yenilikçi ve yerli kentsel yaşam için profesyoneller.

Madrid, hayati, parlak ve kültür, eğlence ve sanat merkez üssü.

IED Madrid IED Design Group, Tasarım ve 1966 yılında İtalya'da doğan Yönetimi eğitimin uluslararası bir ağ ait bir Vakıf Yükseköğretim Sanat Eğitim Merkezi ve bugün İtalya, İspanya ve Brezilya arasında yayılmış on üç şubesi bulunmaktadır.

2014 yılında 20. yılını kutlayan; ulusal ve uluslararası prestijli yarışmalarda ödül öğrencilerin çok sayıda sonuçlandı değişen bir toplumun, ihtiyaçlarına uyum sağlayabilen, yenilikçi ve benzersiz tanınabilir akademik modeli ile eğitim geniş bir yelpazede sonuçlandı bir deneyim şirket ile yakın işbirliği içinde en iyi podyumları ve gerçek projelerde parading.

IED Madrid Sınıf Koleji eşdeğer Tasarım Yüksek Derece, teklifi, Yükseköğretim Plastik Sanatlarda Teknisyeni ve Tasarım, Diploma IED, bir yıllık kursları, Masters, Master Tasarım ve Yenilik Yoğun Masters, Dersler Mesleki Eğitim Higher Level Nitelikleri Uzmanlık Dersleri ve Yaz Genç Kursları.

Açıldığı günden bu yana, IED Madrid her yıl 30.000'den fazla öğrenci eğitilmiş ve 1.500 yeni öğrenci sahiptir.

dizayn

IED Tasarım çok çeşitli sektörlerde pazar ihtiyaçlarına ve beklenen içerikleri, dil, anlatım ve fonksiyonel kodları tamamen yanıt verir.

Ürün Tasarımı, İç Mimarlık, şehir mobilyaları, tasarım Moda Aksesuar, Otomobil tasarım değeri son yıllarda artmıştır bazı alanlar vardır. Bu anlamda, formları ve fonksiyonları bir yenilikçi olarak tasarımcı, eğilimleri ve anın fonksiyonel taleplerini içerir ve geliştirilmesi ve uygulanması varsayar.

IED Tasarım kursları öğrencileri sektörün önde gelen firmaları ile atölye katılım ve işbirliği yoluyla teknik becerileri kazanmaları, bu becerileri geliştirmek.

moda

şirketler ve moda profesyonelleri ile işbirliği esastır ve büyük uluslararası tasarımcıların kararlıdır.

Okul profesyonellik ile çalışmak ve yeni kreasyonları ile yenilik yaşamak ve her yönüyle moda hissetmek için nasıl öğretir.

kurslar görüntü ile ilgili ve iletişim faaliyetleri farklı alanlarda, yaratıcı, stratejik, örgütsel ticari, pazarlama geleceğin profesyonelleri yetiştirmek.

görsel iletişim

IED Görsel İletişim aletleri projelerini görsel iletişim teknolojileri geliştirmeye, iletişimsel ve etkileyici dilleri, yeni teknikler ve beceriler öğrenildiği yaratıcı laboratuvardır.

Biz görsel-işitsel unsurlar bizim günlük hayatın bir parçası olan ve değerler ve moda, tasarım, çeşitli sanayi üretimi gibi çeşitli dahil olmak üzere fikir ve üretken gerçekleri iletmek anlamların, reklam ana araç olan bir dünyada yaşıyoruz ama aynı zamanda kültür, siyaset ve sosyal konular.

Bir kavram ya da projenin varlığı, uzak sadece aksesuar olmaktan, bir mesaj iletişim başarısına kararlılıkla katkıda bulunur.

Bu alanda profesyonellik ve yetkinliği ile hareket eden, sürekli kağıdı değiştirmek, yeni bilgi teknolojilerinin çalıştıkları sosyo-kültürel bağlamda bir tarafında kapsamlı bir bilgi ve diğer üzerine kurulmuştur eklektik, çapraz kültür, sahip demektir iletişim görüntüler ve sesler.

Bugün öngörülen ve multimedya sistemi üretilir; Aynı anda aceleci ve sürekli dijital teknolojilerin geliştirilmesi ve farklı uzmanlık ve yaratıcılık gerektiren farklı görsel-işitsel medya birlikteliğinin: ama multimedya her zaman iki bakış açıları yorumlanır olacaktır.

IED Görsel İletişim dersleri bu okul İtalyan panoraması içinde benzersiz bir eğitim merkezi kılan zenginlik unsuru vardır. öğrenciler için mevcut teknolojilerin sürekli güncellenmesi ve böylece izin, içerik ve dil hem de yaratıcılıklarını geliştirmek için deneyimli, içinde bir araştırma laboratuvarında, uzun bir geleneğe sayesinde yapmak tren ve bugün işgücü piyasasına girmek böylece öğrencilerini hak.

Yönetimi ve İletişim

reklam, halkla ilişkiler, pazarlama ve insan kaynakları: IED Yönetim eğitimi önerisi yeni, son derece dinamik ve genişleyen alanlarda profesyoneller için sürekli bir ihtiyaca cevap veriyor.

fakülte geniş deneyim ve eğitim vardır ve sürekli üretim ve teknolojik dönüşümlere derslerin içeriği adapte edebilmektedir.

okulun felsefesi uzmanları, pazar ihtiyaçlarına çalışmada, araştırma ve proje geliştirme için çalışma gruplarında içerme ve analizi ile doğrudan ilişki ile tamamlanmaktadır.

Programs taught in:
Ingilizce
Spanish (Spain)

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Görsel-işitsel prodüksiyon alanında (film, televizyon ve video), video oyunu, 2D ve 3D animasyon, interaktif ve etkileşimli olmayan multimedya, yanı sıra reklam ve ilgili ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Sinemada gördüğünüz efektlerden ve animasyonlardan etkilendiniz mi ve nasıl yapıldığını bilmek ister misiniz? Bu merak bir meslek olabilir ve sizi animasyon ve video oyun endüstrisine götürür.

3D Animasyonlar, İnteraktif Oyunlar ve Ortamlar , Video Oyunları uzmanları Yüksek Düzeyli Eğitim Döngüsü ile interaktif multimedya projelerine hayat vermek, sanal alanlar oluşturmak ve 2D ve 3D animasyonlar oluşturmak, üretim sonrası süreçleri kontrol etmek ve etkileri izlemek için gerekli bilgileri edinebilirsiniz. baskısı Ve tüm bunlar, video oyun tasarımının heyecan verici dünyasında başlarken, herhangi bir platformda uygulamalar ve oyunlar geliştirmek için gerekli en yeni araçları bilirsiniz.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Desen oluşturma, modelleme, yapım ve terbiye yoluyla giysinin yapım süreçlerine hakim olur. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA Desen oluşturma, modelleme, yapım ve terbiye yoluyla giysinin yapım süreçlerine hakim olur.

Desen ve Moda CFGS ile bir moda tasarım profesyonel olmak için sırları keşfedeceksiniz. Sadece iki yıl içinde haute couture tekniklerini yönetecek, manken üzerinde modelleme yapacak ve giysilerin hacmini çalışacaksınız. Ek olarak, bir koleksiyonun yaratıcı sürecini, çizimlerin tamamlanmasından malzeme seçimine kadar yönetebileceksiniz.

Neden IED Madrid'deki Yüksek Düzeyli Eğitimde Desen ve Moda eğitimi almalısınız?

Patronaje y Moda'daki Yüksek Düzey Eğitim Döngüsü eğitim programı, öğrencinin moda endüstrisinin mevcut çağda karşılaştığı zorluklarla yüzleşebilmesi için eksiksiz bir eğitim sunmaktadır.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Herhangi bir fotoğraf ve video projesini başarılı bir şekilde ele almak için kendi görsel-işitsel dilini geliştirir. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Herhangi bir fotoğraf ve video projesini başarılı bir şekilde ele almak için kendi görsel-işitsel dilini geliştirir.

Bir kamerayı nasıl kullanacağınızı öğrenmek ve profesyonel bir şekilde görsel-işitsel bir proje geliştirmenize izin veren tüm gerekli yönleri bilmek ister misiniz? Fotoğraf Eğitim Döngüsünde Yüksek Derecede, iç ve dış mekan aydınlatma tekniklerinde derinleşecek, mekânın temsilini oluşturan unsurları yönetecek ve fotoğraf projelerini başarılı bir şekilde ele alabilmeniz için hangi teknolojilerin başarılı olacağınızı keşfedeceksiniz. video geliştirmek için temel teknikler ve stratejiler. Katı bir teorik temelden yola çıkarak, reklam, tasarım, moda, yayın dünyası, foto muhabirliği veya sanat gibi farklı alanlarda projeler yürütmenize izin verecek kendi görsel-işitsel dilinizi geliştireceksiniz.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kurs, profesyonel etkinliklere dayanan bir metodoloji kullanır, böylece, projeksiyonel bir çekirdek etrafında, bu çağdaş tasarım ve çizim eğitiminde bir dizi kilit konu g ... [+]

Kurs, profesyonel etkinliklere dayanan bir metodoloji kullanır, böylece, projeksiyonel bir çekirdek etrafında, bu çağdaş tasarım ve çizim eğitiminde bir dizi kilit konu geliştirilir.

Bu yapı, tasarım yaparak öğrenmeyi ve öğrencilerimizi tasarım süreçlerinde ve grafik tasarıma uygulanan en son dijital ve iletişim araçlarında eğitmeyi mümkün kılar. Ek olarak, her proje, öğrencilerimize tasarım süreci ve gerçek bir örnek projenin metodolojisi konusunda rehberlik eden önemli çalışan profesyoneller tarafından yönetilmektedir.

Neden bir Yüksek Öğrenim Tasarım Merkezinde öğrenim görmelisiniz?

Bizim DNA

Bizim farklı değerimiz, tasarım disiplini konusunda uzmanlaşmış bir sanat okulu olduğumuz ve her türlü disiplinin sunulduğu genel bir üniversite değiliz. IED Madrid'de eğitim, tasarımın tüm dallarıyla yaşamak anlamına gelir: ürün, iç mekan, fotoğrafçılık, moda, grafik, stil, video oyunları, illüstrasyon… uluslararası bir ortamda, dünya çapında bir tasarım vizyonuyla yaşamak.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Çizim yoluyla fikirleri ve kavramları belirtmenize izin verecek temel teknikler ve illüstrasyon stilleri konusunda ustalaşın. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Çizim yoluyla fikirleri ve kavramları belirtmenize izin verecek temel teknikler ve illüstrasyon stilleri konusunda ustalaşın.

Profesyonel bir örnek olmak ister misiniz? İllüstrasyondaki Yüksek Dereceyle, çizim yaparak fikirleri ve kavramları belirlemenize, farklı teknikler ve sanatsal stillerle çizimler oluşturmanıza olanak sağlayacak görsel bir dil geliştirmeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, yayınların veya resimli senaryoların (hikaye panoları) geliştirilmesi için grafik anlatımın temel stratejilerinden başlayacaksınız. Pratik bir yöntemle, reklam, tasarım, yayın dünyası veya sanat gibi farklı alanlarda projeler yürütmenize izin verecek kendi dilinizi geliştireceksiniz.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İç Tasarım Bir Yıllık Ders (İngilizce öğretilir) Tasarım Okulu'nun eğitim teklifiyle ilgilidir. Sektördeki tasarımcı ve firmalarla ortaklaşa yürütülen proje ve atölye çal ... [+]

İç Tasarım Bir Yıllık Ders (İngilizce öğretilir) Tasarım Okulu'nun eğitim teklifiyle ilgilidir. Sektördeki tasarımcı ve firmalarla ortaklaşa yürütülen proje ve atölye çalışmaları ile iç mekan tasarımları ve farklı tip ve ölçeklerdeki diğer alanların dünyasına girmek isteyenler hedefleniyor.

Akademik yıl boyunca, mekânı planlayabilmek ve tasarlamak için gerekli temel temeller, kullanıcı ve çevre, insan ve mekânsal ölçek arasındaki ilişkiyi anlar, bilgisayar ve iletişim araçları, anlatım ve ölçme teknikleri öğretilir. .

Ticari, boş zaman, kamusal ve özel iç mekân tasarımlarının yanı sıra sergiler, sahne tasarımı ve mekânsal müdahaleler için geçerli olan kavramsal, etkileyici ve resmi projeler ve alıştırmalar.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Toplam Tasarım Bir Yıllık Kursu, tasarım ve iletişimin ana disiplinlerini gezdirir. Ürün tasarımı, iç tasarım, grafik tasarım ve moda tasarımı alanlarında çalışmalarına b ... [+]

Toplam Tasarım Bir Yıllık Kursu , tasarım ve iletişimin ana disiplinlerini gezdirir. Ürün tasarımı, iç tasarım, grafik tasarım ve moda tasarımı alanlarında çalışmalarına başlamak isteyenleri hedefleyen bir temeldir. Yıl boyunca, tüm sanatsal, görsel, kavramsal, teknik ve projesel yüzler, tasarım ve proje kültürünün profesyonel uygulaması için gereken tüm temel konularla ilgilenen atölye çalışmaları kapsamındadır.

Tabii teorik ve pratik bir yapıya sahiptir, böylece projeksiyonel bir çekirdeğin etrafında, yaratıcı çalışma için diğer kilit konuları döndürür . Bu metodoloji, Toplam Tasarımcılarımızın DNA'sını tasarlayarak uygulamalı öğrenme ve öğrenmeye olanak sağlar.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dijital Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi uzmanı Web Uygulama Geliştirme İleri Düzeyde, dijital tasarımda, pazardaki en çok talep edilen profillerden biri olan gelişmiş bir p ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Dijital Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi uzmanı Web Uygulama Geliştirme İleri Düzeyde , dijital tasarımda, pazardaki en çok talep edilen profillerden biri olan gelişmiş bir programcı olmak için sizi eğitiyor . Tüm işletim sistemleri ve mobil platformlar için bilgisayar uygulamalarını geliştirmek ve geliştirmek için iletişim ve yaratıcı becerilerinizi geliştirin ve belirli teknolojiler ve geliştirme ortamları aracılığıyla öğrenin. Dijital tasarım ve bilgi sistemlerinde derinleşirken, kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi gibi kavramlara yaklaşacak, her türlü platform için teknolojik çözümler üreteceksiniz.

... [-]
İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Postgraduate Certificate

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Aksesuarlar arzu nesnesi haline gelmiş, kendi ismine sahip olmuş ve her mevsim stilistleri ve editörler mutlaka aranmalıdır. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christia ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCAAYAKKABI TASARIMCISI OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORSUNUZ?

Aksesuarlar arzu nesnesi haline gelmiş, kendi ismine sahip olmuş ve her mevsim stilistleri ve editörler mutlaka aranmalıdır. Bugün, Manolo Blahnik, Jimmy Choo ve Christian Louboutin gibi isimler, hem uzmanlar hem de neofitler için ayakkabı tasarımında dünya referansıdır.

İngiliz moda endüstrisine hizmet etmesi için İngiliz imparatorluğunun emriyle Canary tasarımcısı Blahnik, Ulusal Moda Tasarım Ödülü ve Onursal Ünvanı, serinin kahramanı olan manolos, otantik sanat eserleri sayesinde uluslararası üne kavuşmuştur. New York'ta Lady Gaga veya Madonna birçok kez giyindi. Ayrıca, Londra'da ikamet eden Malay kökenli tasarımcı Choo, İngiliz İmparatorluğu Düzeninin Onursal Başlığı ödülüne layık görülmüştür. Gallerli Diana genellikle tasarımlarını aldı ve şu anda tüm ünlüler tarafından göze çarpıyor. Aynı zamanda Louboutin'ın kırmızı topuklu ayakkabıları, Carla Bruni-Sarkozy, Dita Von Teese, Blake Lively, Uma Thurman ya da Christina Aguilera gibi kişilikleri de göstermiş.... [-]

İspanya Madrid
January 2020
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Belgesel Fotoğrafçılığı ve Raporlama üzerine Lisansüstü Kursu IED Madrid Profesyonel Fotoğrafçılığını oluşturan üç modülden ilkidir, bu uzmanlık kursu belgesel ve raporla ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Belgesel Fotoğrafçılığı ve Raporlama üzerine Lisansüstü Kursu IED Madrid Profesyonel Fotoğrafçılığını oluşturan üç modülden ilkidir, bu uzmanlık kursu belgesel ve raporlamaya adanmıştır. Ayrıca telif hakları, medya ilişkileri, iletişim teorisi, imaj etiği, ileri renk düzeltme ve düzeltme, konum yönetimi ve sözleşmeler hakkında bilgi içerir. Inandırıcı dergiler ve yayıncılar söz konusu olduğunda sağlam ve çekici bir kişisel çalışma bir fark yaratabilir. Bu öncül ile, belgesel fotoğrafçılığın öğrencilerin mesleki becerilerinin geliştirilmesi, kişisel bir işin geliştirilmesi ile tamamlanmaktadır.

... [-]
İspanya Madrid
January 2020
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dijital Pazarlama, Sosyal Ağlar ve Omni-Channel Dönüşüm dallarında lisansüstü ders, dijital ve sosyal çevrenin ihtiyaç ve şartlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

İnsanların, şirketlerin ve kurumların güncel mesleki gerçekliği, dünyayı ve dijital dünyayı doğar, geliştirir ve buna ihtiyaç duyar. Günümüzde, herhangi bir işletme dijital ortama tam ve rekabetçi olmak için güveniyor. Dijital Pazarlama, Sosyal Ağlar ve Omni-Channel Dönüşüm dallarında lisansüstü ders , dijital ve sosyal çevrenin ihtiyaç ve şartlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Herhangi bir şirketin veya kurumun dijital ve sosyal pazarlama stratejisini tasarlarken temel prensiplerin kavramsal temellerini oluşturan, iletişim becerileri 2.0 ve dijital pazarlama profesyonellerinin elinde önemli pratik vakaları çerçeveleyen bir program.... [-]

İspanya Madrid
March 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Etkinlik ve TV için Tasarım ve Üretim Lisansüstü Kursu, iki farklı bloktan oluşur: etkinlikler ve televizyon için set tasarımı. Bunlar, tasarım süreçlerinde ve uygulamala ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Etkinlik ve TV için Tasarım ve Üretim Lisansüstü Kursu , iki farklı bloktan oluşur: etkinlikler ve televizyon için set tasarımı. Bunlar, tasarım süreçlerinde ve uygulamalarında farklılık göstermelerine rağmen, özellikle televizyonda genel olarak belli bir büyüklükteki olaylar söz konusu olduğunda, sık sık modları ve alanları paylaştıkları doğru olan iki profesyonel ustalık uygulamasıdır.

Olayların senaryosu olan ilk blok, geçici kurumsal sergilere yakınlaşarak tanımlanıyor. Bu sergilerde görsel iletişim kavramı, çalışmanın çekirdeği olarak düşünülmekte ve set tasarımcının amacı, iletilmek istenen mesajları plastik olarak eklemektir. Bu modülde, öğrenci profesyonel temelleri tanımak ve çeşitli türlerdeki olayların gelişimine yaklaşabilecektir.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Fotoğraf ve Görsel Dil Yüksek Lisans Programı, sanatsal fotoğrafçılığın enine bilgisine ve uygulamalı fotoğrafa, araçlarıyla daldırılmıştır. Fotoğraf sanatının anlatımsal ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Fotoğraf ve Görsel Dil Yüksek Lisans Programı , sanatsal fotoğrafçılığın enine bilgisine ve uygulamalı fotoğrafa, araçlarıyla daldırılmıştır. Fotoğraf sanatının anlatımsal ve anlatımsal işlevselliği açısından bir önceliği olarak ele alınacak olan bu ders, sanatçıların ve fotoğraf profesyonellerinin, disiplinlerarasına duyarlı uzmanlar gerektiren bir ortamda gelişmesini teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Öğrenci, fotoğraf dili, tekniği ve etkileyici sonuçları hakkında tam bir eğitim alacak. Bununla birlikte, tüm profesyonel formatlarla fotoğraf çekmeyi, doğal ışık veya setle kendini ifade etmeyi, postprodüksiyon araçlarını doğru şekilde işlemeyi ve yeni teknolojilerle görüntüleri yaymayı öğrenecek. Öğrencilerin kendi görsel söylemlerini oluşturmaları gereken eğitim süreci boyunca tekniklerin ve anlatı kapasitesinin öğrenilmesi sağlanacaktır.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Grafik ve Sayısal Tasarım alanında lisansüstü ders, öğrencilere küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Grafik ve Sayısal Tasarım alanında lisansüstü ders , öğrencilere küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar.

Hedef kitleyi duygusal olarak kaplayan kaliteli bir grafik imaj geliştirmenin karşılaştırmalı üstünlüğüne özel bir vurgu yapılacaktır. Buna ek olarak, web'in olanakları, bir projenin veya iş fikrinin genişletilmesinin motoru olarak kamuya açık, kullanımı kolay bir tasarıma dayanarak araştırılacaktır.

Girişimciler, tasarımcılar, sanatçılar ve genel olarak, grafik ve web tasarımında bir temele sahip olmak isteyen herkesin kendi projelerinin veya iş fikrinin grafiksel iletişimini geliştirmelerine olanak sağlaması.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED Madrid'deki Image Consulting'deki Lisansüstü Kurs ile öğrenciler, stil ve kişisel zevklerine saygı gösteren, müşterileri en çok tercih eden eğilimleri uygulamak için ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA IED Madrid'deki Image Consulting'deki Lisansüstü Kurs ile öğrenciler, stil ve kişisel zevklerine saygı gösteren, müşterileri en çok tercih eden eğilimleri uygulamak için gerekli teknikleri ve stratejileri öğrenecekler. Bu nedenle, sektördeki profesyonellerin ve ekibin amacı, görüntü danışmanlığına adanmış farklı alanların talebini karşılamak için bilgiyi paylaşmaktır.

hedefleri

Image Consulting'deki Lisansüstü Eğitim Programının ana hedefleri arasında şunları vurgulayabiliriz:

Görüntü danışmanlığı mesleğinin gelişebileceği geniş alan çeşitliliğinin farkında olun.Profesyonellerin gerçek talebi... [-]
İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mimari alanlarda sanatsal, plastik ve heyecan verici sonuçlar yaratmak için ışığı manipüle etmeyi ve tüm olanaklarını geliştirmeyi öğrenin. ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

"Aydınlanma, açığa vurma sanatıdır." Bir alanı nasıl aydınlattığımıza bağlı olarak, kullanıcı tarafından bir şekilde algılanacak, hissedilecek ve deneyimlenecektir. Atmosferler oluşturulurken aydınlatma en önemli faktörlerden biridir: boyutlar gibi doğrudan çağrışımlar sağlar ve çevreye duyarlılık veren öznel ve bilinçsiz bir yükü kışkırtır: sıcak, hoş, ayık, kaliteli ... Çevreyi ve bireyleri şekillendiren farklı duyguları üretir ve kışkırtır.

Bu faktörler son yıllarda, aydınlatma endüstrisinin büyümesi üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olan ve daha verimli ve ekolojik lambalar, yeni ışık kaynakları, LED ışıklar, daha basit aydınlatma kontrol sistemleri gibi ürünlerin geliştirilmesini teşvik eden büyük bir değere sahip olmuştur. kullanmak için, parlak sonucu değiştiren aksesuarlar ...... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED Madrid Mobilya Tasarımında Lisansüstü Eğitimi, form ve işlev arasındaki klasik ikilemin üstesinden gelmek için mobilyaların yaratılmasıyla yüzleşen tasarımcıları uzma ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

IED Madrid Mobilya Tasarımında Lisansüstü Eğitimi, form ve işlev arasındaki klasik ikilemin üstesinden gelmek için mobilyaların yaratılmasıyla yüzleşen tasarımcıları uzmanlaşmıştır.

Bu tasarım sektörü, iç tasarım ya da mimarlık alanları ile yakından ilişkilidir, alanları için belirli mobilyaların tasarımını geliştiren veya sanayileşmiş üretim için özel ürün hatları oluşturan alanlar.

Mobilya Tasarımında Lisansüstü Dersi için ana kariyer fırsatları şunlardır: Ürün tasarım çalışmaları ve mobilya veya iç mimari için Associate Designer, Freelance, mobilya satışı ile ilgili meslekler.

... [-]
İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

1936-1962 yılları arasında Harper's Bazaar'ın moda editörü ve 1962'den 1971'e kadar Vogue'ın direktörü olan Diana Vreeland gibi şahsiyetler ya da Vogue Paris'in ikonik mo ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCABir STYLIST OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORSUNUZ?

1936-1962 yılları arasında Harper's Bazaar'ın moda editörü ve 1962'den 1971'e kadar Vogue'ın direktörü olan Diana Vreeland gibi şahsiyetler ya da Vogue Paris'in ikonik moda editörü Carine Roitfeld, zamanla bir zaman kazanmış bir pozisyonun temellerini attı. tartışılmaz güç ve etki. Ayrıca Vogue Italia ve L'Uomo Vogue gibi önde gelen dergilerden oluşan geniş deneyime sahip bir stilist olan Anna dello Russo, bugün sektörde bir referans noktası ve en uluslararası moda şovlarının ön cephesinin bir zorunluluktur. Onların hepsi, moda dünyasındaki izlerini bıraktılar: vizyonlarını empoze ettiler, görsel kodları çözdüler ve zamanımızın ikonografik referanslarını tanıdılar. Tam olarak, stilistin işi, zamanının moda referansları olan, eğilimleri öngören ve bir rüyanın satışına hizmet eden şiirsel evrenler inşa etmeyi, mutlaka moda satmayı gerektiren bir rüyayı anlar.... [-]

İspanya Madrid
March 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda Fotoğrafçılığı ve Yaşam Tarzı Yüksek Lisans Programı, IED Madrid Profesyonel Fotoğrafçılığını oluşturan üç modülün ikincisidir. Bu uzmanlık kursu, Moda ve Yaşam Tarz ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Moda Fotoğrafçılığı ve Yaşam Tarzı Yüksek Lisans Programı, IED Madrid Profesyonel Fotoğrafçılığını oluşturan üç modülün ikincisidir. Bu uzmanlık kursu, Moda ve Yaşam Tarzı'na adanmıştır. Ayrıca, telif hakkı ile ilgili aktarılabilir bilgi, modellerle çalışma, iş planları, medya ilişkileri, gelişmiş renk düzeltme ve düzeltme, konum yönetimi ve sözleşmeler de içerir.

Bu dersin ana figürleri, moda ve stüdyo fotoğrafçılığı, Joséphine Douet, Rafa Gallarand, José Morraja ve rötuş uzmanı Victor Garrido gibi geniş deneyime sahip fotoğrafçılardır. Soy Tu Puta markasıyla çalışan Joan Morey, farklı sanat alanlarından, özellikle de sanat ve moda alanlarından gelen dilleri birleştiren çalışmalarını sunacak. Daha sonra, kurs direktörü Ricardo Cases, öğrencilere Deconstructing moda atölyesinde moda ve yaşam tarzıyla ilgili kendi vizyonlarını nasıl bulacağını öğretecek.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda Producer Lisansüstü Ders kendi bilgi ve araçları genişletmek ve moda alanı sektöründe üretimin geliştirilmesi için gerekli eylemleri ve stratejileri yükseltmek mümkü ... [+]

moda dünyasında girmek veya bu sektörde uzmanlaşmak isteyen profesyoneller için olanaklar ve çeşitli alternatifler sunuyor. Bu olasılıkların içinde biz başlattı ve ürün konumlandırma, en farklı seçenekler dijital dünyaya mağaza, geçit veya reklam yoluyla, editoryal biçimi konumlandırma kadar eylemleri hakkında her şeyi işaret edebilir.

Tüm bu olasılıklar giderek daha esnek ve çapraz bir vizyon ile başarılı iyi bir moda üretim profesyonel profil faaliyetleri yönetmek için olanakları ve gerekli koordine yardım etmek istiyorlar. Bu rakam yapımcı anahtarı, ihtiyaçları ve bu süreçlerde yer alan aktörlerin rolünü bilmeli, bu yüzden bu tür halkla ilişkiler, reklam yaklaşımları, geçit bir kurumun ihtiyaçları, bir sunum anahtarları olarak yönlerini lâzımdır yönetim ve üretim ortamı, bir moda olayı anahtarları, uygun profesyonel (fotoğrafçı, makyaj sanatçısı, booker ...) ile ilişkinin doğru yönetimi ile doğru bir ilişki yönetme ürünün, temelleri bir katalog, vb... [-]

İspanya Madrid
March 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Müşteri Deneyimi Mükemmelliği Yüksek Lisans Programı ile öğrenciler, profesyonel kariyerini tüketimde yenilik alanında başarılı bir şekilde geliştirmelerini sağlayacak bi ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Müşteri Deneyimi Mükemmelliği Yüksek Lisans Programı ile öğrenciler, profesyonel kariyerini tüketimde yenilik alanında başarılı bir şekilde geliştirmelerini sağlayacak bir dizi beceri kazanacaklardır.

»21. yüzyılın çevreyi ve tüketici içeriğini anlamak için mevcut tüm araçları öğrenin ve ele alın. Araştırma teknikleri, içgörü araçları, yaşadığımız anın etik ve sosyolojik bağlamı, müşteri ve çalışan yolculuğu.

»Yaratıcı inovasyon teknikleri, yaratıcı çalışma metodolojileri: Tasarım Düşüncesi, İnovasyona Yaratıcılık, Açık İnovasyon, kullanıcı odaklı yenilik. Birlikte yaratım.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED Madrid'de Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme alanında lisansüstü ders, bir mağazanın ticari alanında veya süpermarketlerin satış noktalarında ürün, marka ve diğer ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

IED Madrid'de Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme alanında lisansüstü ders, bir mağazanın ticari alanında veya süpermarketlerin satış noktalarında ürün, marka ve diğer materyalleri sergileyebilecek ve bu ürün ile marka arasında bir kimlik yaratabilecek profesyonelleri eğitmektedir. öyle ki gözlemci herhangi bir fiyata sahip olmak ister ve onu elde etmek için dükkana girer. Bütün bunlar farklı alanlarda: moda, tasarım, aksesuar, şarküteri ...

Görsel Mağazacılık ve Pencere Giyinme Yüksek Lisans Programı'nın temel mesleki fırsatları şunlardır: Pencere Alıcıları, Görsel Mağazacılar, Freelancer, vb.

hedefleri... [-]
İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bir mağaza tasarlamak, marka (marka) ve kimliğinin analizi ile bağlantılı stratejik bir vizyondan ve iletmek istedikleri mesajlara, konumlandırmaya ve ilgi alanlarına day ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Bir mağaza tasarlamak, marka (marka) ve kimliğinin analizi ile bağlantılı stratejik bir vizyondan ve iletmek istedikleri mesajlara, konumlandırmaya ve ilgi alanlarına dayalı bir sonraki gelişmeden başlayan karmaşık bir işlemdir. Bir alışveriş deneyimi yaratmaya katılan tüm unsurlara tutarlılık sağlamak, tüketicinin marka ile özdeşleşebilmesi, onunla ilişki kurması ve rahat hissetmesi açısından önemlidir. Bu, ticari alan tasarımcılarını, tekliflerini tüketici eğilimlerine ve isteklerine göre sürekli olarak değiştirmeye zorlar.

Perakende tasarımında özel eğitime sahip profesyonel talep, son yıllarda, doğaçlama ve inceliklere yer bırakmayan mevcut rekabet koşullarından dolayı özellikle artmıştır. Bu bağlamda tasarımcı, farklı alanlardan (pazarlama, perakende, görsel satış, vb.) Gelen tüm girdileri detaylandırmalı ve işlemeli ve bunları marka ve tüketici kimliğinin yansıtıldığı verimli ve somut bir tasarıma dönüştürmelidir.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Reklam Fotoğrafçılığı ve Editörlüğü Lisansüstü Dersi, IED Madrid'de Profesyonel Fotoğrafçılık Yüksek Lisansını oluşturan üç modülün sonuncusu olup, bu uzmanlaşma kursu, r ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Reklam Fotoğrafçılığı ve Editörlüğü Lisansüstü Dersi , IED Madrid'de Profesyonel Fotoğrafçılık Yüksek Lisansını oluşturan üç modülün sonuncusu olup, bu uzmanlaşma kursu, reklamcılığa ve yayıncılık dünyasına adanmıştır. tasarım teorisi ve pratiği, dergiler ve kitaplar için fotoğraf baskısı, ticari kampanyalar için modellerle çalışma, iş planları ve sözleşmeler, yazar hakları, medya ilişkileri, iletişim teorisi, ileri rötuş ve renk düzeltme ve konum yönetimi. Müşterileri ve ticari aracıları inandırıcı olduğunda, sağlam ve çekici bir kişisel çalışma bir fark yaratabilir. Bu öncül ile, reklam ve editoryal fotoğrafçılıkta öğrencilerin mesleki becerilerinin geliştirilmesi, kişisel bir projenin geliştirilmesi ile tamamlanmaktadır.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sahne Sanatları için Set Tasarımında Lisansüstü Kursu, iki yakın ilişkili alanın etrafında set tasarımcıları için profesyonel bir eğitim programı içerir. Bir yandan, dram ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Sahne Sanatları için Set Tasarımında Lisansüstü Kursu, iki yakın ilişkili alanın etrafında set tasarımcıları için profesyonel bir eğitim programı içerir. Bir yandan, dramatik metne, tiyatroya, diğer yandan da opera, müzikal ve dans gösterileri için doğal alanlara tabi.

Bu dersin temel amacı öğrenciyi, manzaranın plastik olanaklarına, anlatım ve hareket etme yeteneklerine yakınlaştırmak, yeni yorumlama ve algı modelleri altında gelişmek. Aynı zamanda, gerekli teorik ve enstrümantal eğitimin yanı sıra, bilimkurmacının profesyonel gelişimi için gerekli olan temel teknik uzmanlık bilgilerinin de çokça ortaya çıkacağı söylenebilir.... [-]

İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bir grafik tasarımcısı birçok alanda çalışabilir, ancak moda ve lüksün rekabetçi alanında, modern lüksün temel taşı olan temiz, sade ve zarif estetiğin derin ve temel bir ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Bir grafik tasarımcısı birçok alanda çalışabilir, ancak moda ve lüksün rekabetçi alanında, modern lüksün temel taşı olan temiz, sade ve zarif estetiğin derin ve temel bir anlayışına sahip olmanız gerekir. Bu "lüks estetiği" ni anlamak için, öğrenci, güzellik ve ince zarafetin geçerli olacağı görsel bir dünyada dört aylık bir süre için daldırılacak.

Sektörün uzmanları tarafından, Sanat Yönetmenliği Yüksek Lisans Programı'nda , öğrencinin kendi işinde lüksün bu estetiğini yaratmayı öğrenecek. Öğretmenler ile birlikte, öğrenciler portföylerini profesyonelleştirebilecek, yeni parçalar geliştirebilecek ve fotoğraf oturumları için ruh hallerini hazırlayabilecekler. Diğer aktiviteler arasında moda fotoğraf çekimlerine katılım, moda yöneticileriyle yapılan toplantılar ve endüstri uzmanlarının incelemesi ve geri bildirimleri yer alacak. Ayrıca, moda mağazaları, oteller ve kültür kurumlarını ziyaret ederken ve deneyimlerken, lüksün estetiğini yaşayacaksınız.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sergi Mekânları Tasarımında Lisansüstü Kursu, iki merkezi eksen etrafında yapılandırılmıştır: kültürel sergi alanları ve ticari alanlar olarak da adlandırılan kurumsal se ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Sergi Mekânları Tasarımında Lisansüstü Kursu, iki merkezi eksen etrafında yapılandırılmıştır: kültürel sergi alanları ve ticari alanlar olarak da adlandırılan kurumsal sergi alanları. Kalıcı ya da geçici olabilirler ve ziyaretçi sunum merkezleri, yorum merkezleri, müzeler, geçici sergiler, fuar standları, ticari fuarlar, fuar pavyonları vb.

Bu, sergi mekânının kendisinin sahnelenmesi, ona yeni bir boyut ve anlatı kalitesi sağlaması, içeriği ileten yeni yaşanabilir ortamlar yaratması ve yeniden icat etmesidir. Mekanın kendisi dramatize edildi. Kültürel sergilerin senografisi, ansiklopedik müze sergisinin doğrusallığına karşı plastik bir anlatının oluşturulması, iletişim ve öğrenme biçimi olarak anlatım alanları yaratmalıdır. Fuarlarda, kongrelerde vb. Sergilenen kurumsal sergi alanları. Şu anda markaların ve şirketlerin görsel kimliğini ve bilgilerini iletmenin en güçlü araçlarından biri.... [-]

İspanya Madrid
January 2020
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Mücevher Tasarımında Lisansüstü Eğitimi, öğrenciye mücevheratın mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım elemanlarına ve tüm aksesuar aksesuarlarının fonksiyonel ve dekorat ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Tarih, bildiğimiz gibi, adım atmaya, tutkuyla teslim olmaya ve bir fark yaratmaya cesaret edenler tarafından yazılmıştır. Onlardan biri olmak ister misin? Tasarım, sanat ve profesyonelliğin mükemmel bir birleşimi olan IED Madrid'deki Takı Tasarımı * Lisansüstü Kursu'nu keşfedin. Mücevherat koleksiyonlarının yaratılması için gerekli teorik ve pratik bilgileri size sunacağız ve yüksek mücevher ve saat yapımının eşsiz parçalarını tasarlayacağız.

Mücevher Tasarımında Lisansüstü Eğitimi , öğrenciye mücevheratın mekanik süreçlerini öğretir ve tasarım elemanlarına ve tüm aksesuar aksesuarlarının fonksiyonel ve dekoratif detaylarına odaklanır. Mücevherat koleksiyonlarının yaratılması, eşsiz mücevher ve saat yapımı parçalarının tasarımına kadar.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Işık, evrende ve yaşamımızda önemli bir maddedir. Gizemli ve gizemli, ışık, duyuları uyandırmak, hikayeleri anlatmak ve duyguları iletmek için güçlü bir araçtır; Büyük ya ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Işık, evrende ve yaşamımızda önemli bir maddedir. Gizemli ve gizemli, ışık, duyuları uyandırmak, hikayeleri anlatmak ve duyguları iletmek için güçlü bir araçtır; Büyük yaratıcı potansiyeli nedeniyle sanat için vazgeçilmez bir unsurdur.

Bir araç olarak ışık ile çalışmak, onu bir materyal olarak anlamak ve aynı zamanda ışığın farklı disiplinler aracılığıyla tarih boyunca yarattığı yaratıcı kullanımları analiz etmek için gereklidir. Yaratıcı Aydınlatma Tasarımında Lisansüstü Kursunda, ışığın bir araç olarak kullanılması ve şiirsel ve sanatsal deneyimler yaratması için ışığın çağdaş yöntemlerle yaratılmasıyla ilgili deneyler üzerinde çalışacağız.... [-]

İspanya Madrid
April 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursu * öğrencilerine bir aksesuar markasının tasarım ekibine katılmaları için gerekli becerileri kazandırır veya kişisel bir projeyi üstlenm ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursu * öğrencilerine bir aksesuar markasının tasarım ekibine katılmaları için gerekli becerileri kazandırır veya kişisel bir projeyi üstlenmelerine, yaratıcı huzursuzluklarını teşvik etmelerine ve ortaya çıkardıkları duygular ve duyumların kavramsallaştırılmasını teşvik etmelerine yardımcı olur. tasarım için yetenekler ve kabiliyetler; Bu alandaki bir profesyonelin sürekli yaratıcı büyüme içinde olmasını sağlayan arzu nesnelerinin heyecan verici bir evrenidir.

hedefleri

Çanta Tasarımında Lisansüstü Kursunun ana hedefleri arasında şunları vurgulayabiliriz:

Öğr... [-]
İspanya Madrid
October 2019
Tam zamanlı
4 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Dijital Strateji ve Sosyal Medya Yaz Kursu iki parça, iki hafta süren her biri ayrılmıştır. ... [+]

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

Dijital Strateji ve Sosyal Medya Yaz Kursu iki parça, iki hafta süren her biri ayrılmıştır.

Kurs Hedefleri: Stratejik Planner ve Sosyal Medya Müdürü tarafından yürütülen çalışmaların derin bir anlayış kazanmak. Herhangi bir marka veya kurum için bir sosyal medya stratejisi geliştirmek öğrenmek için. Sosyal ağlarda marka mesajı oluşturmak ve mevcut bahseder ve konuşmaları izlemek için gerekli araçları kullanmayı öğrenmek. Mevcut kanallara defterleri ve düzenlemeler ve mesleki deontoloji hakkında bilgi edinmek için.

Sosyal ağlar markaları hedef müşterileri ile etkileşim ve müşterinin hayatında katılmak için büyük bir fırsat temsil yerine dönüştü. Şirketler dolayısıyla küresel iletişim stratejisi, sosyal medya asimile olması.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve ... [+]

BU DERS İNGİLİZCE VERİLİR.

Fotoğrafın sırlarını keşfetmek için yazdan faydalanın ve İngilizce pratiği yaparken grafik tasarım ve video ana araçları hakkında bilgi edinin. Resimlerinizi şaşırtın ve kendi editoryal derginizi düzenleyin!

Fotoğraf, Video ve Grafik Tasarım Yaz Okulu kursu, Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira) IED Madrid'in merkezinde Temmuz ayı boyunca yapılacaktır.

IED Madrid Akademisi'nin Madrid'deki Junior Junior Kurslarının final projelerinin Vimeo'da IED Madrid'den sunumu.

Saatler: Pazartesiden cumaya 10: 00-22: 00

Yaz Genç Fotoğrafçılığı ve Grafik Tasarım dersi, 14-18 yaş arası gençleri hedeflemektedir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Gastronomi Yaz Kursu Tasarımı İngilizce olarak verilmektedir ve iki bölüme ayrılmıştır: birincisi, 10 Temmuz - 21 Temmuz arasında 2 hafta sürer. Son blok, 24 Temmuz - 28 ... [+]

Gastronomi Yaz Kursu Tasarımı İngilizce olarak verilmektedir ve iki bölüme ayrılmıştır: birincisi, 10 Temmuz - 21 Temmuz arasında 2 hafta sürer. Son blok, 24 Temmuz - 28 Temmuz tarihleri arasında, şarabıyla ünlü ispanyolca bölgesi La Rioja'ya yapılacak bir geziyi içerecek.

Amaç: Elbette tasarım dünyasına ve / veya gastronomi dünyasına bağlı herkes, aralarındaki ilişkiyi anlamak ve ikisi arasında daha rahat ve profesyonelce hareket etmek için temel bilgileri edinebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bir restoranın iç tasarımından bir şişe şarap ya da bir konserve teneke üzerindeki etikete, sofra takımına, bir tarif blogunun sunulması ya da personel bekletilerek giyilen üniforma. Geniş kapsamlı gastronominin kapsadığı her şey, geniş kapsamlı tasarım yaklaşımına dahil edilmiştir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesind ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Grafik Tasarım ve Yaratıcılık Üzerine Yaz Kursu, öğrenciye küresel bir grafik tasarım projesi geliştirmek için gerekli teorik pratik araçları sağlar. Temel bilgi sayesinde projesini veya iş fikrini geliştirmek için gereken grafik iletişimi bağımsız olarak oluşturabilecek olan öğrencinin yaratıcı potansiyelini destekler.

Amaç: girişimciler, tasarımcılar, sanatçılar ve genel olarak, grafik ve web tasarımında yer alan ve projelerinin grafik iletişimini geliştirmelerini sağlayan bir projeye ilgi duyan herkes.

Grafik Tasarım Yaz Kursunda, hedef kitleyi duygusal olarak kaplayan kaliteli bir grafik imaj geliştirmenin karşılaştırmalı üstünlüğüne özel önem verilecektir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Görsel Öykü Yaz Yaz Programı, 3 Temmuz'da başlayan bir haftalık bir çalıştaydır. Bu ders öğrencilerin görsel dili derinlemesine anlamalarını ve farklı platformlarda anlat ... [+]

Görsel Öykü Yaz Yaz Programı , 3 Temmuz'da başlayan bir haftalık bir çalıştaydır.

'Hikaye anlatımı' terimi, sözlü anlatıma özel olarak atıfta bulunmak için dar anlamda kullanılmaktadır ve günümüzde diğer medyadaki anlatı tekniklerine de atıfta bulunmaktadır.

Bu ders, öğrencilerin görsel dil hakkında derin bir anlayış kazanmalarına ve farklı platformlarda söylenebilecek bir kavram geliştirmeyi öğrenmelerine yardımcı olacaktır. Öğrencilere kısa bir proje hazırlama, canlı bir proje üzerinde çalışma ve medya içeriği üretme öğretilecektir.

Görsel Öykü Yaz Programı , görsel sanatlar, iletişim ve reklamcılıkla ilgili herhangi bir disiplini inceleyenlere yöneliktir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Gelişmiş İç Dekorasyon ve Stil Yaz Kursunda, çeşitli alanları tanımlayan ve karakterize eden önemli konulara odaklanıyoruz. Maddi ve maddi olmayan arasındaki diyalog; mek ... [+]

BU DERS İSPANYOLCA VERİLİR

Gelişmiş İç Dekorasyon ve Stil Yaz Kursu üç hafta sürer ve Temmuz ayında gerçekleşir.

Program, iç mekan tasarım tekniklerinin olanaklarını keşfedecek, mekanın daha iyi anlaşılmasına ve dönüşüm olanaklarına yol açacak, nötr bir alana hayat kazandıracak ve bir ev, mağaza, ofis, spor salonu, alışveriş merkezi gibi özel bir kişiliği ödüllendirecektir. Her projenin ihtiyaç ve gereksinimlerine bağlı olarak, kurumsal merkez, müze vb.

Kurs, yaratıcı yönetmen, yapımcı ve iç mimar Parolio tarafından yönetilmektedir.

Kurs Hedefleri:

Bir dizi alanın iç tasarımını ayırt eden ve karakterize eden elemanlar tasarlamak.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bu yaz, İngilizce pratiği yaparken ve en çok sevdiğiniz şeyleri yaparken çizim, animasyon ve video oyunu geliştirmenin en komik tekniklerini öğrenin, çizim yapın! ... [+]

BU DERS İNGİLİZCE VERİLİR.

Bu yaz, İngilizce pratiği yaparken ve en çok sevdiğiniz şeyleri yaparken çizim, animasyon ve video oyunu geliştirmenin en komik tekniklerini öğrenin, çizim yapın!

Bu derste kendi hikayelerinizi keşfedebilir, favori nesnelerinizi özelleştirebilir ve hareketli grafiklerin mekanizmalarını keşfedebilirsiniz. Ayrıca kendi video oyunlarınızı geliştirmek ve bir mucit olmak için gerekli teknikleri öğreneceksiniz. Oyunların sizin için sırları olmayacak!

Vimeo'da IED Madrid'den IED Junior Academy ile tasarım dünyasına daha yakın olun.

İllüstrasyon, Animasyon ve Video Oyunları Yaz Junior, Temmuz ayı boyunca Flor Alta Street 8 (Palacio de Altamira) 'nın IED Madrid genel merkezinde yapılacaktır.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyonu, IED Madrid'in Genç Akademisi'nin Yaz Gençlik Kurslarından biridir. Yaz Gençleri, özellikle 14-18 yaş arası gençler için tasarlanmış tasa ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

İç Tasarım ve Dekorasyon Yaz Çocukları Kursu, öğrencilerin mekan tasarımı ve süslemelerini sağlayacak.

Bu ders sayesinde öğrenciler, kavramları tanımlamayı, fikirleri temsil etmeyi, süslenecek mobilya ve diğer gerekli malzemeleri seçmeyi öğrenecek, aynı zamanda renk ve malzemelerin iç tasarımı nasıl etkilediğini öğreneceklerdir.

Amaç:Mekanları anlamak ve dekore etmek için temel bilgileri sağlamak ve nesneler ve insanlar ile nasıl ilişkilendiğini anlamak.Nesneleri ve alanları yaratıcı bir şekilde özelleştirmek içinBazı süsleme yöntem ve tekniklerini öğrenmek.

İç Mekan Tasarımı ve Dekorasyonu, IED Madrid'in Genç Akademisi'nin Yaz Gençlik Kurslarından biridir. Yaz Gençleri, özellikle 14-18 yaş arası gençler için tasarlanmış tasarım, moda ve görsel iletişim kurslarıdır.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Kişisel Alışverişteki Yaz Programı, müşterilerini kıyafetlerini seçerken tavsiye etmek için gerekli teorik ve pratik bilgileri sunacaktır. ... [+]

IDIOMA DEL CURSO: ESPAÑOL

Kişisel Alışverişteki Yaz Programının Amaçları, öğrencileri her bir müşteriye vücut şekli, renkleri, yaşı, ihtiyaçları, sosyal protokolleri ve yaşam tarzlarına uygun bir gardırop sunmak için eğitmektir. Her müşterinin gereksinimlerini karşılamak için modaya ve estetiğe bağlı çok çeşitli giysi mağazaları, aksesuarları, objeleri ve hizmetleri tanıyacaklar.

İş olanakları: Bu dersi alan öğrenciler mesleki kariyerlerini aşağıdaki gibi alanlarda hedefleyebilirler:

Bir mağaza zincirinde, mağazada ve / veya otelde Kişisel Alışveriş.Özel müşteriler, sanatçılar veya yoğun yaşamları olan insanlar için Kişisel Alışveriş.Son moda ve trendlere aşina olmayan insanlar için zaman zaman danışmanlık.Bir dükkanda sunulan hizmetleri tamamlar.... [-]
İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Fashion Stylist Summer Junior Kursu sayesinde, en son podyum trendlerine dayanan bir moda kampanyası için bir fotografik oturumun nasıl hazırlanıp hazırlanacağını öğrenec ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Fashion Stylist Summer Junior Kursu sayesinde, en son podyum trendlerine dayanan bir moda kampanyası için bir fotografik oturumun nasıl hazırlanıp hazırlanacağını öğreneceksiniz. Elbette pratik ve öğrenciler bir moda editoryal ve bir portföy oluşturacak.

Amaç:Moda stilisti iş metodolojisine giriş.Bir moda uzmanı (moda stilisti, moda fotoğrafçısı, maket, makyaj sanatçısı ve kuaför) yardımıyla bir moda editörlüğü oluşturun ve gerçekleştirin.Bir moda fotoğrafçılığı seti üzerinde çalışın.

Fashion Stylist, IED Madrid'in Genç Akademisi'nin Yaz Gençleri derslerinden biridir. Yaz Gençleri, özellikle 14-18 yaş arası gençler için tasarlanmış tasarım, moda ve görsel iletişim kurslarıdır.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Moda yaratıcılıktır. Moda koleksiyonunuzu nasıl tasarlayacağınızı, tam bir bakış açınızı nasıl geliştireceğinizi ve mesleki geleceğiniz için İngilizce'yi nasıl kullanacağ ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Moda yaratıcılıktır. Moda koleksiyonunuzu nasıl tasarlayacağınızı, tam bir bakış açınızı nasıl geliştireceğinizi ve mesleki geleceğiniz için İngilizce'yi nasıl kullanacağınızı öğrenin. Moda Tasarımı Öğrencinin kendi tasarımını ve Moda Tasarım portföyünü oluşturduğu ve fotoğrafladığı pratik bir derstir.

hedefleri:Moda tasarımcısının çalışma metodolojisini öğrenir.Bir çift dilli öğretim ekibinin yardımıyla bir moda koleksiyonu oluşturun ve iletişim kurun.Özel makine ve malzemelerle çalışın: dikiş mankenleri, yarı endüstriyel dikiş makineleri, dikiş makineleri, tabaklar, fotoğraf setleri ve Mac bilgisayarlar.... [-]
İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Robotik zaten günümüzün bir parçası, pili alalım! Robot teknolojisinin bu dersinde kendi robotumuzu nasıl tasarlayacağımızı ve kuracağımızı keşfedeceğiz, programlamayı öğ ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA.

Robotik zaten günümüzün bir parçası, pili alalım! Robot teknolojisinin bu dersinde kendi robotumuzu nasıl tasarlayacağımızı ve kuracağımızı keşfedeceğiz, programlamayı öğreneceğiz, böylece istediğimiz davranışa sahip olacak ve Arduino levhaları ve parçaları, sensörler, motorlar, piller ve bunların geri kalanıyla geri kalacağız. .

hedefleriÖğrencileri mevcut teknolojik anın parçası olan bilimsel-yaratıcı disiplinlere tanıtın.Elektronik, programlama ve kendi fikirlerini kullanarak yaratıcılığı teşvik edinRobotik kitlerle çalışmayı ve akıllı nesneler oluşturmayı öğrenin.Bilimsel yöntemi eğlenceli bir şekilde ele alın: Araştırma sonuçlarını araştırın, tasarlayın, prototipleyin, geliştirin ve elbette paylaşın.... [-]
İspanya Madrid
June 2019
Yarı zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tasarım Deneyimi Yaz Kursu öğrencileri tasarım sürecinde kullanılan metodolojiyi öğrenecek ve disiplinler arası projelerle başa çıkmak için gerekli araçların kullanımını ... [+]

İNGİLİZCE YABANCI DİLDE BU DERS.

Tasarım Deneyimi Yaz Kursu , her biri bir tasarım alanına odaklanan dört adet bir haftalık bağımsız atölye çalışmasından oluşur. 3 Temmuz'dan 28 Temmuz'a kadar sürecek.

Moda tasarım, iç tasarım, ürün tasarımı ve grafik tasarım: Öğrenciler aşağıdaki disiplinlerde deneysel atölye çalışmaları ile yaratıcı yeteneklerini geliştirecek.

Tasarım Deneyimi Yaz Kursu öğrencileri tasarım sürecinde kullanılan metodolojiyi öğrenecek ve disiplinler arası projelerle başa çıkmak için gerekli araçların kullanımını öğreneceklerdir.

Amaç: Sanatsal eğitimlerini, deneyimli ve tanınmış profesyonellerin yönlendirmesiyle tamamlamayı ve zenginleştirmeyi amaçlayan bireyler, multidisipliner projelerle yaratıcılıklarını pratik ve yoğun bir şekilde geliştiriyor.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Tasarım Deneyimi Yaz Programı dört bir haftalık atölye, tasarım alanında odaklanan her biri oluşur. ... [+]

BU PROGRAM İSPANYOL VE İngilizce olarak öğretilir

A Tasarım Deneyimi Yaz Programı Dört bir haftalık atölye çalışmaları, tasarım alanına odaklanarak her biri oluşur.

Moda tasarımı, ürün tasarımı, iç tasarım ve grafik tasarım: Öğrenciler aşağıdaki disiplinleri içinde deneysel atölye ile yaratıcı yeteneklerini geliştirirler.

Öğrenciler tasarım sürecinde kullanılan metodoloji hakkında bilgi ve enine projeleri ile başa çıkmak için gerekli araçları kullanımı master olacak. Onlar da ünlü profesyoneller ile çalışma şansına sahip olacak.

: Yönelik Bireyler multidisipliner projeler aracılığıyla pratik ve yoğun bir şekilde yaratıcılıklarını geliştirerek, tamamlayıcı ve deneyimli profesyonellerin yönetiminde sanatsal eğitim zenginleştirmek için arıyorum.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Yaratıcı Programlama, Nesnelerin ve Uygulamaların İnterneti, programlama dünyasını keşfetmenize ve yaratıcılığınızı teknolojiyle canlandırmanıza yardımcı olacaktır. İlk y ... [+]

DERSİN DİLİ: İSPANYOL VE İNGİLİZCE.

Yaratıcı Programlama, Nesnelerin ve Uygulamaların İnterneti, programlama dünyasını keşfetmenize ve yaratıcılığınızı teknolojiyle canlandırmanıza yardımcı olacaktır. İlk yaratıcı projelerinizi basit bir programlama dili ile alın ve blok programlama yoluyla bir mobil cihaz için bir uygulama oluştururken eğlenin.

hedefleri:Güncel teknolojik anı oluşturan bilimsel-yaratıcı disiplinleri sezgisel olarak öğreninÖğrencileri programlama, algılayıcılar, doğal kaynaklar, kendi fikirleri ve araçları ile yaratıcılara dönüştüren teknolojik okuryazarlıkBilimsel yöntemi eğlenceli bir şekilde ele alın: Araştırma sonuçlarını araştırın, tasarlayın, prototipleyin, geliştirin ve elbette paylaşın.... [-]
İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Çizim, çocuklukta kendini gösteren doğal bir dürtüdür. Bu derste farklı teknikler, materyaller ve formatlarla deney yapmak için bu sürücüden faydalanmak istiyoruz. Karakt ... [+]

DERS DİLİ: İSPANYOLCA

Çizim, çocuklukta kendini gösteren doğal bir dürtüdür. Bu derste farklı teknikler, materyaller ve formatlarla deney yapmak için bu sürücüden faydalanmak istiyoruz. Karakterlere hayat vermek ve öyküleri öykülerle anlatmanın mümkün olduğunu keşfedeceğiz ve grafiksel olarak fikirleri yakalamak için tüm ihtiyacımızın hayal gücümüz olduğunu göreceğiz.

hedefleriÖzgür bir ortamda yaratıcılığı teşvik edinÇizim yoluyla iletişimi teşvik edinTasarım hakkında merak uyandırmakFarklı grafik ifadelerini keşfedin

Creative Kids Yaz Çocukları kursu sayesinde öğrenciler kendilerini ifade etmeyi ve sanatsal ve eğlenceli bir ortamda harika zaman geçirmeyi öğrenecekler.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Yarı zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje. ... [+]

Amaç: Bu dersin temel amacı, öğrencinin edinimi, teorik, teknolojik ve iç mimarlık ve dekorasyon araçları alanında profesyonel iş yüz gerekli proje.

Program Adı: tasarımcılar alan bakımı, ışık, renk, sipariş, oran almak ... Biz gerçekte anlaşma, belirli bir işlev için ideal bir mekan arayışı. Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip, İç Mimarlık elemanları tasarımı sağlayacaktır.

Bir Dirigido: Yaratıcı, esnek ve pratik anlamda dayalı iç Stilcilik temel bilgi edinme ilgi duyan herkesin,.

Aslında belirli bir fonksiyon için ideal bir mekân arayışına başa alanı, ışık, renk, sipariş, oran Tasarımcılar anlaşma .... Özne ve onun mekansal çevre arasında birden ilişkileri Araştırma ve yansıma alanları, prototip ve elemanları İç Mimarlık tasarımı sağlayacaktır.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Bu ders, çizim ve çizimdeki uzmanların ihtiyaç duyduğu yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri keşfedecek ve her öğrencinin kendi vizyonunu ve sesini nasıl oynayacağı, d ... [+]

Bu ders, çizim ve çizimdeki uzmanların ihtiyaç duyduğu yöntemleri, alışkanlıkları ve becerileri keşfedecek ve her öğrencinin kendi vizyonunu ve sesini nasıl oynayacağı, deney yapacağı ve bulacağı ve geliştireceğine bakacaktır. Öğrenciler, her iki alanın avantajlarını ve temel özelliklerini anlayarak, dijital ve basılı medyada çalışmayı öğreneceklerdir.

Amaç, öğrencilerin amaçlarına en etkin şekilde ulaşmak için eldeki her kaynağı kullanmalarına yardımcı olmaktır. Yaratıcı süreç, en baştan sonuna kadar gözden geçirilecek, düşüncenin gerçekleştirilmesinden fikirleşmeye kadar illüstrasyonun ana araç olacağı projeler geliştirilecektir.... [-]

İspanya Madrid
July 2019
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

yaz tatili öğrenmek ve yaratmak için mükemmel bir fırsattır. Elbette Moda Tasarımı Yaz Çocuklar kendilerini ve çevrelerindeki ortamı bilmek, 9 ve 13 yaş arası küçük yardı ... [+]

yaz tatili öğrenmek ve yaratmak için mükemmel bir fırsattır. kurs Moda Tasarımı Yaz Çocuk Kendilerini ve çevrelerindeki ortamı bilmek, 9 ve 13 yaş arası küçük yardımcı olacak bir daldırma çekici moda dünyasına, sunmaktadır.

Öğrenciler görüntüler, oyunlar ve el sanatları ile bir moda tasarımcısı iş sırlarını keşfedeceksiniz.

Moda Tasarımı kursları Gençler için Yaz Çocuk Akademisi IED Madrid biridir.

Çocuklar Yaz Kursları tüm bu genç yaşta için tasarlanmış yaratıcı tarafını geliştirmek ve yaz aylarında tasarım ve yeni teknolojiler aşina olmak isteyen 9 ve 13 yaş arası dahil.

Bu kurslar 10:00 14:00 saatleri arasında Cuma'ya sınıflar Pazartesi ile, bir hafta sürmesi ve 26'dan 30 Haziran öğretilir. Tabii toplam süresi 20 saattir. Dersin içeriği: ... [-]
İspanya Madrid
June 2019
Yarı zamanlı
1 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Semana de workshops de diseño con alumnos en el IED Madrid

Máster de Dirección y Gestión de Comunicación, Marketing y Publicidad del IED Madrid

#digifashion en el IED Madrid. Mesa redonda para las buenas prácticas en Comunicación Digital y Moda

Nuestros alumnos opinan sobre la sostenibilidad. Laura Valdez

Experience IED Madrid Moda

IED Master Madrid, pensar, proyectar, innovar

IED MADRID DESIGN. TURBOLATA

Documental Diseño de Interiores 2010 - IED Madrid

Tesis Diseño de Moda 2011. IED Madrid. Enso

Address
C/ Flor Alta 8 28004
Madrid, Community of Madrid, İspanya
web sitesi
Telefon
+34 914 48 04 44