Sanat Çalışmaları Lisans Sertifika Programı

Sanat Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Sanat Çalışmaları

Genellikle kişinin üniversite eğitimi için bir başlangıç ​​noktası olarak kullanılan, bir lisans belgesi resmi lisans programının parçası olmayan, belirli bir disipline ilişkin önceden belirlenmiş ders tamamlamak olanlara verilir. Sertifika programları içerik, maliyet ve uzunluk bakımından geniş değişir.

Sadece sanatta bir lisans belgesi nedir? Bu programlar, içerik ve süre açısından dalgalanma olsa da, katılımcılar bu tür diğerleri arasında dans, grafik sanatı, grafik tasarım, kostüm tasarımı, film, müzik ve tiyatro gibi sanat ortamlar ile ilgili becerilerini geliştirmek için onları sağlayan ders beklemesin. çeşitli sanatsal ortamlar tarihsel bir bakış ek olarak, bazı programlar birkaçına odaklanmak yakından diğerlerine göre, diğer programların konusuyla daha kapsayıcı bir yaklaşım alırken.

Genellikle, lisans belgesi ön kolej kurs doğru konabilir.Ayrıca, sanat ile ilgili yüksek prestij pozisyonları yüksek ücretli bir iştirak veya lisans arazi olmayanlar yardımcı olabilir.

sanatlarda bir lisans belgesi sabitlemek için belirlenmiş maliyeti yoktur. Aksine, okul masrafları, okul bulunduğu sunan ve ne kadar popüler sertifika programı olduğunu kanıtlıyor nerede gibi faktörlere dolayı farklıdır.

sanat lisans sertifika kazanmak olanlar farklı alanlarda bir dizi genelinde kariyer kurmak. Bazı mezunlar heykel, dans veya tiyatro gibi sanat öğretmenleri ya da sanat belirli bir tip öğretmenleri olarak iş bulmak için gitmek. Diğerleri ressamlar, heykeltıraşlar, model tasarımcısı, kuyumcu, kostüm tasarımcıları veya makyaj sanatçıları olarak çalışmaktadır. Diğerleri sonuçta sanat ile ilgili bir ortak ya da lisans derecesini aldıktan doğru Steppingstone olarak sertifika kullanmak.

Bizim veritabanı dünya çapında okullar tarafından çevrimiçi sunulan birçok sanatla ilgili sertifika programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

London School of Theology
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl August 2018 Birleşik Krallık Greater London + 1 daha

- İncil Anketi - İncil ve Dünya - Kişisel, Manevi ve Beceri Oluşumu [+]

Sanat Çalışmaları En iyi Lisans Sertifika Programları 2018. Zorunlu Modüller İncil Anketi - İncil ve Dünya - Ruhsal ve Kişisel, Beceri Oluşumu 1 - Giriş Hıristiyan Doktrini için - İbadet ve Müzik Bakanlığı - - İbadet 1 İlahiyat Yaratıcı ve Performans Çalışmaları 1 - Uygulamalı Müzik Becerileri Opsiyon modülleri (aşağıda One seçenek) Hıristiyan Yılın Ritim: İbadet İletişim & Multi-Medya Becerileri - -: - Gençlik ve İbadet Performans Becerileri Zaman ve İbadet Kuşaklararası İbadet 1 [-]