İspanya İşletme Okulu çok önemli bir sosyal fonksiyonu ile, özel, bağımsız ve çoğulcu yeni bir iş okuludur. Biz eğer sadece sosyal iş birkaç okuldan biri karşı karşıya olduğu anlamına gelebilir.

Bu öğretim geniş deneyime sahip profesyonellerden oluşmaktadır ve bunların bilgi toplumu değer katan paylaşmak istiyorum. Biz hizmet ve ne olursa olsun yaş, ırk ya da gereksinimleri, yetenekli insanları eğitmek istiyoruz.

İspanya İşletme Okulu dünyanın lider işletme okulları tarafından kullanılan yüksek kaliteli e-Öğrenme metodolojisi aşağıdaki, iş, yasal ve operasyonel eğitime odaklanmaktadır.

pixelİspanya Business School öğretim elemanlarının, akademik programlar ve rekabetçi maliyet sisteminin yüksek talep sayesinde uluslararası toplum ve çevrimiçi eğitim kalitesinin tanınmasını sağlamak sunuyoruz./>

misyon

İspanya Business School misyonu ve vizyonu

 • karar verme yönlendirin.
 • mükemmellik ve hizmet odaklanın.
 • Toplumun biçimlendirici büyümesi.

Değerler

değerleri bireyler ve şirketlerin insan toplulukları vardır dayanmaktadır.

 • kişisel ve mesleki, diğerleri için saygı. İş yönetimi insan merkezli.
 • iyi iş aracı olarak kalitesinde hizmet ve mükemmellik Ruh.
 • Tevazu, öğrenmek ve dinlemek için yeteneği.
 • Bütünlük ve takım çalışması.
 • sosyal bağlılık.
 • Uluslararasılaşma.
 • Girişimcilik.

metodoloji

İspanya Business School tarafından geliştirilen online eğitim dışı yüz öğretimi uzlaştıran ve teknolojik gelişmeler ve öğrenmeyi tamamlayan yeni bir model üzerine kuruludur. Öğretim yüzüne eşdeğerdir ancak izin mesleki ve kişisel özveri ile eğitim birleştirmek edememek, programları kendi durumunu karşılamak.

Online yöntem katılım ve etkileşim yoluyla eğitim hedeflerine ulaşmak için izin verir. Katılımcılar hem öğretmenle oluşturmakta ve diğer program ile etkileşimde için zorlar faaliyet ve bir dizi tartışma müdahale, tam olarak aktif bir role sahiptir.

Program süresince sanal kampüste sinsice girmelisiniz öğrenci sürekli kontrol edilebilme:

 • Vaka yöntemi, uluslararası iş okulları lider tarafından kullanılan sistem.
 • Çalışma malzemesidir.
 • Pratik vaka çalışmaları katılım.
 • Tartışma forumları ve öğretmenler ve öğrencilerle tartışmalar.
 • Videokonferans ve sanal sınıf veya öğretmen kavram ve önümüzdeki haftalarda tartışma ve çalışmalarını tanıtmak içeriğini geliştirir ertelenmiş modu yaşıyor.

Ana sorunları tespit etmek öğrencileri teşvik ederek bu tür zaman yönetimi gibi konuları öncelik vererek öğrenci-öğretmen eğitimi zenginleştirmek için sürekli geribildirim olacak. Geleneksel öğretmen bir öğretmen ya da kolaylaştırıcı ve ana fonksiyonlarını dönüşür:

 • Içerik öğrenme sorulara yanıt faaliyetlerini düzelterek ve yönlerini derinleştirmek hangi işaret hedefleyen öğrencileri yönlendirin.
 • Olumlu öğrenme ve tartışma konularını yükseltmek için ortam yaratmakta, tüm grubu teşvik ediyoruz.
 • Öğrenci katılımı takip etmek bilgisini değerlendirerek ve günlük geribildirim performans.

Kaliteli bir çevrimiçi programı aşağıdaki avantajları sunar:

 • Kişisel zaman, iş ve çalışmalar arasındaki mutabakat. iş planlaması kesmeden yükseköğretime devam etmek fırsatı.
 • Tasarruf. Taşıma maliyetleri, seyahat süresi ve eğitim.
 • Esneklik. Sen zaman ve emek seçin.
 • Teknolojisi. Kullanım ve teknolojinin aşinalık.
 • Ağ. iş tecrübesi Değişim ve ağınızı genişletin.
Programs taught in:
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Spain Business School

Kıdemli Topluluk Yöneticisi Programı yönetmek ve stratejik Internet üzerindeki marka veya firmanızı yerleştirin ve sosyal ağlarda şirketlerin dijital varlığı dümen olmak ... [+]

Kimler katılmalı:

istikrarlı ve kalıcı ilişkiler oluşturmak ve sürdürmek, oluşturma, yönetme ve bir marka etrafında online topluluk yönetmek için internette profesyonel yöneticisi olarak Topluluk Yöneticisi kullanıcılarıyla hem şirketlerin bugün en çok talep profillerden biri marka ve müşterilerine ilgilenen.

Kıdemli Topluluk Yöneticisi Programı yönetmek ve stratejik Internet üzerindeki marka veya firmanızı yerleştirin ve sosyal ağlarda şirketlerin dijital varlığı dümen olmak isteyen herkes hedefleniyor.

Amaç: mevcut ve verimli bir şekilde yönetmek için gerekli araçları nasıl işleneceğini biliyor ana sosyal ağlar biliyorum. dijital tüketici ve onların ihtiyaçlarını bilmek. Her sitede kullanıcıların davranışlarını analiz edin. Topluluk Yöneticisi çalışmalarını geliştirmek için gerekli olan gerekli iletişim becerileri kazandırmak. ... [-]
İspanya Madrid
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İspanya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

)
1
January 2019
Online ve Kampüs Kombineli

İngilizce Devamını oku
Spain Business School

Sonunda bir satın alma yapacak içerik paylaşmak daha ziyaret hangi bölümlerde, ama pişmanlık: tüm kullanıcılar kendi web siteleri aracılığıyla davranırlar ve diğer cihazl ... [+]

Kimler katılmalı:

Sonunda bir satın alma yapacak içerik paylaşmak daha ziyaret hangi bölümlerde, ama pişmanlık: tüm kullanıcılar kendi web siteleri aracılığıyla davranırlar ve diğer cihazlar ele alınmaktadır nasıl bilmek istiyorum insanlar? zaman? ... ve sitelerini optimize etmek.

Amaç: satış, dönüşüm sonuçlarını ölçmek için öğrenme ... Kullanıcıların web üzerinde davranışlarını analiz etmek nasıl bilmek. sosyal medya analizleri Mastering. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamak için öğrenme. Müşteri sadakati.

gündemi:

MODÜL 1 - Teknolojik Çevre ve Hukuk MODÜL 2 - analitik Giriş MODÜL 3 - Hedefler ve bir web sitesinin stratejileri MODÜL 4 - Google Analytics I MODÜL 5 - Google Analytics II MODÜL 6 - Sosyal Medya Analytics MODÜL 7 - E-Ticaret Analytics MODÜL 8 - Analytics Adobe / Omniture MODÜL 9 - Analistler Excel MODÜL 10 - İletişim adresi PROGRAMIN MODÜL 11 SONU. Her zaman uzman, proje öğretmen ve baş öğretmen eşliğinde.... [-]

İspanya Madrid
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İspanya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

)
1
January 2019
6 ay
Online ve Kampüs Kombineli

İngilizce Devamını oku

Qué es Spain Business School

Nuestra Escuela

Formación Spain Business School

Address
C/ Velázquez 12.
28006 Madrid, Community of Madrid, İspanya
Website
Phone
+34 917 19 10 00