Neden V School ?

Premier Sonuçları

Sınıfın ilk haftasından başlayarak, öğrenciler bir kariyer danışmanıyla, haftalık atölye çalışmaları ve bir-bir-birlerini evden atarak iş görüşmesine hazır hale getirmeye başlarlar ve hemen iş ilanlarına girmeye hazır olurlar. Yeni kariyerinizde ne istediğinizi tespit etmek ve kültür uyumu, pozisyonlar, maaş müzakereleri ve mevcut beceri setinizi yeni honlanmış becerilerinizle nasıl ördüğünüz hakkında konuşmak için sizinle birlikte çalışırız.

Süper Metinler

V School Super Transkript'i, bir boot camp mezunun teknik, mesleki ve problem çözme becerilerini değerlendirmek için kullanılan endüstrinin ilk akıllı aracıdır. Doğrudan önde gelen şirketlerin ve organizasyonların işe alım yöneticileri ile çalışarak, ilk teknik işinizi almanıza yardımcı olacak kesin becerileri belirledik ve öğrettik. Bu canlı doküman, bir portföy, transkript ve tavsiye mektubudur. Bir işveren, güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi hızlı bir şekilde anlayabildiğinde ve ilgili portföy çalışmalarınıza derhal inceleyebildiğinde, tahmin etme oyununu mülakat sürecinden çıkaracaktır. İşverenler, basit, veri destekli yaklaşımı takdir ediyor ve V School mezunları, iş görüşmesi için ultra hazırlıklı olma konusundaki güvenden hoşlanıyorlar. Kazanın, kazanın.

Yaşam Süratli

V School , elit müfredatımızdan veya birinci sınıf eğitmenlerimizden fazladır: biz kodlar, oluştururuz ve birlikte toplarız. Yeni becerileri öğrenmek ve yepyeni bir hayat bırakmak için buraya geliyorsun. Gerçekten dalmış halde neler olabileceğini öğrenin.

Konut

Yeni bir beceriye hakim olmaya ve heyecan verici yeni bir kariyer başlatmaya odaklanabilmeniz için her şeye özen gösteririz. Öğrenci yurdumuz kampüsten birkaç blok ötede ve tren durağından yarım blok uzaklıktadır. Paylaşılan odalar ve yaşam alanı ile toplum odaklı bir deneyimdir. Her bir konut, öğrencilerin rahatça yaşamak ve eğitimlerine odaklanmak zorunda kaldıkları ürünler ve mobilyalarla stoklanmaktadır.

Çevrimiçi sınıflar

V Okullar ile kendi evinizin ve şehrinizin konforundan eğitim% 100 sanal sınıf. Çoğu çevrimiçi öğrenme platformundan belirgin derecede farklı olan V Schools uzaktan seçeneği, sizi canlı talimatlar, canlı akıl hocalığı, ikili programlama ve gerçek grup projeleri ile doğrudan sınıfa yönlendirir. Sanki şahsen sanki. İçerik aynı. Talimat aynıdır. İş sonuçları aynıdır. Bir avantaj olarak, mezunların tümü sanal sınıfa canlı akış yapma olanağına sahiptir. İster iş görüşmesinden önce kodunuzu iyileştirmek, bir akıl hocasından geçmiş olmak istediğiniz karmaşık bir soruna sahip olmak ya da V School ortak çalışmasını ve ortak çalışmasını özlemek isteyip istemediğiniz sanal platform sizinkindir. Teknoloji neredeyse her gün değiştikçe, kalmanın anahtarı da önemli.

Programs taught in:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

V School

Daha önce hiç tasarım eğitimi topluluğu daha elektrikli bir şekilde bir araya gelmez! V School Kullanıcı Deneyimi Tasarım Kursuna Giriş. Sektörü yönlendiren tasarım kavra ... [+]

Daha önce hiç tasarım eğitimi topluluğu daha elektrikli bir şekilde bir araya gelmez! V School Kullanıcı Deneyimi Tasarım Kursuna Giriş.

Sektörü yönlendiren tasarım kavramlarını öğretmek için bir müfredat oluşturmak için kurucuları / yaratıcıları ülkemizdeki en iyi yaratıcı ajansların bir bölümünde buluşturduk.

V School beceri oluşturucu (yarı zamanlı) dersi, UX Tasarıma geçiş yapmak veya genel becerilerini düzeylendirmek isteyen tasarım veya önyüz geliştirme alanlarındaki birey için tasarlanmıştır.

Tasarımcı Olarak

Telframasyon, prototipleme, test etme ve UX işleminin tasarım ve geliştirme iş akışına nasıl uyduğunu öğrenirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Salt Lake City
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Salt Lake City
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku
V School

V Okullar MERN yığını (MongoDB, Express, React, Node.js) yoğun kodlama programı özel gelişim dükkanında doğdu. Kurucu ekibimiz neredeyse on yıldır özel yazılımlar üretiyo ... [+]

V Okullar MERN yığını (MongoDB, Express, React, Node.js) yoğun kodlama programı özel gelişim dükkanında doğdu. Kurucu ekibimiz neredeyse on yıldır özel yazılımlar üretiyor. Her geçen gün kullandığımız kavramları öğretmeye karar verdiğimizde, doğal olarak bilgisayar mühendisleri işe alıyor olan endüstri arkadaşlarına, yani yeni başlayan ve teknoloji devlerine uzandı.

Endüstri uzmanlarının yanı sıra hazırlanan ve iş ortaklarımızı seçen elit, proje tabanlı müfredatımız sayesinde, öğrenciler bugün mevcut en uygun web teknolojilerini kullanarak yazılım mühendisleri olarak heyecan verici kariyere hazırlanırlar.

Üstün teknik becerilere ek olarak, V School öğrencileri, atölyeler, etkinlikler ve topluluk vasıtasıyla merak, özveri ve yaratıcılığa teşvik eden bir öğrenim yaşam tarzına tamamen kapılmışlardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Salt Lake City
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Amerika Birleşik Devletleri
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Salt Lake City
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku