Tabii - workskills artı, BTEC Seviye 3 ve çalışma deneyimi

Crest Schools of English

Program Açıklaması

Tabii - workskills artı, BTEC Seviye 3 ve çalışma deneyimi

Bu bir iş elde etmek ya da eğitim veya işyerinde ilerlemek için kendi çalışma becerilerini geliştirmek isteyenler için ideal bir programdır.

Program WorkSkills Plus'ın, Ulusal Yeterlilikler Çerçevesi (NQF) üzerine, Düzey 3 de uluslararası kabul görmüş mesleki yeterlilik bir BTEC yol açar. Bu Edexcel, uluslararası nitelik önde gelen sağlayıcısı tarafından tasarlanmış ve akredite edilmiştir.

Bu BTEC yeterlilik CV'nize harika bir ek yapar ve non-AB ve AB öğrencileri için UKBA tarafından onaylanmıştır.

Program iki aşamadan oluşmaktadır:

1.. Çalışma Dönemi

Müzakere Becerileri ve İkna İşyerinde - - Geri Bildirim Verme ve Alma - bir görüşme için hazırlanıyor - İş Etkinliği - Liderlik için Kişisel Becerileri - İşin Öğrenme: Sen ders de dahil olmak üzere, bireysel birimlerden oluşur haftada 15 saatlik bir asgari için çalışma olacak Yerleştirme - sizin çalışma süresince bir aile yanında kalmak isterseniz İngilizce dil ve sınav hazırlık becerileri, biz sizin için bu düzenlemek için mutlu olacak.

2.. Staj Dönemi

  • Sen uygulamaya sınıfta geliştirilen becerileri koyabilirsiniz.
  • İşinizi yerleştirme sırasında, izlenmesi ve rehberlik verilecektir.
  • Yerleşim sırasında verilen ödevler size deneyimi yansıtmak ve kendi iş becerilerini yeniden değerlendirmek için bir fırsat verecektir.

Ödevler sunumlar, raporlar, vb rol oynar, araştırma içerebilir Eğitiminiz sırasında, hem de işe yerleştirme sırasında pratik bir atama. Tüm atamaları içsel bir şekilde değerlendirilmekte ve kredi gerekli sayıda elde etmiş bir kere, WorkSkills Artı Seviye 3 yeterlilik (ödül veya sertifika) bir Btec verilecektir.

Iş deneyimi ne tür ben alabilir miyim?

Ağırlama ve Sağlık: Otelcilik veya sağlık sektörlerinde ilgili deneyimi olan öğrenciler dersin bir parçası olarak bir yerleştirme ödenen (UK asgari ücret) alacak.

Meslek: örneğin Pazarlama, Moda, Finans, Hukuk, İşletme, vb deneyimi tercih öğrenciler ödenmemiş bir işe yerleştirme alacaktır.

Hızlı Gerçekler

  • Yaş sınırı: 18 - Eğitim: - Haftada 15, 18, 21, 24, 27 veya 30 saat Başlangıç ​​Tarihi: Her Pazartesi (devam kayıt) - Düzey: yeterlilik (C2 B1) için ara - İdeal: isteyen öğrenciler İngiltere merkezli bir şirket ve bir BTEC Seviye 3 yeterlilik pratik deneyim
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Edgware, England
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Birleşik Krallık - Edgware, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste