Yaz Staj Programı

Go For it Brussels

Program Açıklaması

Yaz Staj Programı

Go For it Brussels

Gerçek Dünya Deneyimini Kazanın

Neden yazınızı özgeçmişinizi ilerletmek için kullanmayın, kozmopolit bir eritme potasında birkaç hafta geçirin ve molalarınızın geri kalanında tüm Avrupa'ya seyahat etmeye devam edin?


Süper güçlerini eğit

Seçtiğin kariyer alanında haftada 35-40 saat stajın tadını çıkaracak, haftada beş gün akademik krediyle çalışacaksın. kalan zaman? Dünya senin midyen!

Günümüzün rekabetçi küresel ekonomisinde, Brüksel'deki stajlar, herhangi bir özgeçmiş için yüksek değerli bir farklılaştırıcıdır. Güvenebileceğiniz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • uluslararası bir ortamda gerekli iş deneyimini ve endüstri riskini kazanmak,
 • kapsamlı profesyonel bağlantılar geliştirin ve profesyonel ağınızı genişletin,
 • Diğer program katılımcıları, meslektaşları ve yolda tanıştığınız insanlarla ömür boyu arkadaş edinme,
 • Avrupa'nın en iyisini yaşayın ve dünya görüşünüzü bu süreçte dönüştürün,
 • Gelecekteki işverenlere bağımsızlık, hırs, tahrik, dil becerileri ve etkileyici bir kültürel farkındalık gösterir.

Politika oluşturma, hükümet ilişkileri ve lobicilik, sürdürülebilirlik, sağlık çalışmaları, iş, pazarlama, iletişim ve ekonomi, finans ve liberal sanat alanlarında Brüksel'de stajlar sunulmaktadır. Ortak üniversitemiz ve ev sahibi ofislerimizin münhasırlığı nedeniyle, programımızın seçici olduğuna dikkat edilmelidir.


Akademik kredi

Akademik kredi, ortağımız Vesalius Koleji aracılığıyla verilmektedir. Belçika'daki öğrencinin statüsünden faydalanacaksınız ve Belçika'ya 90 günden daha az bir süre gelmek için vize almanız gerekiyorsa, hizmetler için vize davet mektubunu azaltma imkanınız olacak.

Eğer AB, Norveç, İzlanda veya İsviçre'de bir üniversiteye kayıtlıysanız, Vesalius Koleji'ne kaydolmanız gerekmeyebilir. Seçeneklerinizi keşfetmek için iletişime geçin.

Brüksel'deki deneyiminizi hazırlamak ve eğlenmek için en iyi şansa sahip olduğunuzdan emin olmak için erken uygulayın.

Başvuru süreci

 1. Başvuru formunu bazı genel bilgiler ve özgeçmişinizle doldurun. Daha sonra, kabul danışmanımızla röportaj yapmak için bazı zaman dilimi teklifleri içeren bir e-posta alacaksınız.
 2. 30-40 dakikalık bir Skype / telefon görüşmesinde arka plan deneyiminiz, hedefleriniz ve motivasyonlarınız hakkında size bilgi vereceğiz. Aynı zamanda yeteneklerinizi, deneyimlerinizi ve kariyer hedeflerinizi göz önünde bulundurarak sizin için mevcut fırsatları tartışacağız. Bu, bizim programımız için neden iyi bir aday olacağınızı bize göstermek ve göstermek için bir şans.
 3. 1-2 iş günü içinde, stajınız için bir strateji üzerinde anlaşmak için sizinle birlikte takip edeceğiz ve sizden kapak mektubu gibi ek belgeler talep edeceğiz. Eğer program ortaya çıkarsa sizin için uygun değildir, size bildiririz.
 4. Depozitoyu ödeyerek programdaki yerinizi onaylayın. Bu depozito sizin için bir staj garanti edemez durumda% 100 iade edilebilir (sadece). Depozitinizi aldıktan sonra, programımızdaki yeriniz onaylandı. Tipik olarak, program ücretinin bakiyesi programın başlamasından 4-6 hafta sonra gerçekleşecektir. Bu, staj seçiminizin ve konutlarınızın sizin için güvenceye alınmasını sağlamaktır.
 5. Vize başvuru sürecini başlat. Ortağınız olan Vesalius Kolejinde kurs seçimleriniz için sizi imzalamak için üniversite mezunlarınızın resmi transferlerini isteyeceğiz.
 6. Tercih edilen kariyer alanlarınızda iyi bir rol üstlenerek staj yapmaya çalışacağız. Ev sahibi ofisi bir Skype / telefon görüşmesi gerektiriyorsa, size koçluk yapacağız ve hazırlamanıza yardımcı olacağız. Staj sıranız genellikle varışınızdan 3-4 hafta önce teyit edilecektir (bu bir rehberdir ve yoğun sezonlarda farklılık gösterebilir). Vize onaylandıktan sonra uçuş rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Yaz programı, 1 ila 28 Temmuz tarihleri ​​arasında 6-10 hafta sürmektedir. Her pazartesi 6 Mayıs ve 17 Haziran arasında oryantasyon seansları düzenliyoruz. böylece programınızın izin verdiği zaman gelebilirsiniz. Deneyimin çoğunu daha iyi yapmak için ne kadar erken olursa, kendinizi ev sahibi ofis ortamına gerçekten daldırmak için en az altı hafta öneriyoruz. 20 Mayıs'tan önce başlayabilirseniz, düzenlemeler yapmak için bizimle iletişime geçin.

Ücretler ve Ödeme Planı

 • Altı hafta: 3339 €
 • Her ek hafta: 420 €
 • İade edilebilir depozito: 300 €

Ödeme

Yerinizi güvence altına almak için 425 € depozito. Teminat iade edilmez.

Bakiye bir taksitte veya iki taksitte ödenebilir.


Program ücretine neler dahildir?

 • Brüksel'de iken staj dahil olmak üzere üniversite kursları için ders
 • Staj yerleştirme ve yönetimi
 • Konaklamanız boyunca tüm konaklama
 • Brüksel’e varışta havaalanına transfer
 • Konaklamanızın tüm süresini kapsayan toplu taşıma sınırsız geçişi
 • Brüksel hakkında oryantasyon
 • Süper kahraman güçlerinizin grubu ve bire bir rehberlik ve koçluk
 • 7/24 kriz yönetimi desteği ve yardımı
 • Hoşgeldin ve veda yemekleri ve düzenli olarak bir araya içecekler


Ne dahil değildir

 • Sağlık veya kişisel eşya sigortası
 • Brüksel'e gidiş geliş
 • Vize ücretleri
 • Günde yiyecekler (bu seçeneği seçen öğrenciler için aile yanında kalma paketine dahil olanlar hariç)

Konut

Tüm konut seçeneklerimiz döşenmiştir ve size standart olarak nevresim ve ücretsiz, sınırsız wifi sağlar. Tüm konut seçeneklerimizin, Brüksel'in güvenli ve keyifli bölgelerinde, toplu taşıma veya yürüyüş ile staj sitenize ve üniversitenize makul bir işe yerleştirme (en fazla 45 dakika) içinde bulunduğundan emin olmak için büyük önem veriyoruz.


Öğrenci evi

Konaklamanız sırasında ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak ve şehri keşfetmenizi sağlayacak tipik öğrenci konutlarında yaşayacaksınız. Program katılımcıları ya diğer öğrencilerle paylaşılan dairelerde ikamet edecekler ya da her öğrencinin tek kişilik bir yatak odasına sahip olduğu (bireysel mutfaklı veya ortak mutfaklı) öğrenci konutlarında kalacaklardır. Konut alanları değişebilir, ancak hepsi yakın süpermarketler, restoranlar, spor salonları ve 7/24 çalışan toplu taşıma araçlarına kolay erişim sağlayan güvenli ve elverişli bölgelerdedir.

Öğrenciler aktif bir yerel toplumun ortasında Brüksel şehrinde yaşayacaklar. Aynı binada veya yakındaki semtlerde olsun, diğer program katılımcılarıyla takılmak ya da çok kültürlü Brüksel nüfusuyla kaynaşmak ve yabancı dil becerilerinizi geliştirmek için şansınız olacak.


Homestay

Öğrenciler yarıyıl programları sırasında ve yaz programlarında daha sınırlı bir temelde, öğrenciler bir aile yanında kalma talebinde bulunabilirler. Tek veya ortak bir yatak odasında yerel bir birey ya da aile ile kalacaktır. Aile yanında kalma sağlayıcıları, akademik ortağımız tarafından incelenir ve yönetilir, böylece değişim öğrencilerine ev sahipliği yapmak için kullanılırlar; Ev sahibi bir ailede kalmak, ailenin programına ve ev kurallarına biraz uyum sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Artı tarafta, her gün kahvaltı ve haftada dört gün akşam yemeği verilir, böylece yiyecek, bütçe ve yemek pişirmeye gelince daha az endişelenirsiniz. Aile yanında kalan aileler İngilizce veya Fransızca konuşabilir, bu nedenle ev sahibi bir ailede kalmak, harika bir Fransız dalma fırsatı olabilir. Her öğrenciden, bir aile ile mükemmel bir eşleşme sağlamak için alışkanlıkları, sağlık sorunları ve tercihleri ​​hakkında fikir edinmek için kapsamlı bir anket doldurması istenir.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi October 8, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
May 1, 2019
Duration
Süre
6 - 10 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
3,339 EUR
Altı hafta boyunca. Her ek hafta: 420 €; İade edilebilir depozito: 300 €
Information
Deadline
Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience
Locations
Belçika - Brussels, Brussels
Başlangıç tarihi : May 1, 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience
Bitiş tarihi Temmuz 28, 2019
Dates
May 1, 2019
Belçika - Brussels, Brussels
Son başvuru tarihi Bilgi iste
We hold orientation sessions every Monday between 6 May and 17 June. so you can come when your schedule allows. The earlier the better to make the most of the experience
Bitiş tarihi Temmuz 28, 2019