Bu ders Cambridge ILEC, bir üst düzey dil, hukuk öğrencileri için yeterlilik ve avukatlar için kapsamlı hazırlık sağlamak için tasarlanmıştır.

Için Cambridge ILEC ders kimdir?

Bu iyi bir İngilizce çalışma bilgisine sahip ve yasal bir ortamda kullanılmak için bu bilgiyi geliştirmek isteyen öğrenciler için uygun bir kısa, yoğun bir derstir.

Cambridge ILEC işverenler ve avukatların hem de ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturuldu. Ayrıca yasal İngilizce becerilerini geliştirmek için gereken hukuk öğrencileri için uygundur.

Cambridge ILEC sınav amaçları:

  • Adaylar eğitim ve öğretim kurumlarına bir seyir izleyeceği kendi yeteneğini göstermek için izin - adaylar işverenler için müşterileri ve iş arkadaşları ile İngilizce iletişim yeteneklerini göstermek için izin - uluslararası bir yasal ortamda İngilizce faaliyet adayların yeteneğini değerlendirmek için tüm adaylara adil ve hangi Bunu yapmak için bir inceleme sağlamak için - yasal amaçlar için İngilizce dil eğitimi kursları içerik ve dağıtım üzerinde olumlu ve faydalı bir etkiye sahip - öğretim önemli bir kısmı İngilizce olan yasal çalışma test kullanıcıları Dilleri Avrupa Ortak bağlı diğer niteliklere sahip adayların sonuçları karşılaştırmak için izin - uluslararası standartlara teslim edilir.

Inceleme, yazma, dinleme ve konuşma, dört ayrı test kağıtları okuma oluşur. Muayene metinler ve konular, uluslararası ticaret hukuku bağlamında ayarlanır.

Hukuk alanlarından bazıları ILEC özellikli: Kurumsal, Ticari dernekler, Sözleşme, malların satışı, Gayrimenkul, borçlu-alacaklı, Fikri mülkiyet, İstihdam, Rekabet, Çevre, Kıymetli evrak, Güvenli işlemleri, uluslararası hukukun Yönleri. ILEC muayene de yasal uygulama ilgili yönlerini kapsayacak.

ILEC Avrupa Vantage'ın Düzeyinde (B2) ve Avrupa Konseyi 'genel dil yeterlilik için Etkili Operasyonel Yeterlik Düzeyinde (C1) Konseyi yasal bağlamda kullanılan İngilizce dil yeteneğini değerlendirir.

Kim ILEC yeterlilik tanır?

Avrupa Şirket Hukukçular Derneği - - Avrupa Hukuk Öğrencileri Birliği - Genç Hukukçular Uluslararası Birliği - Avrupa Genç Barosu: ILEC dahil olmak üzere avukatların uluslararası dernekler lider tarafından kabul edilmektedir

Kurs Tarihleri:

  • 10 Şubat 2014 - 31 Mart 2014 - 02 Haziran 2014 - 4 Ağustos 2014 - 6 Ekim 2014 - 01 Aralık 2014

Hızlı Gerçekler

  • Yaş sınırı: Haftada 20 saat - Kurs Süresi: 2 hafta - İdeal: -: Cambridge ICFE İsteğe Sınavı yüksek düzeyli, ilgili yeterlilik gerektiren profesyonelleri 18 - Seviye: Öğrenim - İleri (- C1 B1) ara

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date