Uluslararası Kuruluş Yılı

Coventry University London

Program Açıklaması

Uluslararası Kuruluş Yılı

Coventry University London

A uluslararası kuruluş yılı , uluslararası öğrencilerin İngiltere'de bir sınıfta başarılı olmasına ve lisans eğitimine giriş koşullarını karşılamasına yardımcı olmak için tasarlanmış üç dönemlik bir programdır.

Dersleriniz konferanslar ve atölyelerden, interaktif etkinliklere ve misafir konuşmacılarla yapılan toplantılara kadar değişecektir. İş başarısı için performans yönetiminin önemini öğreneceksiniz ve iş problemlerine girişimci ve yaratıcı çözümler keşfedeceksiniz. Ayrıca, mikroekonomik ve makroekonomik analizin temel ilkelerini, kavramlarını ve modellerini inceleyeceksiniz ve Coventry University London'da lisans eğitimi ile ilgili bir takım iş ve çekirdek matematik becerileri edineceksiniz. Program akademik konularda, çalışma becerilerinde ve İngilizce dil eğitiminde modüler yapıdadır. Uzman eğitimimiz, küçük sınıf boyutlarımız ve destekleyici ortamımız, Coventry University London'daki derecenizde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık becerilerini ve bilgilerini kazanmanızı sağlar.

Giriş Koşulları

Aşağıda, tüm derslerimize kabul için akademik giriş şartları bulacaksınız.

Tüm öğrencilerin İngilizce ve aritmetik becerileri varışta test edilecek ve buna göre çalışma planları değiştirilebilir. Bu ek ücret gerektirir.

giriş reqs
  1. Seviyeli bir vizeye ihtiyacınız yoksa veya başka bir şekilde muaf tutulursanız, eşdeğer İngilizce kanıt belgesi alabiliriz. Belirtilen İngilizce dil girişi şartları, kurs girişi ile ilgili bilgiler içindir. Eğer ihtiyacınız olan vize türüne bağlı olarak, çalışmak için bir İngiltere vizesi ihtiyacınız varsa, İngilizce dil gereksinimleri ve geçerli İngilizce testleri İngiltere vize kriterleri farklı olabilir karşılamak için.

Eğer Tier 4 öğrenci rota altında İngiltere'de eğitim uygulayarak iseniz vize uygulamasının bir parçası olarak Güvenli İngilizce Dil Testi (SELT) göndermek için gerekli olabilir.

Modüller

Çalışacağınız modüller sizi Coventry Üniversitesi Londra'daki lisans derecelerinin zorluklarına tamamen hazırlamak için özel olarak tasarlandı.

Akademik İngilizce Becerileri

Akademik İngilizce Becerileri, size, üniversitede akademik potansiyelinizi en iyi şekilde elde etmenizi sağlayacak, dil ve ilgili akademik beceriler konusunda kapsamlı eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu beceriler, akademik yazma süreçleri, etkin ve kapsamlı okuma stratejileri, seminerlere etkin katılım ve sunumların sunumu ve derslerden etkin biçimde bilgi dinleme ve bunlardan kayıt yapma gibi konuları içerir. Aynı zamanda, akademik bağlamda açıklık ve güven ile, etkili ve uygun bir şekilde dil kullanmanın gerektirdiği yazılı ve sözlü dil doğruluğunu ve aralığını geliştireceksiniz.

Kişisel Öğrenme ve Düşünme Becerileri (PLTS)

Kişisel, Öğrenme ve Eleştirel Düşünme Becerileri, iş ve öğrenim için gerekli becerilerdir ve sizi güvenle üniversiteye ve daha sonra çalışma hayatına girmeye hazırlayacaktır. Altı beceri grubu:

  • Bağımsız enquirers
  • Yaratıcı düşünürler
  • Yansıtıcı öğrenciler
  • Takım çalışanları
  • Kendinden yöneticileri
  • Etkili katılımcılar

Bu modül, seçtiğiniz derece konusuna odaklanan ve Uluslararası Hazırlık Yılı Programı'nın vazgeçilmez bir parçası olan bir proje tarafından değerlendirilir.

İş Araştırması

İşletmelerin değişen ekonomik ve iş ortamında nasıl geliştiğini ve adapte olduklarını anlayacaksınız. Farklı mülkiyet biçimleri ve denetimi hakkındaki bilgileri belirli bir ticari bağlama uygulayabildiğinizi ve değişikliklerin nedenlerini açıklayabildiğinizi gösterebileceksiniz. Farklı paydaşların rolünü, rekabet eden ve değişen hedeflerini de anlayacaksınız. Sanayi sektörlerinin büyümesi veya çöküş nedenlerinin nedenlerini açıklayabilir ve bazı uluslararası karşılaştırmalar da dahil olmak üzere yer kararlarını analiz edebileceksiniz.

Rekabetçi İş Ortamı

Bu modül, işletmelerinizi ve diğer kuruluşları etkileyen bazı dış etkenleri düşünme fırsatı verir. Öğreniminizi gerçek iş senaryolarına uygulayarak, işletmelerin bu etkileri nadiren kontrol edebileceğini öğreneceksiniz. Ayrıca, bir işletmenin veya endüstrinin rekabetçi etkilere nasıl tepki verdiğini analiz edeceksiniz.

Hukuki ve Mali Çevre

Bu modülde, iş organizasyonlarının kanundan nasıl etkilendiğine ilişkin bilgi, anlayış ve beceriler geliştireceksiniz. Temel mevzuat türlerini inceleyeceksiniz ve iş faaliyetlerinin ilgili mevzuatla nasıl sınırlandığını düşünün. Ayrıca, özet finansal bilgileri yorumlama ve kar ve zarar tabloları, nakit akışı tahminleri ve bilançolar da dahil olmak üzere iş performansı hakkında kararlar alma becerisini göstereceksiniz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi September 5, 2017
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2018
Şub. 2019
Duration
Süre
3 dönem
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - London, England
Başlangıç tarihi: Eki. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Başlangıç tarihi: Şub. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2018
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Şub. 2019
Birleşik Krallık - London, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
diploma-home.com/city-diplom-v-permi.html