Glion Institute of Higher Education London

Giriş

Dünyanın en merkezi yerinden misafirperverliği öğrenin

1962 yılından bu yana, Glion Yüksek Öğretim Enstitüsü, misafirperverlik, turizm ve etkinlik endüstrileri için öğrencileri lider haline getiren tanınmış bir İsviçre otel okulu olarak mükemmellik standardı belirlemiştir. Bu nedenle, Glion'un endüstri profesyonelleri, 2015 yılında Worldwide Hospitality Awards'da "En İyi Otelcilik Yönetimi Okulu" ödülünü kazanmaktadır.

Londra kampüsünde, Glion, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere tanınmış İsviçre misafirperverlik yönetimi dereceleri ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Güvenilir akademik programlar, öğrencilere hem Londra hem de İsviçre eğitiminin sunabileceği en iyi verimi sunarak, Londra'nın yenilikçi otel ve restoran sahnesini endüstri ziyaretleri, konferanslar ve etkinliklerle hayata geçiriyor.

Roehampton Üniversitesi gerekçesiyle bulunan Glion London kampüsü, Glion cemaatinin yakınında bulunan konfor ve bağlantılarıyla modern, heyecan verici bir üniversite yaşam tarzı sunuyor. Sadece 40 dakika uzaklıktaki Londra West End ve şehir merkezi, sonsuz çeşitli alışveriş, eğlence, yemek ve kültürel alanlar sunuyor.

Glion London'ı benzersiz kılan şeyleri keşfedin!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 1 - 2 hafta August 2019 Birleşik Krallık London

Yaz Deneyimi kurslarımız sizi misafirperverliğin özünü tanıtmak üzere tasarlanmıştır. [+]

Glion Yaz Deneyimi, lüks misafirperverliğin dünyasına birinci sınıf bir giriş ve lisans programının tadına bakarak üç tatil dersi sunmaktadır.

Londra - bir haftalık ders. Bir lüks işletmeyi ziyaret etmek ve birinci sınıf bir spor arenası turu da dahil olmak üzere dünyaca ünlü konukseverlik şirketlerine atölyeler ve geziler düzenleyerek uluslararası bir işletmeyi yönetmek için ne gerekiyorsa öğrenin.

Glion - bir haftalık kurs. Misafirperverliğin doğduğu yer olan İsviçre'ye varacaksınız. Burada mutfak, servis ve odalar bölümünde konukseverlik becerilerini öğreneceksiniz, yerel cazibe merkezlerini ziyaret edeceksiniz ve birinci elden İsviçre çikolatasının nasıl hazırlandığını göreceksiniz.... [-]


İletişim

Adres Glion Institute of Higher Education Downshire House Roehampton Lane London, SW15 4HT United Kingdom
London, England, Birleşik Krallık
Telefon undefined
HT