Tabii - Mali ingilizce

Crest Schools of English

Program Açıklaması

Tabii - Mali ingilizce

Neden Cambridge ICFE için çalışma?

Bu sınıflar kendi endüstri-özel dil becerileri üzerinde çalışmak istediğiniz finans ve muhasebe uzmanları için idealdir. Cambridge ICFE için okuyan öğrenciler final sınavına tercih bile, profesyonellere muhasebe ve mali bağlamlarda geniş bir yelpazede İngilizce eğitimi ve uygulama fırsatı verecektir.

Tabii gerçekçi metinler, konular ve bir muhasebe ve finans rolü çalışanların günlük çalışma hayatında bulunan görevlere dayalı olduğu için, başarılı adaylar bu tür toplantılar ve tartışmalar gibi pratik durumlarda, işlev daha mümkün olduğunu göreceksiniz açıkça görüşler ifade etmek zorunda finansal nitelikte.

Onlar da daha iyi mali tabloları, dergi makaleleri, mektuplar, raporlar ve önerileri de dahil olmak üzere çeşitli metinleri, anlamak mümkün olacaktır.

Gibi ders nedir?

ICFE ders uluslararası tanınan Cambridge ICFE sınavı için dil ve sınav becerilerini hazırlanıyor odaklanmış bir kısa, yoğun bir derstir.

Aşağıdaki liste Cambridge ICFE özellikli bazı alanlarda bir resmidir: - Finansal Raporlama - Şirket, finansal strateji - Risk değerlendirmesi ve analizi - Yatırım Bankacılığı - Muhasebe standartları - - Muhasebe içinde Etik standartlar Borç kurtarma - Muhasebe yazılım paketleri ve IT - Denetim - Varlık ve şirket değerlemeleri - Bütçe süreçleri - bazı pazarlarda / sektörlerde Ekonomik faktörler / durum / tahminleri - Adli Muhasebe - Bankacılık ve Sigortacılık ICFE finans ve muhasebe bağlamında dil becerilerini değerlendirir. Muayene seviyeleri B2 (üst-orta) ve C1 Modern Diller (CEF) Referans Ortak Avrupa Çerçevesi (gelişmiş) ayarlanır. C1 düzeyinde Başarı bir yönetim veya profesyonel düzeyde çalışmak ya da üniversite düzeyinde akademik eğitim kursuna takip için gerekli dil seviyesinin kanıtı olarak kullanılabilir. Bu İngilizce Cambridge First Certificate (FCE) ve İleri İngilizce Sertifikası (CAE) düzeylerini kapsar ve bantları IELTS 5.5-7.0 karşılık gelir.

, (75 dakika) Okuma (75 dakika) Yazma, (yaklaşık 40 dakika) Dinleme ve (yaklaşık 16 dakika) Konuşma: sınav dört gazete oluşur.

Kurs Tarihleri

  • 10 Şubat 2014 - 31 Mart 2014 - 02 Haziran 2014 - 4 Ağustos 2014 - 6 Ekim 2014 - 01 Aralık 2014
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Ağu. 2019
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Edgware, England
Başlangıç tarihi : Ağu. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Ağu. 2019
Birleşik Krallık - Edgware, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste