Wanderlust Exchange China

Giriş

Wanderlust Değişim Hakkında

Wanderlust Exchange, 2014 yılında, denizaşırı gençler için eğitici seyahat, gönüllülük, Mandarin öğrenme, çocuk bakımı ve İngilizce derslerini bir araya getiren fırsatlar ile kuruldu. Çin'in ev sahibi aileleriyle kalarak Çin'i otantik bir dokunuşla deneyimlemek için harika bir yol.

İngiliz kredi kelimesi "seyahat uğraması", Orta Yüksek Alman tarihine kadar uzanıyor. Yolculuk tutkusu, bilinmeyeni tecrübe ederek, öngörülemeyen zorluklarla yüzleşerek, alışılmamış kültürleri, yaşam şekillerini ve davranışları tanımak suretiyle kendini geliştirmeye yönelik yoğun bir dürtüyü yansıtır.

Kültürel bölünmeyi bir araya getirme, katılımcıların dünyadaki aktif katılımcılar olmak için öz-farkındalık ve kültürler arası yetkinliklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için kaliteli otantik kültürel deneyimler sağlıyoruz.

Konfor bölgenizle başka bir kültürü tanımak gerektiğine inanıyoruz, bireyleri dünya vatandaşlarına geniş bir vizyon, merhamet, esneklik ve kendimizi daha iyi anlamamızı sağlıyor.

Görevimiz

Kitapta

1. Ben uygarlığı yazın: Tüm gezegensel güç onların kontrolü altındadır.

2. Tip II uygarlık: güneşin tüm gücünü kullanabilecek olanlar.

3. Tip III uygarlık: tüm galaksinin gücünü kullanabilenler. Galaksinin uzay şeritlerini serbestçe dolaşıyorlar.

Kendi uygarlığımızın Tip 0 uygarlığına uygun olduğunu tartıştı. Gezegenimize düşen güneş enerjisinin sadece küçük bir kısmını kullanıyoruz. Ama zaten Dünya üzerinde ortaya çıkan bir Tip I uygarlığın başlangıcını görüyoruz: İnternet tüm gezegeni birbirine bağlıyor; Avrupa Birliği'nin yükselişi; İngilizce, Dünyadaki bir numaralı ikinci dildir; Yerel kültürler ve gelenekler yeryüzündeki binlerce çeşitte gelişmeye devam edecek, ancak insanların mozaikleri üzerinde bir gezegensel kültür hakim olacak.

En tehlikeli geçiş, Tip 0 ve Tip 1 uygarlık arasında olabilir. Tip 0 uygarlığı, yükselişini türeyen sekterizm, köktencilik ve ırkçılıkla sarılı.

Bu kültürlerarası deneyim sayesinde, daha geniş bir zihin, görüş ve kalp ile daha fazla merhamet, anlayış ve takdirle, dünyayı ve kendinizi daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.

 • Katılımcıların dünyadaki aktif katılımcılar olmak için öz-farkındalık ve kültürler arası yetkinlikleri geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Bu dil öğrenimi ve daldırma deneyimi ile katılımcıların Mandarin dil becerilerini kazanmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Genç nesillere (ev sahibi çocuklar) hem kültürlerarası hem de kültürel olarak bu kültürlerarası değişim yoluyla ufuklarını genişletmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.
 • Ev sahibi ailelere yabancı bir kültür hakkında bilgi edinme, katılımcılar ile sonsuz dostluğu teşvik etme fırsatı sunmayı hedefliyoruz.
 • Kültürü, bu otantik kültür değişim programı aracılığıyla bölüştürmeyi ve daha iyi bir anlayış yaratmayı hedefliyoruz. Bu, dünyayı yaşamak için daha iyi bir yer haline getirmek için çok önemli.

Degerlerimiz

 • Bütünlük
 • Yaratıcılık
 • Şükran
 • Merak
 • Eğlence

Neden Wanderlust değişimi?

 • Çin'de kaldığınız süre boyunca harika bir deneyim yaşamanızı önemsiyoruz, böylece ev sahibi aileleri gizlice ekrana getiriyoruz
 • Varışınızda kullanışlı yönlendirme kursu sunuyoruz
 • Çin kültürünü daha da keşfetmeniz için çeşitli kültürel aktiviteler düzenliyoruz.
 • Böyle bir deneyimden geçtiğini görmeyi çok isteriz
 • Çin'deki ömür boyu maceranız boyunca rehber olmayı çok isteriz
 • "Bakıcınızı beslemek için buradayız
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs Tam zamanlı 2 - 3 ay July 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai

Bu proje, Çin'deki en başarılı ve modern şehirlerden biri olan Şanghay'da Çin çocuklarına tenis öğrenmede yardımcı olma konusunda size eğlenceli bir fırsat sunuyor. Bir tenis antrenörü asistanı olarak, çoğunlukla 4-10 yaş arası çocuklara tenis öğretiyor olacaksınız. [+]

Tenis Antrenörü StajıPrograma Genel Bakış

Bu proje, Çin'deki en başarılı ve modern şehirlerden biri olan Şanghay'da Çin çocuklarına tenis öğrenmede yardımcı olma konusunda size eğlenceli bir fırsat sunuyor. Bir tenis antrenörü asistanı olarak, çoğunlukla 4-10 yaş arası çocuklara tenis öğretiyor olacaksınız.

Yer: Şangay, ÇinBaşlangıç ​​zamanı: 1 TemmuzKalma süresi: 2-3 ayVarış havalimanı: Şanghay Pudong HavaalanıBaşvuru Koşulları:18-35 yaşında300 saat tenis oynama deneyimiÇocuk bakımı veya ilgili koçluk tecrübesiOrtaokul diploması ve üstüSağlıkta iyiSabıka kaydı temizleSorumluluklar:4-12 yaş arası çocuklara tenis koçluğu yardım etHaftalık olarak 20 saatlik tenis koçluğu (her hafta 2 tam gün)Ne dahil:Konaklama: paylaşılan konaklama / özel odaYiyecek: Günde 3 öğünHavaalanı karşılama ve transferOryantasyon: Çin'e Giriş, Kültür ve Gümrük, Kurallar ve Beklentiler, Güvenlik, Seyahat Olanakları, Projeye Giriş ve Yerleştirme, Şangay Gezisi.Destek: 7/24 destekAylık kültür daldırma faaliyetleri: Wanderlust, Çin kaligrafisi sınıfı, Çin resim sınıfı, Taiji sınıfı, Çin yemek pişirme dersleri vb. Gibi özlü Çin kültürünü tanımak için aylık olarak çeşitli kültürel daldırma faaliyetlerine sahiptir.Program ücreti:2 ay: 999 $3 ay: 1099 $Ne dahil değildir:ülkenizden Şanghay'a uçuşlarÇin'de yurtiçi taşımacılıkvize ücretiuluslararası sigortadiğer kişisel harcamalarMandarin sınıfları (eğer dili öğrenmek istiyorsanız Mandarin sınıflarına kaydolmanız için size yardımcı olabiliriz)Başvuru süreci:CV'nizi gönderinProgram yöneticimizle röportajTenis okulu müdürü ile söyleşiVize başvuru süreciUçuşunuzu ayırtınÇin'de gelmek [-]

Kampüs Tam zamanlı 3 - 12 ay September 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai

Wanderlust Exchange, öğrencilere eğitici seyahat, Mandarin öğrenimi, çocuk bakımı ve İngilizce dersi entegre eden fırsatlar sunar. Yurtdışındaki gençlerin Çin'i ev sahibi ailelerle kalarak Çin'i otantik bir dokunuşla deneyimlemek için büyük bir şans. [+]

Wanderlust Au Pair Çin Programı

Wanderlust Exchange, öğrencilere eğitici seyahat, Mandarin öğrenimi, çocuk bakımı ve İngilizce dersi entegre eden fırsatlar sunar. Yurtdışındaki gençlerin Çin'i ev sahibi ailelerle kalarak Çin'i otantik bir dokunuşla deneyimlemek için büyük bir şans.

Au Pair Çin Programına Genel Bakış

Ev sahibi ailelerin yerleri: Çoğunlukla Şangay'da (Pekin, Chongqing, Hangzhou, Tian Jin ve diğer büyük şehirlerde ev sahibi ailelerimiz var)

Program zaman aralığı: 3 ay-12 aySiz verin: Haftada 30 saat çocuk bakımı ve İngilizce dersiSende: 1500 RMB harçlık / aySen almak: 3000-12000 RMB uçuş olarak (3-12 aylık program için kalış süresine bağlı olarak)Öğreniminiz: 3 saat Mandarin dersi / haftaHer hafta 1,5 gün izin alırsınızSen olsun: Uluslararası sağlık sigortasıSen olsun: Vize uygulamasıÖdeme: 0 $ başvuru ücreti 100 $ downpayment (downpayment program tamamlandıktan sonra au çiftlerine tamamen iade edilecektir)Şunları uygulayabilirsiniz:18-28 yaşındaOrtaokulu bitirdiniz miİngilizce yeterSabıka kaydı yokKültürel farklılıklara açıkİngilizce öğretebilir [-]

Kampüs Tam zamanlı 2 - 24 hafta September 2019 Çin Halk Cumhuriyeti Shanghai

Wanderlust Gönüllü Programı, Çin - Şanghay'daki modernist ve en kalabalık şehirlerden birini keşfetme fırsatına sahip olmanız için en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fark yaratma fırsatı sunuyor. Ciddi yaralanan yetimlerin daha iyi bir tıbbi tedavi için gönderildiği bir çocuk hastanesinde bulunan bir yetimhanede kalacaksınız. [+]

Yolculuk Gönüllü Programı

Wanderlust Gönüllü Programı, Çin - Şanghay'daki modernist ve en kalabalık şehirlerden birini keşfetme fırsatına sahip olmanız için en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fark yaratma fırsatı sunuyor. Ciddi yaralanan yetimlerin daha iyi bir tıbbi tedavi için gönderildiği bir çocuk hastanesinde bulunan bir yetimhanede kalacaksınız. Bu çocuklar Çin'in kırsal bölgelerindeki diğer yetimhanelerden geliyorlar ve sevginiz ve sevginizle onların iyileşmesi için onlara yardım edebilirsiniz.

Programa Genel Bakış:

Bu proje size, Çin'in en başarılı ve modern şehirlerinden biri olan Şangay'da en çok ihtiyaç duyulan yerde bir fark yaratma fırsatı sunuyor. Gönüllü olarak, daha iyi tıbbi tedavi almak için yaralı ve hasta yetimlerin gönderildiği bir çocuk hastanesinde bulunan bir yetimhanede kalacaksınız. Bu çocuklar Çin'in kırsal bölgelerindeki diğer yetimhanelerden geliyorlar ve sevginiz ve sevginizle onların iyileşmesi için onlara yardım edebilirsiniz.... [-]


İletişim

Adres 2nd Floor, No.588, East Yan'an Road
200002 Shanghai, Shanghai, Çin Halk Cumhuriyeti