University of Huddersfield

Giriş

Uluslararası Çalışma Merkeziniz

Uluslararası Çalışma Merkezi, uluslararası öğrencileri Huddersfield Üniversitesi'nde çeşitli lisans ve yüksek lisans derecelerine hazırlar. Birinci günden itibaren Üniversitenin bir parçası olacaksınız ve seçtiğiniz dereceye sorunsuz geçiş yapmak için ihtiyacınız olan tüm desteği alacaksınız.

Yüksek eğitim yolunuz

Herkesin çıkarlarına ve kariyer hedeflerine uymak için Uluslararası Çalışma Merkezi'nde bir ders var. Programlar, Study Group tarafından Huddersfield Üniversitesi ile birlikte sağlanmaktadır. Lisans programlarından master hazırlık aşamasına kadar, kurslarımız Huddersfield Üniversitesi'nde eğitim almanız gereken akademik ve İngilizce gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Küçük sınıflar ve özel eğitim ve destekle, İngiltere'de eğitim almanıza yardımcı oluruz.

Programınızı Uluslararası Çalışma Merkezi'nde başarıyla tamamladıktan ve gereken notları elde ettiğinizde, seçtiğiniz lisans veya lisansüstü diplomasını girebilirsiniz.

üniversiteye hazırlanmak

Huddersfield Üniversitesi'nde kampüsteki ilk günden beri öğrencisin. Kampüste eğitim alacaksınız ve öğreniyorsunuz ve kütüphane, spor salonu ve Öğrenci Birliği gibi tüm üniversite olanaklarına tam erişime sahip olacaksınız. Uluslararası Çalışma Merkezi'nde, üniversite tarzı öğretim deneyim ve akademik bilgilerinizi, İngilizce dil seviyenizi ve istihdam edilebilirlik yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Istihdam edilebilirlik becerileri geliştirin

International Study Centre'daki tüm kurslara, kariyer ve istihdam edilebilirlik unsuru olmak üzere, CareerAhead adı veriyoruz. Anahtar istihdam edilebilirlik becerileri geliştirmenize, neyi keşfettiğinize ve gelecekteki kariyerinize hazırlanmanıza yardımcı olacağız.

Küresel bir topluluğa katıl

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri memnuniyetle karşılıyor ve İngiltere'deki eğitiminiz boyunca yeni çevrenizden en iyi şekilde yararlanmanıza nasıl yardımcı olacağınızı biliyoruz. Uluslararası bir öğrenci olarak, üniversiteden temsil edilen 120 ülke vatandaşıyla dünyanın dört bir yanından gelen geniş bir topluluğun parçası olacaksınız.

Uluslararası Çalışma Merkezi

Uluslararası Çalışma Merkezi, başarılı bir kariyer için ilk adımı atmanıza yardımcı olacaktır. Huddersfield Üniversitesi kampüsünün kalbinde, uluslararası öğrenciler için özel olarak hazırlanmış lisans hazırlama programları sunuyoruz. Kurslarımız, sizi derece düzeyindeki zorluklara hazırlayacak ve sizi Huddersfield Üniversitesi'nde başarılı olmak için gereken akademik bilgi, çalışma ve İngilizce dil becerileri ile donatacaktır.

Neden Huddersfield Üniversitesi?

Huddersfield Üniversitesi, öğrencilerin kariyer başarısı konusunda kendilerine yardımcı olmaya adanmış modern ve yenilikçi bir üniversitedir. Kariyer odaklı dereceler, mükemmel öğretim ve destekleyici bir öğrenme deneyimi sayesinde, Huddersfield'deki öğrenciler kendilerini kişisel ve mesleki başarı için beceriler ve güven ile donatmış bulurlar.

Mükemmel kariyer fırsatlarının

Kariyere odaklı dereceler, pek çok staj ve işe yerleştirme, sizi mezuniyet sonrası kariyer için hazırlamak için gerçek dünya becerileri ile donatacaktır. Huddersfield, İngiltere'de (Higher Education Statistics Agency, 2013/14) işe yerleştirme kurslarının ilk on sağlayıcısından biridir ve 2000'den fazla öğrenci, her yıl İngiliz ve uluslararası işletmelerde işe yerleştirme işlerini tamamlamaktadır. Üniversitenin ayrıca Kariyer ve İstihdam Bürosunun bir parçası olarak uluslararası öğrencilere iki uzman danışmanı var ve 2015'te İstihdam edilebilirlik için QS 5 Yıldız derecelendirmesi ödülünü aldı.

Profesyonel öğretmenler

Üniversitedeki tüm akademik personel, profesyonel öğretmenlerdir ve her üye Yüksek Öğretim Akademisi (İngiltere'nin en iyi öğretim görevlilerini belirten ulusal bir organizasyon) üyesidir. Alanlarında uzman öğretmenler tarafından öğretileceksiniz ve burada önde gelen araştırma ve akademik yayınları bulunan 100'den fazla profesör var.

En iyi öğrenci deneyimi

Üniversite, 2015 Uluslararası Öğrenci Barometresindeki uluslararası öğrenciler tarafından oylandığı gibi, dünyanın en iyi öğrenci deneyimi için beşinci sırada. Bazı büyük şehirlerin aksine, Huddersfield size göre daha düşük bir yaşam maliyeti sunar, bu da paranız için daha fazla şey sağlar. Bu, Huddersfield'ın, Üniversitenin ve çevredeki alanların sunduğu her şeyin tadını çıkarmanın daha kolay olduğu anlamına geliyor. Gelişen bir kampüs topluluğuyla birlikte, üniversitede temsil edilen 120 ülke vatandaşı ve 100'den fazla öğrenci toplama kulübü bulacaksınız. Spor ve müzikten akademik, politikaya ve dine kadar her ilgi için bir şeyler var. Bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyorsan, daima kendin yaratabilirsin.

Potansiyelinizi geliştirin

Uluslararası Öğrenme Destek Programı, uluslararası öğrencilerin Birleşik Krallık'ta ve Huddersfield'daki hayatta uyum sağlamasına yardımcı olan uzman bir ekiptir. Onların özel desteği, rehberliği ve kaynakları sayesinde mümkün olan en iyi dereceyi ve gelecek başarıyı elde edebilirsiniz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Hazırlık Yılı »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Kampüs Tam zamanlı August 2019 Birleşik Krallık Huddersfield

Uluslararası Hazırlık Yılı, sizi seçtiğiniz lisans derecesinin ilk yılına hazırlamak için akademik bilgilerinizi ve İngilizce dil becerilerini geliştirecektir. Bu, dört güzergah seçimi olan üç dönemlik bir programdır. [+]

A Uluslararası Hazırlık Yılı seçtiğiniz lisans derecesinin ilk yılına hazırlanmak için akademik bilgilerinizi ve İngilizce dil becerilerinizi geliştirecektir. Bu, dört güzergah seçimi olan üç dönemlik bir programdır.

İşletme ve Hukuk, Otelcilik ve Turizm, Yönetim, Pazarlama, Ulaşım ve Lojistik

Uluslararası İşletme Yılı Hukuku, Otelcilik ve Turizm, Yönetim, Pazarlama veya Nakliye ve Lojistik, Muhasebe, Finans ve Pazarlama alanlarında bir derece hazırlar.

Akademik gelişiminiz için özel ve önemli olan genel yetenek konuları olan ana modülleri ve rota modüllerini inceleyeceksiniz.

Bilgisayar, Mühendislik ve Bilim

Bilgisayar, Mühendislik ve Bilim Uluslararası Kuruluş Yılı, bilgisayar, mühendislik, adli tıp, müzik teknolojisi ve farmasötik bilim gibi alanlarda bir derece hazırlar.... [-]