Uçak Mühendisliği

Keilir Academy in Iceland

Program Açıklaması

Uçak Mühendisliği

Keilir Academy in Iceland

Uçak Mühendisliği

Keilir Grubu Uçak Mühendisliği

Avrupa Hava Güvenliği Ajansı (EASA) Avrupa'daki tüm havacılık faaliyetini düzenler. Mühendisler pilotlar ve hava trafik kontrolörleri ile aynı şekilde lisanslıdır. tam bir uçakta yapılmıştır işi, tasdik ve göklere dönebilirsiniz lisanslı bir mühendis. Hava Hizmetiçi Eğitim Ltd. Perth İskoçya Keilir Havacılık Akademisi ile işbirliği içinde sertifikalı Uçak Mühendisliği ders gerçekleşir Reykjanesbær içinde Ásbrú içinde Keilir yerde yerel bir alan ofis kurmuştur. AST UKCAA (Birleşik Krallık Sivil Havacılık Otoritesi) tarafından onaylanmıştır.

Bu uçak Mühendisler için hem teorik hem de uygulamalı ders de dahil olmak üzere çıraklık olan Uçak Mühendisliği'Approved IR Part 66 Kategori B'için 5 dönem akredite bir programdır. Elbette her ders uygulanması ve kalite için profesyonel sorumludur sertifika ve AST Avrupa yayıncılık göre EASA tarafından yayınlanan müfredat hem de izler. AST mezun olanlar tam bir parçası 66 lisans edinmeniz.

ders hakkında

Keilir kiraladı ve zaten İzlanda uçak mühendisleri öğretmenler eğitimli oysa çoğu öğretmen İzlanda olmasına karşın kursları tüm İngilizce olarak öğretilir. Dersin ilk bölümü genel Uçak Mühendisi akademik içeren eğitim yanı sıra pratik eğitim ile başlar. Elbette her seferinde bir konu bitirme modüllerde öğretilen ve 5 dönem alır.

temel eğitim kursu sonunda öğrenciler B1.1 (Genel Havacılık Mühendisi), B1.3 (Helikopter Mühendisi) ya da B2 (Elektrik Uçak Mühendisi) olmak kendi bireysel ilgi örneğin seçme seçeneği vardır. B1.1 için eğitim sunacak Keilir ile başlayan ama temel eğitimin sonunda B1.3 veya B2 tercih öğrenciler Perth, İskoçya AST eğitim ve öğretimin bir kısmının bitecek. Genel derste öğrenciler B1.1 sertifika bitirmek ve daha sonra ikinci bir nitelik eklemek için seçecektir.

Ulusal Havacılık Otoritesi tarafından verilen IR Part 147 lisansı ile eğitimli bir profesyonel tarafından Öğretti. Elbette 2400 saat minimumdur. AST tarafından denetlenir UKCAA lisanslı eğitim sağlayıcıları ile KEF havaalanında yere bir hangarda gerçekleşir bir IR Part 145 onaylı bakım tesisinde OJT dahil. Tabii mezunlarının bitiminde mezun modülü muayene de dahil olmak üzere bir program tamamladı ve Uçak Mühendisliği yetkin ve güvenli olması için değerlendirildi olduğunu belgeleyen, Onaylı Eğitim Sertifikası verilecektir. Öğrenciler iyice uçak yapıları, işletim olayları ve sistemleri konusunda eğitim almış olacak ve deneyim şartı azalır.

Öğrenciler ücretsiz kurs süresince ders materyalleri için bir iPad ile sağlanacaktır.

Uçak Mühendisliği

Için kurs kimdir?

Uçak Mühendisliği Eğitim her çeşit ve büyüklükteki uçakların bakımını çeşitli çalışma ortamında uluslararası bir sertifikasyon ve iş var istediği herkes içindir. Istihdam olanakları Uçak Mühendisliği alanında engin ve bir ileri eğitim ve iş gelişimi için iyi bir fırsat sunuyoruz.

Hava Hizmet İçi Eğitim

AST - Air Service Training EASA kalite standartlarına uygun Havacılık sertifikaların verilmesi tanınan'IR Bölüm 147' eğitim ortağıdır. AST Perth, İskoçya Perth Koleji ve Highlands Üniversitesi ve Adaları (GSS) bir parçasıdır ve başka bir yerde British Isles 1931 ve yana Havacılık Koleji olarak faaliyet gösterdi. Bu Keilir ve Highlands ve Adaları Üniversitesi önümüzdeki dönemlerde daha fazla işbirliği planlıyoruz söz etmek gerekiyor.

kabul Nitelikler

Keilir-AST Uçak Mühendisliği ders almaya hak kazanmak için bu gereksinimleri karşılamak gerekir:

 • Lise diploması
 • Yukarıdaki yaş veya 18 yaş
 • sözlü ve yazılı İngilizce iyi bilgi.

Genel Sorular

İşte Uçak Mühendisliği ile ilgili sık sorulan soruların bazı cevaplar

Nerede ders gerçekleşir? Elbette Ásbrú, Reykjanesbær, İzlanda, Keflavík Uluslararası Havaalanı'na sadece birkaç dakika içinde gerçekleşir.

Neden Uçak Mühendisliği Keilir Havacılık Akademisi ve AST çalışmalıyım? AST 80 yılı aşkın bir süredir Uçak Mühendisliği öğretti, fantastik pratik tesisleri ve eğitim güçlendirir EASA IR bölüm 145 Uçuş Operatörleri ile iyi bağlantıları vardır. Keilir tesisler tüm kalite standartlarını karşılamak ve teorik ve pratik çalışmaların en üst düzeyde sağlamak için iyi asgari şartı ötesine. Öğrencilerin bir üst düzey örneğin kendi eğitimi birleştiren Havacılık Teknolojisi ve o alanla ilgili diğer derslerde devam böylece Ayrıca AST ile kurs doğrudan İskoçya'da Highlands and Islands Üniversitesi'nde dersler ile bağlanır.

Keilir Grubu Uçak Mühendisliği

Ayrıntılı Bilgi

 • Biz uygulama ile eğitim ve iş tecrübesi hakkında bilgiler içeren bir CV göndermek öneririz.
 • dersler İngilizce olarak öğretilir.
 • Aşama her konu bir sonraki başlamadan önce bitmiş şekilde ayarlanır.
 • 00-16: 30 Pazartesi-Cuma arası Dersler 9 arasındadır.
 • Vurgu matematik ve fizik üzerindedir.
 • Vurgu dakiklik da bulunmaktadır.
 • % 75 minimum notu gerekli her ders geçmek için.
 • Tabii beş dönemdir.
 • % 95 devam dersi geçmek için gereklidir.
 • 8 hafta boyunca akredite bir EASA 145 tesiste OJT- Pratik eğitim.
 • Akredite EASA 145 atölye ile işbirliği içinde 24 ay boyunca uygulamalı eğitim.
 • Eğitim malzemeleri, iPad de dahil olmak üzere maddi ve projeler ders ücretine dahildir.
 • Keilir öğrencileri Keilir web sitesi aracılığıyla matematik ve fizik destek sunmaktadır.
 • Otobüsler Ásbrú ve Reykjavik alanı arasındaki hafta boyunca çalışır durumdadır.
Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2018
Duration
Süre
5 dönem
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
İzlanda - Reykjavík
Başlangıç tarihi: Ağu. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2018
İzlanda - Reykjavík
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste