Teknik yönetimi ile lise

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Program Açıklaması

Teknik yönetimi ile lise

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

Onların geleceğini taahhüt hazırlar girişimcilik ve yönetim odaklanarak, orta + yönetiminde teknik eğitim okul. Seçim süreci lise 1. yılını giren öğrenciler için kabul yıllık olduğunu.

YAPISAL PROJELER

Mentorluk projesi (1 YIL): Bu öğrenci yönetimi ve girişimcilik ile ilgili temel kavramları asimile etmeye izin, iş dünyası ile ilk temasını sağlar. Bu deneyim girişimciler, teknik ziyaretler ve disiplinlerarası faaliyetleri ile toplantılar yoluyla mümkün olmaktadır.

Simüle şirket (2nd YIL): Uluslararası beş kıtada bulunan 7,500 Simüle Şirketler bir ağa bağlı bir simüle sanal pazarda iş faaliyetleri uygulamaya, yönetimin kuramları ilişkilendirmek sağlar Uygulama Firmalar veya Sanal Şirket olarak bilinen eğitim teknolojisi aracı.

Projesi (3rd YIL) Showcase: Bir iş planının hazırlanması itibaren, kalkınma ve girişimci tutum vizyon genişleten Metodoloji. Onun disiplinlerarası doğası diğerleri arasında Pazarlama, Ekonomi, Finans ve Muhasebe gibi disiplinleri içeren ve öğrenci ekonomik, mali perspektif ve pazarın altında uygulanabilir bir kuruluş haline bir iş fırsatı açmak için izin verir.

Staj (3rd YIL): Zorunlu karakter, faaliyet gösterdiği belirli bir iş sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir eylem planı geliştirmek için öğrenci için fırsatlar yaratmak üzere girişimci vizyonu ve yönetim araçları konsolidasyonu, izin verir. İş Teşhis: teknik ziyaretler yoluyla gerçekleştirilebilir, sorunları, nedenleri ve örgütsel semptomların tanımlanması ile karakterize. Deneyim de analiz, stratejik vizyonu deneyimi sağlar ve çeşitli iş segmentlerinde çözümler önermek için.

ULUSLARARASI GÖREVLERİ:

misyonları her yıl gerçekleşecek ve öğrenciler seçim süreci var katılım zorunlu değildir ekstra müfredat faaliyetleri vardır. Katılmak ve öğrenci unutulmaz uluslararası deneyim sağlamak için tercih aileler için ekstra maliyetler oluşturur faaliyetlerdir. EFG Sebrae ve Sebrae Minas olay ortamları, teknik ziyaretleri katılmak ve görevleri sırasında takip seçenler sağlar. Seyahat insanlar, kültürler ve iş çevreleri ile temas genç gücünü yüksek dönüştüren beceri ve girişimci davranış gelişimini teşvik eder.

MİSYON NEW YORK

New York Misyon katılmak için seçtiği öğrenci, dünyanın en heyecan verici başkentlerinden biri bilir. New York pazarlama, reklam ve perakende trendlerini sahne olduğunu. Ayrıca lise gençler için dünyanın en önemli iş etkinlikleri ve adil oyun simüle şirketi olduğu yerde eklendi budur.

Küresel Iş Challenge: NYC Misyon olay EFG Sebrae öğrencilerin hazırlanmasında referans olduğu lise genç 3 yıl uluslararası iş oyunudur.

Uluslararası Fuarı: Lise 2 yıl NYC Misyon olay bizim simüle şirket GAERC bir dünya referans ve mevcut 120'den fazla ülkede en iyi standların biri olarak şirket kazandı dünyada simüle şirketlerin en büyük fuarlarından biridir.

Teknik Ziyaretler: Uygulama Firma projelerinin (2 yıl) ve Showcase (3 yıl), fakat hayata girişimci projeleri için olağanüstü referans için amaçları kıyaslama ile büyük alışveriş merkezleri, işletmeler ve çıkışları ziyaretleri turu.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Portuguese (Brazil)
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 2019
Duration
Süre
3 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Brezilya - Belo Horizonte, State of Minas Gerais
Başlangıç tarihi : Mar. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Mar. 2019
Brezilya - Belo Horizonte, State of Minas Gerais
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste