Yapıcılar (junior web geliştirici ders)

Makers Academy

Program Açıklaması

Yapıcılar (junior web geliştirici ders)

Makers Academy

vericiler

MAKERS YAŞAM

Makineleri Akademisi öğrencisi olmak çok duygusal bir yolculuktur. Yemek, uyku ve kod nefes hayatının büyük bir parçası haline gelir, ancak refah sonra seyir de büyük bir geliştirici olmak için çok önemlidir. Günlük yoga ve meditasyon dersleri çalışır ve iyi olmak bakmak için burada sertifikalı yoga eğitmeni - sitede biz Dana, bizim Baş Joy Görevlisi bulunmaktadır.

Bu sizin kohort ile sosyal bağ gevşeyin ve de önemlidir. Biz Londra'nın quirkiest kafeler, Yummiest sokak gıda ve işlek barlar bazı çevrili. Biz de, tırmanma gibi böyle Petcha Kutcha yıldırım görüşmelerinde, oyun geceleri, karaoke geceleri düzenli etkinliklerin yanı sıra organize grup etkinliklere ev sahipliği go-kart ve tiyatroya gitmekten.

Neler öğreneceksiniz?

PRECOURSE Her şey ana ders için hazır almak gerekir Tam zamanlı kurs önceki dört hafta içinde, tüm öğrenciler tamamlamak zorundadırlar (çok önemli!) onlar Makineleri Akademisi'nde kayıt sırasında tüm öğrencilerimizin yetkinlik gerekli temel düzeyde almanızı sağlar part-time PreCourse. ilk hafta, biz vakıf odaklanmak: birincisi, bilgisayarınıza etrafında gezinmek için anahtar komut satırı; İkinci, sen Git ve GitHub kullanarak sürüm kontrolü mücadele edeceğiz. Bu sorunları ile Ruby sözdizimi öğrenerek takip eder. PreCourse başarıyla tamamlamak için haftada 20 saatlik bir asgari gerektirir, ama daha fazla zaman PreCourse, daha iyi geçirebilirsiniz. PreCourse boyunca her Cuma, güçlendirmeye yardımcı ve öğrencilerin öğrenme odaklanmak ve onların ilerleme kontrol etmek için bir meydan okuma göndermek.

akran

1. HAFTA

Test-Driven Development ve Nesne Tabanlı Programlama Haftanın 1 ana konuları test odaklı geliştirme ve nesne tabanlı programlama vardır. Şimdi, öğrenciler saf Ruby kod yazma bazı deneyime sahip ve çekirdek Ruby sınıfların işlevselliği aşinadır. Biz test güdümlü bir şekilde kendi sınıfları oluşturmaya başlamak Bu hafta. Bu haftanın amacı, nesneleri kullanarak kod yapısı nasıl anlamaktır. Cuma meydan sınıfları etkileşim basit bir nesne yönelimli bir sistem yazma içerir.

HAFTA 2 Ayrıntılı TDD ve cepten Bu hafta emin öğrenciler de bu önemli kavramları anlamak yapmak için test odaklı geliştirme ve nesne yönelimli programlama ile bir oyun kurmak. kalıtım, yineleyiciler ve özyineleme vs lambdas vs procs, kompozisyon: Biz de daha gelişmiş Yakut ve programlama konuları kapsamaktadır. Cuma meydan Ruby çekirdek kütüphanesinden daha gelişmiş yöntemlerden bazıları reimplementing içerir.

HAFTA 3 Web Geliştirme Giriş Şimdi, öğrenciler Ruby kullanarak ve bir test güdümlü bir şekilde nesne yönelimli kod yazma rahat. HTTP protokolleri, Sinatra çerçevesinde, HTML ve CSS: haftada 3 biz web'de temelleri üzerinde durulacak. Biz de Heroku bizim kodunu dağıtmak ve Chrome'da geliştirme araçları kullanmayı öğrenmek. Cuma zorluk Sinatra uygulaması oluşturma ve Heroku dağıtmadan içerir.

HAFTA 4 Veritabanları ve Kullanıcı Yönetimi Bu DataMapper kullanarak Sinatra uygulamasına bir ilişkisel veritabanı eklemek öğrenmek için zamanı geldi. Bu hafta biz ilişkisel veritabanları, anahtar-değer mağazaları ve SQL hakkında konuşmak. , Karma ve tuzlama uygun karma algoritmalar seçme ve ortak güvenlik risklerini azaltıcı: Biz de uygun kullanıcı hesaplarının yönetimini ele çok fazla zaman harcamak. Öğrenciler güvenlik yönlerine özel dikkat, sıfırdan (vb oturumu, oturum, kayıt) bir kullanıcı yönetim sistemi yazmak. Son olarak, öğrenciler de test sürüşü web uygulamalarına Capybara nasıl kullanılacağını öğrenmek. Cuma meydan ilişkisel veri tabanları üzerinde duruluyor. Öğrenciler artık web geliştirme tam bir resim var gibi bu bir önemli bir kilometre taşıdır.

HAFTA 5 Front-End Teknolojileri JavaScript, jQuery, AJAX ve duyarlı tasarım: Artık öğrenciler test odaklı, güvenli, veritabanı destekli web uygulamaları oluşturmak olduğunu, diğer ön uç teknolojileri hakkında konuşmaya başlamanın zamanı geldi. JavaScript, aynı zamanda web dili olarak bilinir: Öğrenciler ikinci dil öğrenme başlar. Cuma meydan dünyanın en popüler web sitelerinden biri olan ön uç reimplement öğrencilere sorar.

HAFTA 6 Lab Hafta Bu öğrencilerin öğrenme pekiştirmek için izin veren bir az yapılandırılmış haftadır. Öğrenciler, önceki hafta konularını tekrar tercih cevapsız çalışma yetişmek veya yeni projeler keşfetmek olabilir.

HAFTA 7 node.js Öğrenciler güçlü tam yığın uygulamaları oluşturmak için bunları birleştirerek kendi Açısal (popüler ön uç çerçevesi) öğrenerek JavaScript bilgi ve düğüm (sunucu için JavaScript) genişletin. Cuma meydan Yakut bilgi ferahlatıcı dayanmaktadır.

HAFTA 8 Raylar Temelleri Ruby

  1. haftada biz Ruby on Rails ile çalışmaya başlamak. Artık öğrenciler Ruby sağlam bir anlayış, web (HTTP, HTML, JavaScript, vb) ve deneyim kullanarak veritabanları var. Bütün bu bilgi ile donanmış, onlar sadece onlar olmadan ne yapabilirim otomatik olarak kolay Raylar anlamak bulabilirsiniz. Biz ActiveRecord, varlık boru hattı, yönlendirme ve Raylar mimarisi hakkında konuşmak Bu hafta. Cuma meydan Ruby on Rails temelleri üzerinde duruluyor.
takım

HAFTA 9

Raylar Konular Gelişmiş Ruby Bu hafta hakkında daha ileri konular konuşma: Websockets, HTML5 API'ler, Bootstrap veya Foundation kullanarak, çeşitli API'leri bağlanırken: Çizginin, Twilio, vb Bu hafta için sorun bu konularda odaklanır.

HAFTA 10 final projesi Artık öğrencilerin güvenli genç geliştiriciler. onların test becerilerini koymak için, onlar başladığından beri onlar geldim ne kadar gösteren bir nihai proje oluşturmak. yerine daha az sayıda yeni konular tanıtmak ve bu hafta son projenin ilk versiyonunu oluşturmak için öğrencilere yardım odaklanmak.

HAFTA 11 Mezuniyet Hafta erken nihai projeler mümkün olduğunca cilalı olduğundan emin olmak için bir özellik donma beyan ederim. Tüm ekipler geç en etkileyici kod yazmak için birbirlerine daha iyi performans çalışırken kalmak Bu, Makineleri Akademisi en yoğun hafta. Hiçbir Cuma zorluk yoktur. Bunun yerine, arkadaşlar, ailesine işe ortakları, İşverenler, eski-öğrenci ve Makineleri Akademisi aday öğrenciler katıldığı bir parti tarafından izlenen bir mezuniyet törenine var.

HAFTA 12 Hafta işe Bu hafta bizim yeni mezun uzman yerleşimleri ekibin kişisel ilgi alırsınız. Onlar yaşam boyu öğrenme becerilerini honlama ve iş piyasasına girmeye hazırlanıyor odaklanır. Bu açık kaynak kodu üzerinde çalışıyor, hatta bu konuda biz ortak yardım kuruluşları için projeler üzerinde çalışırken, teknik testleri içerebilir. girişimci olarak Makineleri katılmak isteyen öğrenciler için, bu MVP üzerinde çalışmaya başlamak için harika bir hafta!

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
16 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
8,000 GBP
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste