Toronto'da Junior ESL Yaz Programı

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Program Açıklaması

Toronto'da Junior ESL Yaz Programı

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

ESL Kampında Toronto'da İngilizce öğrenin! CES Toronto'nun Junior ESL Programı

CES, 18 yaşın altındaki öğrenciler için yaz kampı programları sunmaktadır.

Bu program, daha genç öğrencilere sürükleyici bir dil ve kültürel deneyim sunmaya odaklanmaktadır.

En büyük Kuzey Amerika şehirlerinden birinde İngilizce öğrenmek, genç öğrencilerimiz için heyecan verici ve eğlenceli bir deneyim. Bu, Toronto'yu tecrübe etmek, İngilizce öğrenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve Toronto'nun sunduğu her şeyi keşfetmek için bir şans, böylece öğrendiklerinizi pratik yapabilirsiniz!

İngilizce çalışmaları için, öğrencilerin günün ilk yarısında okuma, yazma ve konuşma becerilerine odaklanmaları, yerel turistik yerleri ziyaret etme, spor etkinliklerini izleme, yerel festivalleri keşfetme gibi benzersiz ve ilginç etkinliklere katılma fırsatı vardır. kutlamalar ve etkileşimli mevsimsel aktiviteler yaşanıyor.

CES'te Eğitim

CES'te, başka bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenin sadece bir ders kitabı ve bir dersten daha fazlasını gerektirdiğini biliyoruz. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız, dil öğrenimine iletişimsel bir yaklaşım kullanarak hedef odaklıdır. Öğrencilerin hayatlarını gerçek dünya dili ve kültürel fırsatlarla zenginleştiriyoruz . Öğrenciyi ilk önce öğrencilere yerleştiren modern yöntemlerle eğitiyoruz . Öğrencileri hedeflerini gerçekleştirmeleri ve ufuklarını genişletmeleri konusunda ilham veriyoruz.

Toronto'da İngilizce öğrenin

Kuzey Amerika'nın en güvenli şehirlerinden biri olarak gösterilen Toronto, insanların kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir şehir. Bu, yaşamak ve ziyaret etmek için sürekli olarak en iyi yerlerden biridir. Bunun nedeni büyük ölçüde Toronto'daki insanların çeşitliliği kutlaması ve kucaklamasıdır. Burada gelişen birçok kültür için bir sevgi ve saygı kutlayan farklı bir dünya standartlarında şehirdir.

yer

Capital English Solutions, Kanada'nın en büyük ve en farklı şehrinde bulunan, istekli öğrencilerin İngiliz dili ve Kanada kültürüne kapılmalarının başlıca hedefidir. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız Yonge Caddesi ve Wellesley Caddesi'ndeki Toronto şehir merkezinin tam kalbinde elverişli bir konumdadır ve kendinizi birçok yerel mağaza, kafe, bar, restoran ve özel mağazalarla çevrili bulacaksınız. Wellesley Metro İstasyonu hemen köşeyi dönünce ve bu güzel şehrin ve Ontario Gölü'ndeki şehir merkezinde ulaşmak için kısa bir yolculuk.

Testimonial - Kazuki, Japonya

“Eminim Toronto'daki en iyi ESL okulu CES! Bana eğitim, Toronto'da bir yaşam ve bağımsızlık ve gelişme duygusu verdiler. Okul danışmanları harika ve herkes çok arkadaş canlısı! ”

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi March 19, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Başlangıç tarihi: Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Kanada - Toronto, Ontario
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste