Coventry University London

Giriş

Uluslararası Çalışma Merkezi

A Coventry Üniversitesi Londra Uluslararası Çalışma Merkezi, Londra'nın iş merkezini temel alarak, uluslararası öğrencilere Üniversitede çeşitli derecelerde doğrudan bir rota sağlamaktadır.

Programlarımız, seçtiğiniz lisans programına ilerlediğinizde başarılı olmanız için gereken becerilere sahip olmanızı sağlamak için akademik modüller, çalışma becerileri ve İngilizce eğitiminden oluşur.

Coventry Üniversitesi Londra Uluslararası Çalışma Merkezi'nde becerilerinize, akademik geçmişinize ve yaşınıza bağlı olarak üç program arasında seçim yapabilirsiniz:

Uluslararası İşletme, Yönetim, Muhasebe, Finans ve Moda Yılı

Bu ders, uluslararası öğrencilerin İngiltere'de bir sınıfta başarılı olmasına ve lisans eğitimine giriş koşullarını karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Uluslararası Birinci Yıl İşletme, Yönetim, Muhasebe ve Finans

Bu ders lisans derecesinin ilk yılına eşdeğerdir ve seçtiğiniz derecenin ikinci yılına götürür.

İşletme, Yönetim, Muhasebe ve Finans Pre-Master Programı

Bu ders, uluslararası öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek Lisans derecenizde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık becerilerini ve bilgilerini kazanacaksınız.

Üniversite hayatında bir zevk

Uluslararası Çalışma Merkezi programları, sizi dereceye girerken karşılaşacağınız öğretim ve öğrenme stiline tanıtacaktır. Bire bir öğreticiler, küçük seminerler ve daha büyük ders gruplarının bir parçası olarak öğreneceksiniz.

Birinci sınıf tesislere erişim

İyi donanımlı merkezimizde eğitimin yanı sıra, kampüs içerisinde de geniş bir yelpazede yer alan olanaklara sahip olacaksınız; kütüphane ve son teknoloji konu kaynakları.

Seçtiğiniz programın sonunda derece eğitimi için tamamen hazırlanacaksınız ve Üniversitede başarılı olmak için gereken becerilere sahip olacaksınız.

Neden Coventry University London'u seçmelisiniz?

Kariyer odaklı eğitim ve programlarla Londra'nın merkezinde gerçek ticari deneyim

Küresel tanınmış kurum

Coventry University London'a katıldığınızda, dünya çapında tanınmış bir kalite kurumuna girdiğinizden emin olabilirsiniz.

  • Coventry Üniversitesi No.15 UK University (Guardian University Guide 2017) olarak sıralanmıştır.
  • Yılın Modern Üniversitesi (The Times ve The Sunday Times İyi Üniversiteler Rehberi, 2014, 2015 ve 2016)
  • Öğrencilerin% 91'i derslerdeki öğretimden memnun (NSS 2014)
  • Ulusal Öğrenci Anketi (Guardian University League Table 2015) temel alınarak geri bildirim tatmini için 1 numaralı UK üniversitesi,
  • Öğrenci deneyimi için yılın Üniversitesi (The Times ve The Sunday Times İyi Üniversiteler Rehberi 2015)
  • En İyi Çalışabilirlik Girişimi (Guardian University Awards 2015)
  • Avrupa'da işle ilgili lisans programlarının en büyük sağlayıcılarından biri

Üniversite, öğrenci memnuniyeti, araştırma kalitesi, mezun iş beklentileri, ulaşılan derecesi ve öğrenci-personel oranı gibi bir dizi önemli alanda sürekli kalite sunmaktadır.

Uluslararası yönelimli perspektif

Coventry University London, küresel bir iş ve finans merkezi olan Canary Wharf'ın yakınında yer almaktadır ve küresel organizasyonlarda mükemmel iş temelli öğrenme fırsatları sağlar ve endüstri liderleri ile ağ iletişimi olanakları sunar.

Benzersiz bir dizi uluslararası program, öğrencilere ulusal ve kültürel sınırları aşmak ve geleceğin organizasyonlarında başarıyla çalışmak için gerekli bilgi ve beceriyi kazandırır.

Endüstri Linkleri

Uzmanlığımız, endüstri gereksinimlerinin derinlemesine anlaşılması ve işverenlerle olan yakın ilişkiler, alakalı ve güncel olan bir müfredat hakkında bilgi verdi. Önde gelen uzmanları kullanarak, öğrencileri başarılı bir uluslararası iş kariyerine hazırlamaya odaklanan yoğun ve ısmarlama programlar oluşturduk. Bir dizi ortak, Jaguar Land Rover, Deloitte ve Lloyds Banking Group'tan oluşuyor ancak bunlardan bazıları.

Kariyer Odaklı Öğretim

Coventry University London, gelecekteki kariyeriniz için ilk adımdır. Öğrenci istihdam edilebilirliği bizim önceliğimizdir ve yüksek derecede istihdam edilebilir mezunlar üretmeye kararlıyız. Dünya standartlarındaki öğrenme kaynakları, öğrendiklerinizi gerçek iş konularına uygulayabilmenizi ve yarının uluslararası iş ortamında başarılı olabilmenizi sağlar. Hem İngiltere'de hem de yurtdışında staj ve staj imkânı sağlıyoruz.

Yenilikçi program teslimatı

Coventry University London'daki programlar canlı, interaktif ve uluslararası iş dünyasıyla alakalı. Mükemmel tesisler ve öğrenme ortamları, finans sektörü liderleri ile geliştirilmiş eşsiz bir simüle edilmiş ticaret katını; teknoloji etkin öğretim ve öğrenme ortamları; ve son teknoloji ürünü Kütüphane ve Öğrenme Becerileri Merkezi. Mevcut uluslararası odaklı programlarla günümüzün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanıyorsunuz.

Endüstri uzmanı öğretmenleri

Taahhütlü ve deneyimli kadromuzla gurur duyuyoruz. 20'den fazla ülkeden gelen, bizim öğretmenler sanayi bir dizi küresel deneyim zenginliği var. Önde gelen uzmanları kullanarak, başarılı bir uluslararası iş kariyer için hazırlamak odaklanmış olan yoğun ve ısmarlama programlar oluşturduk.

Öğrenci destek

Güler yüzlü personelimiz, kampüsünüze geldiğinizde ve eğitiminiz boyunca soruları cevaplamaya hazır olacak. Coventry Üniversitesi Londra deneyimi, resmi bir teşvik ve yönlendirme programı ile başlar. Personel, konut, banka hesabı açmak, kulüplere katılmak ve geziler yapmak gibi konularda size tavsiyelerde bulunmak için hazır olacak.

Tüm uluslararası öğrencilere sürekli tavsiyeler sunan özel bir Akademik ve Öğrenci Hizmetleri Ekibi bulunmaktadır. Ayrıca endüstri bağlantıları kurmaya ve yerleşim için hazırlanmaya odaklanan özel bir Çalıştırma Ekibimiz var.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Görmek Hazırlık Yılı »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Hazırlık Yılı

Kampüs Tam zamanlı 3 dönem October 2019 Birleşik Krallık London

Uluslararası Hazırlık Yılı, uluslararası öğrencilerin İngiltere'de bir sınıfta başarılı olmasına ve lisans eğitimine giriş koşullarını karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmış üç dönemlik bir programdır. [+]

A uluslararası kuruluş yılı , uluslararası öğrencilerin İngiltere'de bir sınıfta başarılı olmasına ve lisans eğitimine giriş koşullarını karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmış üç dönemlik bir programdır.

Dersleriniz konferanslar ve atölyelerden, interaktif etkinliklere ve misafir konuşmacılarla yapılan toplantılara kadar değişecektir. İş başarısı için performans yönetiminin önemini öğreneceksiniz ve iş problemlerine girişimci ve yaratıcı çözümler keşfedeceksiniz. Ayrıca, mikroekonomik ve makroekonomik analizin temel ilkelerini, kavramlarını ve modellerini inceleyeceksiniz ve Coventry University London'da lisans eğitimi ile ilgili bir takım iş ve çekirdek matematik becerileri edineceksiniz. Program akademik konularda, çalışma becerilerinde ve İngilizce dil eğitiminde modüler yapıdadır. Uzman eğitimimiz, küçük sınıf boyutlarımız ve destekleyici ortamımız, Coventry University London'daki derecenizde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık becerilerini ve bilgilerini kazanmanızı sağlar. ... [-]