İç mimarlık Yaz Kursu

İç mimarlık Top Yaz Kursları

İç mimarlık

Bir yaz kursuna katılan sana yeni içgörü ve bazı konular için bir temel verebilir, bu çalışmanın bir konu veya alandaki bilginizi açıklamak olabilir ve sizin kariyer içinde kavramların anlayışınızı zenginleştirebilirsiniz. Bunları göz önüne alındığında, daha fazla insanın bu derslere kayıt tercih ediyor neden görmek kolaydır.
Sen "iç tasarım bir yaz kursu nedir?" Bu insanlara tasarımında temel vererek adanmış bir derstir, isteyebilir. Öğrencilerden düzgün aydınlatma, döşeme ve cihaz yerleşimi de dahil olmak üzere kat planları, yürütmek öğrenmek olabilir. Onlar da böyle bir renk palet ve nasıl onları birleştirmek yanı sıra uygun desen ve tasarımlar gibi tasarımın inceliklerini, hakkında bilgi olabilir. Bu müfredat tamamladıktan sonra, bireyler genellikle ileri eğitim veya kişisel tasarım projelerinde kendi bilgi uygulamak edebiliyoruz.
Yaz talimat Bu tip farklı düzeylerde ilgili olduğunu.Eğer tasarım tamamen yeşil veya bunun için doğal bir yetenek var olsun, pratik uygulama için bu dersten uzak alabilir bir şey var.
ders için maliyeti birkaç faktöre bağlı olarak değişebilir. bulunduğu ve online ya da kampüs eğitim olsun her fiyat verirken bir rol oynar bir kurumun, ortalama maliyeti.
Bu yaz kursuna katılmak bireylerin çoğu bir şekilde iç tasarım sürdürmeye eğilimindedir. Bazıları için, başkalarının ileri eğitim takip ve bir tasarımcı olarak alanına girmek ise ayrıntılı bir "nasıl yapılır", kendi ev tasarımı için rehber olarak hizmet vermektedir. alanın içinde böyle bir ev, iş ve ürün tasarımı gibi çeşitli odaklar vardır. Belirli pazarlarda ve sektörlere odaklanma fırsatlar da vardır.
Eğer moda ve ev dekorasyonu için bir tutku varsa, iç tasarım bir yaz kursu sizin için doğru olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, öğrencilerin İtalyan tasarım endüstrisini ve iç mekan tasarımındaki güncel eğilimleri, öğrencilerin önemli bir etkileyici değere sahip üst düzey showroom'lar ve dükkanlar için düzenler üretmek için gerekli becerileri geliştirmelerini sağlamak için tanıtmaktadır. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Bu ders, öğrencilerin İtalyan tasarım endüstrisini ve iç mekan tasarımındaki güncel eğilimleri, öğrencilerin önemli bir etkileyici değere sahip üst düzey showroom'lar ve dükkanlar için düzenler üretmek için gerekli becerileri geliştirmelerini sağlamak için tanıtmaktadır.

Hedef - Kurs, Üniversite, Mimarlık, İç Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım çalışmalarının son yıllarına veya yeni mezun olanlara ve kişisel bilgilerini ve alan anlayışını zenginleştirmek isteyen genç profesyoneller gibi nitelikli adaylar için tasarlanmıştır. Başvuru sahipleri, bilgisayar grafikleri ve render gibi görsel iletişim becerilerinin yanı sıra model yapımı ve sözel iletişim becerileri gibi çizim, çizim ve çizim gibi ustalık tekniği becerilerine sahip olmalıdırlar. Başvuru sahiplerinin güçlü motivasyon ve grup halinde çalışma yeteneği göstermeleri gerekmektedir.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İspanya Madrid

İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyonu, IED Madrid'in Genç Akademisi'nin Yaz Gençlik Kurslarından biridir. Yaz Gençleri, özellikle 14-18 yaş arası gençler için tasarlanmış tasarım, moda ve görsel iletişim kurslarıdır. [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

İç Tasarım ve Dekorasyon Yaz Çocukları Kursu, öğrencilerin mekan tasarımı ve süslemelerini sağlayacak.

Bu ders sayesinde öğrenciler, kavramları tanımlamayı, fikirleri temsil etmeyi, süslenecek mobilya ve diğer gerekli malzemeleri seçmeyi öğrenecek, aynı zamanda renk ve malzemelerin iç tasarımı nasıl etkilediğini öğreneceklerdir.

Amaç:Mekanları anlamak ve dekore etmek için temel bilgileri sağlamak ve nesneler ve insanlar ile nasıl ilişkilendiğini anlamak.Nesneleri ve alanları yaratıcı bir şekilde özelleştirmek içinBazı süsleme yöntem ve tekniklerini öğrenmek.

İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyonu, IED Madrid'in Genç Akademisi'nin Yaz Gençlik Kurslarından biridir. Yaz Gençleri, özellikle 14-18 yaş arası gençler için tasarlanmış tasarım, moda ve görsel iletişim kurslarıdır.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

Gelişmiş İç Dekorasyon ve Stil Yaz Kursunda, çeşitli alanları tanımlayan ve karakterize eden önemli konulara odaklanıyoruz. Maddi ve maddi olmayan arasındaki diyalog; mekânın ambiyansı ve algılanan ve görülebilenler, bir alandan ve uygun mekânsal çözümlerden, aynı zamanda malzemelerin kullanımından, mobilya seçimi, bitirme ve dokulardan ve aydınlatma çözümlerinden gelebilir. Mekanın içerdiği anlamlar, kavramlar ve duygular. [+]

BU DERS İSPANYOLCA VERİLİR

Gelişmiş İç Dekorasyon ve Stil Yaz Kursu üç hafta sürer ve Temmuz ayında gerçekleşir.

Program, iç mekan tasarım tekniklerinin olanaklarını keşfedecek, mekanın daha iyi anlaşılmasına ve dönüşüm olanaklarına yol açacak, nötr bir alana hayat kazandıracak ve bir ev, mağaza, ofis, spor salonu, alışveriş merkezi gibi özel bir kişiliği ödüllendirecektir. Her projenin ihtiyaç ve gereksinimlerine bağlı olarak, kurumsal merkez, müze vb.

Kurs, yaratıcı yönetmen, yapımcı ve iç mimar Parolio tarafından yönetilmektedir.

Kurs Hedefleri:

Bir dizi alanın iç tasarımını ayırt eden ve karakterize eden elemanlar tasarlamak.... [-]


IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kampüs Tam zamanlı 3 hafta July 2019 İspanya Madrid

Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje. [+]

Amaç: Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje.

Program Adı: tasarımcılar alan bakımı, ışık, renk, sipariş, oran almak ... Biz gerçekte anlaşma, belirli bir işlev için ideal bir mekan arayışı. Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip, İç Mimarlık elemanları tasarımı sağlayacaktır.

Bir Dirigido: Yaratıcı, esnek ve pratik anlamda dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgi duyan herkesin,.

Aslında belirli bir fonksiyon için ideal bir mekân arayışına başa alanı, ışık, renk, sipariş, oran Tasarımcılar anlaşma .... Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip ve elemanları İç Mimarlık tasarımı sağlayacaktır.... [-]


Accademia Riaci
Kampüs Tam zamanlı 2 - 12 hafta Açık Kayıt İtalya Florence

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. [+]

Sadece kavramayı tasarlamakla kalmayıp aynı zamanda konut, perakende ve kamu tesisi gibi eğitmeninizin temasına dayalı nihai çalışmayı da öğreneceksiniz. Derslerin amacı İtalyan duyarlılığına özgü yaratıcılık kavramını beslemektir. Eğitmenler her öğrenciye bireysel olarak uyarlanmış tavsiyelerde bulunur; bu nedenle, ister yeni başlayanlar olsun ister profesyonel olsun geniş bir geçmişe sahip öğrencilerin talimatlardan memnun kalacaklarına eminiz. Renk, mod ve işlevlerde dünyanın en iyi hassasiyetine sahip olduğu üne sahip İtalyan iç tasarımı öğreneceksiniz. Merdiven modelinden sonra iç dekorasyon derslerinde bireysel stili öğrenin. İşlev vurgulayan ve kullanım için standart, seçici çözüm, çeşitli iş, gösteri odası, ofisler, konut vb. Ile uyumlu olacak şekilde işlevsel proje. Müşterilere profesyonel bir sunum hazırlayan İtalyan tasarımı için Benchmark. Yöntem, formlar oluşturmak ve tasarımlara uygulamak içindir.... [-]


NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2019 İtalya Milan

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. [+]

Öğrencilere İtalyan tasarım metodolojisine genel bir bakış sağlayacak tam bir daldırma kursu. Öğrenciler, mekanın unsurlarının analizine sunulacak ve özellikle iç mekan tasarımına odaklanma ve yoğun proje çalışmalarına yönelme fırsatı bulacaklar.

İç mekân planı geliştirecek öğrenciler Milano'da yaşam tarzı, sanat ve tasarım araştırmalarını kullanacaklar.

Gereksinimler

Bu ders, iç tasarımda arka planı olmayan ve üniversite ve üniversite öğrencilerine sanat ve tasarım alanında devam eden veya devam eden öğrenciler için tasarlanmıştır.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. [+]

Bu kurs katılımcıların, başarılı otelleri tasarlamak için estetik, fonksiyonel ve operasyonel yönlerini anlamalarını sağlayacaktır. Öğrenciler çağdaş otel tipolojileri, en yeni otel tasarım trendleri ve malzeme, mobilya ve aydınlatma ile ilgili derin bir analizden geçeceklerdir.

Kurs, misafirperverlik endüstrisinde geniş ve karmaşık İç Mekan Tasarımı alanının ve onun değişme ve gelişiminin derin bir keşifini sunmaktadır.

Gereksinimler

Bu ders, son sınıf üniversite öğrencileri ve strateji ve yaratıcılık birleştiren yeni fırsatları keşfetmek isteyen iç tasarım alanında bazı iş tecrübesi olanlar için tasarlanmıştır.

[-]

NABA Summer school 2019
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2019 İtalya Milan

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. [+]

Bu ders, İç Tasarımda arka plan bilgisi ve deneyimi olan öğrencilere yöneliktir. Öğrenciler, kişisel araştırmalara dayalı gözlem yoluyla çağdaş iç mekanlarını analiz etme şansına sahip olacaklar. Profesyonel bir tasarımcının, şehir araştırması yoluyla ilham kaynağı olarak materyal arayışındaki tutumunu geliştirecekler.

Proje çalışması, sadece rejenere edilmiş veya atılan materyaller kullanılarak fiziksel bir iç düzen modelinin oluşturulmasına yönelik olacak.

Gereksinimler

Bu ders, iç mekan tasarımında ve bir ya da iki yıl süren üniversite çalışmalarını sanat ve tasarım alanlarında tamamlamış öğrenciler için uygundur.... [-]    www.ry-diplomer.com

    http://kamod.net.ua

    www.maxformer.com