Türkiye'de Kurs Eğitimleri

Türkiye'de Kurs Eğitimleri 2018/2019

Türkiye'de Çalışma

Türkiye'de Yüksek Öğretim

Üniversitelerde yüksek öğrenim lisans, yüksek lisans, doktora derece içerir. Yüksek lisans ek olarak, daha yüksek bir mühendislik diploması da yüksek lisans eşdeğer olan verilir. Her iki derece bir tez tamamlanmış ve savunulmalıdır gerektirir. Üniversiteler 104 devlet üniversiteleri ve 62 özel üniversite ile, iki tipe ayrılır. Türk üniversiteleri 2012 göre, üst 400 dünya çapında 5 okullarla, yüksek konuda yapılır .

 

Neden Türkiye'de Eğitim?

Herhangi bir akademik disiplin içinde yüksek lisans takip Öğrenciler batı ve orta doğu kültürleri arasında bir köprü olan, güvenli sıcak ve tatmin edici çok kültürlü bir ortamda bulacaksınız.Türk yüksek öğretim kurumları düşük ders ve birçok program İngilizce olarak öğretilir yüksek kaliteli göre tanınırlar. Geleneksel programlarına katılmalarını dili İngilizce olmayan öğrenciler de kendi birincil çalışmalarını tamamlamak olarak İngilizce öğrenmek için birçok fırsat bulacaksınız.

 

Türkiye'de Üniversiteler

Bazı programlar İngilizce, Almanca veya Fransızca öğretilen olmasına rağmen devlet üniversitelerinde programlar genellikle, Türkçe olarak öğretilir. Türk programlarına girmek Türkçe yeterli değildir öğrenciler çalışmalarına devam önce dil eğitimi bir yıl alabilir. En uluslararası programlar eğitim dili çoğunlukla İngilizce olduğu, özel üniversitelerde öğretilir. Özel üniversiteler de vakıf üniversitesi olarak bilinir.

Şu anda yaklaşık 30.000 uluslararası öğrenci ülkede eğitim programlarına kayıtlı, ancak Türkiye 150.000 bu sayıyı artırmak için bir hedefi vardır.En akademik disiplinler mevcut olmakla birlikte, uluslararası öğrenciler için popüler programlar Uluslararası İlişkiler, Doğu Akdeniz Çalışmaları, Çok Kültürlü İşleri Çalışmaları, Mühendislik, İşletme Yönetimi ve Konaklama bulunmaktadır.

 

Öğrenim ve Program Süresi

200 $ (ABD) Azerbaycan, Başkurdistan, Bosna Hersek, Dağıstan, Karaçay-Çerkes, Kazakistan, Kırgızistan, Makedonya, Moğolistan, Moldova, Nahçıvan, Türk vatandaşları ve öğrenciler için - Öğretim Türk olan devlet üniversitelerinde dönem başına öğrenim yaklaşık 100 $ 'dır , Özbekistan, Özbekistan, Tacikistan, Tartarstan, Türkmenistan ve Ukrayna. $ 600 (US) - Öğretim Türkçe olan devlet üniversitelerinde dönem başına uluslararası öğrenci öğrenim yaklaşık 300 $ olduğunu. Öğrenim öğretim İngilizce olan devlet kurumlarının az 2 yaklaşık 1.5 kat daha yüksektir.

Vakıf üniversitelerinde yıllık öğrenim genellikle $ 6,000 (ABD) 20.000 $ (ABD), ancak, vakıf üniversiteleri de harç 30 ila yüzde 40 kapak burs ile çok sayıda öğrenci sağlar.

En yüksek lisans tamamlamak için iki yıl sürer, ama bu program ve kurum tarafından değişir.

Ödemek maliyetleri yardımcı olmak için, uluslararası öğrenciler bir araştırmacı olarak bir üniversite ile iş bulabilirsiniz, ancak, uluslararası öğrenciler kamu veya özel sektör içindeki diğer organizasyonlarda çalışmak için bir hakkı yoktur.

 

Akademik Yıl

Türkiye'de eğitim-öğretim yılı Haziran ayına kadar Ekim-iki yarıyıl ve çalışır dayanmaktadır.

 

Yüksek Lisans Olanakları

Mezun olduktan sonra, uluslararası öğrenciler araştırmacı olarak ya da özellikle üniversitelerde, İngilizce öğretti programları ile üniversitelerde personel istihdam olanakları bulabilirsiniz.Iyi Türkçe dil becerileri ile Türk öğrenciler ve uluslararası öğrenciler hem de diğer sektörlerde mevcut fırsatları bulacaksınız. Türk olmayan vatandaşları bir iş teklif edilmiştir kez çalışma izni almak gerekir.

 

Vize

Uluslararası öğrenciler öğrenci vizesi olmalı ve vize, Türkiye'ye gelen veya öğrenci bir üniversitede kayıt için izin verilmez önce alınmalıdır. Öğrenciler kendi ülkelerinde bir Türk konsolosluğunda öğrenci vizesi için uygulamadan önce bir Türk üniversitesi kabul olmalıdır. Bu süreç yaklaşık 8 hafta sürer ve öğrenci vizesi kez onaylanmış olan öğrencinin pasaport damgalı olacaktır.

 

Sağlık Sigortası

Tüm üniversiteler sağlık tesislerinde ücretsiz sağlık sunuyoruz.Ancak, bu bakım genel acil servis ve küçük koşulları için tedavi sınırlıdır, uluslararası öğrenciler ortaya çıkabilecek diğer sağlık giderleri karşılamak için sağlık sigortası satın almak için teşvik edilir böylece. Politikası Avrupa ve Asya Türkiye hem de kapsamalıdır. Birçok özel sigorta poliçeleri Türkiye'de mevcuttur.

6 aydan fazla bir oturma izni olan öğrenciler aynı zamanda Türk Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kayıtlı olacak ve elde etmek ve yerel bir sağlık sigorta poliçesi için ödemeleri gerekmektedir.

Bilgiler Türkiye

Türkiye güneydoğu Avrupa ve güneybatı Asya'da Akdeniz'in kuzeydoğu sonundadır. Kuzeyde Karadeniz ve batıda Ege Denizi olduğunu. Komşuları güneyde Yunanistan ve Bulgaristan batıya, Rusya, Ukrayna ve kuzey ve kuzeybatı Romanya (Karadeniz üzerinden), Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, ve doğuda İran, Suriye ve Irak bulunmaktadır.

 

Başkent: Ankara
Resmi Diller: Türkçe
Hükümet: Üniter parlamenter cumhuriyet
Nüfus: 75.627.384
Gayri Safi Yurtiçi Hasıla: 1 $.306 Trilyon
Para Birimi: Türk Lirası (YTL)
Zaman dilimi: (UTC 2)

Program bul Türkiye
https://bestseller.reviews

http://agroxy.com

www.agroxy.com/prodat/soja-154/kirovogradskaya-obl