Müdürün karşılama

Şehir ve Islington College gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Biz Londra'nın Lider College, ve Londra'da tek Koleji Ofsted her önlem olağanüstü değerlendirilecektir.

Biz mükemmel bir akademik sonuçlar elde Londra çapında binlerce gencin ilk tercihi İleri Eğitim Koleji bulunmaktadır. Öğrencilerimizin 1400, geçen yıl yüksek öğrenim ilerledi.

Bu öğrencilerimiz için olağanüstü öğrenme deneyimleri sunmak ve onların emellerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için bizim görevimizdir. Öğrencilerimizin yaptığı başarıların çoğu inanılmaz ve sıradan dışında. Başlangıç ​​noktalarından geniş bir yelpazede, öğrencilerin doğru tutum ve yaklaşım ile, yaratıcı ve uzman personel desteği ile, olağanüstü şeyler olduğunu göstermektedir. Kalın ambitions elde edilebilir.

Biz birçok dış ödül almak, ama bizim öğrencilerden tanıma en gurur duyuyoruz. % 95 öğretim iyi olduğunu, burada saygın ve güvenli hissediyorum bize ve onlar bir arkadaşınıza College önerebilirim.

Şehir ve Islington'daki biz sunuyoruz

Modern ve heyecan verici yerlere öğrenmek Ne de tutkulu ve parlak sanayi deneyimi ile yetenekli ve kalifiye öğretmenler Bireysel destek başarılı olmasını sağlamak için Zenginleştirme fırsatları, iş tecrübesi ve danışmanlık anahtar yaşam ve istihdam becerilerini kazanmalarına yardımcı olmak için

Öğrenciler her biri farklı ve heyecan verici bir tek College oluşturmak için bir araya gelip belirli bir uzmanlık içinde kurslar ve nitelikleri üzerinde duruldu öğrenciler ve personel, ayrı bir topluluktur, bizim beş merkezlerinden biri öğrenirler. Biz 200'den fazla işveren ile çalışmak her merkeze üzerinde çalışmak için açık bir görüş çizgileri sağlamak için.

Eğer daha fazla çalışma için akademik veya mesleki yol alarak olsun, ben sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan bir ders olacak eminim. Ben sen de bize katılırsın ve bizim başarı hikayesi bir sonraki bölümün parçası haline tercih edeceğini çok umuyoruz.

Müdür Sir Frank McLoughlin KBE

Görevimiz

HER ÖĞRENCİ İÇİN OLAĞANÜSTÜ EĞİTİM VE ÖĞRETİM - Her gün de ne olduğunu.

Görüşümüz

LONDRA ÖNDE GELEN KOLEJİ OLMAK - Gelecek neye benzediğini olduğunu.

Birlikte ele alındığında, bizim misyon ve vizyon galvaniz ve Koleji içinde çalışan bağlamak - personel, öğrenciler ve ortakları. Onlar büyük ölçüde göz ardı duvara çerçeveli oturup mülayim ifadeler, değil: Onlar eylem için katalizörler bulunmaktadır.

Misyonumuz ne anlama geliyor?

HER öğrenci bizim görevimizdir için OLAĞANÜSTÜ eğitim ve öğretim vermek. Olağanüstü olmak biz ne de alışılmadık iyi ediliyor: ama zaman bazı istisnai olmak bazı öğrenciler için yetersiz olduğunu. Tutarlılık anahtarıdır.

Şehir ve Islington College olağanüstü eğitim ve öğretim At:

Titizlikle öğrenciler için en iyi sonuçları yaratmaya odaklanmıştır Sağlar ve yüksek bakışlarını ve emellerine ulaşmak için tüm öğrencilerin teşvik Niteliklerin ötesinde; Öğrencilere beceri ve nitelikleri veren bir küresel ekonomide uzun vadeli başarı için ihtiyacınız Çalışmak için net bir görüş hattı vardır Son derece ilgili, yenilikçi ve gelecek odaklı mı Öğrenci ve işverenlerin ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir

Tutkulu, bilgili ve kararlı olan personel tarafından teslim edilir.

Ne değerli?

Değerlerimiz bizim organizasyon ve ortaklarımızdan içinde insanın inandığı önemli anahtar fikir ve ilkeler şunlardır; onlar bizim çalışma şeklimiz tanımlar.

MÜKEMMELLİK

Öğrenciler ve personel büyük öğrenmeye adanmıştır; öğrenme, sürekli alakalı yüksek kaliteli ve sonuçların üzerinde duruldu.

AMBITION

Hırs bir kuruluş olarak bizim DNA parçası - biz her zaman büyümek ve bizim öğrencilerimizin yararına ne geliştirmek için yollar arıyor Tüm öğrencileri geliştirmek ve emellerine ulaşmak için desteklenir. Personelimiz her öğrenci için ve kendileri için yüksek umutları var. Onlar işlerini cesur ve yaratıcı olmaya teşvik edilmektedir.

İŞBİRLİĞİ

Öğrenciler ve personel birlikte çalışır her öğrencinin başarı elde yardımcı olmak için Biz işverenler ve diğer ortaklarla birlikte çalışmak; dış uzmanlık çizim bize öğrencilere daha iyi sonuçlar güvenliğini sağlama

FIRSAT

Herkes öğrenmek ve başarılı olmak için mümkün olan en iyi fırsat verilir Her öğrenci ve personelin her üye bir birey olarak ve saygı ile tedavi edilir.

Tarihimiz

Bir milyon genç ve yetişkinlerin dörtte birinden fazlası 1993 yılından bu yana şehir ve Islington College ileri eğitim eğitim görmüştür. Onlar deneyimler ve hırsları her türlü gelir ve Londra kökenli her türlü temsil etmiş. Vakıf derece bir ikinci dil olarak İngilizce başlayanlardan - - Pek çok düzeyde öğrenim görmüş ve konular ve becerileri geniş bir yelpazesi ile boğuşurken. Onlar Koleji'nde geçirdim süresi bir yıldan dört yıla kadar uzanmaktadır ve bazı çalışmanın birden çok program tamamladık.

1993 yılında, öğrencilerin de altında% 50'si derslerinde başarı elde: öğrenci ilerleme açısından başlık istatistik budur. 2014 yılına kadar başarı oranı% 85 idi.

Güçlü başarı hikayeleri, artı performans istatistikleri, denetim raporları ve ödülleri tarihimizin tam resmini yakalamak.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

City and Islington College

Bu tam zamanlı İngilizce dil kursu British Council akredite ve çalışma, iş veya eğlence için İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen 16 yaş üstü öğrenciler için tasarl ... [+]

akademik ingilizce

Seviye: B2 - C1

Süre: 1, 2 veya 3 dönem İl ve Islington College sağ Londra'nın göbeğinde, kozmopolit Islington'da dayalı bir hükümet tarafından finanse edilen İleri Eğitim üniversitesidir.

Bizim süper itibar, merkezi Londra konumu ve büyük imkanlarla, bizimle İngilizce eğitimi için her türlü sebep vardır. İngilizce dil kursları tüm British Council tarafından akredite edilmiştir ve biz kurs seviyelerinin bir yelpazesi sunuyoruz bizimle mükemmel kurs bulmak mümkün olacak, yani tarihleri ​​ve kurs uzunlukları başlayın!

Okul Hakkında

İngiltere of Further Education tarihinin en büyük - College 64.000.000 £ bina programı aracılığıyla oluşturulan ve yenilenmiş beş modern Merkezleri bulunmaktadır. Tesislerimiz College incelemek için harika bir yer yapma, ileri teknoloji, yenilikçi sınıf tesisleri, iyi donanımlı kütüphaneler ve dinlendirici kafeleri birleştirir. Ayrıca bizim kendi saç ve güzellik salonu yararlanabilir ve aktif ve canlı Öğrenci Birliği'nin bir parçası haline gelebilir.... [-]

Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
1 - 3 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Londra'da bir Grafik Tasarım kursu arıyorsanız, bu HND yaratıcı sektörlerde bilgi ve kariyer için pratik becerileri geliştirir. ... [+]

HND Grafik Tasarım

Merkezi: İş, Sanat ve Teknoloji

Öğrenci Tipi: Yetişkin (19+) Yükseköğretim EducationInternational Londra'da bir Grafik Tasarım kursu arıyorsanız, bu HND yaratıcı endüstriler alanında kariyer için bilgi ve pratik becerileri geliştirir.

Sen olacak:

Pratik ve teknik beceriler, işverenlerin talebi geliştirmek Okutmanlar yaratıcı sektörlerde çalışan ile, yetenekli uygulayıcıları en son teknikleri öğrenin Ağ dahil olmak üzere sanayi ile güçlü bağlantıları sonucu bir dizi fırsat, Enjoy Ne öğrenmek

Öğrenme bir eller yaklaşımı sunan, bu yeterlilik yüksek oranda artan bir rekabet üstünlüğü, işverenler tarafından kabul edilir. Ayrıca meslek kuruluşları ve işveren örgütlerinin üyeliğine doğru sayar.... [-]

Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku

Diploma

City and Islington College

Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kuvvetleri, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) veya Polis Memuru Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekler ... [+]

FdSc Crime Scene ve Adli Soruşturma

Merkezi: Uygulamalı Bilimler

Öğrenci Tipi: Yetişkin (19+) Yükseköğretim Bu eşsiz olay yeri inceleme kursu (CSI) kolluk kariyer bir dizi, ceza adaleti sistemi ve Suç Memuru (SOCO) Bir Sahne olarak dahil laboratuar tabanlı meslekleri ya da bir Polis için hazırlar Memur.

Suç mahalli adli teori ve pratiğin en up-to-güncel yöntemleri konusunda eğitim verilmesi, bu ders becerileri işverenler talep sağlar.

Polisin personeli ve adli delil elde edilmesi ve mahkemede başvuran dahil olmak üzere adli projeler, pratik laboratuvar oturumları yanı sıra saha egzersizleri katılma fırsatı, rol oynama senaryolar içerir.

... [-]
Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
October 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Bu ders, kamera, ışık, ses, düzenleme, 3D modelleme, animasyon, senaristlik, yaratıcı yazarlık, fikirleri nesil ve öncesi ve sonrası üretim teknik ve yaratıcı alanlarda k ... [+]

Yaratıcı Medya Prodüksiyonu (Hareketli Görüntü) HND

Merkezi: İş, Sanat ve Teknoloji

Öğrenci Tipi: Yetişkin (19+) Yükseköğretim görüntüyü hareketli bir kariyer istiyor musunuz? TV / film ve web tabanlı yayın sektörlerinde kendini kurmak için bir portföy oluşturmak ister misiniz?

Bu ders, kamera, ışık, ses, düzenleme, 3D modelleme, animasyon, senaristlik, yaratıcı yazarlık, fikirleri nesil ve öncesi ve sonrası üretim teknik ve yaratıcı alanlarda kariyer bir dizi için hazırlar.

Yaratıcı kuruluşlara doğrudan bağlantılar proje bazlı egzersizlerin üzerinde çalışma, pratik, sektöre özel becerileri bir dizi hareketli görüntü içeriğini oluşturmak ve geliştirmek. Senin 2. yıl iş deneyimi bir dönem sayesinde, değerli fikir ve gerçek çalışma pratiğinin deneyim kazanacaktır. Önceki işbirlikçi çalışma Science Museum, BBC Panorama ve Barbican Cinema ile yerini almıştır.... [-]

Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Eğer Mühendisliği heyecan verici bir kariyer ile ilgileniyor musunuz? Eğer bir proje lideri veya tasarımcı olarak ürün tasarımı, havacılık, imalat, elektronik, elektrik m ... [+]

Mühendislik - BTEC Seviye 3 Genişletilmiş Diploması

Dersin Düzeyi: 3

Öğrenci Tipi: InternationalSchool Leavers Eğer Mühendisliği heyecan verici bir kariyer ile ilgileniyor musunuz? Eğer bir proje lideri veya tasarımcı olarak ürün tasarımı, havacılık, imalat, elektronik, elektrik mühendisliği, ya da otomotiv sektörüne girmek ister misiniz? Eğer üniversite seviyesinde eğitim için gitmek veya teknisyen düzeyinde istihdam girmek istiyor musunuz?

Bu kurs size bu kariyer yollarının birini takip etmek deneyim ve tanınmış niteliklere verecektir.

Ne öğrenmek

Siz geniş bir konu yelpazesinde teori, uygulamalı teorik ve pratik konuların bir arada ele alacağız.... [-]

Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Bu ders profesyonel bir dansçı ya da koreograf olarak sahne sanatları alanında kariyer yapmak isteyenler içindir. Aynı zamanda müzikal tiyatro, drama, fiziksel tiyatro ve ... [+]

Sahne Sanatları BTEC Genişletilmiş Diploma (Dance)

Dersin Düzeyi: 3

Merkezi: İş, Sanat ve Teknoloji

Öğrenci Tipi: InternationalSchool Leavers Bu ders profesyonel bir dansçı ya da koreograf olarak sahne sanatları alanında kariyer yapmak isteyenler içindir. Aynı zamanda müzikal tiyatro, drama, fiziksel tiyatro ve yaratıcı endüstriler içine bir yol sağlar.

Ne öğrenmek

Sen çağdaş dans, bale, caz, koreografi, fiziksel tiyatro, hareket, bağlamda sahne sanatları ve sahne sanatları iş de dahil olmak üzere dans farklı yönlerini, ele alacağız.

Derste ayrıca dans tarihi ve sahne sanatları sanayi kapsar. Dans performansı Koleji tiyatro ve dış mekanlarda bir dizi gerçekleştirmek için şans, elbette önemli bir parçasıdır.... [-]

Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
City and Islington College

Başka bir üniversitede London Metropolitan Üniversitesi Tekstil Tasarım Başarılar Derecesi son yıl üzerine veya bir Başarılar Diploma üzerine düz istihdama ilerlediğini y ... [+]

Tekstil ile FDA Moda

Merkezi: İş, Sanat ve Teknoloji

Öğrenci Tipi: Eğer Londra Metropolitan Üniversitesi'nde ya da Başarılar üzerine Tekstil Tasarım Başarılar Derecesi son yıl üzerine düz istihdama ilerlediğini ya moda ve tekstil alanında kariyer geliştirmek isteyen yetişkinler (19+) Yükseköğretim Bu moda tasarım kursu idealdir Başka bir üniversitede derecesi.

Londra tartışmasız moda incelemek için dünyanın en iyi yerlerden biridir. Londra'da bu moda ve tekstil kursu kendi fikirlerin oluşturulması, üretim ve pazarlama da dahil olmak üzere, bu hızlı tempolu sektöründe kariyer için gereken bilgi ve beceriler, ile donatıyor.

Moda sektöründe 6 haftalık zorunlu değerli işe yerleştirme gibi Alexander McQueen, Gareth Pugh, Burberry gibi önde gelen moda evlerinde istihdam becerilerini kazanıyor daha birçok Tekstil tasarımı, moda tasarımı, dijital tasarım (Photoshop ve Illustrator) ve konfeksiyon imalatı yüzey, serigrafi, desen kesim de dahil olmak üzere bir dizi etkinlik, endüstriyel makine ile tam donanımlı olan stüdyolarda öğrenin Ziyaretleri ile son trendleri gösterileri, sergiler ticaret ve podyum eventsYou işverenler ve üreticiler ile mükemmel bağlantıları ile deneyimli öğretim kadrosu öğreneceksiniz ile güncel tutun. Uzman moda stüdyoları, tekstil, baskı, tasarım ve tam donanımlı Mac paketi ile, Photoshop ve Illustrator gibi endüstri standardı donanım ve yazılım gibi dikiş ve örgü makineleri, ısı transferi basın, serigraf baskı ve dijital-yazılım kullanmak olacak . Ne öğrenmek ... [-]
Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

City and Islington College

College A Level öğrenciler için başarı olağanüstü bir kayıt bulunmaktadır. 2013 yılında, genel başarı oranı 1.622 girişlerinin etkileyici bir% 98 idi - ve öğrenciler 22 k ... [+]

A Level programı iki yıllık bir süre içinde Düzey 3 okudu edilir. Size son sınıflarda yıl sonu sınavları dayalı olacaktır geleneksel bir şekilde ele alacağız.

yeterlilik AS Seviyesi (Yıl 1) ve her genel notunun% 50 makyaj A2 Düzeyi (yıl 2) ayrılmıştır. Çoğu öğrenciler, ikinci yıl içinde ilk yıl ve 3 4 konularını alır. Biz A Level (22 olan% 100 başarı oranı var) mevcut 34 konuları var:

biyoloji İş Etütleri kimya Bilgi işlem Eleştirel ve Bağlamsal Çalışmalar Dans Drama ve Tiyatro Çalışmaları ekonomi bilimi elektronik İngiliz Dili ve Edebiyatı İngiliz Edebiyatı Film çalışmaları Güzel Sanatlar Fransız İleri Matematik coğrafya Almanca Devlet ve Politika OCR Grafik tarih İtalyanca matematik Medya Çalışmaları müzik Müzik Teknolojisi FELSEFE FOTOĞRAFÇILIK Fizik psikoloji Dinsel Etütler sosyoloji İspanyolca Tekstil Türk ... [-]
Birleşik Krallık London
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => London
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku