Wanderlust Değişim Hakkında

Wanderlust Exchange, 2014 yılında, denizaşırı gençler için eğitici seyahat, gönüllülük, Mandarin öğrenme, çocuk bakımı ve İngilizce derslerini bir araya getiren fırsatlar ile kuruldu. Çin'in ev sahibi aileleriyle kalarak Çin'i otantik bir dokunuşla deneyimlemek için harika bir yol.

İngiliz kredi kelimesi "seyahat uğraması", Orta Yüksek Alman tarihine kadar uzanıyor. Yolculuk tutkusu, bilinmeyeni tecrübe ederek, öngörülemeyen zorluklarla yüzleşerek, alışılmamış kültürleri, yaşam şekillerini ve davranışları tanımak suretiyle kendini geliştirmeye yönelik yoğun bir dürtüyü yansıtır.

Kültürel bölünmeyi bir araya getirme, katılımcıların dünyadaki aktif katılımcılar olmak için öz-farkındalık ve kültürler arası yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için kaliteli otantik kültürel deneyimler sağlıyoruz.

Konfor bölgenizle başka bir kültürü tanımak gerektiğine inanıyoruz, bireyleri dünya vatandaşlarına geniş bir vizyon, merhamet, esneklik ve kendimizi daha iyi anlamamızı sağlıyor.

Görevimiz

Kitapta

1. Ben uygarlığı yazın: Tüm gezegensel güç onların kontrolü altındadır.

2. Tip II uygarlık: güneşin tüm gücünü kullanabilecek olanlar.

3. Tip III uygarlık: tüm galaksinin gücünü kullanabilenler. Galaksinin uzay şeritlerini serbestçe dolaşıyorlar.

Kendi uygarlığımızın Tip 0 uygarlığına uygun olduğunu tartıştı. Gezegenimize düşen güneş enerjisinin sadece küçük bir kısmını kullanıyoruz. Ama zaten Dünya üzerinde ortaya çıkan bir Tip I uygarlığın başlangıcını görüyoruz: İnternet tüm gezegeni birbirine bağlıyor; Avrupa Birliği'nin yükselişi; İngilizce, Dünyadaki bir numaralı ikinci dildir; Yerel kültürler ve gelenekler yeryüzündeki binlerce çeşitte gelişmeye devam edecek, ancak insanların mozaikleri üzerinde bir gezegensel kültür hakim olacak.

En tehlikeli geçiş, Tip 0 ve Tip 1 uygarlık arasında olabilir. Tip 0 uygarlığı, yükselişini türeyen sekterizm, köktencilik ve ırkçılıkla sarılı.

Bu kültürlerarası deneyim sayesinde, daha geniş bir zihin, görüş ve kalp ile daha fazla merhamet, anlayış ve takdirle, dünyayı ve kendinizi daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.

 • Katılımcıların dünyadaki aktif katılımcılar olmak için öz-farkındalık ve kültürler arası yetkinlikleri geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Bu dil öğrenimi ve daldırma deneyimi ile katılımcıların Mandarin dil becerilerini kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Genç nesillere (ev sahibi çocuklar) hem kültürlerarası hem de kültürel olarak bu kültürlerarası değişim yoluyla ufuklarını genişletmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Ev sahibi ailelere yabancı bir kültür hakkında bilgi edinme, katılımcılar ile sonsuz dostluğu teşvik etme fırsatı sunmayı hedefliyoruz.
 • Kültürü, bu otantik kültür değişim programı aracılığıyla bölüştürmeyi ve daha iyi bir anlayış yaratmayı hedefliyoruz. Bu, dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek için çok önemli.

Degerlerimiz

 • Bütünlük
 • Yaratıcılık
 • Şükran
 • Merak
 • Eğlence

Neden Wanderlust değişimi?

 • Çin'de kaldığınız süre boyunca harika bir deneyim yaşamanızı önemsiyoruz, böylece ev sahibi aileleri gizlice ekrana getiriyoruz
 • Varışınızda kullanışlı yönlendirme kursu sunuyoruz
 • Çin kültürünü daha da keşfetmeniz için çeşitli kültürel aktiviteler düzenliyoruz.
 • Böyle bir deneyimden geçtiğini görmeyi çok isteriz
 • Çin'deki ömür boyu maceranız boyunca rehber olmayı çok isteriz
 • "Bakıcınızı beslemek için buradayız
Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Wanderlust Exchange China

Mogao mağaraları Çin Budizm mağaraları tarafından bilinir ve Longmen Grottoes ve Yungang Grottoes ile birlikte Çin'in üç ünlü antik Budist heykel sitelerinden biridir. Çi ... [+]

genel bakış

Mogao mağaraları Çin Budizm mağaraları tarafından bilinir ve Longmen Grottoes ve Yungang Grottoes ile birlikte Çin'in üç ünlü antik Budist heykel sitelerinden biridir. Çin'deki Dünya Mirası alanlarından biri olan mağaralar, 1.000 yıllık bir dönemi kapsayan Budist sanatının en güzel örneklerini içermektedir. Mogao mağaralarında gönüllü olarak, Mogao Mağaraları'nın tarihini öğrenecek ve onları dünya çapındaki ziyaretçilere tanıtacaksınız.

Projenin yeri: Dunhuang, Çin

Başlangıç ​​zamanı: Mayıs 2019 / Mayıs 2020

Proje süresi: 5 hafta

Varış havalimanı: Şanghay Pudong Havaalanı

Program ücreti: 600 USD... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Çin Halk Cumhuriyeti
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
May 2019
5 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Wanderlust Exchange China

Bu proje, Çin'deki en başarılı ve modern şehirlerden biri olan Şanghay'da Çin çocuklarına tenis öğrenmede yardımcı olma konusunda size eğlenceli bir fırsat sunuyo ... [+]

Tenis Antrenörü StajıPrograma Genel Bakış

Bu proje, Çin'deki en başarılı ve modern şehirlerden biri olan Şanghay'da Çin çocuklarına tenis öğrenmede yardımcı olma konusunda size eğlenceli bir fırsat sunuyor. Bir tenis antrenörü asistanı olarak, çoğunlukla 4-10 yaş arası çocuklara tenis öğretiyor olacaksınız.

Yer: Şangay, ÇinBaşlangıç ​​zamanı: 1 TemmuzKalma süresi: 2-3 ayVarış havalimanı: Şanghay Pudong HavaalanıBaşvuru Koşulları:18-35 yaşında300 saat tenis oynama deneyimiÇocuk bakımı veya ilgili koçluk tecrübesiOrtaokul diploması ve üstüSağlıkta iyiSabıka kaydı temizleSorumluluklar:4-12 yaş arası çocuklara tenis koçlu... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Çin Halk Cumhuriyeti
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
July 2019
Full-time
2 - 3 ay
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Wanderlust Exchange China

Wanderlust Exchange, öğrencilere eğitici seyahat, Mandarin öğrenimi, çocuk bakımı ve İngilizce dersi entegre eden fırsatlar sunar. Yurtdışındaki gençlerin Çin'i ev sa ... [+]

Wanderlust Au Pair Çin Programı

Wanderlust Exchange, öğrencilere eğitici seyahat, Mandarin öğrenimi, çocuk bakımı ve İngilizce dersi entegre eden fırsatlar sunar. Yurtdışındaki gençlerin Çin'i ev sahibi ailelerle kalarak Çin'i otantik bir dokunuşla deneyimlemek için büyük bir şans.

Au Pair Çin Programına Genel Bakış

Ev sahibi ailelerin yerleri: Çoğunlukla Şangay'da (Pekin, Chongqing, Hangzhou, Tian Jin ve diğer büyük şehirlerde ev sahibi ailelerimiz var)

Program zaman aralığı: 3 ay-12 aySiz verin: Haftada 30 saat çocuk bakımı ve İngilizce dersiSende: 1500 RMB harçlık / aySen almak: 3000-12000 RMB uçuş olarak (3-12 aylık program için ka... [-]
Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Çin Halk Cumhuriyeti
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
September 2019
Full-time
3 - 12 ay
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Wanderlust Exchange China

Wanderlust Gönüllü Programı, Çin - Şanghay'daki modernist ve en kalabalık şehirlerden birini keşfetme fırsatına sahip olmanız için en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fa ... [+]

Yolculuk Gönüllü Programı

Wanderlust Gönüllü Programı, Çin - Şanghay'daki modernist ve en kalabalık şehirlerden birini keşfetme fırsatına sahip olmanız için en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fark yaratma fırsatı sunuyor. Ciddi yaralanan yetimlerin daha iyi bir tıbbi tedavi için gönderildiği bir çocuk hastanesinde bulunan bir yetimhanede kalacaksınız. Bu çocuklar Çin'in kırsal bölgelerindeki diğer yetimhanelerden geliyorlar ve sevginiz ve sevginizle onların iyileşmesi için onlara yardım edebilirsiniz.

Programa Genel Bakış:

Bu proje size, Çin'in en başarılı ve modern şehirlerinden biri olan Şangay'da en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fark yaratma fırsatı sunuyor. Gönüllü olarak, daha iyi tıbbi tedavi almak için yaralı ve hasta yetimlerin gönderildiği bir çocuk hastanesinde bulunan bir yetimhanede kalacaksınız. Bu çocuklar Çin'in kırsal bölgelerindeki diğer yetimhanelerden geliyorlar ve sevginiz ve sevginizle onların iyileşmesi için onlara yardım edebilirsiniz.... [-]

Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Çin Halk Cumhuriyeti
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shanghai
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 - 24 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Address
2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Çin Halk Cumhuriyeti