Tabii - kalite yönetimi - yalın altı sigma

Zeus Consulting

Program Açıklaması

Tabii - kalite yönetimi - yalın altı sigma

Zeus Consulting

Yalın Altı Sigma sistematik lag ve başarı yavaşlatmak süreci ortadan kaldırarak performansı artırmak için işbirlikçi ekip çalışması dayanarak bir yöntemdir. Multi-level kayışları için mevcut beceri setleri (Sarı Kuşak, Yeşil Kuşak, Kara Kuşak, Yüksek Lisans Black Belt) ile Yalın Altı Sigma her seviye için beklenen araçlar sağlar.

Yalın Altı Sigma - Kara Kuşak Sertifikasyon

Ders Genel Bakış

sertifika programı onun / onu bilimsel itaat ve Altı Sigma araçları arasında stratejik uzmanlığını geliştirmek bireylere 'Black Belt' durumunu sağlamak için yapılmıştır. Siyah Kuşak becerileri, özellikle Kalite Departmanı için gerekli olan, ancak şirketin diğer tüm fonksiyonel bölümlerde, Kara Kuşak bireylerin verimliliği artırmak için yardımcı olur. Bu ders kendi örgütlerinde Yalın Altı Sigma projelerini kurşun için gerekli becerileri kavramak için katılımcı sağlayan Yalın ve Altı Sigma tekniklerinin kapsamlı bir kapak sağlar.

Hedef Kitle

Kalite, Ar-Ge, Süreç mühendisi veya gözetmen

Yalın Altı Sigma - Yeşil Kuşak Sertifikasyon

Dersin Genel Bakış

Bu interaktif sekiz günlük kurs Öğreniciyi başarıyla Yalın Altı Sigma Yeşil Kuşak projeyi tamamlamak için gerekli araçları ve uygulama bilgisini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tabii DMAIC süreç araçları tanıtmakta, her işlem adımında kullanılan uygun Yalın teknikler, bu araçlar ve sonuçların değerlendirilmesi için yöntemlerin uygulanması. Pek çok "gerçek dünya" örnekler Yalın Altı Sigma Yeşil kuşak metodolojisi etkin bir üretim ve işlem ortamlarında hem de uygulanabilir nasıl göstermek için kurs boyunca kullanılır.

Hedef Kitle

Kıdemli ekip liderleri ve yöneticileri ya da kalite ve süreç iyileştirme uzmanları

Yalın Altı Sigma - Sarı Kuşak Sertifikasyon

Ders Genel Bakış

Bu özel eğitim Altı Sigma için kullanılan temel yöntemlerin anlayışı sağlar. Altı Sigma Sarı Kuşak eğitim kursu, temel iyileştirme prosedürleri ve bunların gerekli ölçümleri birkaç kapsar. Birçok organizasyonda durumunda, Sarı Kemer belgesine sahiptir kişi bir KOBİ ya da "konu uzmanı" aynı zamanda. O ya da o tek bir proje veya birden fazla proje üzerinde merkezi bir ekip üyesi olabilir.

Hedef Kitle

Elbette genel süreci ve temel süreç iyileştirme araçları ile aşinalık ihtiyaç Altı Sigma ekip üyelerinin geniş bir kitleye yöneliktir.

Teslimat Yöntemi

Öğretim yapılandırılmış eller faaliyetleri ile grup tempolu, sınıf teslim öğrenme modeli, yol açtı.

Dil

İngilizce

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Arapça
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
2 - 8 gün
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Ücretsiz
Information
Deadline
Locations
Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai, Dubai
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Arap Emirlikleri - Dubai, Dubai
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste