Evden gitmek istemeyeceğiniz bir staj

Seçtiğiniz bir alanda titiz, tam zamanlı staj. Esnek başlangıç ​​ve süre: Minimum 8 hafta kalmanızı öneririz.


Süper güçlerini eğit

Özgeçmişinize, Avrupa'nın çok kültürlü başkentindeki bir iş tecrübesi ile destek verin. Belirli bir alana odaklanmış hissediyorsanız veya nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabiliriz.

 • Bireysel Başarı planı: Sizi tanımak için zaman ayırırız ve planınızı başarılı bir kariyere dönüştürmenize yardımcı oluruz.
 • Staj yerleşimi: Başvuru süreciniz için endişelenmenize gerek kalmadan sizin için başvuracağız.
 • Koçluk: in ya da grup ve bir seansta, malaksız profesyonel bağlantılara nasıl yöneleceğinizi öğreneceksiniz. Görevlerinizi, zamanınızı ve ofisinizdeki ilişkilerinizi müzakere etmek için değerli ipuçları kazanacaksınız.
 • Portföy: Bir sonraki başvurunuz için evinize komple bir araç seti atın. Bir daha asla kendini kaybetme!

Politika oluşturma, hükümet ilişkileri ve lobicilik, sürdürülebilirlik, sağlık çalışmaları, iş, pazarlama, iletişim ve ekonomi, finans ve liberal sanat alanlarında Brüksel'de stajlar sunulmaktadır.

Tutkunuzu listede bulamadınız mı? Bize sor! Teklifimizi her zaman genişletiyoruz.

Akademik kredi

Akademik kredi, ortağımız Vesalius Koleji aracılığıyla verilmektedir. Belçika'da bir yaz öğrencisi olarak, ülke genelinde mal ve hizmetlerde indirimler alacaksınız.

Ücretler ve Ödeme Planı

 • Sekiz haftalık program: 4450 € (yaklaşık 5000 USD)
 • 10 haftalık program: 5035 €
 • 12 haftalık program: 5655 €
 • İade edilebilir depozito: 300 €

İndirimler:

 • Earlybird indirimi (28 Şubat 2019'dan önce depozit): herhangi bir programda 250 € indirim
 • 28 Şubat'tan sonra mı? Kelimeyi yaymak için indirim yapın.

Ödeme

Yerinizi güvence altına almak için 425 € depozito. Sizin için staj yapamayız depozito iade edilmez.

Bakiye bir taksitte veya iki taksitte ödenebilir. Ödeme planı üzerinde anlaşmak isterseniz bizimle iletişime geçin.


Program ücretine neler dahildir?

 • Staj akademik kredisi için öğrenim - transfer için 6 ABD kredisi
 • Staj yerleştirme ve yönetimi
 • Konaklamanız boyunca tüm konaklama
 • Brüksel’e varışta havaalanına transfer
 • Konaklamanızın tüm süresini kapsayan toplu taşıma sınırsız geçişi
 • Brüksel hakkında oryantasyon
 • Süper kahraman güçlerinizin grubu ve bire bir rehberlik ve koçluk
 • 7/24 kriz yönetimi desteği ve yardımı
 • Hoşgeldin ve veda yemekleri ve düzenli olarak bir araya içecekler

Başvuru süreci

 1. Başvuru formunu doldurun ve özgeçmişinizi ekleyin. Daha sonra, kabul danışmanımızla röportaj yapmak için bazı zaman dilimi teklifleri içeren bir e-posta alacaksınız.
 2. 30-40 dakikalık bir Skype / telefon görüşmesinde arka plan deneyiminiz, hedefleriniz ve motivasyonlarınız hakkında size bilgi vereceğiz. Becerileriniz, deneyiminiz ve kariyer hedefleriniz göz önünde bulundurularak sizin için mevcut fırsatları tartışacağız. Bu, bizim programımız için neden iyi bir aday olacağınızı bize göstermek ve göstermek için bir şans.
 3. 1-2 iş günü içinde, stajınız için bir strateji üzerinde anlaşmak için sizinle birlikte takip edeceğiz ve sizden kapak mektubu gibi ek belgeler talep edeceğiz.
 4. Depozitoyu ödeyerek programdaki yerinizi onaylayın. Bu depozito sizin için bir staj garanti edemez durumda% 100 iade edilebilir (sadece). Hemen sizin için bir yerleşim ve konut temin etmeye başlayacağız. Tipik olarak, program ücretinin bakiyesi programın başlamasından 4-6 hafta sonra gerçekleşecektir.
 5. Vize başvuru sürecini başlat. Ortağınız olan Vesalius Kolejinde kurs seçimleriniz için sizi imzalamak için üniversite mezunlarınızın resmi transferlerini isteyeceğiz.
 6. Ev sahibi ofisi bir Skype / telefon görüşmesi gerektiriyorsa, size koçluk yapacağız ve hazırlamanıza yardımcı olacağız. Stajınız genellikle varışınızdan 3-4 hafta önce teyit edilecektir. Vize onaylandıktan sonra uçuş rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Visa

Belçika'ya 90 günden daha az bir zaman gelmesi gerekiyorsa, vize için gereken tüm belgeleri ve bilgileri sağlarız. ABD vatandaşlarına vize gerek yok!

Brüksel'deki deneyiminizi hazırlamak ve eğlenmek için en iyi şansa sahip olduğunuzdan emin olmak için erken uygulayın.

Konut

Tüm konut seçeneklerimiz döşenmiştir ve yatak çarşafları ve ücretsiz, sınırsız wifi sağlıyoruz. Tüm konutlarımızın Brüksel'in güvenli ve keyifli bölgelerinde, stajyerlik ve kolejinize en fazla 45 dakika mesafede olduğundan emin olmak için büyük özen gösteriyoruz.

Öğrenci evi

Paylaşılan tesisler ile tipik öğrenci konutunda yaşayacaksınız. Tek ve ortak yatak odaları mevcuttur. Konut her zaman yakın süpermarketler, restoranlar, spor salonları ile güvenli ve rahat mahallelerde yer alır ve 7/24 çalışan toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlar.

Aktif bir yerel toplumun ortasında Brüksel şehrinde yaşayacaksınız. Aynı binada veya yakındaki semtlerde olsun, diğer program katılımcılarıyla takılmak ya da çok kültürlü Brüksel nüfusuyla kaynaşmak ve yabancı dil becerilerinizi geliştirmek için şansınız olacak.

Homestay

Tek veya ortak bir yatak odasında yerel bir birey ya da aile ile kalacaktır. Aile yanında kalma sağlayıcıları, akademik ortağımız tarafından incelenir ve yönetilir. Her gün kahvaltı ve haftada dört gün akşam yemeği veriyorlar, bu yüzden bakkaliye, bütçeleme ve yemek pişirmeye gelince daha az endişeleniyorsunuz. İngilizce veya Fransızca konuşmak için aile yanında kalma seçeneği isteyebilirsiniz, bu nedenle ev sahibi bir ailede kalmak, harika bir Fransız dalma fırsatı olabilir.

Program taught in:
Ingilizce

See 1 more programs offered by Go For it Brussels »

Last updated October 30, 2018
Bu kurs bir Campus based
Start Date
Eyl. 2019
Duration
6 - 10 hafta
Tam zamanlı
Price
3,339 EUR
Altı hafta boyunca. Her ek hafta: 420 €; İade edilebilir depozito: 300 €
Deadline
Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience
By locations
By date
Start Date
Eyl. 2019
End Date
Application deadline
Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience

Eyl. 2019

Location
Application deadline
Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience
End Date