tanıtmaktadır. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Bu ders, öğrencilerin İtalyan tasarım endüstrisini ve iç mekan tasarımındaki güncel eğilimleri, öğrencilerin önemli bir etkileyici değere sahip üst düzey showroom'lar ve dükkanlar için düzenler üretmek için gerekli becerileri geliştirmelerini sağlamak için tanıtmaktadır.

Hedef - Kurs, Üniversite, Mimarlık, İç Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım çalışmalarının son yıllarına veya yeni mezun olanlara ve kişisel bilgilerini ve alan anlayışını zenginleştirmek isteyen genç profesyoneller gibi nitelikli adaylar için tasarlanmıştır. Başvuru sahipleri, bilgisayar grafikleri ve render gibi görsel iletişim becerilerinin yanı sıra model yapımı ve sözel iletişim becerileri gibi çizim, çizim ve çizim gibi ustalık tekniği becerilerine sahip olmalıdırlar. Başvuru sahiplerinin güçlü motivasyon ve grup halinde çalışma yeteneği göstermeleri gerekmektedir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje. [+]

Amaç: Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje.

Program Adı: tasarımcılar alan bakımı, ışık, renk, sipariş, oran almak ... Biz gerçekte anlaşma, belirli bir işlev için ideal bir mekan arayışı. Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip, İç Mimarlık elemanları tasarımı sağlayacaktır.

Bir Dirigido: Yaratıcı, esnek ve pratik anlamda dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgi duyan herkesin,.

Aslında belirli bir fonksiyon için ideal bir mekân arayışına başa alanı, ışık, renk, sipariş, oran Tasarımcılar anlaşma .... Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip ve elemanları İç Mimarlık tasarımı sağlayacaktır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İspanya Madrid

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır. [+]

İç Mimari ve Dekorasyon Yaz Genç Kursu Öğrencilerin tasarım ve boşluk süslemek için izin verecektir.

Teşekkürler bu dersin öğrenciler süslemek için mobilya ve diğer temel öğeleri seçmek için, fikirleri temsil yanı sıra, renk ve malzeme iç tasarım nasıl etkilediğini bulmak için, kavramları tanımlamak için öğreneceksiniz.

Amaç: anlamak ve boşluk süslemeleri ve onlar nesneler ve insanların nasıl ilişkili olduğunu anlamak için temel bilgileri vermektir. yaratıcı nesneler ve boşluk özelleştirmek için Bazı dekorasyon yöntem ve tekniklerini öğrenmek.

İç Mimari ve Dekorasyon IED Madrid'in Genç Akademisi Yaz Genç Kursları biridir. Yaz Juniors tasarım, moda ve 14 ve 18 yaş arasındaki gençler için özel olarak tasarlanmış görsel iletişim dersleri vardır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

İleri Dekorasyon ve Şekillendirici Yaz Kursu, biz tanımlamak ve çeşitli alanlarda karakterize önemli konular üzerinde durulacak. Maddi ve soyut arasındaki diyalog; yeri ve ne ambiyans algılanmaktadır ve görünürlük kılabilmek için, bir dizi ve uygun mekansal çözümlerin yanı sıra, malzemelerin kullanımı, mobilya, yüzeyler ve dokular ve aydınlatma çözümlerinin seçimi gelen görülebilir boşluk içerdiği anlamlar, kavramlar ve duygular. [+]

BU DERS İSPANYOL İleri Düzey İç Dekorasyon ve Şekillendirici Yaz Kursu öğretilen üç hafta sürer ve Temmuz aylarında gerçekleşir.

Program ya bir ev, mağaza, ofis, spor salonu, alışveriş merkezi gibi, nötr bir uzay hayata getiren ve bunu belirli bir kişilik kredi, uzay ve dönüşüm için olanaklar daha iyi anlaşılmasına yol iç tasarım teknikleri olanaklarını araştıracaktır kurumsal merkezi, müze, vs. ihtiyaçları ve her projede gereksinimlerine bağlı olarak değişebilir.

Elbette Parolio, yaratıcı yönetmen, yapımcı ve iç mimar tarafından yönlendirilir.

Dersin amacı: - ayırt elemanları tasarım ve alanlarda bir dizi iç tasarım karakterize etmek için. ... [-]


Accademia Riaci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Florence

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. [+]

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. Derslerin amacı İtalyan duyarlılığına özgü yaratıcılık kavramını beslemektir. Eğitmenler her öğrenciye bireysel olarak uyarlanmış tavsiyelerde bulunur; bu nedenle, ister yeni başlayanlar olsun ister profesyonel olsun geniş bir geçmişe sahip öğrencilerin talimatlardan memnun kalacaklarına eminiz. Renk, mod ve işlevlerde dünyanın en iyi hassasiyetine sahip olduğu üne sahip İtalyan iç tasarımı öğreneceksiniz. Merdiven modelinden sonra iç dekorasyon derslerinde bireysel stili öğrenin. İşlev vurgulayan ve kullanım için standart, seçici çözüm, çeşitli iş, gösteri odası, ofisler, konut vb. Ile uyumlu olacak şekilde işlevsel proje. Müşterilere profesyonel bir sunum hazırlayan İtalyan tasarımı için Benchmark. Yöntem, formlar oluşturmak ve tasarımlara uygulamak içindir.... [-]


The Florence Institute of Design International
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta İtalya Florence

[+]

Bu onların öğrencilere eski bilgi vermeyin böylece fakülte kendi alanında olup bitenlerin farkında olduğundan emin olmaktır.

Yer

Okul Floransa güzel kenti yer alır. Floransa gibi Brunelleschi, Da Vinci, Dante ve Michelangelo gibi en etkili mimar ve tasarımcıların bazıları yaşayan bir etkisidir. FIDI kısmen inanılmaz konumu sayesinde benzersiz bir okul. Sınıflar öğretim üyeleri ile yürüyüş turları ile tarihi başyapıtlarından tanık ve sitedeki sanat tarihi hakkında bilgi edinmek için fırsat var.

[-]


    www.ry-diplomer.com

    http://kamod.net.ua

    www.maxformer.com