Tedarik zinciri yönetimi

La Salle Almere

Program Açıklaması

Tedarik zinciri yönetimi

La Salle Almere

Günümüzde daha çok kargo zamankinden daha dünya çapında ilerliyor. Tüm Avrupa deniz kargo üçte birinden fazlası Rotterdam portu üzerinden Avrupa'ya giriyor. Amsterdam Schiphol-üçüncü büyük Avrupa kargo havaalanıdır. Avrupa'daki tüm karayolu taşımacılığı şirketlerinin% 15'i Hollandalı vardır. Hollandalı bayrağı altında Avrupa filo yelken% 40. Hollanda gel ve endüstri uzmanlarından Tedarik Zinciri Yönetimi kilit yönlerini öğrenme deneyimi almak.

Dersin Seviyesi: Orta / İleri

KREDİ: Bu ders Katılım Belgesi sunar

Önkoşul: Tedarik zinciri yönetimi kavramları ve teorileri ile ilgili temel bilgilerin dışında hiçbir özel önkoşul.

Program deneyimli profesyoneller, tedarik zinciri yönetimi uzmanları tarafından verilen dersler ve ana sınıfları bir karışımıdır. Pratik durumlara teori uygulama somut örnekler verilecek ve katılımcılar gerçek iş infaz çalışan süreçleri görmek mümkün olacak.

Öğretim

Farklı referent lojistik firmalardan uzmanlar oturumları teslim edecektir. hoparlörler, küresel tedarik zincirlerinde anahtar yönetimi mevkilere.

Metodoloji

Bu 1 haftalık program süresince Tedarik Zinciri teorilerine dersler katılacak ve küresel tedarik zincirlerini optimize etmek ve ne kadar karmaşık tedarik zincirlerini ele öğrenmek için iş nasıl uygulanır. Elbette çok uygulama odaklı ve ipuçları & işinizde hemen uygulayabilirsiniz hileler sunuyor. Bu program türünün benzersizdir!

Yapmanız ne olacak / Ders Bilgileri

Sen küresel tedarik zincirlerinde uzmanlaşmış uzmanlar karşılamak ve Avrupa dağıtım Merkezleri (4PL) 'ın, Uluslararası taşıma örgütleri, Rotterdam Limanı ve küresel tedarik zincirleri farklı anahtar oyunculara ziyaretleri katılacak.

Amacı

  • En iyi global tedarik zinciri orkestra öğrenin
  • Optimize edilebilir nasıl küresel tedarik zincirleri keşfedin
  • Kimler katılmalı? Deneyiminizi geliştirin
  • Farklı ülkelerden gelen insanlarla tanış, ağ

Daha başarılı bir tedarik zinciri sürücüleri anlamak istiyorum ve aynı zamanda ne kadar global tedarik zincirlerini optimize etmek için daha fazla bilgi edinmek için küresel tedarik zincirleri ile ilgilenen herkes.

FİYAT

1350 €

Önemli not

Tabii sadece durumda minimum katılımcı sayısı elde edilmiştir açılacak. Tüm kayıtlı katılımcıların son 24 saat e-posta yoluyla modül son kayıt tarihinin takımını / no go karar hakkında bilgilendirilecektir. Katılımcılar nazik resmi go karar alınana kadar kendi uçuş rezervasyonunuzu değil rica olunur.

Kategori

İşletme ve Yönetim

Dersin Türü

Yaz okulu

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Haziran 2019
Duration
Süre
5 gün
Tam zamanlı
Price
Fiyat
1,350 EUR
Information
Deadline
Locations
Hollanda - Almere, Flevoland
Başlangıç tarihi : Haziran 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Haziran 2019
Hollanda - Almere, Flevoland
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste