Uluslararası otel ve tatil yönetimi iş önlisans

Blue Mountains International Hotel Management School China

Program Açıklaması

Uluslararası otel ve tatil yönetimi iş önlisans

Blue Mountains International Hotel Management School China

Çalışma Yolculuğu

Çin'de 2 yıl - İşletme Önlisans (Uluslararası Otel ve Resort Yönetimi)

Avustralya'da 6 ay - Business (Uluslararası Otel ve Resort Yönetimi) Lisans

Otel ve tatil yönetiminin tüm kilit yönlerini odaklı eğitim ve öğretim - Bu lisans programı öğrencilere geniş bir iş verir. Program otel sektöründe mezun olduktan sonra denetim ve yönetim stajyer pozisyonları yanı sıra ilişkili konaklama, ağırlama ve turizm sektörleri için hazırlar.

Suzhou İş (International Hotel & Resort Yönetimi) bizim iki yıllık lisans Önlisans Eğitim.

Neden Mavi Dağlar Uluslararası Otelcilik Yüksekokulu Suzhou çalışma?


 • Avustralya ve Asya Pasifik Number 1 Hotel School (2013 TNS Survey) ile Çalışma
<li>D&uuml;nyaca tan&#305;nan yeterlilik ile Lisans&uuml;st&uuml; &ouml;zel a&#287;&#305;rlama end&uuml;strisi i&ccedil;in tasarlanm&#305;&#351; (TEQSA Akredite)</li>
<li>Avantaj ve &Ccedil;in'de e&#287;itim gibi mevcut k&uuml;resel kariyer f&#305;rsatlar&#305;ndan yararlan&#305;n.</li>
<li>Mezunlar ba&#351;ar&#305;yla k&uuml;resel otel sekt&ouml;r&uuml;nde m&uuml;kemmel kariyer f&#305;rsatlar&#305; itibaren ta&#351;&#305;mak.</li>
<li>Uluslararas&#305; &ouml;&#287;renciler &#304;&#351;letme &Ouml;nlisans (Hotel &amp; Resort Y&ouml;netimi) boyunca &Ccedil;ince dil e&#287;itimi ve tam &ouml;&#287;renci vizesi destek sa&#287;lanmaktad&#305;r.</li>

Avantajları

 • GARANTİLİ KARİYER FIRSATLARI
  Ağırlama ve Turizm dünyanın en hızlı büyüyen sektör. Çin'in konaklama sektöründe patlama yaşıyor.
 • ULUSLARARASI KABUL QUALIFICATION
  Okul öğrencileri kariyer inşa veya kendi misafirperverliği eğitim eğitim yurtdışı sayesinde kolaylaşan uluslararası zincir oteller ve eğitim kurumlarına büyük bir ağı kurmuştur.
 • KURSLARIMIZ İngilizce olarak okutulmaktadır
  Böylece İş (International Hotel & Resort Yönetimi) eğitim yüksek kalite standardını garanti, Avustralya - Bizim müfredat ve öğrenme materyalleri geliştirilmiş ve Blue Mountains International Hotel Management School ile aynı öğrenme çıktıları ve değerlendirmelerini takip edilmektedir. Öğrenciler Çin'de yaşayan ederken uluslararası otelcilik eğitimi deneyimleme şansına sahip olacak.
 • İNTERAKTİF CLASSE
  Öğrenciler öğrenme sürecine tam katılımını ve sözlü iletişim becerilerini geliştirmek için nasıl öğretilir. Yaratıcı yetenekleri onların atamaları, araştırma, grup çalışması ve sunumlar yoluyla geliştirilmiştir.
 • ETKİLİ MALİYET
  Onların lisans tamamlamak için, Avustralya - Suzhou, Çin inceledikten sonra, öğrenciler Blue Mountains International Hotel Management School Otel gidebilirsiniz. Çin'de İşletme Önlisans (International Hotel & Resort Yönetimi) inceleyerek, öğrencinin çalışmanın ilk iki yıl için Avustralya veya Avrupa'da benzer Ağırlama dersleri için tek başına ortalama öğrenim ücretleri kıyasla öğrenim ücretleri yaklaşık% 25 tasarruf sağlar.
 • PASTORAL BAKIM
  Başından itibaren, Mavi Dağlar Uluslararası Otelcilik Yüksekokulu öğrencilerine bireysel destek sağlar. Öğrenciler misafirperverliği ve nasıl Avustralya'da çalışmalarını ilerletmek için kariyer gelişimi üzerindeki dersler hakkında bilgi, tavsiye bugüne kadar verilecektir.
 • ÖĞRENME ORTAMI
  Suzhou tarihsel çıkarları, antik kültür ve güzel sanatlarla, pitoresk geleneksel ama modern bir ünlü turizm yeridir. Bu Shanghai trenle 25 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Suzhou kesinlikle İşletme sizin Diploması kazanarak misafirperverliği kariyer başlamak için harika bir yerdir

Emme Tarihler

Okul, her yılda iki girişleri vardır Şubat ve Ağustos.

Giriş Koşulları

Mavi Dağlar Uluslararası Otelcilik Yüksekokulu Suzhou bir lisans programı üzerine giriş, Çin kampüs İngilizce dilinde akademik performans, mülakat ve yeterlilik testleri dayanır. Öğrenciler programa üzerine giriş için IELTS seviyesi 6.0 almanız gerekir.

 • Akademik Elemeler - Birinci yıl giriş

Öğrenciler başarı Lise Belgesi, Uluslararası Bakalorya veya ulusal ya da mesleki eşdeğer seviyesine kadar okullaşma 12 yaşını doldurmuş olmak.

Başarıyla O-eğitim düzeyi veya dengi tamamlamış Uluslararası Öğrenciler özel bir değerlendirme süreci olsa geçerli olabilir. [email protected] daha fazla ayrıntı için Kabul Ofisi'ne başvurabilirsiniz.

 • İngilizce Dil Yeterlik
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
 • Çince
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 2019
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
239,480
Information
Deadline
Locations
Çin Halk Cumhuriyeti - Suzhou, Jiangsu
Başlangıç tarihi : Mar. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Mar. 2019
Çin Halk Cumhuriyeti - Suzhou, Jiangsu
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
https://topobzor.info

agroxy.com

diploms-home.com