necAlmanya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biri olan IUBH, New European College Uluslararası Yönetimde Lisans, Yüksek Lisans ve MBA programları sunmaktadır./>

Münih - Almanya'nın Ekonomik Lokomotifi

Avrupa'nın en zengin ve en müreffeh şehirlerinden biri olan Münih'te bulunan öğrenciler, gelecekteki istihdam için büyük fırsatlar sunmaktadır . Çok uluslu şirketlerin (BMW, Münih Re, Allianz, Microsoft ve daha birçokları) ve düşük işsizlik oranlarının özel kombinasyonu Münih'i kariyerinizi incelemek ve geliştirmek için çok arzu edilen bir şehir haline getirmektedir./>

Kişiselleştirilmiş Dikkat

Küçük gruplar (en fazla 25 öğrenci) öğrencilerimiz ve öğretim görevlileri arasındaki sık etkileşimi sağlar. Gerçek hayattaki iş durumları, ödevler, simülasyonlar ve sunumlar, öğrencilerimizin iletişim becerilerini iş prensipleri ve uygulamaları temelinde geliştirebilecekleri bazı yöntemlerdir. Sınıf formatımız, öğretim üyelerimizle birebir tartışmaları geliştirmeye, kavramları, fikirleri ve problemleri ilerletmeye ve geliştirmeye teşvik eder . Her sömestrde, öğrencilerimize temel ders çalışmalarıyla ilgili bir dizi kurumsal ziyaret fırsatı sunulmaktadır.

Uluslararası topluluk

Öğrencileri küresel iş dünyasına hazırlamak için, tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir. Uluslararası bir eğitim kurumu ve fakülte ile birlikte - 40 milliyet (kampüste konuşulan 27 dil) - öğrenciler uluslararası istihdam edilebilirlikleri için güçlü bir temel olan bir iş eğitimi alırlar . nec

Yabancı öğrencilerin Münih'teki faydaları (Almanya)

Almanya, Münih'teki New European College okurken, yaz tatillerinde haftada 20 saat veya haftada 40 saat çalışabilirsiniz. Bunun dışında, herhangi bir programdan mezun olduktan sonra 18 aylık iş arayan vizeye hak kazanırsınız (1,5 yıl Almanya'da iş aramak için izin almak zorundadır) İşletme okulunun yönetimi aktif olarak öğrencileri staj / iş aramalarını bölgedeki desteklemektedir. .

Deneyimli Fakülte

Programımızın temel ilkeleri ile uyumlu olarak, deneyimli akademisyenler ve endüstri profesyonellerinden en üst düzey standartlarda öğretmenlik yaparak, öğrencilerimize başarılı olmak için ihtiyaç duydukları pratik beceriler ve varlıkları hazırlıyoruz.

Top Rank ve Alman Devlet Akredite Dereceleri

Almanya'daki uygulamalı bilimlerin önde gelen özel üniversitelerinden biri olan partnerimiz International University Bad Honnef (IUBH), Almanya'nın en iyi özel üniversitesi olan Yüksek Öğretim ve Gelişim Sıralamasında (CHE 2014 ve 2016 yıllarında) en üst sıralarda yer aldı . işletme bilimlerinde uygulamalı bilimler . Bunun üzerine, IUBH, Alman Bilim ve İnsani Bilimler Konseyi (Wissenschaftsrat) kurumsal akreditasyonu tarafından on yıl için verilebilecek azami miktardır. Ayrıca, IUBH Uluslararası İş İdaresi Akreditasyonu Vakfı'ndan (FIBAA) beş premium mühür elde eden ilk Alman üniversitesidir. FIBAA altın prim mührü, kendi programları için akademik kurumlara verdiği en yüksek akademik kalite standardıdır. FIBAA, Alman hükümeti, Avusturya ve İsviçre hükümetlerinin yanı sıra Hollanda hükümeti tarafından bir kalite güvence ajansı olarak kabul edilmektedir. New European College , öğrenciler akademik maddeye ve iş dünyasındaki uygulamalarına odaklanan bir eğitim kurumu bulurlar.

Programlarımız:

Küçük gruplar, tamamlayıcı kurslar ve pragmatik yaklaşıma güçlü bir odakla, Uluslararası Yönetimdeki BA, başarılı bir iş kariyerine hazırlar. lisans eğitimini sürdürmek isteyen ve Yönetim, İşletme veya Ekonomi alanında daha önce herhangi bir çalışmayı tamamlamayan olağanüstü uluslararası öğrenciler, İşletme Dışı Mezunlar Yüksek Lisans programımıza başvurabilirler. .

Sanat Ustası, iş dünyasına ve akademik dünyaya akademik yoldur. Program, bilimsel açıdan ve İşletme, Finans, Pazarlama ve Yönetim uygulamalarına odaklanmaktadır. İşletme Yüksek Lisansı (MBA), hem girişimciler hem de şirket çalışanları için akademik kariyer artışı olmuştur. Küreselleşme, gerçekten uluslararası bir iş eğitimi ile MBA mezunları gerektirir. New European College de dahil olmak üzere çok sayıda büyük bir seçkin MBA programları sunmaktadır:

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans Hazırlık

New European College

Yol Programı İngilizce üniversite düzeyinde eğitim dünyasına tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu 2 dönem sonra lisans programına katılmak için, Lisans programına giriş koşul ... [+]

Yol Programı İngilizce üniversite düzeyinde eğitim dünyasına tanıtmak için tasarlanmıştır.

Bu 2 dönem sonra lisans programına katılmak için, Lisans programı için giriş koşullarını yerine getirmeyen öğrenciler için yoludur.

Programda Derste İşletme Giriş, İş Matematik, İşletme İngilizce ve Almanca arasındadır.

Uluslararası başvuru odaklanan, bu programın başarılı bir şekilde tamamlanması Sanatları programı bizim Lisans içine yerleştirme garanti ve size Münih güzel şehirde öğrenci hayatı ile tanışma fırsatı verir.

O kimler için uygundur?

Lisans programı için giriş koşullarını yerine getirmeyen öğrenciler bu programa kayıt yaptırabilirler. Bizim lisans programına bir başarıyla tamamlanması garanti ilerlemesi.... [-]

Almanya Munich
October 2019
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome to New European College

New European College Commencement Ceremony 2016

New European College Commencement Ceremony 2017

New European College GmbH
Address
Wolfratshauser Strasse 84
81379 Munich, Bavaria, Almanya
Telefon
+49 89 81302018