İş Pathway Üniversite Vakfı

Twin Group

Program Açıklaması

İş Pathway Üniversite Vakfı

Twin Group

İş Pathway Üniversite Vakfı

Mekanlar: Londra ve Eastbourne

İş Pathway Vakfı, denizaşırı öğrencilerin bir İngiltere üniversitesine girmesine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu program, bağımsız bir akademik yeterlilik içerir ve başarılı tamamlama, iş ile ilgili bir lisans derecesi kursu üzerine bir yer için Twin'in ortağı Üniversitelerinden bir teklif ile sonuçlanacaktır.


genel bakış

Bu program kendi ülkesinde ortaokulu bitirmiş ancak henüz bir İngiltere üniversitesine doğrudan giriş şartlarını karşılamayan öğrenciler için yapılmıştır. Bu ders öğrencilere İngiltere'deki üniversitelerin% 95'i tarafından iş ile ilgili lisans dereceleri için giriş koşullarının tümünü veya bir kısmını karşıladığı kabul edilen bir Pearson BTEC Seviye 3 Ulusal Diplomasını kazanma fırsatı verir.

Vakfın iş programını tamamladığınız zaman, bir İngiliz üniversitesinde - dil, akademik ve kültürel olarak - yaşam için tamamen hazır olacaksınız.


İngiltere üniversiteleri ile ortak çalışıyoruz

Bu dersin tamamlanması, ortak üniversitelerimizden bir teklifle sonuçlanır. Muhasebe lisansı, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları, Turizm ve Ağırlama, Lojistik, Pazarlama, Perakendecilik ve daha bir çok lisans derecesini içermektedir.

Öğrenciler her zaman belirli üniversiteler ile lisans programları için giriş koşullarını kontrol etmelidir.

Şu anda , Derby Üniversitesi, Greenwich Üniversitesi ve Hertfordshire Üniversitesi ile ortak çalışıyoruz .


Daha fazla bilgi


Pearson BTEC Seviye 3 Ulusal Diploma Nedir?

BTEC Seviye 3 Ulusal Diplomalar, akademik, mesleki ve işle ilgili nitelikler sunan İngiltere'nin en büyük ödül kuruluşu olan Pearson tarafından verilir.

Her yıl 100.000'den fazla BTEC öğrencisi İngiltere üniversitelerine başvuruyor. A-Seviyeleri ile birlikte, üniversiteye erişmek için alınan en yaygın kabul görmüş niteliklerdir.

Bu yeterlilikler, İngiltere üniversiteleri ve işverenler tarafından, iş ile ilgili lisans dereceleri yapmak için gereken koşulların çoğunu veya tümünü yerine getirdiği şekilde kabul edilmektedir. Lise sertifikanız ve uygun İngilizce seviyenizle birlikte, bu yeterlilik, iş ile ilgili bir lisans derecesinde sizin için bir yer sağlayabilir.

Yüksek dereceli üniversiteler ek giriş şartlarına sahip olacak ve sizin için doğru üniversiteyi bulmanıza yardımcı olacak uygulama danışmanlığı sunacağız.


Kurs içeriği


Pazarlama Kampanyası Geliştirme

Bir pazarlama kampanyasının nasıl geliştirildiğini öğrenin. Bir işletmenin kampanyasını geliştirirken gerçekleştirmesi gereken sürecin farklı aşamalarını görmek için pazar araştırması verilerini kullanın. Ayrıca kendi kampanyanızı planlayacaksınız.

İşletmeyi Keşfetmek

İşletmelerin başarılı olması için nelere ihtiyaç olduğunu, işletmelerin nasıl organize olduklarını, nasıl iletişim kurduklarını, faaliyet gösterdikleri çevrenin özelliklerini ve bunların nasıl şekillendiğini ve faaliyetlerini nasıl ele alacağına dair genel bir bakış elde edin.

Kişisel ve İşletme Finansmanı

Finansal bilgileri nasıl anlayacağınızı, analiz edeceğinizi ve hazırlayacağınızı öğrenin. Kârlılık, likidite ve iş verimliliğini nasıl analiz edeceğinizi öğrenecek ve finansal danışmanlık ve destek alabileceğiniz yer hakkında bilgi edineceksiniz.

Bir Etkinliği Yönetmek

Hem büyük hem de küçük birtakım olaylara bakarak, bir etkinliği kendiniz planlamak ve düzenlemek için bir etkinlik yönetimi anlayışına sahip olacaksınız.

Uluslararası iş

Uluslararası pazarlardaki ekonomik ortamı ve kültürel faktörleri ve işin nasıl yürüdüğü üzerindeki etkisini araştıracaksınız.

Yönetim İlkeleri

Bir işletmenin faaliyetinin etkili bir şekilde planlanması ve organize edilmesi, başarıyı önemli ölçüde etkileyebilir. İşletme zorluklarına ve çevrede meydana gelen değişimlere karşılık olarak yönetim yaklaşımlarını nasıl adapte edeceğinizi öğrenin.


İngilizce ve çalışma becerileri modülleri:


Akademik İngilizce (EAP)

Akademik İngilizce kurallarını öğrenmek ve üniversiteye uygun okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmek.

Çalışma becerileri

İngiltere üniversitelerinde kullanılan yaklaşımlar hakkında bilgi edinin: okuma becerileri ve eleştirel düşünme, araştırma, sunum, seminer ve grup çalışmalarına katılma ve sınavlarda deneme yazma.


Ek modüller

Kurs, Kurs başlangıcında Twin tarafından seçilecek aşağıdaki modüllerden 2 içerir:

Maliyet ve Yönetim Muhasebesi

Çalışma maliyeti ve yönetim muhasebesi ve finansal planlama, iş maliyetlerinin kontrolü, izlenmesi ve değerlendirilmesi ile ilişkisi

Dijital Pazarlama

Web tabanlı pazarlamanın farklı yönlerini ve başarılı bir dijital pazarlama kampanyası sunmak için kullanılabilecek kanalları inceleyin.

Eğitim ve Geliştirme

Eğitim ve gelişim eğitimi alın ve başarılı işletmelerin sundukları eğitim programlarını planlaması ve yönetmesi gerektiğini kabul edin.

Pazar araştırması

Bir işletmede yapılan pazar araştırmasının amacını ve türünü inceleyin, araştırmanın amaçlarını ve takip edilen süreçleri göz önünde bulundurun.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi July 3, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Eastbourne, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Birleşik Krallık - Eastbourne, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste